W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Dawid Kubiak w CSI2 Roosendaal 19-21.08.16

Dawid Kubiak w dn 18-21 sierpnia b.r. z końmi Bagazza M i Quite Donaldson startował w zawodach CSI2 w holenderskim Roosendaal. W jednym z konkursów 140 na Quite Donaldson był siódmy ( video ),  w Grand Prix z dwoma błędami na klaczy Bagazza M ukończył na 42 miejscu.  

22/08/16

 


CSI2 Wr Neustadt 18-21 sierpnia 2016 WYNIKI

Reprezentanci Polski : Bartosz Goszczyński, Dawid Pasek, Julia Jaglarz, Marcin Murdzia startowali w dn 18-21 sierpnia b.r. w zawodach CSI2 w Wr Neustadt w Austrii.  Bartosz Goszczyński wygrał sobotni konkurs dla 7 latków na AFIRA Z / Ami Z x Cupido Flamingo Z / wł. Piotr Szubert.

WYNIKI ZAWODÓW   22/08/16

 


Mistrzostwa Polski Młodych Koni 2016 WYNIKI

22/08/16 

Holsztyńskie ogiery Number One, Ziroco Air,  Can Ya Mecan oraz oldenburski Chacco Hann zdominowały tegoroczne MPMK w Drzonkowie. Najlepiej spośród koni polskiej hodowli wypadły konie wyhodowane przez Eco Abi Ewa Fabińska, SK Nowielice i SK Bielin. Grand Prix ogierów wygrała Małgorzata Koszucka na 9 letnim holsztyńskim Alvaro z KJ Wechta Rosnówko. 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

fot. www.primel.pl

 

 

 

 

 


Grand Prix Michałowic dla Zuzanny Gowin -21/08/16

21/08/16 

 

WYNIKI ZO Michałowice 19-21 sierpnia 2018 

 

Grand Prix wygrała Zuzanna Gowin na Captain / na zdjęciu / 

 

 

 

 

 

 

 


Baltica Equestrian Summer Tour II 16 - 21 sierpnia 2016

 

Reprezentant Polski, zawodnik KJ HEAA Turek -  Andrzej Opłatek przebojem II tygodnia Baltica Equestrian Summer Tour - 4 zwycięstwa, 2 x trzeci, raz czwarty w LR 145.  Michał Kaźmierczak i Que Pasa 5 - najlepsi spośród reprezentantów Polski w niedzielnym konkursie Grand Prix.

WYNIKI TURNIEJU  21/08/16 


RIO 2016 - jeździectwo - skoki przez przeszkody - Finał Indywidualny 19.08.16 g. 15.00


Anna Szary Ziębicka i Wojciech Dahlke decyzją PZJ dołączyli do składu Kadry Narodowej Polski

18/06/16

 

Decyzją Zarządu Polskiego Związku Jeździeckiego U/1073/11/E/2016 - do Kadry Narodowej Polski dołączyli : Anna Szary ZIębicka i Wojciech Dahlke.

 

 

 

 

 

 

 

 


Stanisław Helak - Dyrektorem sportowym w PZJ

17/08/16 

 


Grand Prix CSN w Zagórowie wygrała Dajana Pawlicka - WYNIKI

12-14 sierpnia 2016 

 


Grand Prix Drzonkowa dla Oskara Murawskiego 14/08/16

14/08/16  fot. Katarzyna Boryna 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20