W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Szrajer, Makulik, Rynkiewicz i Kuźma najlepsi w II półfinale w Jaszkowie !!

18/04/15 g.17.50

 

II półfinały HPP w Jaszkowie wygrali :

 

Herbert Szrajer w kat. SEN

Nikol Makulik w kat MJ

Martyna Rynkiewicz w kat. JUN

Natalia Kuźma w kat Amatorów ( na zdjęciu )

 

WYNIKI

 

 


Sukces !! Krzysztof Okła wygrał Finał dla koni 6 l. w Magna Racino !

18/04/15 g.13.00

Krzysztof Okła wygrał finałowy konkurs dla koni 6 letnich w Magna Racino na OLD wałachu Chicharito Blue ( Chacco Blue - Landgold )

 

WYNIKI 

 

 


Sukces !! Krzysztof Ludwiczak wygrał konkurs 135 w San Giovanni !!

WYNIKI    18/04/15 g.11.15


Steve Guerdat wygrał II półfinał PŚ w Las Vegas


Bogna Sąsiadek i Marcin Bętkowski w piątek najlepsi w Magna Racino

18/04/15

Bogna Sąsiadek druga, Marcin Bętkowski trzeci w piątkowych ( 17.04.15 )konkursach w Magna Racino.

 

 


Głoskowski, Makulik, Grzegorzewski i Bulzacka najlepsi w pierwszych półfinałach HPP w Jaszkowie

17/04/15 

 HPP w Jaszkowie zwycięzcy pierwszych półfinałow 17-04-15

 

Seniorzy - Andrzej Głoskowski - Hymne D'or  KJ Agro Handel Śrem

MJ - Nikol Makulik - Verona - KJ Trachy Gliwice

Juniorzy - Adam Grzegorzewski - Okarino - KJ Agro Aves Gajewniki

Amatorzy - Klaudia Bulzacka na zdjęciu - Aromat - TKJ Garbówek 

WYNIKI

 


Wczorajszy sukces Łukasza Wasilewskiego w Magna Racino - 2m w 145cm


Czwartkowe sukcesy w San Giovanni

17/04/16 

 

Andrzej Opłatek trzeci w 140 , Paulina Malinowska druga w Finale dla 6 latków - to najlepsze czwatkowe ( 16.04.15 ) wynikich naszych reprezentantów w San Giovanni.

 

 

 

 


Bertram Allen wygrał pierwszy konkurs Pucharu Świata w Las Vegas


Udany czwartek w Magna Racino Spring Tour 2015

16/04/15 g.20.00

Drugiego dnia turnieju w Magna Racino najlepiej spisali się :

Łukasz Wasilewski na Wavantosie - 2 miejsce 145 

Ewelina Szczepanik na Escalona i na Pablo - 2 razy druga w konkursach 130 i 120

Jarosław Skrzyczyński na Inferno był trzeci w 140 

Krzysztof Okła na  Fabrice Galdini był trzeci w konkursie dla koni 5 letnich

Hanna Roszkiewicz na Viva  błyszczy formą w konkursach dla   6 latków  

 
 
 

Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20