W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Future Chmpions Hagen 7-11 czerwca 2016 - najlepsze wyniki Reprezentantów Polski

14/06/16 

 


Grand Prix ZO Jaszkowa dla Piotra Sawickiego i Weltdame - wyniki 10-12.06.16

13/06/16 

 


Sukces w Hagen !! Reprezentacja Polskich Juniorów wywalczyła drugie miejsce w Pucharze Narodów CSIOJ Future Champions !!


Future Champions Hagen 7-12 czerwca 2016 - program, podręczne linki, zgłoszenia

Reprezentacja Polski Future Champions Hagen 2016 

CSIOJ - Adam Grzegorzewski, Dajana Pawlicka, Filip Lewicki, Monika Grundkowska, Martyna Rynkiewicz, Kamila Rokita

 

CSIOCh - Maria Baehr, Vivian Brattli, Agnieszka Kiewrel , Gniewko Jachomowicz 

Zgłoszenia / Program / Podręczne linki 

07/06/16

 

 


CSIO5 Sopot 8-12.06.2016 - program / zgłoszenia / podręczne linki

Hipodrom Sopot

8-12.06.16

 

Oficjalna Reprezentacja Polski 

Jarosław Skrzyczński 

Michał Kaźmierczak

Sandra Piwowarczyk Bałuk 

Maksymilian Wechta

Dawid Kubiak 

Szef Ekipy

Maciej Wojciechowski 

 

Program / Zgłoszenia

Podręczne linki 

 

07/06/16

 

 

 


Baltica Equestrian Tour - 31.05- 05.06.16 WYNIKI

Zakończył się III tydzień wiosennej edycji Baltica Equestrian Tour w Ciekocinku. Spośród reprezentantów Polski najlepiej w zawodach spisali się : Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik i Grzegorz Kubiak a w rundzie Juniorskiej  Maciej Żołądkiewicz i Stanisław Piątkowski. 

 

Kolejna Baltica w letniej wersji odbędzie się w dn. 9-28 sierpnia b.r.

 

Polecamy zdjęcia z BET w obszernej galerii na stronie: www.1clicphoto.com

 

06/05/16

 

 


Grand Prix Michalowic dla Urszuli Kalicińskiej i Detroit CL 05/06/16

06/06/16

 

Grand Prix ZO KJK Michałowice w dn 05/06/16 wygrała Urszula Kalicińska na Detroit CL z WKJ Warszawa, 2m zajęła Paulina Wielgórska na Pass Away a trzecie Anna Szary Ziębicka na Norton.

 

WYNIKI TURNIEJU

 

żródło KJK Szary

 

 


Ranking FEI na koniec maja 2016

06/07/16

W światowym rankingu FEI na koniec maja 2016 r. zmiana na pozycji lidera. Aktualnie najlepszym zawodnikiem światowego rankingu jest Maclain Ward (USA) 3099 pkt. Najwyżej spośród reprezentantów Polski na 167 miejscu z 900 pkt znajduje się Jarosław Skrzyczyński. 

Polacy w rankingu FEI na koniec maja 2016 pobierz plik

 


CSI4 Poznań 2-5 czerwca 2016 -WYNIKI

06/06/16

Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju wywalczyli Wojciech Dahlke na A Quite w Grand Prix - 13 miejsce, Leszek Gramza na Badorette w Finale LR 145 cm był drugi, formą błyszczeli juniorzy Martin Rozynek i Julia Klinge, która wygrała jeden z konkursów 130. W konkursach dla Młodych Koni Łukasz Brzówska na 6 letniej Wesfalii wygrał konkurs otwarcia i raz był drugi. W konkursach dla koni 7 letnich najlepiej spisał się Andrzej Głoskowski na Estoril Fortuna.  W rundzie Dzieci wszystkie 3 konkursy wyrała Aleksandra Kierznowska na Valencia. 

 

 

 


231 koni w Michałowicach 3-5 czerwca 2016

01/06/16

 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20