W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Klasyfikacja HPP po I zawodach w Dąbrówce Małej

13/02/15 g.10.00

 

 

 


Jaszkowo 13-15 lutego HZDiM - zgłoszenia, program

12/02/15 g.08.10

 

HZDiM 13-15 lutego 2015 JASZKOWO

Zgłoszenia, program zawodów, listy startowe. 

 

 


HPP Sopot - II eliminacja 13-15 lutego 2015

Pula Nagród 60.000 zł, zgłoszenia, rozstawienie koni w stajniach, link do list / wyników, program 

 

 


Łukasz Koza w Magna Racino 13-15 lutego 2015

11/02/15

Łukasz Koza w dniach 13-15 lutego b.r. wystartuje w doborowym towarzystwie ( m.in. Pius Schwizer ) w Magna Racino w Austrii. Zgłoszenia, podręczne linki do wyników i transmisji live. 

 

 

 


Kandydaci na Trenara Polskiej Kadry

11/02/15

Kandydaci, którzy przystąpili do konkursu na stanowisko Trenera  - Selekcjonera przy PZJ:

Rudolf Mrugała, Bogdan Sas-Jaworski, Bartosz Szymborski, Zbigniew Kaczorowski, Jacek Tokarski

 
 

Galeria CSN u Robsonów fot. Jacek Kowalski

 

 


Puchar JumpOFF Hipodrom Sopot - klasyfikacja po 5 turniejach

10/02/15 g.06.00

LIDERZY RUND po 5 turniejach klasyfikacyjnych:

 

WERONIKA WILSKA  - Runda Bursztynowa i Diamentowa

JACEK GRZYWACZ - Runda Platynowa

MIKOŁAJ CHILEWSKI - Runda Złota

JOANNA WIŚNIEWSKA - Runda Srebrna

DOROTA LOST - Runda Brązowa

 

 

 


Furusiyya Nations Cup™ sezon 2015

09/02/15 g.19.15

Reprezentacja Polski po punkty rankingowe w Division 2 pojedzie do Odense, Sopotu, Bratysławy i do Arezzo. 

REGULAMIN I KALENDARZ ROZGRYWEK SEZON 2015


 

 

 


HZO Leszno 13-15 lutego 2015 - zgłoszenia, program

09/02/15 g.17.45

 

 

 

 


Aktualizacja kalendarza zawodów kwalifikacyjnych do IO Rio 2016

09/02/15  

W kalendarzu FEI pojawiły się nowe imprezy kwalifikacyjne do IO Rio 2016 : Antwerpia i Ciekocinko. Podczas Baltica Tour na przełomie lipca i sierpnia b.r. w Ciekocinku zawodnicy zdobywać będą cenne punkty do rankingu olimpijskiego. 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22