W tym tygodniu :
 
 
/ Cassandra Orschel, Krzysztof Okła, Wiesław Nowak / 
 
 

 

/ Anna Szary - Ziębicka, Natalia Czernik, Michał Ziębicki, Bartosz Adamus / 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Maja Popiół i Anna Szary Ziębicka najlepsze w Magna Racino

16/11/14

W sobotnich konkursach ( 15/11/14 ) w Magna Racino najlepiej spisały się Maja Popiół i Anna Szary Ziębicka. W konkursie DR najlepszą polska parą była Marika Słowińska na Zagato .

 

 

 


Broniatowska i Gowin na topie w Magna Racino

15/11/14

 

 


Marek Lewicki w dobrej formie w Tortonie, piąty w konkursie otwarcia

15/11/14

Marek Lewicki dobrze rozpoczął starty w Tortonie, na Abigej był piąty w pierwszym konkursie 140cm.

 

 

 

 


Oskar Murawski drugi w Oldenburgu

14/11/14 g. 11.50 W porannym konkursie otwarcia turnieju CSI2 w Oldenburgu Oskar Murawski wywalczył drugie miejsce ustępując jedynie Hugo Simonowi z Austrii. Wyniki turnieju możecie śledzić  tu  VIDEO z przejazdu poniżej;

 


Rozkład jazdy 14-16 listopada 2014

Najbliższy weekend dostarczy nam wielu sportowych wrażeń. W Sopocie i w Lesznie odbędą się dwa licznie obsadzone turnieje w których nie zabraknie kadrowiczów. Za granicą, liczna reprezentacja Polski  wystartuje w Austrii, Marek Lewicki we Włoszech, Oskar Murawski w Oldenburgu, Sandra Piwowarczyk Bałuk i Maciej Chomiak w Ising,  Powodzenia !!!

Podręczne linki do wyników / transmisji

 


Jaszkowo - I kwalifikacja do Cavaliada Future - wyniki

Daria Krawczykowska ( video poniżej ), Dominika Gardas i Julia Biskup to pierwsze liderki Cavaliady Future .

WYNIKI TURNIEJU w Jaszkowie i pierwszy ranking Cavaliada Future

 


Oskar Murawski mistrzem konkursów potęgi skoku

13/11/14

Oskar Murawski podczas zawodów CSI2 w Neustadt Dosse w dniach 7-9/11/14 potwierdził, że jest mistrzem w konkursach potęgi skoku.  W Neustadt Dosse na hanowerskim Continuo 2 ( Contendro I x Gotthardsen ) pokonał mur o wysokości 2,17m i wygrał kolejny w swojej karierze konkurs PS. VIDEO, wyniki końcowe, galeria.


Rezprezentanci Polski zdominowali zawody CSI2 w Lesznie

 

WYNIKI TURNIEJU  7-9 / 11 / 14

GALERIA Finały 09/11/14 Katarzyna Primel zamówienia zdjęć foto@primel.pl

Video - Jarosław Skrzyczyński - zwycięzca konkursu Grand Prix LR

 


Munich Indoors 2014

Sandra Piwowarczyk Bałuk i Piotr Morsztyn wystartują w dn. 7-9/11/14 w prestiżowym turnieju w Monachium. 

Lista zgłoszeń / program

LIVEstream                         WYNIKI


Magna Racino Autumn Tour week 1

06/11/14

Liczna reprezentacja Polski wystartuje w dniach 7-9/11/14 w austriackim ośrodku Magna Racino w 2gwiazdkowym turnieju. Nasz kraj reprezentować będą : Paulina Koza, Anna Szary Ziębicka, Aleksandra Szary, Michał Ziębicki, Maja Popiół, Anastazja Broniatowska, Katarzyna Jankowska, Wiktoria Lis. 

WYNIKI / LISTY                                LIVEstram


Skrzyczyński Jarosław 3809
Grzelczyk Kamil  2047
Wojcianiec Wojciech 1808
Ludwiczak Krzysztof  1720

Kaźmierczak Michał 

1517
Grzegorzewski Adam 1367
Opłatek Andrzej 1174
Kubiak Dawid  1148
Bobik Jan  1085
Mściwoj Kiecoń 1056

31/08/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1367
2. Opłatek Andrzej   1174
3. Szmytka Michalina  539
4. Pawlicka Dajana  489
5. Marciniak Joanna  409
6. Grundkowska Monika  193
7. Rozynek Martin 180
8. Żołądkiewicz Maciej  178
9. Grochowina Izabela 147
10.Seroka Anna  147

31/08/17

1. Lehmann Dalia  222
2. Rynkiewicz Martyna  161
3. Baehr Maria  135
4. Lewicki Filip 127
5. Bolko Aleksandra  110
6. Matuszewska Magdalena 108
7. Szustkowska Oliwia  90
8. Jaglarz Julia  77
9. Korbalewska Kaja   76
10. Sawicka Marta  72

31/08/17

1. Kierznowska Aleksandra  1888
2. Suska Juliana   1677
3. Skrobacz Olga 1426
4. Dobkowska Milena  1277
5. Kłapińska Laura 847
6. Kosmol Oliwia  837
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Jarocka Zuzanna  634

31/07/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  117

31/07/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

31/07/17

1. Banaszek Zofia  219
2  Walorek Julia   182
3.  Von Mauberg Aurelia   177
4. Henzel Dominika  160
5. Kozioł Klara  126
6. Łaszkiewicz Karolina 92
7. Hołoń Katarzyna   91
8. Boryna Maja  86
9. Bednarczyk Julia  80
10. Król Wiktoria  79

31/07/17

1. Kamińska Agata 1073
2. Osuch Aleksandra  689
3. Wągrodzka Róża  336
4. Stefańska Natalia  270
5. Walorek Julia  268
6. Derda Agata  243
7. Płatek Oliwia   227
8. Dubiniak Matylda  193
9. Jabłońska Julia 177
10. Hendrys Maja  173

31/07/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

31/07/17