W tym tygodniu :
 

CSI2/1/U25/YH Sopot 

livestream SwiatKoni 

 

 

CSI5-W Leipzig GER

 

CSI-5 Dubai UAE

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking kwalifikacyjny do Cavaliada Future 2014/15

24/11/14

Emilia Chmielowska z LKS Stragona Strzegom wygrała ranking kwalifikacyjny Cavaliada Future 2014/15. Końcowy ranking.

 

 

 


Marek Lewicki siódmy w Grand Prix CSI2 Kreuth

23/11/14 g.17.40

Marek Lewicki siódmy w Grand Prix CSI2 w Kreuth na Abigej oraz trzeci w Finale ŚR na Codetia VDL. Wyniki turnieju tu 

 


CSI2 CSIYH CSIAm Leszno wyniki finały 23/11/14

Zwycięskie pary niedzielnych finałów w Lesznie :

 

CSIYH 7l Marcin Bętkowski POL / Versace L

CSIYH 6l Jasas Stasys LTU / Mollgards Contina

CSI2 MR Anna Więcek POL / Alsagana

CSIAm Ewelina Szczepanik POL / Escalona

CSI2 ŚR Anna Jurgens GER /

GRAND PRIX Jarosław Skrzyczyński POL / Crazy Quick

 

WYNIKI 

 


Wolica 21-22-23/11/14 wyniki HZODiM / HZO

   POBIERZ HZO DiM                      POBIERZ HZO          

 

Piątek. Konkurs DR   wygrał Mateusz Tyszko na klaczy Lakira ( Lord Pezi - Laeken )

Sobota. Konkurs DR wygrał Kamil Grzelczyk na wł.Wibaro ( Bajou du Rouet - Graf Quidam )

Niedziela. Grand Prix wygrała Iga Tokarska na wł.Hektor ( Qumball - Hipovit )

 


CSI2 CSIYH CSIAm Leszno 22/11/14 - wyniki

Sobotni zwycięzcy konkursów zawodów CSI w Lesznie :

 

CSIYH 7l - Marcin Bętkowski POL / Parco L

CSIYH 6l - Julia Klinge POL / Lili Marlene

CSI2 Mr - Łukasz Krajewski POL / Zuline

CSIAm - Ewelina Szczepanik POL / Escalona

CSI2 ŚR - Leszek Gramza POL / Badorette

CSI2 DR - Zuzanna Gowin POL / Emperio vant Roosakker

 

Bieżące informacje z Leszna na naszym facebooku

WYNIKI

 


CSI2 Leszno - pierwsze wyniki 21/11/14

Konkurs CSIYH 6l - Marek Wacławik POL / Durano W

Konkurs CSIYH 7l - Daria Kobiernik POL / Winchester

Konkurs CSI2 MR - Anna WIęcek POL / Alsagana

Konkurs CSIAm - Ewelina Szczepanik POL / Escalona

Konkurs CS2 ŚR - Leszek Gramza POL / Badorette

Konkurs CSI2 DR - Maksymilian Wechta POL / Boliwia

Bieżące informacje z Leszna na naszym facebooku

 

WYNIKI

 


Klara Kostrzewa udanie rozpoczęła turniej w Lier

21/11/14

Klara Kostrzewa bardzo udanie rozpoczęła starty w licznie obsadzonym turnieju w belgijskim  Lier.  Pierwszy konkurs 135 cm ukończyła na ósmym miejscu dosiadając klaczy Wiske ( Casco - Indorado ) Gratulacje !! WYNIKI KONKURSU  video z przejazdu poniżej

 


Marek Lewicki wygrał pierwszy konkurs 135 w Kreuth !!

20/11/14 g.21.00

Marek Lewicki na 7 letniej klaczy rasy KWPN Codetia VDL  ( Hold up Premier / Jasper ) w  świetnym stylu  wygrał konkurs otwarcia 135 cm w Kreuth. WYNIKI KONKURSU

W konkursie DR na Abigej ( Lupicor / Concorde ) ukończył na 7 miejscu. WYNIKI KONKURSU

 


CSI3 / CSI1 / CSIYH 5-7/12/14 Poznań MTP - lista zgłoszeń

20/11/14 g.15.10

LISTA ZGŁOSZEŃ CSI3

 

LISTA ZGŁOSZEŃ CSI1

 

LISTA ZGŁOSZEŃ CSIYH 

 

Drużynowy Mistrz Świata Jur Vrieling gwiazdą turnieju w Poznaniu !

 

 


ZO K i MK Wolica 21-23/11/14 - II kwalifikacja Cavaliada Future


Skrzyczyński Jarosław 4597
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1950
Grzegorzewski Adam 1654
Bobik Jan 1634
Wechta Maksymilian  1573
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Cassandra Orschel 741

20/12/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1654
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  431
4. Grundkowska Monika  349
5. Minkiewicz Weronika   335
5. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  215
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

20/12/18

1.  Milczarek Nina  407
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 132
10. Najdzionek Szymon 124

20/12/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Jannasz Wiktoria 2267
3. Jabłońska Julia  2256
4. Stefańska Natalia 2103
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

20/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Skotarczak Nel  422
4. Karnabal Maria 387
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. Ryciak Wiktoria  281

20/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

20/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Padalak Maria  198
7. Walorek Julia 182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Misztal Meggie 114
10. Zwierzyńska Żaneta  109

20/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3. Henzel Dominika 886
4. Osuch Aleksandra 816
5. Płatek Oliwia 715
6. Tralewicz-Pielak Laura 563
7. Heydel Karolina  498
8. Kołacka Marianna 471
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

20/12/18

1. Friedman Maja Bella 791
2. Jurzak Franciszek  665
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 190
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

20/12/18