W tym tygodniu:
 

CSIO3 EEF SF Deauville FRA

 

Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak, Aleksandra Kierznowska

livestream

 

 

 

CSI2-W Olomouc CZE

 

 Maksymilian Wechta, Hubert Polowczyk, Wojciech Wojcianiec, Aleksander Lewandowski, Agnieszka Cebulak, Patrycja Dadał, Agata Dahlke-Burda, Grzegorz Faber, Kaja Hus, Nikola Idkowiak, Małgorzata Koszucka, Jarosław Koziarowski, Paulina Malinowska, Kacper Mróz, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Grzegorz Rychlik,  Patryk Skrzyczyński, Zuzanna Sowińska, Łukasz Troszczyński, Katarzyna Uchwat, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat, Krzysztof Złocki

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

 

Jan Bobik, Adrianna Ostrowska, Natalia Urbańska, Kornelia Kurleto

livestream  

 

PLJ Jeżów 

 

ZO DIM Bogusławice 

 

ZO Łąck 

 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Mistrzostwa Europy Seniorów Aachen 18-22.08.15 - zgłoszenia wstępne

29/07/15

Zgłoszenia wstępne ME Seniorów Aachen 2015 

POBIERZ

 

10 sierpnia 2015 poznamy ostateczne zgłoszenia do ME

 

strona oficjalna / bilety 

http://www.aachen2015.de/en/

 


CSN Zagórów 2015 Grand Prix fot Paula Bartkowiak

wyniki http://kadraskoki.pl/Grand_Prix_Zagórowa_dla_Mściwoja_Kieconia

Posted by KadraSkoki.pl on 29 lipca 2015

Wojciech Pisarski kandydatem na Prezesa PZJ

29/07/15 

 

CV Wojciecha Pisarskiego - kandydata na Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego .

 

 

 

 


Strzegom - Festiwal Kuców 04-06.09.2015 - propozycje

Mistrzostwa Polski Kuców grupa D,
Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2,
Puchar Polski Kuców grupa A1,B,C,E, D-bis
Puchar Polski Dzieci II
Towarzyski Puchar Dzieci na Kucach
/Grupa X - do 12 lat; Grupa Y - do 14 lat; Grupa Z - do 16 lat/

PROPOZYCJE

STRZEGOM 04-06.09.2015r. 

 


CSIO3-W Bratislava 2015 - galeria

wyniki http://eventcontent.hippoonline.de/1049/1049zeitplanENG.htm?style=longines

Posted by KadraSkoki.pl on 28 lipca 2015

Grand Prix Dąbrówki Małej dla Grzegorza Kubiaka , ZO Dąbrówka Mała 24-26 lipca 2015 - wyniki

28/07/15 

 


CSN w Zagórowie pod dyktando Mściwoja Kieconia

Mściwoj Kiecoń zdominował zawody CSN w Zagórowie, wygrał wszystkie konkursy DR w tym Grand Prix CSN Zagórów. Wyniki turnieju. 24-26.07.15

fot Paula Bartkowiak 


Sukces !! Grand Prix Bratysławy dla Jarosława Skrzyczyńskiego !!

26/07/16  

 


Mercedes Grand Prix CSIO3-W Bratysława - video 26/07/15 - zwycięzca Jarosław Skrzyczyński i Crazy Quick


Sobota Maskymiliana Wechty w Bratysławie

26/07/15

Maskymilian Wechta - debiutant w pierwszym składzie Reprezentacji Polski podczas zawodów w Bratysławie świetnie  spisał się w sobotnich konkursach - był drugi na Boliwii w konkursie ŚR 140 i dziesiąty na London 32 w konkursie LR 150.  To jednocześnie były najlepsze wyniki dla Polski w sobotnich konkursach w Bratysławie. 

 

 


Grzegorzewski Adam 2754
Miśkiewicz Tomasz  2501
Skrzyczyński Jarosław 2356
Konopacki Przemysław      1759
Kubiak Dawid  1741
Kaźmierczak Michał   1695
Wacławik Marek 1447
Opłatek Andrzej  1349
Skiba Dawid    1243
Lewicki Marek     1151

31/05/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   570
2. Maruszak Lena 444
3 Barański Mikołaj  423
4. Sydow Natalia 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Wypchło Aleksandra  209
8. Handzlik Maciej  209
8. Tybulczuk  Tamara  209
10. Lewandowski Aleksander  195

31/05/24

1. Biegalska Iga 489
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 298
4. Macieszczak Ewa      264
5. Sówka Nell    199
6. Skrzyczyński Patryk 174
7. Padalak Maria l 164
8. Zawadzka Eliza  146
9. Kucharska Antonina  145
10. Nawrocka Roksana  141

31/05/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1590
3. Kulesza Lila  1495
4. Goszczyński Adaml  1460
5. Gola Helena    1340
6. Pis Hanna    940
7  Chojowska Iga   900
8. Soforek Marcel  870
9. Malesa Alicja  755
10. Kuczerawy Zuzanna  570

30/04/24

1.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
2.  Sabok Gabriela  164
3.  Modzelewska Hanna   126
4.  Głoskowski Franciszek  110
5.  Sławińska Aleksandra   104
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Cytarska Hanna  72
8.  Leśniewska Emilia  70
9   Tomczak Oliwia  62
10. Filkiewicz Hanna  54

30/04/24

1.  Reimann Zofia  342
2.  Leboda Oliwia  291
2.  Dziedzińska Konstancja  226
4.  Głoskowska Maja  204
5.  Pycha Antonina 188
6   Przybylska Łucja  165
7.  Szmyt Maria   162
8.  Pinocy Wiktoria  148
9.  Pluta Aleksander  141
9.  Mordzelewski Jan,   141

30/04/24

1  Broniarczyk Henryk   206
2. Marszałek Amelia  171
3. Goszczyński Tomasz 162
4. Wnuczko Sara   157
5. Luboński Ignacy  144
6. Głoskowska Maja   142
7  Cytarska Hanna  104
8. Seroczyński Kacper  98
9  Lubońska Helena  96
10. Pellowska B. Czujko A.   88

30/04/24

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   190
2. Jach Michalina  190
4.  Molenda Lena   154
5.  Haniszewski Bruno    134
6.  Kurcweil Julia  117
7.  Wiśniewski Marcel   111
8.  Binkowska Wera  82
9.  Sawa Blanka  81
10. Kałaska Zofia         79

30/04/24

1.  Hart Dyke Zofia   475
2.  Kamińska Zofia  430
3.  Cwalina Wiktoria   360
4.  Czerepińska Maria  355
5.  Biel Zofia  350
6.  Patecka Olga  225
7.  Szostawicka Karolina  220
8.  Szulczyńska  Pola  175
9.  Sławińska Zuzanna   140
10. Ferjan Vi. Stobińska C.  95

30/04/24

1.  Korus Anna    475
2.  Koperska Pacyńska M.  301
3.  Moczkowska Carla   266
4.  Kwiatkowska Julia  257
5.  Ferjan Victoria  250
6.  Nowak Liwia    185
7.  Rachubik Julia  170
8.  Biszkowicka  Kinga          158
9.  Pundzis Marta  156
10. Kmietowicz Lilla .  146

30/04/24