W tym tygodniu:
 

CSI4 Macon Chaintre FRA

Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

livestream

 

 

CSI3 St Tropez FRA 

 Andrzej Opłatek

livestream

 

 

 

CSI2-W Samorin SVK

 Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka

livestream

 

 

CSI2 Bonheiden BEL

 Aleksandra Kierznowska

 

 

 

 Grand Prix Polski  Olsza 

livestream

 

 

ZO DiM Gałkowo 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI2 Arena Nova 3-6 października 2019 - Kamil Grzelczyk wygrywa Grand Prix !

 

Kamil Grzelczyk i Wibaro - najlpesza para Grand Prix w Arena Nova fot CSI Arena Nova

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI2 Grand Prix LR 145cm  1m. Kamil Grzelczyk WIBARO 06/10

CSIU25 Final  8m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

CSI2 140cm   7m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL 05/10

CSIU25  - 8m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

CSIYH Final 1m. Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN  

CSI2 LR 145cm 1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA 04/10 

CSIU25 - 9m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F

CSIYH 1m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA / Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN

CSI2 140cm 7m Kamil Grzelczyk WIBARO

CSIYH 1m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA / MYSTIQUE

 

 


FEI Ranking 30/09/19

FEI RANK 30/09/19

 

1m. Steve Guerdat SUI   3457 

2m. Martin Fuchs SUI  3248

3m. Daniel Deusser GER   3187 

114m. Jarosław Skrzyczyński POL  1290

143m. Wojciech Wojcianiec POL  1175

200m. Krzysztof Ludwiczak i Andrzej Opłatek POL   935

POLACY W RANK FEI na 30/09/19 

 


Morocco Royal Tour 3-6 października 2019 CSI4-W Tetouan

 

REPREZENTACJA POLSKI

Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Natalia Czernik,  Grzegorz Kubiak  

 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach CSI4*Totouan :

06/10  Grand Prix 160cm 20m. Andrzej Opłatek Stakkatan 

06/10  LR 145cm  9m Andrzej Opłatek Stalando 2  

05/10  4m. LR 150cm   Andrzej Opłatek Stakkatan VIDEO

04/10  2m. LR 145cm   Andrzej Opłatek Stalando 2    VIDEO

04/10  2m 135/140cm.  Jan Bobik Chacco Amicor ZM   VIDEO 

03/10  11m 135/140cm  Natalia Czernik Abigej  135cm VIDEO

 

 

 


Polska Liga Jeździecka sezon 2020 z pulą 155.000 PLN i nowym organizatorem - KS Verso La Natura !!

01/10/19 

 


Jarosław Skrzyczyński, Dawid Skiba i Karolina Godoś triumfują w Finale Polskiej Ligi Jeździeckiej 2019 w Olszy 29/09/19

 

Podium Rundy Złotej PLJ dla Kj Agro-Handel Śrem !!  Fot Paula Bartkowiak Fotografia

1m. Jarosław Skrzyczyński
2m  Msciwoj Kiecon
3m. Dawid Skiba

WYNIKI KOŃCOWE 
 


 

Podium Rundy Srebrnej Polska Liga Jeździecka 2019  Fot Paula Bartkowiak Fotografia

1m  Dawid Skiba KJ Agro-Handel Śrem  
2m  Daria Kobiernik Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 
3m  Jarosław Skrzyczyński  KJ Agro Handel Śrem

WYNIKI KOŃCOWE


 

Podium Rundy Brązowej Polska Liga Jeździecka 2019 

1m Karolina Godoś   KJ Royal Opole
2m Anna Białas  KJ Infernal Team  
3m Szymon Tęcza  KJ Agro-Handel Śrem

WYNIKI KOŃCOWE 


PLJ Drużynowy Puchar Polski dla KJ Trachy Gliwice

 

Podium Drużynowego Pucharu Polski 2019 - Polska Liga Jeździecka 

1m. KJ Trachy Gliwice

2m. KJ Agro Handel Śrem

3m. KJ Kraju Jumping Team 

 

WYNIKI KOŃCOWE 


FEI YOUTH NATIONS CUP Opglabbeek 2019

WYNIKI TURNIEJU 

RANKINGI  FEI YOUTH NATIONS CUP 

 


 

Wiktoria Bedyńska wygrywa juniorskie Grand Prix CSIOJ !

WYNIKI GRAND PRIX CSIOJ 


 

Polska Kadra Dzieci druga w Challange Cup CSIOCh 

Kadra Dzieci - Anna Dziuba - Julia Jabłońska, Daria Pietrzak, Iga Biegalska, Eliza Zawadzka 

WYNIKI CHALLANGE CUP 

VIDEO RELACJA 


 

 

Polska Kadra Juniorów czwarta w Finale FEI Youth Nations Cup. Najlepiej w ekipie z 1 pkt pojechał Filip Lewicki na Corrado X, po jednym błędzie mieli: Wiktoria Bedynska na LacosteMikołaj Barański na Do It ( 5pkt) Aleksandra Kierznowska i Badorette (8pkt). Złoto wywalczyli Niemcy, srebro Wielka Brytania, brąz Belgia.
 

 


Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej Olsza 27-29/09/19


Mistrzostwa Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody Strzegom 22/09/19

 

ZWYCIĘZCY  MPMK 2019 

 

KONIE 4 letnie rocznik 2015

hodowla polska - klacz DONNA NEVA S / MJT Nevados S x Weltstein / zawodnik Daria Kobiernik hodowca Stanisław Szurik właściciel Eliza Chylińska-Karpus 

hodowla zagraniczna - ogier KWPN  KIRYMANJARO FORTUNA / Grand Slam VDL BWP x Canturano hol. / zawodnik Marek Lewicki  - video powyżej 


 

KONIE 5 letnie rocznik 2014

hodowla polska -   ogier ALO SILIO P / Cassilio hol. x Avero / zawodnik Krzysztof Retka hodowca Witold Polowczyk  właściciel Anna Kiełb 

hodowla zagraniczna -  holsztyńska klacz CASCADEUCE / Cascadello hol x  Corrado I hol./  zawodnik Michał Tyszko wł. Kajetan Wałecki


 

KONIE 6 letnie rocznik 2013

hodowla polska - klacz FLANDRIA / Chacco-Fly OS x Czad SP /  zawodnik Jan Bobik

wł i hodowca Stadnina Koni Nowielice

hodowla zagraniczna -  oldenburska klacz VELVET LAZAR / Verdi KWPN x Numero Uno KWPN / zawodnik Tomasz Miśkiewicz  hodowca i wł. Edmund Lazarewicz


 

KONIE 7 letnie rocznik 2012

hodowla polska - klacz CORDOBA / Spartacus han x Corino Z hol. / zawodnik Łukasz Troszczyński hodowca Eco-Abi Ewa Fabińska właściciel Stadnina Koni Nad Wigrami 

hodowla zagraniczna - OLD klacz CASINA 20 / Casino Berlin old  x Quintender hol/  zawodnik Mateusz Tyszko wł. Tomasz Nowak 


Andrzej Opłatek z powodzeniem podczas zawodów CSI2 Gorla Minore 22/09/19

 

Reprezentant Polski Andrzej Opłatek w dn 19-22.09.19 startował w zawodach CSI2/YH w Gorla Minore we Włoszech na koniach CONTHINDER , ELANNA PS  i ODILE DU SOUFFLET. Poniżej najlepsze wyniki zawodów w wykonaniu polskiego zawodnika.  

 

Grand Prix LR    CONTHINDER - 12 miejsce / 1 pkt  22/09 - video powyżej

CSI2 140cm       ODILE DU SOUFFELT - 9 miejsce  21/09 

CSI2 140cm       ODILE DU SOUFFELT - 2 miejsce  22/09 

 

WYNIKI ZAWODÓW

 


Grzegorzewski Adam 2996
Miśkiewicz Tomasz  2801
Skrzyczyński Jarosław 2346
Kubiak Dawid 2118
Konopacki Przemysław  1660
Kaźmierczak Michał   1521
Wacławik Marek 1293
Opłatek Andrzej  1229
Lewicki Marek    1204
Kiecoń Mściwoj      1183

30/04/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24