W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI Šamorín - Danube Champions Tour II 21-24 lipca 2022

Daria Kobiernik fot. Lucia Grancova

 

Reprezentacja Polski : Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak, Adam Nicpoń, Daria Kobiernik, Aleksander Lewandowski, Hubert Polowczyk, Marta Piszczek, Paulina Sawicka, Katarzyna Szun, Julianna Bajońska, Dominika Gardas, Lena Kołacka, Alicja Kosmol. Oliwia Kosmol, Nina Lehmann, Martyna Nicpoń. 

 

WYNIKI TURNIEJU         ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju :

niedziela 24/07/22

CSI3 LR 150cm - 21m Krzysztof Ludwiczak NIKO

CSI2 LR 145 - 5m. Michał Kaźmierczak ZIROCCO AIR

CSIYH 6yrs - 2m. Aleksander Lewandowski  L.A. STYLE K

CSIYH 5yrs - 10m. Aleksander Lewandowski CRISTAL BLUE D'IVE Z

 

sobota 23/07/22

CSI2 140cm - 3m. Daria Kobiernik SONET

CSI2 125cm - 4m. Lena Kolacka  SUEDWIND 9

CSIAm - 7m Nina Lehmann RENE DE SEMILLY

 

piątek 22/07/22

CSI3 140cm  1m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY  VIDEO 

CSI2 135cm  2m. Daria Kobiernik  VENUS

CSI2 125cm   2m. Lena Kolacka  SUEDWIND 9

CSIYH 5yrs 7m. Aleksander Lewandowski CRISTAL BLUE D'IVE Z

CSIYH 6yrs  1m. Dominika Gardas QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF  VIDEO 

CSIYH 7yrs  6m. Hubert Polowczyk DARGOS

 

czwartek 21/07/22

CSI3 145cm - 3m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY

CSI3 140cm - 4m Aleksander Lewandowski AZZMIR VAN HET HALDERTHOF

CSI3 130cm - 9m. Daria Kobiernik COLETTE

CSi2 130cm - 1m. Daria Kobiernik VENUS   

CSI2 120cm - 4m. Lena Kołacka JUNIOR 152

CSIYH 6yrs - 3m. Dominika Gardas QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF

CSIYH 7yrs - 2m. Daria Kobiernik ONNA NEVA S  VIDEO

CSIAm - 3m. Nina Lehmann RENE DE SEMILLY


ZO BeckerSport 15-17 lipca 2022

Maja Pietrusińska zwyciężyła w konkursie Grand Prix ZO w BeckerSporcie fot. Oliwia Zielińska

Podium GRAND PRIX ZO BeckerSport 17/07/22

 

1m. Maria Pietrusińska  CZĄBER  SKF KS Master Film Wilcza Góra  0 pkt 

2m. Katarzyna Tabiszewska  BOBA FETT CIechociński KJ Bonanza  8 pkt 

3m. Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA  Soymax Lublin Team  12 pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX    

 


ZO DiM Dąbrówka Mała II kwalifikacja Cavaliada Future 15-17/07/22

Zwyciężczyni finału A2 ZO DIM -  Zofia Krzeszewska  z  KJ Akademia Kucania 

/ Kwalifikacja Cavaliada Future MIDI / fot. Monapphoto


CSIO5 Falsterbo 14-17 lipca 2022

 

Maksymilian Wechta z powodzeniem jeździ w 5* turnieju w szwedzkim Falsterbo. W kwalifikacji do konkursu Grand Prix na og CHEPETTANO  po bezbłędnym przejeździe zajął 14 miejsce. Na CASSIOPEIA wygrał konkurs barier i był siódmy w jednym z konkursów 145cm

WYNIKI TURNIEJU


CSI1 Valkenswaard 15-17 lipca 2022

 

Łukasz Brzóska zwyciężył na ogierze DARK'ANN w 1* konkursie 125cm podczas zawodów w Valkenswaard w Holandii.

WYNIKI ZAWODÓW


CSI Biskupiec 14-17 lipca 2022

Marek Lewicki i La Pezi fot. Asia Bręklewicz

WYNIKI TURNIEJU 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

 

niedziela 17/07/22

Grand Prix LR 145cm 1m. Marek Lewicki LA PEZI

Finał CSI1 125cm  1m. Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY  VIDEO

Finał CSIYH 6/ yrs 1m. Wojciech Wojcianiec  AYLEEN D'IVE Z VIDEO

Finał CSI1 115cm  1m. Julia Mattsson CARMEN S

 

sobota 16/07/22

CSI2 135cm - 3m. Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127  VIDEO

CSI1 120cm - 2m. Anna Stasiak CON CORDIA  VIDEO  

CSI1 110cm - 1m. Zuzanna Niziołek MARIKA  VIDEO

CSIYH 5yrs - 1m. Mateusz Tyszko RAMATUELLE FDS

CSIYH 6yrs -  2m. Jacek Zagor ANNABELLE

 

piątek 15/07/22

CSI2 LR 145  1m. Marek Lewicki LA PEZI   VIDEO 

CSI2 130cm  1m. Marta Konarska LILI MARLENE   VIDEO

CSI1 120cm  1m. Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY   VIDEO

CSI1 110cm   1m. Eryka Mikołajczyk  ZILENA  VIDEO

CSIYH 6/7 yrs  1m. Malwina Urbańska KALOMA-N  VIDEO 

CSIYH 5yrs  1m. Mateusz Tyszko RAMATUELLE FDS  VIDEO 

 

czwartek 14/07/22

CSI2 140cm  1m. Adam Nicpoń FOR FLIX  VIDEO

CSI2 130cm  1m. Jakub Kubiak CORIWAY

CSIYH 5yrs  1m. Kacper Niewiadomski MIRACLE  VIDEO 


CSI Šamorín - Danube Champions Tour I 14-17 lipca 2022

Jarosław Skrzyczyński fot. Lucia Grancova

Reprezentacja Polski:

Jarosław Skrzyczyński, Monika Grundkowska, Agnieszka Cebulak, Eliza Zawadzka, Roksana Bugaj, Damian Ostręga, Filip Skrzyczyński, Patryk Skrzyczyński, Krzysztof Złocki, 

 

WYNIKI TURNIEJU               ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

niedziela 17/07/22

Grand Prix CSIJ  3m. Eliza Zawadzka DIOR V

Finał CSIYH  2m. Damian Ostrega QUILOTTA

 

sobota 16/07/22

CSI2 140cm  - 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSI2 135cm - 7m. Monika Gruntkowska IPHONE

CSIJ 130cm - 7m Patryk Skrzyczyński GVERDI

 

piątek 15/07/22

CSI3 140cm - 3m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP  

CSI3 135cm - 3m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

CSI2 135cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA  VIDEO

CSI2 125cm - 5m. Eliza Zawadzka KOMBOY

CSIJ 125cm - 1m. Eliza Zawadzka DIOR V  VIDEO

 

czwartek 14/07/22

CSI3 145cm - 4m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI3 140cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP  VIDEO

CSI3 130cm - 5m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

CSI2 130cm - 2m. Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA


Mistrzostwa Europy J/MJ/Dz Oliva 2022

Photo © Hervé Bonnaud / www.1clicphoto.com

 

Mistrzostwa Europy Juniorów - Młodych Jeźdźców - Dzieci Oliwa 11-17 lipca 2022

Reprezentacja Polski : 

 

Młodzi Jeźdźcy U21 Mikołaj Barański / FREIHERR, Aleksandra Kierznowska / LOUIS VAN HET KLUIZEBOS , Maximilian Parkitny / FERRARI K, Olga Skrobacz / QUINCY, Juliana Suska / CASCADEUCE;

Juniorzy U18 - Maria Brańka Borja DIAMOND 2000 Z, Róża Konieczna DARIDO B, Klara Kozioł ROCKY, Daria Pietrzak MONSUN, Natalia Stefańska KAPUCIJN V/D DONKHOEVE;

Dzieci U14 - Małgorzata Babczyńska HAPPYLINA, Julia Ganowska JORNIAN BLUE F, Michalina Łącka GILLENIA, Roksana Nawrocka PENNY LANE, Kevin PszowskiJACOBSON

 

strona oficjalna https://www.oliva-euchamp2022.com  

 

 

program / listy / wyniki       livestream 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE MJ - Polska 15 miejsce 

WYNIKI ZESPOŁOWE JUNIORZY - Polska 6 miejsce 

WYNIKI ZESPOŁOWE DZIECI  - Polska 10 miejsce 

 

WYNIKI INDYWIDUALNE MJ -  54m. Mikołaj Barański FREIHERR

WYNIKI INDYWIDUALNE JUNIORZY - 25m miejsce Klara Kozioł ROCKY

WYNIKI INDYWIDUALNE DZIECI - 5m. Małgorzata Babczyński HAPPYLINA


Jakubowice V etap Polskiej Ligi Jeździeckiej 10/07/22

Podium Rundy Złotej Grand Prix o nagrodę firmy Bayer fot. Kamila Frąckowiak

 

 

Podium Finału Rundy Złotej Grand Prix  

1m. Arkadiusz Fimmel  ELASTIQUA KJ Fimmel Team   0/0 43,17s 

2m. Jakub Krzyżosiak ILASCHA V&V  KS Small Cherry   0/0 43,62s

​3m. Tamara Tybulczuk   SZIFO KJ Agri   0/0  53,10s 

WYNIKI FINAŁU  


CSI Valkenswaard 7-10 lipca 2022

Andrzej Opłatek i Le Cordial fot. Tops International Arena 

 

Reprezentacja Polski :

Andrzej Opłatek, Mściwoj Kiecoń, Bartosz Adamus

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 


Najlepsze wynik i reprezentantów Polski w turnieju: 

niedziela 10/07/22

Grand Prix CSI2     6m. Andrzej Opłatek CONTHINDER  VIDEO 

CSI4 145cm  1m. Andrzej Opłatek LE CORDIAL  VIDEO

CSI2 135cm  3m. Mściwoj Kiecoń  CICERO

CSI1 125cm  2m. Bartosz Adamus  DIXON

 

sobota 09/07/22

CSI4 LR 150cm  9m. Andrzej Opłatek DIAROUBET  VIDEO

CSI2 140cm  3m. Mściwoj Kiecoń  CICERO

 

piątek 08/07/22

CSI2 135cm  4m. Mściwoj Kiecoń  CICERO

CSI1 135cm  4m. Bartosz Adamus SIRE ONE  VIDEO 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24