W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Lando 04/08/19

 

Jarosław Skrzyczyński na Just Riding California BS / Calido x Converter/ wygrywa Grand Prix Lando w Ptakowicach. Podczas turnieju dwa razy triumfuje w konkursach 130cm na Quick Step /Quintender x Calido/, na Greatest / Biscayo x Quidam de Revel/  był najlepszy w konkursie otwarcia 140cm. 

WYNIKI TURNIEJU    04/08/19  fot. Klaudia Bażan 


Polacy w konkursach Grand Prix 3-4/08/19

CSI3 Beervelde LR 155 - 8m Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA
CSI2 Kronnenberg LR 145 - 13m. Michał Ziębicki POL FIRST LADY 
CSI2 Samorin LR 145cm - 23m Jakub Krzyzosiak POL DIRESTRAIT

 


FEI Jumping Nations Cup™ Youth Šamorín / CSI2 / CSIYH 30.07-04.08.19

fot. Kornelia Błaszkiewicz 

 

WYNIKI TURNIEJU           ZGŁOSZENIA

 

CSIOY - Martyna Kaldonek

CSIOJ  - Laura Barańska Mikołaj Baranski Zuzanna Jarocka,  Emila Chmielowska, Aleksandra Zybała, Kornelia Kurleto,  

CSIOCH - Laura Kłapińska Maria Branka - Borja, Wiktoria  Jannasz,  Klara Kozioł, Maja Marchwicka, Daria Pietrzak

CSIOP - Agata Derda, Dominika Henzel, Agata Kamińska, Oliwia Platek, Aleksandra Osuch

 

 


X-BIONIC® SUMMER TOUR 2019 Samorin 24-28 lipca 2019

Bartosz Adamus i El Camp - zwycięzcy 1* Grand Prix 

 

II tydzień zawodów X-BIONIC® SUMMER TOUR w Samorin - najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

CSI1 Grand Prix - 1 miejsce Bartosz Adamus POL EL CAMP  27/07/19 

CSI2 Grand  Prix - 25m. Radosław Zalewski POL ILATINA  4 pkt 

CSI4 150cm - 6m Natalia Czernik POL EVERDI 

CSI2 125cm - 7m. Bartosz Adamus POL FONTAINE BLUE CKV

CSI1 115cm - 7m. Nadia Kużma POL QUELLE DAME Z 

CSI2 140cm - 4m Radosław Zalewski POL HERE I AM   26/07/19

CSI1 130cm - 4m. Michał Kaźmierczak POL BENGRAF 

CSI1 115cm - 9m Izabela Vinckier POL DIANDRO RED WINE 

CSI2 140cm - 7m Michał Kaźmierczak POL DAME DE PIQUE  25/07/19

CSI2 130cm - 9m. Radosław Zalewski POL HERE I AM  

Final YH 5yo -  4m. Natalia Czernik POL U2 

CSI1 130cm - 8m - Michał Kaźmierczak POL BENGRAF  

CSI2 145cm - 3m Michał Kaźmierczak POL CISALL FS   

CSI2 125cm - 4m. Natalia Czernik POL CHUCK BAS 

WYNIKI ZAWODÓW 


CSIO5 Ateny - Final FEI NATIONS CUP Europe Division 2 - Polska bez kwalifikacji do Barcelony 24-28 lipca 2019

 

 

Reprezentacja Polski z 8 pkt - trzecia w Pucharze Narodów w Atenach, bez kwalifikacji do światowego finału w Barcelonie i już bez szans na zespołowa kwalifikację do IO w Tokio w 2020r.  Wojciech Wojcianiec i Chintablue - najlepsza polska para turnieju - drugie miejsce w Grand prix i bezbłędni w obydwu nawrotach PN. 

Sezon 2019 Pucharów Narodów zakończony.  28/07/19

 

 

 

WYNIKI TURNIEJU           LIVESTREAM            FEI NATIONS CUP 


Anna Dziuba i Olga Styła wygrywają Finały OOM w Drzonkowie - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Drzonków 25/o7/19

 

FINAŁ OOM 2019 - podium

złoto - Anna Dziuba  DOLLAR DE NUEVO SKJ Bobrowy Staw  3,17 pkt 

srebro -  Maria Brańska Borja REFLECTION WLKS Krakus  4,33 pkt 

brąz - Iga Biegalska DORAVELLA SKJ Sopot 4,83 pkt 

WYNIKI 

 

FINAŁ OOM 2019 - kuce - podium 

złoto - Olga Styła NOBELSTAR 0005 Rio Grande Krosinko  3 pkt 

srebro - Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA KJ Aldragho  4,34 pkt 

brąz - Julia Pięta KANTJE’S ELTON JUKS Abakus Kaczyna  5,16 pkt 

WYNIKI 

Drzonków 24-25 lipca 2019 

 

 


Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania podczas V etapu PLJ w Białym Lesie 21/07/19

 

Jarosław Skrzyczyński wygrał wszystkie trzy niedzielne finały rund :

Grand Prix Rundę ZŁotą na SUEDWINDS AMANDA

Rundę Srebrną na INTURIDO

Rundę Brązową na FOR PASSION

 

V etap Drużynowego Pucharu Polski wygrała ekipa KJ Agro Handel Śrem w składzie: Szymon Tęcza, Wiktor Szała, Dawid Skiba, Msciwoj Kiecoń 

WYNIKI ZAWODÓW 

fot. Katarzyna Broda 

 

 


Sandra Piwowarczyk w formie w Zuidwolde 20/07/19

 

Sandra Piwiwarczyk z powodzeniem jeździła w turnieju dla młodych w Zuidwolde. W Finale dla koni z rocznika 2014 zajęła trzecie miejsce na JOHNNY BRAVO i czwarte na JAKARTA / video/ 

WYNIKI ZAWODÓW 


X-BIONIC® SUMMER TOUR 2019 Samorin 16-21 lipca 2019

Natalia Czernik na Everdi /Verdi / Cassini I/ zwycięzyła w konkursie otwarcia CSI4 145cm   18/07/19

 

WYNIKI TURNIEJU 

Reprezentacja Polski :

Natalia Czernik, Bartosz Admaus, Oliwer Bule, Oliwia Kosmol 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI4 145cm  8m. Natalia Czernik POL Everdi  20/07

CSI1 115cm 6m Oliwia Kosmol POL Aperitif 

CSI4 145cm 1m. Natalia Czernik POL Everdi   18/07

CSI1 120cm 2m. Oliwer Bule POL C Bas 

 


Zuidwolde - Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci 7-14 lipca 2019

Klara Kozioł i Rocky fot, DigiShots.nl

 

Polskie młodzieżowe kadry zespołowo w Mistrzostwach Europy w skokach przez przeszkody  w holenderskim Zuidwolde zajęły 6 miejsce w kategorii Dzieci i 10 miejsce w kategorii  Juniorów.

Indywidualnie w finałach Mistrzostwa Europy pojechały tylko Klara Kozioł i Daria Pietrzak ( obie w kat. Dzieci). Klara Kozioł ukończyła rywalizację z 8 pkt na 11 miejscu a Daria Pietrzak z 9 pkt zajęła 16 miejsce.

 

Reprezentacja Polski : 

Dzieci - Iga Bieglaska, Laura Kłapinska, Klara Kozioł Maja Marchwicka, Daria Pietrzak,  

 

Juniorzy - Wiktoria Bedyńska, Aleksandra Kierznowska, Dalia Lehmann, Filip Lewicki, Juliana Suska 

 

MJ - Monika Grundkowska, Olaf Klein 

 

 

 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21