W tym tygodniu :
 

CSI3 Braunschweig GER 

Jarosław Skrzyczyński, Wojciech Wojcianiec 

livestream


CSI3 CSIYH Arezzo ITA

 
Andrzej Opłatek, Sandra Piwowarczyk 
 

 

Natalia Czernik, Bartosz Adamus

 

Adrianna Ostrowska, Izabela Vinckier,  Jan D. Chrzanowski, Monika Dulczewska, Julia Feydych, Joanna Jankowska, 

livestream 


 

CSI2 Lier BEL

Klara Kostrzewa


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

III Eliminacje IV Halowego Pucharu Warmii i Mazur DĄBRÓWKA MAŁA

1612/14 g.11.45

ZGŁOSZENIA

 

WYNIKI / RANKINGI

 

 

 


EUROSPORT najbliższy program

15.12 g.22.30-23.35  CSI5 La Coruna

17.12 g.08.45 - 9.45 Rolex Grand Slam Genewa

17.12. g.20.05 - 21.05 Rolex Top Ten Genewa

17.12. 21.10 - 22.10 Rolex Grand Slam Genewa - powtórka

18.12. 22.00 - 23.15 Olympia London Alltech Christmas Puissance

19.12. 19.15 - 20.15 Olympia London Kingsland Christmas Speed Stakes - live

22.12  21.24 - 23.00 Olympia London Grand Prix

 


Aleksandra Cebulak w dobrej formie w Lichtenvoorde i w Lier

15/12/14

Aleksandra Cebulak wraz z 7 letnią klaczą rasy ZANG DUTCH CINDA ALDA Z ( Dutch Capitol - Silbersee )  z powodzeniem startowała w licznie obsadzonych zawodach CSI2 w Lichtenvoorde ( 4-7.12 )  i w Lier ( 11-13.12 ).

 


Max Kuhner dla Austrii

15/12/14

Max Kuhner od dnia 1 stycznia 2015 roku startować będzie dla Austrii.

 

 

 

 

 


Scott Brash vs Roger Y. Bost Rolex Grand Prix Genewa


Ostatnie HZO w Lesznie 12-14/12/14 - wyniki

 

14/12/14 g.16.00

WYNIKI KOŃCOWE

 

Konkurs DR w piątek wygrała Nawojka Kiecoń na klaczy Charyzma W

Konkurs DR w sobotę wygrał Jan D. Chrzanowski na klaczy Saga

Konkurs Grand Prix wygrał Mateusz Tyszko na klaczy Lakira

 

 


Ingmar De Vos nowym Prezydentem FEI

14/12/14

Ingmar De Vos z Belgii - nowym Prezydentem Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej.

 

 

 

 


Sukces juniorek w Salzburgu ! Katarzyna Jankowska najlepsza Anastazja Broniatowska druga

 

 

13/12/14 g.11.30

 

 

 

 

 

 

 

 


Scott Brash wygrał 14 Finał Rolex IJRC Top 10 w Genewie

 


RIP AD Camille Z 2003-2014

12/12/14

Klacz AD Camille ZAthiny Onassis de Miranda ( GRE ) została uśpiona po pechowym upadku  i złamaniu nogi podczas startu w turnieju Genevie .

VIDEO

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4663
Ludwiczak Krzysztof  2922
Wojcianiec Wojciech 2744
Grzegorzewski Adam 2068
Kaźmierczak Michał    1822
Bobik Jan 1674
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1369
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 828

28/02/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19