W tym tygodniu:
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik, Andrzej Opłatek 
 
 
 
Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Bartosz Adamus, 
 
 
CSI2 Vazgaikiemis LTU 
Sławomir Hartman, Łukasz Wasilewski, Mateusz Tyszko, Natalia Palmowska, Bogna Sąsiadek, Waleria Branicka, Zuzanna Chwalinska, Magdalena Gut, Wiktor Larkowski, Alicja Karbownik, Aniela Szlufik 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Dawid Kubiak na 26 miejscu po I konkursie PŚ w Omaha - wyniki 31/03/17

 

31/03/17 

 


Liderzy rankingów PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK na dzień 27.03.17

Liderzy rankingów PZJ w kat. Dzieci / K / MK 

Dzieci - Aleksandra Kierznowska / KJ Kietlów

A - Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream Łódź

B - Dominika Siudzińska / LKS Cwał Poznań

C - Dominika Henzel / Podkowa Gruszczyn 

D - Agata Kamińska / Ranczo Kołata

E - Adrianna Łopucka / Amico Mołdawin 

30/03/17 

 


Rozkład Jazdy 28.03-02.04.17

Podręczne linki do wyników, relacji video i najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

 

Finał Pucharu Świata OMAHA USA  / Dawid Kubiak /  

relacja na TVP SPORT      livestream  na FEITV płatne 

 

 

CSI3 San Giovanni ITA    LIVEstream 

/ Krzysztof Ludwiczak, Michał Ziębicki, Łukasz Koza,  Andrzej Opłatek, Anna Szary Ziębicka, Bartosz Goszczyński, Wiktoria Lis,  / 

Grand Prix LR 150cm 8m Andrzej Opłatek / El Camp 02/04/17

LR 145 cm 2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 

CSI1 130cm 6m Krzysztof Ludwiczak POL / Sandra Blue 

CSI3 145cm LR 9m. Łukasz Koza POL / Cartograns Kiss / 01/04/17

CSI1 115cm 4m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  01.04.17

CSI3 LR 145cm 8m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  31/03/17

CSI1 115 cm 1m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  31/03/17

CSI3 140cm 6m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 31/07/16

CSI3 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 31/03/17

CSI3 135 cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L  30/03/17

CSIYH 6yrs 1m. Anna Szary Ziębicka POL / Million Dreams  29/03/17

CSIYH 6yrs 1m. Michał Ziębicki POL / Guess  29/03/17

 

CSI3 Vilamoura POR / Sandra Piwowarczyk-Bałuk/         livestream

CSI3 140cm     4m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento 01/04/17

CSI3 140cm  12m Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento  31/03/17

 

 

CSI2 Oliva Nova ESP / Krzysztof Okła /         livestream

CSIYH 6yrs 3m. Krzysztof Okła POL Neymarde Reve  29/03/17

 

 

Toscana Tour Arezzo ITA        livestream   / Marek Lewicki, Julia Jaglarz

 

130 Bronze 6m. Julia Jaglarz POL / Wunschtraum 02/04/17

150cm  LR Gold 1m. Marek Lewicki POL / Abigej / 01/04/17

135cm Silver  1m.  Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

135cm Silver 3m Julia Jaglarz POL / Winning Mood  30/03/17

                      6m. Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

145cm Gold 12. Marek Lewicki POL / Abigej  30/03/17

CSIYH 6yrs    4m. Marek Lewicki POL / Philadelphia  29/03/17

CSIYH 6yrs    6m Marek Lewicki POL / Philadephia 29/03/17

 

CSI2 Cages sur Mer FRA  / Agnieszka i Aleksandra Cebulak 

 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI Łąck 

 

 

 


Halowy Puchar Polski K/MK/Dz1/Dz2 - Leszno 7-9 kwietnia 2017 - zgłoszenia


HZO DiM Leszno 24-26 marca 2017 Galeria www.Primel.pl


Rozkład Jazdy 21-26 marca 2017

Podręczne linki do wyników, relacji video i najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

 

CSI3 Mijas ESP /Michał Kaźmierczak,Klara Kostrzewa livestream

140cm CSI1 4m. Michał Kaźmierczak / Chica 24/03/17

140cm     9m. Klara Kostrzewa POL / Quelf d'Or  24/03/17

135 cm  7mMichał Kaźmierczak POL / Cisal FS 23/03/17

CSIYH 7yrs 6mMichał Kaźmierczak POL /  Wilander22/03/17

CSIYH 6yrs 7m. Michał Kaźmierczak POL / Boniek 22/03/17

CSIYH 6yrs 6m. Michał Kaźmierczak POL / Rossa    21/03/17

 

CSI3 Vilamoura POR / Sandra Piwowarczyk-Bałuk/         livestream

 

CSI2 Oliva Nova ESPKrzysztof Okła /         livestream

CSIYH 5yrs   3m.Krzysztof Okła POL / W Hambla Z    23/03/17

CSIYH 5yrs  1m. Krzysztof Okła POL / Neymar de Reve   21/03/17

 

Toscana Tour Arezzo ITA        livestream 

Aleksandra Kozanecka, Oliwia Szustkowska, Sophie von Werner, Magdalena Ziajkowska  /

CSI3 130cm 6m. Aleksandra Kozanecka POL / Calignka  25/03/16

CSI1 130cm  12m. Magdalena Ziajkowska POL / Lord of the Ring KG    26/03/16

 

CSI2 Lier BEL / Cassandra Orschel,  Paulina Malinowska

Grand Prix 145-150cm 16. Paulina Malinowska POL / Chirivel 2pkt

CSIYH 6yrs 5m. Cassandra Orschel POL / Dacare Z

CSIYH 6yrs 2m. 1m. Cassandra Orschel POL / Gradento 

CSIYH 6yrs 5m. Cassandra Orschel POL / Dacare Z

CSIYH 6yrs 1m. Cassandra Orschel POL / Gradento 

 

CSI2 Cages sur Mer FRA  / Agnieszka i Aleksandra Cebulak

CSI1 125 cm  7m. Aleksandra Cebulak POL / Lordanz

CSI2 130cm 6m. Agnieszka Cebulak POL /Jolly  26.03.17

HZO Dąbrówka Mała    1m. Grand Prix Jacek Zagor / HALIFAX VAN DE HEFFINCK

HZO DiM Leszno 


HZO DiM Wolica 17-19 marca 2017 - wyniki

20/03/17 

Najlepsze pary niedzielnych finałów

J / MJ - Jaśmina Dmyszewicz / Cash M / KJ Olmet 

Dzieci II - Kaja Mitman / Delekta / JKS Salio 

Gr Dbis - Magdalena Dąbrowska / Timur Ewita / AZS olsztyn

Gr C -   Dominika Henzel / Wiking PP / Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Olga Tuliszkiewicz / Pasjonata Amigo / Sokół Damasławek

Gr A1 - Olga Tuliszkiewicz / Peka / Sokół Damasławek

 

 


Michał Kaźmierczak na Stakorado drugi w LR 145cm Grand Prix Mijas - 19/03/17


Grand Prix Leszna dla Joanny Marciniak i Chelsea Blue !


Grand Prix Poczernina dla Michała Lemańskiego, Skrzyczynski liderem HPP

19/03/17

Michał Lemański wygrał Grand Prix HPP w Poczerninie na Billy Boy WZ, jako jedyny przejechał bez błędów przejazd podstawowy konkursu. Po VI ostatniej kwalifikacji do Halowego Pucharu Polski liderami rankingów są : Jarosław Skrzyczyński (seniorzy), Joanna Marciniak (MJ) , Dalia Lehmann i Martyna Rynkiewicz ( uniorzy) i Samanta Forlini (OPEN)

WYNIKI ZAWODÓW / RANKINGI 

 


Skrzyczyński Jarosław 4753
Wojcianiec Wojciech 3059
Ludwiczak Krzysztof  2579
Bobik Jan 1771
Kaźmierczak Michał    1753
Grzegorzewski Adam 1649
Grzelczyk Kamil  1585
Wechta Maksymilian   1492
Opłatek Andrzej  1413
Kubiak Grzegorz 1012

 31/05/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1649
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 363
4. Dajana Pawlicka  243
5. Najdzionek Szymon 236
6.Milczarek Nina 233
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 127
10.  Rynkiewicz Martyna 119

 31/05/19

1. Lewicki Filip 477
2. Kierznowska Aleksandra   455
3. Lehmann Dalia 297
4. Suska Juliana 250
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj 214
7. Kawa Aleksandra 211
8. Dobkowska Milena 138
9. Babiak Filip  126
10. Bado Gabriela  117

 31/05/19

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  352
2. Śliwiński Antoni   296
3. Skotarczak Nel  286
4. Piontek Barbara  282
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Ryciak Wiktoria  191
10. Pawłowska Kornelia   163

10/06/19 

1. Piontek Helena 293
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja 149
5.  Bar Karolina 135
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

 10/06/19 

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  315
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 263
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 10/06/19 

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  10/06/19