W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI2 CSI1 CSYH Cervia 28-31 marca 2019

 

Reprezentacja Polski :

Adrianna Ostrowska,  Monika Dulczewska,  Izabela Vinckier,  Jan D.Chrzanowski  

Julia Fejdych,    Joanna Jankowska  

 

 


Elitarne szkolenie z gwiazdą WKKW i skoków - Luisem Astolfi - Hipodrom Wola

REKLAMA 

 


Leszno DiM 22-24 marca 2019

Zwycięzcy niedzielnych finałów:

Gr A1 - Julia Ganowska PASJONATA PARYS KJ Ranczo Kołata

Gr A2 Maria Michalska PASJONATA AMIGO KJ Ranczo Kołata

Gr C - Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8 KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr Dbis - Joanna Zawadka BOSS KJ Picador 

Grand Prix gr D/E  Agata Derda KOSMA KJ Michałówka 

Finał Dzieci II / JM  Kornelia Surma  GRUPO PROMO VIOX W. KS Jumping Events 

Grand Prix Dzieci  Marta Konarska LILI MARLENE KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał Rundy Jun / MJ  Oliwia Płatek TIK TAK KKJ Kielce 

24/03/19

 


CSI2 / CSIYH Cervia 21-24 marca 2019

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI2 Grand Prix 8m. Adrianna Ostrowska ELBERO H

CSI1 Grand Prix 2m. Adrianna Ostrowska ANDORA

CSI2 Finał 135cm 3m. Adrianna Ostrowska ENDLES LOVE

CSI1 120cm 1m. Jan D. Chrzanowski MEADOW 2m. Adrianna Ostrowska ANDORA

Final CSIYH 5yo - 1m Monika Dulczewska QUOQUETU DEL LECCIONE  Izabela Vinckier CELLO MELLONI 

CSI2 135cm - 5m Adrianna Ostrowska ENDLES LOVE

CSI1 120cm - 3m Adrianna Ostrowska ANDORA 

CSI1 110cm - 2m  Izabela Regina DIANDRO RED VINE

 


AES STALLION GRADING – BESIEKIERZ RUDNY 22.03.2019

 

 


CSI3 Braunschweig 22-24 marca 2019

WYNIKI TURNIEJU 

Reprezentacja Polski :

Jarosław Skrzyczyński CHACCLANA JERICO GREATEST

Wojciech Wojciniec CHINTABLUE NACCORD MELLONI

Grand Prix 155cm 

 7m Wojciech Wojcieniec / NACCORD MELLONI

13m Jarosław Skrzyczyński / CHACCLANA 

FINAŁ YH 145cm 

2m. Jarosław Skrzyczynski / GREATEST 

Konkurs 150cm

2 miejsce Jarosław Skrzyczyński / JERICO 

5 miejsce Wojciech Wojcianiec / CHINTABLUE


Arezzo Toscana Tour - Sandra Piwowarczyk siódma w finale 125, Andrzej Opłatek w świetnej formie 22/03/19

 

 


Sunshine Tour - bezbęłdna Natalia Czernik 22/03/19

 

22/03/19  CSI4 140cm - Natalia Czernik POL / EVERDI - 12m, ABIGEJ- 17m 

WYNIKI TURNIEJU


KLASYFIKACJA HALOWEGO PUCHARU POLSKI 2018/2019 przed Finałem


Toscana Tour Arezzo - udany starty Andrzeja Opłatka, powrót w siodło Sandry Piwowarczyk 17/03/19

17/03/19 

 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23