W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

eOOM Barłowino 28-30.06.19


eOOM Biały Las 28-03.06


CSI3-W Budapeszt. Tokyo 2020 dla Ukrainy !! 28/06/19

Reprezentacja Ukrainy wywalczyła w Budapeszcie awans do IO w Tokyo w 2020 - relacja VIDEO Z PN 

WYNIKI  28/06/19

 

Pierwsze z dwóch zespołowych miejsc przypadających dla Europy Środkowej (Grupa C FEI) dla kwalifikacji do Tokyo wywalczyła w Budapeszcie  ekipy UKRAINY. Gratulacje ! 
O drugie miejsce już w niedzielę w Moskwie walczyć będzie Polska Kadra !!! trzymamy kciuki !!! Powodzenia Polska !!!


Zawodniczki WLKS Krakus Maria Brańka Borja i Maja Najdzionek - najlepsze w eOOM w Gliniku Zaborowskim 26/06/19

 

WYNIKI eOOM  24-26 czerwca 2019 Glinik Zaborowski  REGION III PZJ / kieleckie, śląskie, podkarpackie, małopolskie, opolskie/ 

 

eOOM Kuce 

1m. Maja Nadzionek PIERWIOSNEK WLKS Krakus 

2m. Magdalena Wojda MILAGROSS JKS Czanki 

3m. Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT Katowicki KJ 

eOOM DK

1m. Maria Brańka Borja REFLECTION WLKS Krakus 

2m Marta Wypiór HOKEY POKEY KJK Pod Żubrem Niepołomice

3m. Oliwia Płatek TIK TAK Kielecki KJ 

 

eOOM Boborwy Staw REGION II  wyniki 


REGULAMIN  OOM      FINAŁ Drzonków 24-25 lipca 2019 

 


Krzysztof Retka wygrywa Grand Prix ZO w Dąbrówce Małej 23/06/19

Krzysztof Retka z WKJ Warszawa na NINTO CHICO / Nintender x Chacco Blue/ będącym własnością Sławomira Miąsko zwyciężył w konkursie Grand Prix ZO w Dąbrówce Małej. 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 


Paulina Malinowska 9-ta w Grand Prix CSI2 Twente 22/06/19


Natalia Koziarowska wygrawa Grand Prix ZO KJK Michałowice 23 czerwca 2019

Grand Prix KJK SZARY Michałowice
1m. Natalia Koziarowska ANTINA
2m. Michał Ziębicki WHOOPY BOY  VIDEO 
3m. Anna Szary-Ziębicka GENTELMAN 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM       ZGŁOSZENIA 

 
 
 

CSI3-W CSIU25 CSIYH CSIJ Olomouc CZE 19-23.06.19 - Maksymilian Wechta czwarty w Grand Prix LR 160cm

Maksymilian Wechta i Number One - 4 miejsce  Grand Prix LR 160cm World Cup 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

LR 160cm World Cup GP  4m. Maksymilian Wechta  POL NUMBER ONE 28

Final CSI3 145cm  7m. Maksymilian Wechta POL CASSILIO

Final CSIJ  6m. Agata Skrzypiec POL BERLINA

 

CSI3 150cm 2m. Michał Kaźmierczak POL WILANDER  22/06/19

Final U25  3m. Dalia Lehmann POL ANNCHEN 11

Final CSIYH  1m. Adam Grzegorzewski POL ISSEM

Final 135/140cm  3m. Jarosław Kozarowski POL CHENET

 

CSI3 145cm 2m. Maksymilian Wechta POL NUMBER ONE 28 21/06/19

CSIU25   1m. Zuzanna Januszewska POL IRONIA

CSI3 135cm 10m. Grzegorz Nowak POL COMIENZO

CSIJ 12m. Agata Skrzypiec POL BERLINA

 

CSI3 140cm   5m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE  20/06/19

CSI3 125cm  3m. Michał Kaźmierczak POL BENGRAF

CSIJ   13m. Agata Skrzypiec POL BERLINA

CSIYH  5m. Adam Grzegorzewski POL ISSEM

CSI3 150cm   31m. Adam Grzegorzewski  POL TORPEDO DES FORETS

 

CSIU25 1m. Zuzanna Januszewska POL IRONIA   19/06/19

CSI3  130cm  3m. Jarosław Kozarowski POL CHENET

CSI3 120cm 10m. Maria Branka Borja POL CAMILLA 139

CSIYH 8m. Maksymilian Wechta POL MYSTIQUE

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM      livestream  

 


Piotr Morsztyn wygrywa Grand Prix PLJ w Olszy 16/06/19

 

Piotr Morsztyn z KJ Kietlów na VAN HALEN wygrywa Grand Prix PLJ w Olszy. W finale RS 135cm zwyciężyła Dajana Pawlicka na CAPPUCCINO z Kraju Jumping Team a w finale RB 125cm reprezentant gospodarzy Andrzej Głoskowski na CENTROPLAST-DINAR.  Ekipa KJ Trachy Gliwice w składzie: Paulina Koza, Katarzyna Gola, Sonia Janus, Łukasz Koza wygrała 4 etap Drużynowego Pucharu Polski.

 

WYNIKI ZAWODÓW     fot. Paula Bartkowiak 

 

LIDERZY RANKINGÓW  PLJ po 4 etapach :

Runda Złota - Mściwoj Kiecoń KJ Agro Handel Śrem 42 pkt 

Runda Srebrna  - Dawid Skiba KJ Agro Handel Śrem  57 pkt 

Runda Brązowa -  Anna Białas KJ Infernal 52 pkt 

DPP -  KJ Trachy Gliwice 27 pkt  

 


ZO DiM Bogusławice 14-16 czerwca 2019

Zwycięzcy niedzielnych finałów:

Gr A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Wiktoria Strzeszewska EGZORCYSTA SKJ Bajardo 

Gr C - Karolina Bar MARKIZA AZS UW 

Gr D bis - Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT Ponylandia 

Dzieci II - Maja Borzęcka CARENZA KJ Infernal  - na zdjęciu 

Grand Prix Dzieci  Kaja Langer ORIANA KJK Romico 

Finał J/MJ - Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M R&S Stables

 

WYNIKI ZAWODÓW   

 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23