W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek 
 
 
 
Anna Szary Ziębicka,
Michał Ziębicki, Krzysztof Retka 
 
 
 
 
Damian Ostręga 
 
 
 
 

Memoriał Generała Michała Gutowskiego  Leszno HZO 

 

HZO DiM Wolica 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Polskie Dzieci z trzecim miejscem w Pucharze Narodów w Ciekocinku !!

Reprezentacja Polski Dzieci w składzie : Aleksandra Kierznowska - Vivian Brattli - Juliana Suska i Maria Baehr pod wodzą trenera Tomasza Włodarskiego wywalczyła trzecie miejsce w Pucharze Narodów Dzieci CSIOCh w Ciekocinku. Najlepiej w ekipie pojechała Maria Baehr na 11 letniej klaczy La Strada L / Bischof L - Lord Kemm / 0 / 4 pkt. 

fot Monika Zalewska  27/05/16 

 


Sukces !! Polscy Juniorzy wygrali Puchar Narodów w Ciekocinku !

 

Reprezentacja Polski w składzie : Monika Grundkowska, Kamila Rokita, Stanisław Piątkowski i Filip Lewicki  pod kierunkiem trenera Rudolfa Mrugały wygrała Puchar Narodów CSIOJ podczas Baltica Equestrian Tour w Ciekocinku. Najlepiej w ekipie spisała się Monika Grundkowska na 8 letniej klaczy Dhaha / Vincenzo x Cantos  / która pokonała bez błędów oba  nawroty. 

27/05/16 

fot Monika Zalewska 

 


Silesia Equestrian Tour 14-24 lipca 2016 - program, propozycje

27/05/16

 

 

 


Rozkład jazdy 25-29 maja 2016

BALTICA EQUESTRIAN TOUR CIEKOCINKO      LIVEstream


 

DANUBE CUP SAMORIN SVK 

2m 130 cm Bronze Tour Aleksandra Kozanecka POL / Calero Z  WYNIKI

2m 140 cm Silver Tour Zuzanna Gowin POL / Captain WYNIKI   VIDEO

 


ZO OLSZA 


MP Oldbojów Poczernin


Wywiad z Trenerami Kadry Juniorów i Dzieci przed CSIO Baltica Spring Tour w Ciekocinku oraz Future Champions w Hagen

25/05/16 

 


CSI3 Danube Cup 26-29 maja Samorin 2016

25/05/16

Reprezentacja Polski:  

Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka,

Agnieszka Olszewska, Oliwia Szustkowska 

zgłoszenia, podręczne linki 

 

 


Polska na 3 m w rankingu Furusiyya FEI Nations Cup po PN w Odense

 Ranking Furusiyya FEI Nations Cup  na dzień 20.05.16  pobierz 

Video - Przejazd Maksymiliana Wechty na London 32 najlepszej Polskiej pary w PN w Odense

 CSIO3 Odense 2016  WYNIKI


Andrei Shalohin wygrał Grand Prix CSN w Jakubowicach 22 maja 2016 - wyniki turnieju

Andrei Shalohin 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski - Gajewniki 2016 - wyniki

 Podium AMP  2016 w kat Profi  Gajewniki 22 maja 2016 

złoto - Aleksandra Więckowska / UW / Goldik Girl 
srebro - Dagmara Piętka / UJ / Cadeau du Destin 
brąz - Katarzyna Falkiewicz / UG / Hermiona

 


ZO DiM Jaszkowo 20-22 maja 2016 wyniki

 

Zwycięzcy Finałowych Konkursów : 

 

Dzieci I - Maria Baehr / La Dame Blanche L /  

Dzieci II - Paulina Głowacz / Vagant 

J / M - Klaudia Górczyńska / Jamajka 

Gr DiE Wiktoria Leszek Karwańska Bon ParisKL

Gr D bis Aleksandra Osuch / Annouschka 10

Gr C - Palicka Magdalena / Spencer 

Gr B - Julia Biskup / Szaman 

Gr A1 - Eliza Zawadzka / Ferrari

Gr A2 - Eliza Zawadzka / Szaman

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

Maria Baehr i La Dame Blanche L 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19