W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI-W Tallinn 2-4.10.15 - reprezentacja Polski, program, zgłoszenia

01/10/15 

 

 

 

 


Arena Nova Wr Neustadt 1-4.10.15 program, podręczne linki

01/10/15

 

Bogna Sąsiadek i Łukasz Wasilewski w dn 01-04.10.15 startem w zawodach CSI2 Arena Nova Wr Neustadt w Austrii rozpoczynają sezon halowy. 

Podręczne linki, program zawodów. 

 


Niedziela w Samorin - livestream 27.09.15


Andrzej Opłatek czwarty w Samorin

Andrzej Opłatek i El Camp - czwartą parą Finału Silver Tour  LR 145 w Samorin !! 

wyniki konkursu 

WYNIKI TURNIEJU

 


Samorin Danube Cup livestream 26.09.15


CSIO5 Barcelona 2015 - Wielki Finał - podręczne linki

24/09/15  

Reprezentacja Polski  - Krzysztof Ludwiczak - Mściwoj Kiecoń - Maksymilian Wechta - Paulina Koza - Jarosław Skrzyczyński 

 

LISTY / WYNIKI

oficjalna strona 


Grand Prix ZO Bobrowy Staw dla Łukasza Jończyka - 20.09.18 WYNIKI

20/09/15 

 


CSIO5 Barcelona 24-27.09.15 - Finał Furusiyya FEI Nations Cup™

 

Reprezentacja Polski : Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń, Paulina Koza

ZGŁOSZENIA 

LISTY / WYNIKI

strona oficjalna 

 


Galeria SCPMK Olsza 2015 Finały fot Katarzyna Primel

zamówienia zdjęc foto@primel.plwyniki https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/358

Posted by KadraSkoki.pl on 14 września 2015

Rozkład Jazdy 10-13 września 2015

CSI3 Paderborn GER / Andrzej Stefaniak POL /   WYNIKI    / LIVE

 

CSI2 Neeroetern BEL / Klara Kostrzewa POL / WYNIKI 

 

SCPMK  Olsza   wyniki / listy 

 

ZO Salio   wyniki / listy 


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19