Cracovia Szary Equestrian Tour 2018
CRACOVIA SZARY EQUESTRIAN SHOW 15-28 października 2018
Kamil Grzelczyk i Wibaro - gwiazdy Cracovia Szary Equestrian Show 2018
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :
niedziela 28.10.18
Grand Prix LR 145cm 1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO
Grand Prix CSI1 135cm 2m. Laura Barańska POL CODETIA VDL
CSI1 135 cm 2m. Michał Ziębicki POL WHOOPY BOY video
CSIYH 6/7 1m. Krzysztof Ludwiczak POL DIAROUBET video
sobota 27.10.16
CSI2 140cm Final 1m. Jarosław Skrzyczyński POL QUINTELLA
CSI1 130cm 1m. Jarosław Koziarowski POL CARINTENDER
CSI1 120cm 1m. Nikol Gburyk POL GOLDEN
CSI1 115 cm 1m. Wiktoria Andrzejewska POL CONDI
CSIYH 6/7 yo 2m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO
CSIYH 5yo 1m. Jan Bobik POL FLANDRIA
piątek 26.10.18
CSI2 LR 145cm 1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO video
CSI2 140cm 1m. Jan Bobik POL ONASIS
CSI1 110 cm 2m. Agnieszka Olszewska POL ALL NIGHT
CSIYH 6/7 yo 1m. Jarosław Skrzyczyński POL CENTADA video
CSIYH 5yo 3m. Agnieszka Olszewska POL INNOCENCE
czwartek 25.10.18
CSI2 140cm 1m. Mściwoj Kiecoń POL COCO MAMBO K
CSI2 135cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL GREATEST video
CSI1 130cm 1m. Jarosław Koziarowski POL CARINTENDER video
CSI1 120cm 2m. Jarosław Koziarowski POL CAPPONE
CSI1 110 cm 3m. Olga Skrobacz POL LACARO 2 video
CRACOVIA SZARY EQUESTRIAN SHOW 18-21 października 2018
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :
Jarosław Skrzyczyński i Chacclana
- zwycięzcy Grand Prix
fot. Przemysław Antosz
niedziela 21.10.18
Grand Prix CSI2 145 LR 1m. Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA
Grand Prix CSI1 135cm 2m. Tomasz Miśkiewicz POL VERSAILLES DU BUST
CSI1 125cm 1m. Anna Lipińska POL F. ADERMIE
CSIYH 6/7 yo 1m. Mściwoj Kiecoń POL SIR SAPPORO MK
sobota 20.10.18
CSI2 140cm 9m. Michał Ziębicki POL FIRST LADY
CSI1 130cm 1m. Maksymilian Wechta POL QUVEE PRESTIGE
CSI1 120cm 1m. Olga Skrobacz POL LILI MARLENE
CSI1 Final 115cm 1m. Paulina Adamiec POL BALOU
CSIYH 6/7 yr 3m. Jakub Krzyżosiak POL CATALAYA
CSIYH Final 5yo 1m. Jarosław Skrzyczyński POL ONAGADORI RED WINE
piątek 19.10.18
LR 145cm 1m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO
CSI2 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL QUIRO 5
CSI1 110cm 1m. Bogna Sąsiadek POL GOLDDIGGER GR video
CSIYH 6/7 yo 1m. Kamil Grzelczyk POL FRUGO
CSIYH 5yo 2m. Szymon Tęcza POL BUENO L
czwartek - 18.10.18
CSI2 140cm 2m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE
CSI2 135cm 1m. Dalia Lehmann POL ANNCHEN 11
CSI1 130cm 1m. Maksymilian Wechta POL QUVEE PRESTIGE
CSI1 120cm 1m. Anna Lipińska POL F. ADERMIE
CSI1 110cm 3m. Aniela Kilian POL A'CONTENDRA AZ
CSIYH 5yo 1m. Jarosław Skrzyczyński POL ONAGADORI RED WINE
Nowa sekcja
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |