W tym tygodniu:
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Wojcieh Dahlke
 
 
 
 
 
 
 
 
CSI2 Budapeszt HUN
Jarosław Koziarowski 
 
 
 
 
CSI2 Ranshofen AUT
Maciej Chomiak 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Galeria Kopenhaga II Nawrót PN

25/05/13 g.14.00

Mini Galeria z II Nawrotu PN

więcej na naszym facebooku

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Polska zdobyła 70 punktów do rankingu Furusiyya Nations Cup ! video I nawrót

25/05/13 g.06.00

Polska na piątym miejscu ukończyła  Puchar Narodów w Kopenhadze zdobywając 70 punktów do rankingu FNC.

Wyniki Pucharu Narodów oraz video z pierwszego nawrotu

 

 

 

 


CSIO3* Copenhagen 2013 FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

24/05/13 g.06.30

Polska Kadra powalczy dziś o pierwsze punkty do tegorocznego rankingu  FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

Andrzej Lemański / Bischof L

Łukasz Koza / El Camp

Łukasz Wasilewski / Wavantos

Igor Kawiak / Centino du Ry

 

 


CSIO3 Kopenhaga 2013 FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™

21/05/13 g.16.00

Po pierwsze w tym roku punkty dla Polski  do rankingu  FURUSIYYA FEI NATIONS CUP™ do Kopenhagi wyjechała nasza  reprezentacja w składzie :  Igor Kawiak, Łukasz Koza, Andrzej Lemański, Łukasz Wasilewski i Radosław Zalewski.  Do udziału w zawodach zgłosiło się 13 ekip.

Zapraszamy do zapoznania się z listą zgłoszonych koni i zawodników.

 

ZGŁOSZENIA / PROGRAM   

 

 

 

 


Program Kliniki z Albertem Voorn

21/05/13 g.14.00

Już jutro VICE MISTRZ OLIMPIJSKI ALBERT VOORN w Polsce !!

 

Zapraszamy na zapoznanie się z programem Kliniki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Krzysztof Ludwiczak wygrał Puchar Świata na Litwie

20/05/13 g.09.00

 

Krzysztof Ludwiczak wygrał pierwszą kwalifikację do Pucharu Świata !!!

 

 

 

 

 

 

 


Sukces Polskich Juniorek w Austrii

20/05/13 g.08.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Polskie Juniorki  wywalczyły drugie miejsce w Pucharze Narodów podczas CSIO Lamprechtshausen !   VIDEO z przejazdu Karoliny Stańczak

 

 


Wyniki z Vazgaikiemis - piatek , sobota, niedziela

18/05/13 g.22.00

Wyniki  konkursów z Litwy. Świetna forma Krzysztofa Ludwiczaka !!

 

 

 


Igor Kawiak w La Baule !

15/05/13 g.13.00

 

Igor Kawiak na dwóch koniach wystartuje indywidualnie w pięcio gwiazdkowym turnieju w La Baule we Francji.

Powodzenia!!

 

 

 


CSIO Lamprechtshausen 2013

15/05/13 g.12.00

Reprezentacja Polski w silnym młodzieżowym składzie wystartuje w Lamprechtshausen w zawodach CSIO.

Powodzenia !!

Zgłoszenia, podręczne linki

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4858
Wojcianiec Wojciech 2978
Ludwiczak Krzysztof  2714
Grzegorzewski Adam 1899
Kaźmierczak Michał    1761
Bobik Jan 1725
Grzelczyk Kamil  1548
Wechta Maksymilian   1453
Opłatek Andrzej  1066
Kubiak Grzegorz 881

30/04/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1418
2. Jabłońska Julia   1272
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  935
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  787
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 534
10.  Kozioł Klara  420

13/05/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Śliwiński Antoni  252
3. Pięta Julia  237
4. Skotarczak Nel  235
5. Sówka Nell 226
6. Ganowska Julia 209
7  Piontek Barbara  179
7. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Ryciak Wiktoria  145

13/05/19

1. Szeszuła Zuzanna 257
2. Piontek Helena 245
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 135
5. Żuk Kaja 129
6. Padalak Maria 89
7. Naumiuk Roksana  81
8. Mycio Oliwia  63
8.  Jach Oliwia  63
10. Misztal Maggie  50

 13/05/19

1. Kamińska Agata  491
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  457
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Piontek Helena 233
8. Tralewicz Pielak Laura  226
9.   Konarska Marta  224
10.  Styła Olga  220

  13/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  45
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

  13/05/19