W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

ZO Legia Warszawa - wyniki sobota 30.05.15

30/05/15 

 


ZO Legia Warszawa - wyniki piątek 29.05.15

29/05/15 g.19.15 

 


CSIO5 Sopot 4-7 czerwca 2015 - program , zgłoszenia

 

 29/05/15  

 

 


CSI4 Poznań 11-14 czerwca 2015 - zgłoszenia

   29/05/15

 

 


Klara Kostrzewa w Wierden - CSI2 28-31.05.2015

 29/05/15 

 

 

 


Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Dzieci Warka 2-4 lipca 2015 - propozycje

27/05/15 

 

 

 

 

 

 

 

 


Galeria CSIO Lamprechtshausen 2015

   27/05/15

 


ZO w Kwiekach pod dyktando Maksymiliana Wechty

26/05/15

Maksymilian Wechta podczas ZO w Kwiekach w dn. 22-24.05 wygrał niedzielny konkurs Grand Prix, sobotni konkurs DR, w piątek był drugi. 

 

WYNIKI ZO Kwieki 2015

 

 

Jarosław Skrzyczyński na Inferno drugi w Magna Racino

Jarosław Skrzyczyński na Inferno w finałowym konkursie Diamond Tour Jacques Lemans 145 cm zaliczanym do LR  w Magna Racino był drugi. 

 

 

 


Finały w Lamprechtshausen. Filip Lewicki najlepszy Nikol Makuli druga

26/06/15

Poniedziałkowe Finały w Lamprechtshausen zakończyły się sukcesem Filipa Lewickiego, który zwyciężył w Grand Prix Dzieci na Codetia VDL. Nikol Makulik na Veronie była druga w Grand Prix MJ. W juniorskim Grand Prix najlepiej spośród reprezentantów Polski spisała się Joanna Marciniak na Chelsea Blue, w którym zajeła 14 miejsce.

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21