W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Podium Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2 Strzegom 2017

Podium Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2 Strzegom 2017 

złoto - Marta Konarska / Sulima / KJ Podkowa Gruszczyn
srebro - Olga Tuliszkiewicz / Pasjonata Amigo / Sokół Damasławek
brąz - Zuzanna Prymak / Aragano / Aromer Józefin

Katarzyna Broda ( faraa ) - photography  

09/09/17


Andrzej Opłatek wygrał kwalifikację do Grand Prix w Pezinok, Krzysztof Ludwiczak był drugi . Super forma reprezentantów Polski na Słowacji 09/09/17


MP / PP na Kucach i PP Dzieci II Strzegom 08/09/17

Mistrzostwa Polski na Kucach grupa D, Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2, 

Puchar Polski na Kucach grupa A1,B,C,E, D-bis,  Puchar Polski Dzieci II 

Najlepsi w piątkowych półfinałach : 

Gr A1  - 1m. Wiktoria Ryciak KLAUSINKA SKJ Sopot

Gr B - 1m. Agata Derda BE MY / Pony Jumping Team Poznań

Gr A2 - 1m. Marta Konarska SULIMA / KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C - 1m. Maja Marchwicka ARIS / KJ Zbyszko Wiączyń Dolny ( na zdjęciu ) 

Gr D bis - 1m. Marianna Kołacka  TAMBURYNEK  / KJ Sokół Damaslawe

Gr D - 1m. Agata Kamińska  CZINGIS CHAN  / KJ Ranczo Kołata

Gr E - 1m. Aleksandra Osuch ROXANA Z /  KJ Podkowa Gruszczyn

Dzieci II - 1m. Sara Patejko ZAVIRA A  / KJ Aromer 

 

08/09/17

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

Zamówienia zdjęć Katarzyna Broda ( faraa ) - photography


Krzysztof Ludwiczak nie do pokonania w Pezinok 08/09/17

Krzysztof Ludwiczak był przebojem konkursów otwarcia podczas CSI-W / CSIYH  Pezinok na Słowacji.  Reprezentant Polski, zawodnik KJ HEAA Turek wygrał trzy konkursy. Był najlepszy w konkursie dużej rundy na Stakkatanie, w konkursie średniej rundy na Poli Loli L i wygrał konkurs dla młodych koni na Sandra Blue.  W zawodach w Pezionok obok Krzysztofa Ludwiczaka startują z powodzeniem także Andrzej Opłatek i Sławomir Hartman

08/09/17 

 


MP / PP na Kucach i PP Dzieci II Strzegom 7-10.09.17

 

WYNIKI I PÓŁFINAŁÓW  07.09.17

Gr A1 - 1m. Julia GanowskaPASJONATA PARYS / KJ Ranczo Kołata

Gr B -  1m. Alicja MarkiewczDENIS / UKS Primo Warszawa

Gr A2 - 1m. Amelia HofmanFILEMON / KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.

Gr C - 1m. Nadia Sobiecka  / DONALD /  KJ Akademia Kucania

Gr D - bis - 1m. Dominika Henzel TIFFANY  KJ Podkowa Gruszczyn ( na zdjęciu )

Gr D -  1m. Agata KamińskaFINISZ / KJ Ranczo Kołata

Gr E - 1m. Aleksandra OsuchROXANA Z  / KJ Podkowa Gruszczyn

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

Zamówienia zdjęć Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński coraz bliżej setki rankingu FEI

Jarosław Skrzyczyński coraz bliżej pierwszej setki światowego rankingu FEI. Numerem jeden świecie na koniec sierpnia 2017 jest Kent Farrington z USA.

Polacy w rankingu FEI - zobacz dalej 

06/09/17

 


Michał Ziębicki siódmy w Grand Prix CSI2 Roosendaal 03/09/17


Grand Prix PLJ w Leśnej Woli wygrał Grzegorz Nowak. Liderzy Rankingu PLJ - Skrzyczyński, Grzywacz, Szlachta oraz KJ AgroHandel w DPP

 

Grzegorz Nowak na Always Forewer wygrał Grand Prox PLJ w KJ Leśna Wola ! Gratulacje !!!

fot. Klaudia Lorenz

 

RANKING  PLJ 

 

WYNIKI  PLJ  Leśna Wola 

03/09/17


Baltica Equestrian Summer Tour / 29.08-03.09.2017 WYNIKI

    

Wojciech Wojcianiec i Naccord Melloni - najlepsza Polska para konkursu Grand Prix CSI3 LR 150cm ostatniego tygodnia Baltici w Ciekocinku. 

fot . Beata Wieczorkowska 

     NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI III TYGODNIA Baltici  

03/09/17

 


Galeria Mistrzostwa Europy Seniorów 2017


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20