WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Rankingi PZJ w kat Dzieci i Kuców na dzień 16/10/16

19/10/16

RANKING PZJ w kat Dzieci 16/10/16

1m. Aleksandra Kierznowska KJ Kietlów ( na zdjęciu )

 

RANKING PZJ Kuców i MK 13/10/16 

1m Gr A - Eliza Zawadzka KJ Zbyszko

1m. Gr B - Agata Kamińska Ranczo Kołata 

1m. Gr C - Karolina Łaszkiewicz BPK

1m Gr D - Franciszek Jurzak Ponylandia 

1m. Gr E - Wiktoria Stanisławska CH Jaszkowo 

 


Polacy w Top formie w Magna Racino - Ludwiczak, Opłatek, Szustkowska w czołówkach wyników.

16/10/16 

Na zdjęciu : Krzysztof Ludwiczak i wspaniała 7 letnia klacz Queen La Balou 


Grand Prix Leszna dla Marka Lewickiego ! Wyniki HPLMK 14-16.10.16

16/10/16

Grand Prix Leszna 16/10/16

1m. Marek Lewicki 

2m. Adam Grzegorzewski 

3m. Małgorzata Koszucka 

 

 

 


Dawid Kubiak drugi w konkursie do Pucharu Świata w Siauliai 15/10/16

 

VIDEO www.swiatkoni.pl

WYNIKI


Rozkład Jazdy 13-16 października 2016

CSI2 Magna Racino AUT  / Krzysztof Ludwiczak / Andrzej Opłatek / Zuzanna Gowin / Kozanecka Aleksandra / Oliwia Szustkowska, Sophie Von Werner / 

listy / wyniki               LIVESTREAM

 

CSI2-W Siauliai  LAT  / Dawid Kubiak 

listy / wyniki 

 

CSI2 Asten NED / Michał Ziębicki , Anna Szary Ziębicka / 

listy / wyniki 

 


CSI2 Villamoura POR / Bartosz Adamus, Adam Nicpoń /

listy / wyniki               LIVESTREAM

 

 

CSI2 Cagnes-sur-Mer FRA  / Jan Chrzanowski

listy / wyniki

 

HPLMK   Leszno 

 


Ranking PZJ 30.09.16

LIDERZY RANKINGU PZJ

30.09.16 

 

Jarosław Skrzyczyński 

Andrzej Opłatek - MJ

Adam Grzegorzewski - J

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Regulamin Halowego Pucharu Polski (HPP) w skokach przez przeszkody (na sezon 2016/2017)

12/10/16

 

 

 


HZO / Halowe Derby Poznania 8-9 października 2016

10/10/16

Grand Prix WECHTA Poznań wygrała Dajana Pawlicka.

 

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 


Halowy Puchar Leszna Młodych Koni 2016

10/10/16 

Ze względu na liczne prośby i zapytania ze strony zawodników odnośnie skrócenia zawodów cyklu HPLMK rozgrywanych w terminach:

13-16. październik 2016

3-6 listopad 2016
8-11 grudzień 2016

Organizator informujemy, że wszystkie zawody rozgrywane w ramach tego cyklu oraz rozgrywane równocześnie zawody regionalne będą zawodami 3 dniowymi rozgrywanymi od piątku do niedzieli.

PROGRAM 

 

 


Polacy w Grand Prix na miedzynarodowych arenach - 09.10.16

 

GRAND PRIX CSI2 Arena Nova Wr Neustadt AUT  145 cm 

1m. Lawrance Greene GER / Arrivederci 7 / 0/0 / 40,25s 

6m Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella / 0/4 / 43,84s

14m. Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa 8pkt / 62,53 

16m. Łukasz Wasilewski POL / Wavantos 8pkt /  65,34 

 

GRAND PRIX CSI2-W Tallinn EST  140-160 cm

1m. Andis Varna LAT / KS Corradina 0/0/34.88

9m. Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson 4 pkt

16m. Michał Kaźmierczak POL /Helia van de Heihoek 8 pkt

 

GRAND PRIX CSI3 KIEL GER  155 cm 

1m.  Lars Bak Andersen DEN / Carrasco 3 0/0/ 32.96s 

26m. Krzysztof Okła POL / Chacitol 8 pkt 

 

GRAND PRIX CSI2 OPLGLABBEK NED 145-150cm 

1m. Adir Abreu Junior BRA / Cula Lou V  0/0/37.54 

46m. Michał Ziębicki POL / Heartbreaker V 9 pkt 

 

GRAND PRIX CSI2 Vilamoura POR 145 cm 

1m. Danielle Goldstein ISR / Lizziemary 0/0/37.64s

rezygnacja Bartosz Goszczyński POL / Cash Me 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20