WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Łukasz Koza - wywiad dla TV Gliwice

15/03/16

HPP Michałowice 11-13.03.16 wyniki / rankingi po 5 turnieju kwalifikacyjnym

13/03/16 

Liderami rozgrywek HPP 2015/16 po 5 etapie są : Leszek Gramza, Urszula Kalicińska, Dalia Lehmann i Magdalena Ziajkowska. Grand Prix Michałowic wygrał Czech - Marek Klus. 

WYNIKI TURNIEJU / VIDEO / RANKINGI 

 

 


Grand Prix Dzieci HZO DiM w Lesznie dla Aleksandry Kierznowskiej !!!

13/03/16 

Grand Prix Dzieci HZO DiM w Lesznie zdecydowanie wygrała Aleksandra Kierznowska na Never Mind i była druga na Dior V. W Grand Prix Gr D i E najlepsza była Wiktoria Stanisławska na Roxana Z. Finał Dzieci II wygrał Maksymilian Parkitny na Sopran, Aleksandra Osuch wygrała Finał gr D bis na Annouschka 10. Olga Skrobacz na D'April była najlepsza w Finale gr.C. Natalia Sydow wygrała Finał A2, Aleksandra Osuch Finał gr B a Maria Karnabal była najlepsza w Finale gr A1. 

 


Klara Kostrzewa w świetnej formie w Mijas

Klara Kostrzewa w Top Formie !!!

Dwa konkursy LR z bardzo dobrymi wynikami ( 1 x 0 pkt i 1 x 1 pkt )  WYNIKI


5 eliminacja HPP Michałowice 2016 - program, zgłoszenia, aktualny ranking

 09/03/16

 

 


KADRA NARODOWA POLSKI w skokach przez przeszkody - 22.02.2016

 08/03/16

Oficjalny skład Kadra Narodowej Polski w Skokach przez Przeszkody Polskiego Związku Jeździeckiego na sezon 2016.

 

 

 

 


Ranking FEI nr 182 na koniec lutego 2016 - Simon Delestre nr 1 na świecie

08/03/16

Światowy ranking na koniec lutego 2016 przyniósł zmianę na pozycji lidera. Aktualnie numerem jeden światowego rankingu jest Simon Delestre z Francji z 2878 pkt. Najwyżej w światowym ranking spośród polskich jeźdźców znajduje się Jarosław Skrzyczyński, z 930 pkt zajmuje aktualnie 157 miejsce. W rankingu w górę spośród reprezentantów Polski największe awanse zanotowali Łukasz Koza 301 miejsce w górę ), Sandra Piwowarczyk Bałuk  (694 miejsca w górę ),  Wojciech Wojcianiec 259 miejsc w górę ), Aleksandra Kozanecka ( 142 miejsca w górę ),  Andrzej Opłatek ( 78 miejsc w górę ), Dawid Kubiak   ( 131 miejsc w górę ). W rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej na koniec lutego sklasyfikowanych jest 54 polskich jeźdźców.

 

 

Ranking PZJ na na koniec lutego 2016

07/03/16 

Ranking PZJ na koniec lutego 2016 

Lider rankingu- Jarosław Skrzyczyński 

Lider w kat  MJ - Andrzej Opłatek

Lider w kat Jun - Adam Grzegorzewski 

Lider w kat Dzieci - Ola Kierznowska 

 

RANKING 

 

 


XI Akademickie Mistrzostwa Świata w Jeździectwie – skoki 2016

07/03/16

 Normy i zasady kwalifikacji do reprezentacji Polski na XI Akademickie Mistrzostwa Świata w Jeździectwie – skoki 28-06.-02.07.2016 Flyinge (Szwecja)  

 

 


Klasy sportowe PZJ za 2015 rok - zestawienie

07/03/16 

 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20