W tym tygodniu:
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Wojcieh Dahlke
 
 
 
 
 
zamówienia zdjęć Sweetieisafruit
 
 
 
Jarosław Koziarowski 
 
 
 
 
Maciej Chomiak 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

WYNIKI - CSI2 Wr Neustadt 30.06 - 05.07. 2015

06/07/15 

 


MP / PPD Warka - 2 - 4 lipca 2015 - WYNIKI KOŃCOWE

 

 

04/07/15 

 


Maksymilian Wechta wygrał Gałkowo Masters 2015

29/06/15 

 


ZO i ZR KKJK Kraków Memoriał mjr.A.Królikiewicza - WYNIKI 26-28.06.15

29/06/15  

 

Zbigniew Kostrzewski ma Hippica Koh l Nor wygrał Grand Prix ZO KKJK Kraków Memoriał mjr.A.Królikiewicza.  


Sukces w CSIV-B Nörten-Hardenberg 2015 - Polska trzecie miejsce !!

 

27/06/15                               WYNIKI KONKURSU 

 

 


Aleksandra Kozanecka wygrała sobotni konkurs DR w Gałkowie


Gałkowo Masters 2015 - Jacek Grzywacz zwycięzcą pierwszego konkursu DR

Jacek Grzywacz na 7 l klaczy Doravella / Aravel II - Dutch Capitol / będacej własnością Stanisława Małka wygrał piątkowy ) 26.06.15 konkurs Dużej Rundy. WYNIKI TURNIIEJU


Mistrzostwa Polski Warka 2-4 lipca 2015 - zgłoszenia - aktualizacja

 

26/06/15 

 

 


CSIV Nörten-Hardenberg 2015

  25/06/15

 Reprezentacja Polski w składzie : Witold Bieniek, Paweł Piątkowski,   Henryk Matusik i Bohdan Sas Jaworski w dniach 26-28 czerwca 2015 wystartuje w turnieju CSIV w Nörten-Hardenberg w ramach AJA Tour 2015. Podręczne linki, zgłoszenie, program zawodów.

 

 


Łukasz Appel w CSI3 Geesteren 25-28.06.15

25/06/15

Podręczne linki, zgłoszenia, program.

 


Skrzyczyński Jarosław 4858
Wojcianiec Wojciech 2978
Ludwiczak Krzysztof  2714
Grzegorzewski Adam 1899
Kaźmierczak Michał    1761
Bobik Jan 1725
Grzelczyk Kamil  1548
Wechta Maksymilian   1453
Opłatek Andrzej  1066
Kubiak Grzegorz 881

30/04/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1418
2. Jabłońska Julia   1272
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  935
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  787
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 534
10.  Kozioł Klara  420

13/05/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Śliwiński Antoni  252
3. Pięta Julia  237
4. Skotarczak Nel  235
5. Sówka Nell 226
6. Ganowska Julia 209
7  Piontek Barbara  179
7. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Ryciak Wiktoria  145

13/05/19

1. Szeszuła Zuzanna 257
2. Piontek Helena 245
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 135
5. Żuk Kaja 129
6. Padalak Maria 89
7. Naumiuk Roksana  81
8. Mycio Oliwia  63
8.  Jach Oliwia  63
10. Misztal Maggie  50

 13/05/19

1. Kamińska Agata  491
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  457
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Piontek Helena 233
8. Tralewicz Pielak Laura  226
9.   Konarska Marta  224
10.  Styła Olga  220

  13/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  45
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

  13/05/19