W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Rankingi PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK na dzień 27..03.18

Liderzy rankingów PZJ w kat Dzieci / Kuców / MK - 27/03/18


Dzieci - Maja Marchwicka - na zdęciu
A - Julia Pięta 
B - Julia Kapel
C - Julia Walorek 
D - Agata Derda 
E- Zuzanna Golicka 

RANKINGI zobacz  prawy margines strony.

 
fot Ewa Imielska-Hebda Photography

 


Sandra Piwowarczyk trzecia w Finale CSIYH Vilamoura na Ivory Coast ! 30/03/18

 

Sandra Piwowarczyk na wyhodowanej przez siebie klaczy IVORY COST / Numero Uno - Carthago Z / była trzecia w Finale YH dla koni 5 letnich w Vilamoura.  

 

WYNIKI Finału   30/03/18 


Krzysztof Ludwiczak trzeci w Arezzo w konkursie 135cm 29/03/18

WYNIKI KONKURSU

Wojciech Wojcianiec i Andrzej Opłatek ex aequo 7 miejsce w Arezzo 29/03/18

WYNIKI KONKURSU  29/03/18 

Wojciech Wojcianiec na Naccord Melloni i Andrzej Opłatek na El Campie zajeli ex aequo 7 miejsce konkursie 145cm w Arezzo. 


Sandra Piwowarczyk bezbłędna w Vilamoura !

Sandra Piwowarczyk i Diamant Z 

 

WYNIKI TURNIEJU

 

29.03.18 CSI3 135cm   24m,  SHANGRI LA

28.03.18  CSIYH 5yrs   4m. - IVORY COAST     6m. DIAMANT Z

27.03.18  CSIYH 5yrs   7m. -  DIAMANT Z   11m - IVORY COAST


Jan Bobik wygrał konkurs otwarcia 135cm w 2* Bonheiden 29/03/18

Jan Bobik na CHACCO AMICOR ZM wygrał w Bonheiden konkurs otwarcia 135cm.

Wyniki  konkursu 

 

Jan Bobik w Belgii startuje również na koniach  Santisa, Chacco Amicor oraz na Catamara'n.

Powodzenia ! 

 

Jan Bobik 

 


Maksymilian Wechta w dobrej formie w CSI2 Cagnes sur Mer FRA

29/03/18 

 

Maksymilian Wechta z powodzeniem jeździ w 2* turnieju  na Lazurowym Wybrzeżu w Cagnes Sur Mer.   Pewny jest już startu w konkursie Grand Prix. 

 

 

 

 

 

 

 


Abigej i Natalia Czernik razem !! 28/03/18

 

 

Powiększyła się stawka koni Natalii Czernik o bardzo doświadczonego na światowych arenach wł. Abigej. 

Trzymamy kciuki !

28/03/18

 

 

 


CSI2 przy CSIO5 w Sopocie !!

Przy okazji tegorocznego 5* CSIO w dn 14-17 czerwca w Sopocie rozegrane zostaną również zawody w randze 2*.  

Te świetną informację oficjalnie  już pokazuje strona FEI.

 

28/03/18

 

 

 

 

 


HZO DiM Leszno 23-25 marca 2018 wyniki

Zwycięzcy niedzielnych Finałów HZO DIM :

Gr A1 - Natalia Głowacz / Szaman  / KJ Liljówka Stęszewko

Gr A2 - Marcelina Jackowiak / Barkarola / St. KJ Gronówka

Gr B - Agata Derda / Be My  / Pony Jumping Team Poznań

Gr C - Julia Walorek / Figaro / KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr Dbis - Franciszek Jurzak / Charli's Boomerang / SKJ Ponylandia 

Grand Prix DiE - Oliwia Płatek / Makuba 21 / KKJ 

Finał Dzieci II - Kornelia Smura / D.K.Lady / BPK WIE

Grand Prix Dzieci -  Maja Marchwicka / Szafir M / KJ Zbyszko 

Finał Rundy Jun / M - Matylda Malepszy / Efron / KJ Agro Handel Śrem 

25/03/18 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20