W tym tygodniu :
 
 
 
 
 

CSI4 /J/Ch Samorin SVK 

 

livestream 

 

Krzysztof Ludwiczak, Marek Lewicki,  Andrzej Opłatek, Dalia Lehmann, Filip Lewicki, Emilia Chmielowska, Olga Skrobacz, Laura Kłapińska, Oliwia Kosmol, Zuzanna Jarocka, Maksymilian Parkitny

 

ZGŁOSZENIA 


CSIO5 Aachen GER 

 

CSI5 Ascona SUI

 

CSI3 Knokke BEL

 

CSI2 Zuidvolde NED

 

CSI2 Opglabbek BEL 


CSN Zagórów 

 

ZO Warka 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Oferta pracy woj. mazowieckie

10/09/13

Oferta pracy woj. mazowieckie / Góra Kalwaria

Potrzebna osoba do prowadzenia jazd z uprawnieniami oraz  stajenny z umiejętnością powożenia bryczką, kontakt tel 602103464

 

 

 


Michał Kaźmierczak wygrał Finał ŚR w Pezinok

08/08/13

 

Michał Kaźmierczak na Aparcie wygrał w Pezinoku Finał Średniej Rundy . Gratulacje !!!

 

 

 


Robert Uchwat trzeci w Grand Prix Pezinok

08/09/13

 

Sukces Roberta Uchwata na Giorgio W w Grand Prix Pezinok, konkursie liczonym do rankingu Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej. Gratulacje !!

 

 

 


Galeria Chernyakhovsk 2013 fot. Inna Zhuromskaya

08/09/13 g.10.00

Galeria Chernyakhovsk 2013                                                       fot. Inna Zhuromskaya

 

Na zdjęciu Bogna Sąsiadek i Cupido

 

 

 

 


IO w 2020 roku w TOKYO

08/09/13 g.07.00

7 września b.r. MKOL w Buenos Aires ogłosił TOKYO gospodarzem letnich IO w 2020 roku. Tokyo w wyścigu o ten prestiż pokonało Istanbuł i Madryt.

 

 

 

 

 


110 punktów LR dla Jarosława Skrzyczyńskiego !

07/09/13 g.19.00

Sukces Jarosława Skrzyczyńskiego w Chernyakhovsku !!  Fenomenalny Baltazar du Rouet , dziś najlepszy w 145 i trzeci w 155. Gratulacje !!!

 

 

 

 

 

 


Mazurki Dąbrowskiego w Chernyakhovsku

07/09/13 g.13.00

 

Gratulacje dla Bogny Sąsiadek ( na zdjęciu ) i Jarosława Skrzyczyńskiego za zwycięstwa w turnieju w Chernyakhovsku !!!

 

 

 

 

 

 

 

 


Bez powodzenia w PN w Arezzo

07/09/13

Wyniki / klasyfikacja końcowa w europejskiej lidze Division 2. Poznajcie finalistów Furusiyya Nations Cup™ 2013.

 

 


CSI-W Pezinok SVK

05/09/13 g.13.00

CSI-W Pezinok SVK 6-8.09.13

Zobacz skład reprezentacji, podręczne linki oraz aktualną sytuację w rankingu LEC Pucharu Świata.

 

 


SCPMK Olsza 2013

05/09/13 g.12.30

 

Przed nami 5 edycja Sportowego Czempionatu Polski Młodych Koni w Olszy.

Zgłoszenia / podręczne linki / program

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 2947
Grzelczyk Kamil   1674
Kaźmierczak Michał  1504
Wojcianiec Wojciech 1488
Kiecoń Mściwoj  1420
Ludwiczak Krzysztof  1322
Grzegorzewski Adam 1256
Kubiak Dawid  1251
Lewicki Marek 1044
Opłatek Andrzej   966

30/06/17

 
 

 

 

  
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1256
2. Opłatek Andrzej   966
3. Pawlicka Dajana  519
4. Szmytka Michalina  428
5. Marciniak Joanna  412
6. Grundkowska Monika  238
7. Rozynek Martin 190
8. Grochowina Izabela 171
9. Żołądkiewicz Maciej  164
10.Seroka Anna  127

30/06/17

1. Lehmann Dalia  167
2. Rynkiewicz Martyna  128
3. Baehr Maria  120
4. Bolko Aleksandra  111
5. Korbalewska Kaja 89
6. Piatkowski Stanisław 82
6. Lewicki Filip 74
8. Sawicka Marta 72
9. Kawa Aleksandra  65
10.Wilczewska Weronika  59

30/06/17

1. Kierznowska Aleksandra  1498
2. Skrobacz Olga  1365
3. Suska Juliana  1312
4. Kosmol Oliwia  797
5. Kłapińska Laura 717
6. Dobkowska Milena  677
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Barański Mikołaj  597

19/06/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  1117

19/06/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

19/06/17

1. Banaszek Zofia  214
2  Von Mauberg Aurelia  172
3. Henzel Dominika  160
4. Walorek Julia  113
5. Hołoń Katarzyna  91
6. Łaszkiewicz Karolina 87
7. Boryna Maja   86
8. Król Wiktoria  79
9. Hendrys Maja  77
10. Bieńkowska Anna  74

19/06/17

1. Kamińska Agata 1068
2. Osuch Aleksandra  612
3. Wągrodzka Róża  326
4. Walorek Julia   268
5. Płatek Oliwia  227
6. Derda Agata  207
7. Dubiniak Matylda  193
8. Stefańska Natalia   180
9. Barański Mikołaj 156
10. Hendrys Maja  151

19/06/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

19/06/17