W tym tygodniu:
 
 

Mistrzostwa Polski 

Jakubowice 

 

livestream 

 

 

 

CSI3 Busto Arsizio ITA 

Andrzej Opłatek, Monika Dulczewska, Sandra Piwowarczyk 

 

 

CSI3 / YH Bonheiden BEL

Jan Bobik, Aleksandra Cebulak 

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Krzysztof Okła, Przemysław Konopacki 

 

 

CSI3 / Am Paderborn GER 

Cassandra Orschel, Agata Szymoniak 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Michał Kaźmierczak w Salzburgu galeria

20/12/14

 


Ranking Ligi Europy Centralnej przed Finałem w Warszawie

16/12/14 g.16.00

Michał Kaźmierczak w rankingu Ligi Europy Centralnej przed zawodami finałowymi w Warszawie zajmuje drugie miejsce, tuż za reprezentantem Litwy Adriusem Petrovasem. Ranking Ligi Europy Centralnej przed finałem, video z konkursu Grand Prix z Salzburga.

 


III Eliminacje IV Halowego Pucharu Warmii i Mazur DĄBRÓWKA MAŁA

1612/14 g.11.45

ZGŁOSZENIA

 

WYNIKI / RANKINGI

 

 

 


EUROSPORT najbliższy program

15.12 g.22.30-23.35  CSI5 La Coruna

17.12 g.08.45 - 9.45 Rolex Grand Slam Genewa

17.12. g.20.05 - 21.05 Rolex Top Ten Genewa

17.12. 21.10 - 22.10 Rolex Grand Slam Genewa - powtórka

18.12. 22.00 - 23.15 Olympia London Alltech Christmas Puissance

19.12. 19.15 - 20.15 Olympia London Kingsland Christmas Speed Stakes - live

22.12  21.24 - 23.00 Olympia London Grand Prix

 


Aleksandra Cebulak w dobrej formie w Lichtenvoorde i w Lier

15/12/14

Aleksandra Cebulak wraz z 7 letnią klaczą rasy ZANG DUTCH CINDA ALDA Z ( Dutch Capitol - Silbersee )  z powodzeniem startowała w licznie obsadzonych zawodach CSI2 w Lichtenvoorde ( 4-7.12 )  i w Lier ( 11-13.12 ).

 


Max Kuhner dla Austrii

15/12/14

Max Kuhner od dnia 1 stycznia 2015 roku startować będzie dla Austrii.

 

 

 

 

 


Scott Brash vs Roger Y. Bost Rolex Grand Prix Genewa


Ostatnie HZO w Lesznie 12-14/12/14 - wyniki

 

14/12/14 g.16.00

WYNIKI KOŃCOWE

 

Konkurs DR w piątek wygrała Nawojka Kiecoń na klaczy Charyzma W

Konkurs DR w sobotę wygrał Jan D. Chrzanowski na klaczy Saga

Konkurs Grand Prix wygrał Mateusz Tyszko na klaczy Lakira

 

 


Ingmar De Vos nowym Prezydentem FEI

14/12/14

Ingmar De Vos z Belgii - nowym Prezydentem Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej.

 

 

 

 


Sukces juniorek w Salzburgu ! Katarzyna Jankowska najlepsza Anastazja Broniatowska druga

 

 

13/12/14 g.11.30

 

 

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19