Jan Bobik, Adam Grzegorzewski, 
 
 
 
Andrzej Opłatek 
 
 
CSIOJ - Gabriela Bado, Maria Baehr, Aleksandra Kawa, Agnieszka Kiewrel, Aleksandra Kuczynska Martyna Ostapczuk Agata Skrzypiec, Natalia Stefańska, Juliana Suska 
CSIOCh Klara Kozioł
CSIOY Szymon Najdzionek 
 
relacja piątek i niedziela na www.equitv.cz 
 
 
Łukasz Wasilewski, Bogna Sąsiadek, Matyda Malepszy 
 
 
 
 
Milena Dobkowska, Katarzyna WIśniewska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Dobra forma Łukasza Wasilewskiego w Zuidwolde

29/07/13 g.07.30

Łukasz Wasilewski na miesiąc przed Mistrzostwami Europy Seniorów w holenderskim Zuidwolde podczas dwu-tygodniowego turnieju prezentował dobrą formę, m.in. był drugi w jednym z konkursów DR na Wavantosie i raz drugi na Arakonie w konkursie MR.

VIDEO z Zuidwolde

 

 

 

 


ME Pony 2013 Polacy poza Finałem

28/07/13 g.19.00

Końcowe wyniki drużynowe i indywidualne ME Pony 2013.

 

 


Kadra Narodowa - aktualizacja II półrocze

28/07/13

PZJ opublikował skład Kadry Narodowej Polski na drugie półrocze b.r. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną lista reprezentantów Polski w skokach przesz przeszkody.

 

 

 

 


Obszerna galeria zdjęć z ME Vejer de la Frontera

25/07/13

          

autor HERVE BONNAUD 1clicphoto.com tu

 


Polacy za granicą 25-28 lipca

25/07/13 g.09.00

Reprezentacja Polski w tym tygodniu w Rostocku, Dinard, Arezzo, Zuidwole.

Trzymamy kciuki ! Powodzenia!!

Zapraszamy do śledzenia wyników i transmisjo live.

Podręczne linki

 

 

 

 


ME Pony Arezzo - ceremonia otwarcia video

Ceremonia otwarcia - video

ME Pony Arezzo 23 lipca 2013

 

 

 


CSIO3-W Bratysława 2013 zgłoszenia

23/07/13 g.14.00

CSIO3-W Bratysława 2013

Oficjalny skład polskiej reprezentacji oraz lista zgłoszonych zawodników i koni z 16 państw.

 

 

 


Mistrzostwa Europy Pony 23-28.07.13

23/07/13

Reprezentacja Polski :

Agnieszka Cecuga 

Adam Grzegorzewski

Zapraszamy do zapoznania się z programem Mistrzostw, lista zgłoszonych zawodników i odnośnikami do podręcznych linków z wynikami .

 

 

 


Finały ME w Hiszpanii

22/07/13

Końcowe wyniki ME Juniorów / MJ i Dzieci. Gratulacje dla naszych finalistów!

Maksymilian Wechta - 17 m. ME MJ

Andrzej Opłatek - 22 m ME J

Olimpia Wołodkowicz - 18 m ME Dz

Dominika Reszuta - 18 m ME Dz.

foto M. Gut

 

 


ME Seniorów 2013 Zgłoszeni zawodnicy

20/07/13 g.11.30

Reprezentacje 23 europejskich państw. Lista 103 zawodników.

Zapraszamy do zapoznania się z kompletną listą zgłoszonych zawodników do startu w ME Seniorów 2013.

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4631
Ludwiczak Krzysztof  2874
Wojcianiec Wojciech 2758
Grzegorzewski Adam 1956
Kaźmierczak Michał    1779
Bobik Jan 1649
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1389
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 889

31/03/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1956
2. Dajana Pawlicka   409
3. Szmytka Michalina 358
4. Grundkowska Monika  319
5. Milczarek Nina 240
6. Najdzionek Szymon 226
7. Klein Olaf 184
8. Seroka Anna 179
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 109

31/03/19

1. Kierznowska Aleksandra  503
2. Lewicki Filip   475
3. Lehmann Dalia 315
4. Suska Juliana 252
5. Barański Mikołaj  212
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Kawa Aleksandra 192
8. Bado Gabriela  136
9. Dobkowska Milena 135
10. Baehr Maria 109

31/03/19

1. Jabłońska Julia  1192
2. Kucharska Zuzanna  978
3. Marchwicka Maja 752
4. Pietrzak Daria 705
5. Biegalska Iga 700
6. Zawadzka Eliza  630
7. Jannasz Wiktoria 567
8. Brańka Borja Maria 514
9. Wypiór Marta 379
10.  Smura Kornelia  327

09/04/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Pellowska Paulina 171
3. Skotarczak Nel  164
4. Pieta Julia  149
5. Ryciak Wiktoria 145
6. Janiszewska Lena  139
7  Sówka Nell  128
8. Piontek Barbara 125
9. Ganowska Julia  124
10. Pawłowska Kornelia  115

09/04/19

1. Szeszuła Zuzanna 222
2. Piontek Helena 200
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja   129
5. Bar Karolina 101
6. Padalak Maria 82
7. Naumiuk Roksana  71
8. Mycio Oliwia  63
9.  Jarecka Lena 42
9. Panarowicz Nikola 42

09/04/19

1. Henzel Dominika 470
2. Płatek Oliwia 392
3. Derda Agata  369
4. Heydel Karolina  348
5. Kamińska Agata  326
6. Osuch Aleksandra  292
7. Konarska Marta  194
8. Zawadka Joanna  187
9.   Tuliszkiewicz Olga  185
10.  Piontek Helena  173

09/04/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  76
5. Jędrychowska Aleksandra  35
6. Dubiniak Matylda  15
6.  Okupny Wiktoria  15
6.  Pieta Julia  15
9.  Klota Amelia  10
9  Bar Karolina  10

09/04/19