W tym tygodniu:
 
Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Grzegorz Kubiak 
 
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
Juliana Suska 
 
Jan Chrzanowski  
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Michalina Szmytka wygrała III kwalifikację HPP w Sopocie 12/11/17

Michalina Szmytka na COMET 235 wygrała III kwalifikację do Halowego Pucharu Polski w Sopocie. Adrianna Ostrowska na ENDLESS LOVE była najlepsza w finale w kategorii Młodych Jeźdźców a Agata Skrzypiec na BERLINA w Finale Juniorów. Finał HPP w kat OPEN wygrał Mikołaj Barański  na CEREMBER ME M .

 

Michalina Szmytka fot. Kamila Tworkowska 

13/11/17

 


Andrzej Opłatek szósty w 4* Grand Prix w Monachium ! 12/11/17

 

Andrzej Opłatek i Copperfield - video z przejazdu podstawowego GP.

Wspaniały sukces Polskiego młodzieżowca - 6 miejsce w 4 * Grand Prix 160cm w Monachium. Wielki brawa !  - video z przejazdu podstawowego GP. 

WYNIKI 12/11/17


Cassandra Orschel 12-sta w Grand Prix CSI2 145cm Oliva Nova 12/11/17

 

Cassandra OrschelAcanthya - przejazd podstawowy GP

WYNIKI Grand Prix   12/11/17


Krzysztof Ludwiczak trzeci w Indoors Gold Cup 150cm w Monachium 11/11/17

 

Krzysztof Ludwiczak  i Stakkatan - przejazd podstawowy konkursu - video 

WYNIKI 11/11/17


Andrzej Opłatek trzeci w 4* Monachium !! Wspaniały sukces !

 

Andrzej Opłatek i LIght My Fire - 3 miejsce w konkursie 145cm 

WYNIKI  10/11/17


Michał Kaźmierczak i Que Pasa szóstą parą konkursu 145cm CSI4 w Monachium

 

Michał Kaźmierczak i Que Pasa - 6 miejsce 145cm 

WYNIKI    10/11/17


Skrzyczyński, Opłatek, Rynkiewicz - liderami rankingu PZJ na koniec października 2017

LIDERZY RANKINGÓW PZJ na koniec X 2017 

 

Jarosław Skrzyczyński - ranking ogólny 

 

Andrzej Opłatek - ranking MJ

 

Martyna Rynkiewicz - ranking juniorzy 

 

Andrzej Opłatek 

 


Ranking PZJ na koniec październiki - Dzieci i Kuce 09/11/17

Liderzy Rankingów PZJ 30/101/17 :

DZIECI - Aleksandra Kierznowska 

KUCE  :

GR A1 - Eliza Zawadzka 

GR B - Julia Kapel 

Gr C - Julia Walorek 

Gr D - Agata Kamińska

Gr E - Zofia Budzuńaka 

Aleksandra Kierznowska CSI1 Leszno fot Primel.pl 

 


Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata po zawodach w Lesznie 08/11/7

Ranking Ligi Europy Centralne PŚ po zawodach w Lesznie :

1m. Urmas Raag EST  81 pkt

8m. Michał Kaźmierczak POL 40 pkt 

15m. Krzysztof Ludwiczak POL  32 pkt 

08/11/17

 

 


HZO DiM Jaszkowo 3-5 listopada 2017 WYNIKI

ZWYCIĘZCY FINAŁÓW :

Gr A1  - Paulina Głowacz / Szaman / SJK "Liljówka"

Gr A2 - Piotr Pietrzak / Lara  / Fundacja Kaczyna 

Gr B - Marta Konarska / Jacob  / KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C - Julia Walorek / Figaro / Podkowa Gruszczyn 

Gr D bis - Dominika Siudzińska / Cinamon / LKS Cwał Poznań 

Finał Dzieci II - Kornelia Smura / DK Lady / BPK

Finał D / E - Zofia Budzyńska/ Fabia / SKJ Gronówka 

Finał Rundy Juniorskiej - Maria Stanisławiak/ Italian / KJ Agro Handel Śrem 

07/11/17 

 


Skrzyczyński Jarosław 3817
Wojcianiec Wojciech 3231
Ludwiczak Krzysztof  2747
Opłatek Andrzej  2336
Bobik Jan  1917
Wechta Maksymilian  1794
Kubiak Grzegorz  1569
Grzegorzewski Adam  1480
Grzelczyk Kamil  1429
Kaźmierczak Michał 1409

30/09/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19