WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Aktualizacja kalendarza zawodów kwalifikacyjnych do IO Rio 2016

09/02/15  

W kalendarzu FEI pojawiły się nowe imprezy kwalifikacyjne do IO Rio 2016 : Antwerpia i Ciekocinko. Podczas Baltica Tour na przełomie lipca i sierpnia b.r. w Ciekocinku zawodnicy zdobywać będą cenne punkty do rankingu olimpijskiego. 

 

 


Głoskowski, Endraszka, Opłatek i Lendo - liderzy HPP po zawodach u Robsonów

08/02/15 g.19.00

Liderzy rankingu Halowego Pucharu Polski sezon 2014/15 po zawodach u Robsonów w Dąbrówce Małej. 

Andrzej Głoskowski - KJ Agro Handel Śrem / HPP Seniorzy 

Paulina Endraszka - SKJ Sopot / HPP MJ

Andrzej Opłatek - KJ HEAA Turek / HPP Juniorzy 

Inez Lendo - LKJ Liski / HPP Amatorzy

wyniki 

video z przejazdów najlepszych w dzisiejszych finałach znajdziecie na YouTube redakcji Świat Koni https://www.youtube.com/user/swiatkoni


Michał Kaźmierczak siódmy w Grand Prix CSI2 Opglabbeek

08/02/14 g.18.10

Michał Kaźmierczak na Stakorado ukończył konkurs Grand Prix w Opglabbeek w Belgii na siódmym miejscu. Konkurs wygrał reprezentant Holandii Niels Knape na  Caluna's Cacharel Z. 

 

 

 


Cavaliada Future 2014/15 etap Lublin

07/02/15 

Lista zawodników, program kolejnego etapu serii Cavaliada Future 2014/15 , który odbędzie się w Lublinie w dniach 21-22  lutego 2015 r. 

 

 


Dobrze w Opglabbeek !

Dobry początek w Opglabbeek ! W piątkowym (06.02 ) licznie obsadzonym konkursie kwalif. do niedzielnego GP nasi reprezentanci : Michał Kaźmierczak Paulina Koza i Klara Kostrzewa przejechali bez błędów na przeszkodach Brawo !! WYNIKI konkursu

 


Cavaliada Lublin - zgłoszenia 19-21 lutego2015

06/02/15 g.19.30

 

 


M.Kaźmierczak, K.Kostrzewa, P.Koza w Opglabbeek

06/02/15

 

Reprezentanci Polski: Michał Kaźmierczak, Klara Kostrzewa, i Paulina Koza od dziś startują w Belgii w 2 - gwiadkowym turnieju w Opglabbeek.

Powodzenia !!

 


Bieżące wyniki z Dąbrówki Małej dzięki ZawodyKonne.com

06/02/15

CSN Dąbrówka Mała u Robsonów 6-8.02.15

CSN - wyniki live

HZR - wyniki live

program 

 


Jarosław Skrzyczyński - Galeria Glock's Villach 2015

 01/02/15

 

 


HALOWY PUCHAR POLSKI - I eliminacja - zgłoszenia

31/01/15 g.17.45

W JKS u Robsonów w Dąbrówce Małej w dniach 6-8 lutego b.r. rozegrany zostanie pierwszy turnieje eliminacyjny do HPP 2015. 

Zgłoszenia, regulamin i kalendarz rozgrywek HPP. Rozmieszczenie koni w stajniach - 04.02.15 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20