W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Jarosław Skrzyczyński, Przemysław Konopacki, Łukasz Krajewski, Aleksandra Zybała 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowsk
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Sukces ! Aleksandra Lusina wygrała 120 w CSI w Zuidwolde

23/07/15  

 


Krzysztof Ludwiczak trzeci w Bratysławie !

23/07/15  

 


ZO ZR Dąbrówka Mała 24-26 lipca 2015 - zgłoszenia, program, podręczne linki

 22/07/15 

 

 

 

 


FEI. Nino des Buissonnets pozytywny

FEI. Nino des Buissonnets (FEI ID FRA45550), dosiadany przez Mistrza Olimpijskego z Londynu Steva Guerdat z pozytywnym wynikiem na obecność niedozwolonych substancji ,więcej w oficjalnym komunikacie FEI tu

21/07/15 g.17.00


Galeria - Finały PLJ Jakubowice 19 lipca 2015

wyniki http://kadraskoki.pl/PLJ_Jakubowice_16_-19_lipca_2015_wyniki

Posted by KadraSkoki.pl on 20 lipca 2015

Ranking Polskiej Ligi Jeździeckiej po VI etapach, KJ Agro Handel Śrem nie do pokonania !!

20/07/15

 

 

 


CSIO3-W Bratislava 2015 - skład Reprezentacji Polski, program, zgłoszenia, podręczne linki

20/07/15 

 


CSIO3-W Budapest 2015 wyniki końcowe, galeria

20/07/15 

 

 

 

 

 

 

 


Grand Prix Salio o nagrodę firmy Weidemann dla Katarzyny Bawłowicz 19/07/15

Katarzyna Bawłowicz i Full Pleasure - najlpesza para Grnd Prix Salio

WYNIKI TURNIEJU


Andrzej Opłatek wygrał Grand Prix Grupy Azoty PLJ w Jakubowicach !!

19/07/15    

 


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19