ZO i ZR w skokach przez przeszkody KJK Szary Michałowice, 21-23.06.2019 |
|
Wyniki konkursu (Results) Konkurs nr: 9 / CC1 / GRAND PRIX KJK SZARY zwykły z rozgrywką 238.2.2 (Competition No: 9 / ) |
M-ce (Place) Rank |
Nazwa konia (numer) Horse (Show reg. No) Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code Father/Mother/Breeder/Owner |
Zawodnik Rider Klub Club |
Punkty | Czas | Rozgrywka |
Nagroda Prize |
||
Punkty | Czas | |||||||
1 |
ANTINA (92)
HOL / GER / Klacz / 2008 (11) /
- / gniada / Cassini II / Traviata III Abc / Lancer II |
|
Natalia KOZIAROWSKA
Wlks krakus
|
0 | 73,59 | 0 | 39,70 | 4500 PLN |
2 |
WHOOPY BOY (230)
SP / POL / Wałach / 2011 (8) /
- / gniada / Bajou du Rouet / Whoopy / Weinberg Władysław Giza / Władysław Giza |
|
Michal ZIEBICKI
POL
|
0 | 76,93 | 0 | 40,78 | 3200 PLN |
3 |
GENTELMAN (219)
KWPN / NED / Gelding / 2011 (8) /
528003201105487 / Bay / - / / W. Verschuren / Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice |
|
Anna SZARY ZIEBICKA
POL
|
0 | 81,24 | 12 | 44,59 | 2400 PLN |
4 |
Q 7 (140)
HOL / GER / Wałach / 2010 (9) /
DE421000509510 / ciemnogniada / Quarz / Quintero / Mona X / Contender - / Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j. |
|
Sławomir UCHWAT
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
|
0 | 80,92 | WD | 1700 PLN | |
5 |
HELIOS VAN DE NOORDHEVEL (221)
BWP / BEL / Male / 2007 (12) /
07718 / Bay / HEARTBREAKER / LARUNA/LAROME FRANKEN CORNEEL, WUUSTWEZEL (BEL) / Anna Szary-Ziebicka |
|
Anna SZARY-ZIĘBICKA
St. KS KJK Szary Michałowice
|
4 | 81,41 | 1200 PLN | ||
6 |
GIRL RV (215)
KWPN / POL / Klacz / 2011 (8) /
- / gniada / Quality Time / Cottica II RV Stoeterij Renken / Anna Cebulak |
|
Joanna POMIANKOWSKA
KS Jumping Team Wiercany
|
4 | 81,82 | 800 PLN | ||
7 |
QUE SERANDO (81)
OLD / GER / Wałach / 2005 (14) /
DE433330387505 / kasztanowata / Quidam`s Rubin / Quidam de Revel / Arilena / Sandro - / Magda Kamińska |
|
Magda KAMIŃSKA
KJ Avanti Opole
|
4 | 83,09 | 500 PLN | ||
8 |
CODETIA VDL (34)
KWPN / NED / Klacz / 2007 (12) /
528003000712597 / ciemnogniada / Hold Up Premier / Narcos II / Godetia / Jasper VDL Stud / Lidia Baranska |
|
Laura BARAŃSKA (JM.2004)
TKJ Garbówek
|
8 | 77,48 | 500 PLN | ||
9 |
Q DE REVEL (106)
HOL / POL / Wałach / 2010 (9) /
DE421000524310 / siwa / Quidam De Revel / Jalisco B / O-Samona / Carthago Varver Jeroen H.W / Fundacja One Energy |
|
Kacper MRÓZ (MJ.1999)
KJ Galop Kozienice
|
8 | 80,68 | |||
10 |
GUZZI-V (139)
KWPN / NED / Wałach / 2011 (8) /
528003201104228 / kasztanowata / Indoctro / Capitol I / Bekarla V / Indorado - / Robert Kędzior |
|
Sławomir UCHWAT
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
|
12 | 74,08 | |||
11 |
CAMPINO 467 (178)
WESTF / POL / Wałach / 2009 (10) /
DE441411197109 / gniada / Contendro I / Contender / Kampina De Acord / Acord II Montis Sp z o. o. / Dariusz Matuszewski |
|
Magdalena MATUSZEWSKA (MJ.1999)
KJ Partynice Wrocław
|
16 | 78,07 | |||
12 |
USTINA (242)
WSTF / GER / klacz / 2010 (9) /
- / kara / Ustinov / Achill- Libeto H / Contanance / Cornet Obolensky - / SPREHE |
|
Tomasz KLEIN
JKS Przybyszewo
|
16 | 81,11 | |||
13 |
EAZY BOY (50)
KWPN / NED / Ogier / 2009 (10) /
528003200907280 / siwa / Eurocommerce Zurich / Berlin / Veroniek / Faldo D. Veldhoen-Plas / Ewa Aleksandra Dyżewska |
|
Ewa Aleksandra DYŻEWSKA
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
|
18 | 107,20 |
|
Sędzia główny (President of Ground Jury): |
Gospodarz toru: |
GALERIA
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |