WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Rankingi PZJ na koniec czerwca 2016

15/07/16

Liderzy rankingów PZJ na koniec czerwca 2016 :

 

Jarosław Skrzyczyński - ranking ogólny

Andrzej Opłatek - ranking MJ 

Adam Grzegorzewski - ranking Juniorów 

 

 

 

 

 

 


Strzegom. Weronika Kaniewska z KJ Dilmar ( Kuj - Pom ) wygrała Finał OOM w kat DK 14/07/16

 

Weronika Kaniewska i Bianca W fot (c) Katarzyna Broda 

 


Wiktoria Król na Marinello z Mazowsza wygrała Finał OOM w Strzegomiu 14/07/16

 

Weronika Król i Marinello  fot. Katarzyna Broda 

 


CSIO3 Budapeszt 14-17.07.2016 - reprezentacja Polski, zgłoszenia, program

CSIO3 / CSIYH Budapeszt 

14-17 lipca 2016

 

Reprezentacja Polski :

Klara Kostrzewa 

Dawid Kubiak

Krzysztof Okła

Wojciech Wojcianiec

Maciej Wojciechowski - szef ekipy 

 

13/07/16

 

 


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Strzegom 12-14.07.16


Cavaliada Kołobrzeg 2016 - wyniki

12/07/16 

 


Finały Cavaliady w Kołobrzegu zdominowali Niemcy - Casandra Orschel wygrała Grand Prix a Jüngel Marvin Finał Małej Rundy. Najlepiej spośród reprezentantów Polski w niedzielnych Finałach spisali się Marek Lewicki - 4 miejsce w GP i Jan Bobik - 2m w FMR.

10/07/16

 


Przebojem sobotnich konkursów w Kołobrzegu byli : Adam Grzegorzewski i Aleksandra Kierznowska, finałowy konkurs Cavaliady Future wygrała Laura Kłapińska 09/07/16

09/07/16 

WYNIKI ZAWODÓW 

sponsor relacji www.aklav-equestrian.com


Piątek w Kołobrzegu pod dyktando Mściwoja Kieconia i Krzysztofa Ludwiczaka, pierwszy konkurs Cavaliaday Future wygrała Laura Kłapińska !

08/07/16

 


Jan Bobik i Marek Lewicki - gwiazdami pierwszego dnia letniej Cavaliady ! Wygrali po dwa konkursu turnieju na plaży w Kołobrzegu !


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20