W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

CSI3 Danube Cup 26-29 maja Samorin 2016

25/05/16

Reprezentacja Polski:  

Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka,

Agnieszka Olszewska, Oliwia Szustkowska 

zgłoszenia, podręczne linki 

 

 


Polska na 3 m w rankingu Furusiyya FEI Nations Cup po PN w Odense

 Ranking Furusiyya FEI Nations Cup  na dzień 20.05.16  pobierz 

Video - Przejazd Maksymiliana Wechty na London 32 najlepszej Polskiej pary w PN w Odense

 CSIO3 Odense 2016  WYNIKI


Andrei Shalohin wygrał Grand Prix CSN w Jakubowicach 22 maja 2016 - wyniki turnieju

Andrei Shalohin 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski - Gajewniki 2016 - wyniki

 Podium AMP  2016 w kat Profi  Gajewniki 22 maja 2016 

złoto - Aleksandra Więckowska / UW / Goldik Girl 
srebro - Dagmara Piętka / UJ / Cadeau du Destin 
brąz - Katarzyna Falkiewicz / UG / Hermiona

 


ZO DiM Jaszkowo 20-22 maja 2016 wyniki

 

Zwycięzcy Finałowych Konkursów : 

 

Dzieci I - Maria Baehr / La Dame Blanche L /  

Dzieci II - Paulina Głowacz / Vagant 

J / M - Klaudia Górczyńska / Jamajka 

Gr DiE Wiktoria Leszek Karwańska Bon ParisKL

Gr D bis Aleksandra Osuch / Annouschka 10

Gr C - Palicka Magdalena / Spencer 

Gr B - Julia Biskup / Szaman 

Gr A1 - Eliza Zawadzka / Ferrari

Gr A2 - Eliza Zawadzka / Szaman

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

Maria Baehr i La Dame Blanche L 

 

 


Rozkład Jazdy 19-22 maja 2016

CSIO3 Odense DEN

/ Mściwoj Kiecoń , Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta, Wojciech Wojcianiec / 

LISTY / WYNIKI           LIVEstream 

 

Furusiyya FEI Nations Cup™ WYNIKI   20/05

 

3m. 140 cm medium Tour Mściwoj Kiecoń POL / Romina L WYNIKI   21/05

4m. 140 cm Medium Tour Maksymilian Wechta POL / Quinchella  WYNIKI  20/05

7m. 150 cm kw. do GP   Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kergane  WYNIKI 

 


 

CSI2 Samorin Spring Tour SVK 

/ Zuzanna Gowin, Krzysztof Okła, Aleksandra Kozanecka, Joanna Tłuszcz, Marta Baczynska Nowak, Oliwia Szustkowska, Zuzanna Nowakowska / 

LISTY / WYNIKI         LIVE RESULTS

 

1m CSIYH 5/6 l  Krzysztof Okła / Fabrice Galdini D   WYNIKI   21/05/16

3m. 140 cm Gold Tour Joanna Tłuszcz POL  / Figaro   WYNIKI     20/05/16

6m 130 cm Bronze Tour Marta Baczyńska Nowiak POL / Dimple  WYNIKI   19/05/16

 


 

CSI2 LGCT Madryt ESP   / Bartosz Adamus /


 

BALTICA EQUESTRIAN TOUR      


 

AMP GAJEWNIKI 


 

CSN JAKUBOWICE   

DR / 19.05  1m. Małgorzata Koszucka / KJ Wechta / Alvaro

DR / 20.05 1m. Katarzyna Bawłowicz / KS Cortina Kaczenice / Full Pleasure 

Grand Prix / 22.05 1m. Andrei Shalohin / KJ Zbyszko / Carewicz 


ZO DiM Jaszkowo 


Bartosz Adamus dla Polski w najważniejszych światowych imprezach !!

Bartosz Adamus - 36 l, wychowanek SO Łobez po 17 latach, w lutym b.r. wrócił na sportową arenę, wygrał jeden z konkursów w Mijas, na co dzień trenuje w Hiszpanii.  W tym sezonie pojedzie dla Polski w najważniejszych turniejach  LGCT w Madrycie, Paryżu, Wiedniu oraz w CSIO w Lizbonie. Trzymamy kciuki !!!

19/05/16

 


CSI4 Poznan 2016 - Reprezentacja Polski , zgłoszenia, program,

19/05/16

 

 

 

 


CSI2 Spring Tour Samorin 19-22 maja 2016

17/05/16  Reprezentacja Polski :

Zuzanna Gowin, Krzysztof Okła, Aleksandra Kozanecka, Joanna Tłuszcz, Marta Baczynska Nowak, Oliwia Szustkowska, Zuzanna Nowakowska 

Zgłoszenia / Podręczne linki / Program

 

 


ZO Jakubowice 19-22 maja 2016

17/05/16

240 koni w Jakubowicach 

Program 

Podręczne linki 

 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22