W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Galeria Finały HPP Michałowice fot, Przemysław Antosz


Arkadiusz Fimmel najlepszy w Grand Prix Leszna, 16 letnia juniorka Maria Baehr druga ! 11/02/18

Zawodnicy KJ Agro Handel Śrem zdominowali Grand Prix Leszna - wygrał Arkadiusz Fimmel na klaczy Zimowa Dama, drugie miejsce zajęła 16 letnia juniorka Maria Baehr na klaczy La Strada. Czwarte miejsce wywalczył Mściwoj Kiecoń na Digisport Satisfaction.

11/02/18

 


Klasy sportowe za 2017 rok

08/02/17 

 

Klasy Sportowe nadane przez PZJ za 2017 rok 

 

 

 

 


Ranking FEI na koniec stycznia 2018

Longines Ranking FEI - 31/01/18

1m. Kent Farrington USA  3298

2m. Harrie Smolders NED  3013

3m. McLain Ward USA  2903

89m. Jarosław Skrzyczynski  1335

Polacy w Ranking FEI        06/02/18

 


HPP HZO - 7 kwalifikacja Michałowice 8-11 lutego 2018


Kubiak, Minkiewicz, Głowacka, Dobkowska -liderzy rankingów Halowego Pucharu Polski po VI Kwalifikacjach 06/02/18

 

Halowy Puchar Polski 2017/18

Liderzy Rankingów po 6 kwalifikacjach :

Seniorzy - Grzegorz Kubiak 

MJ - Weronika MInkiewicz

Juniorzy - Wiktoria Głowacka 

Open - Milena Dobkowska

 

Kolejne kwalifikacje : 

8-11.02.2018 - Michałowice

22-25.02.2018 - Leszno

Finał 9-11 marca 2018 Sopot

 

 

 

 


Silesia Equestrian Tour 2018 - zostań Wolontariuszem


Silesia Equestrian Tour 2018 

4-15 lipca 2018

Jakubowice 

 

Zostań Wolontariuszem, zapisz się tu 

 

05/02/18

 

 


Grand Prix CSI2 Opglabbeek BEL 04//02/18

 

WYNIKI Grand Prix

  1m.  João Victor Castro BRA Quentin PJ  0:0  41:09s

12m.  Maksymilian Wechta POL La Calidad   1 pkt  / 72:24s

15m.  Wojciech Wojcianiec POL Naccord Melloni 4 pkt  / 67:78s

22m.  Jan Bobik POL Chacco Amicor  4pkt / 70:43s 

rezygnacja Adam Grzegorzewski POL Zazou Szumawa 


video z GP        wyniki turnieju 


Glock's Grand Prix CSI3 Villach 04/02/18

 

WYNIKI Glock's Grand Prix CSI3 Villach 2018 

 1m.  Martin Fuchs SUI  Cool And Easy  0/0  43.30 sec

21m. Michał Kaźmierczak POL Que Pasa 5   5 pkt /  78 sec 

22m. Andrzej Opłatek POL Copperfield 40     8pkt / 72.21 sec

23m. Jarosław Skrzyczyński POL  Calevo 2   8pkt / 72,56 sec 

rezygnacja Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind  


Wyniki turnieju      Video z Grand Prix  


Andrzej Opłatek czwarty w Glock's Performance Tour w Villach 03/02/18

 

Villach. Andrzej Opłatek na Copperfild w sobotnim konkursie zaliczanym do LR Glock's Performance Tour 145cm był czwarty.    03/02/18


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22