W tym tygodniu :
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Michalina Szmytka, Jacek Muraczewski, Gabriela Biedka,  Sandra Piwowarczyk 
 

Natalia Czernik, Bartosz Adamus

 

Adrianna Ostrowska, Izabela Vinckier,  Jan D. Chrzanowski, Monika Dulczewska, Julia Feydych, Joanna Jankowska, 

livestream 


CSI2 Kronennerg NED

Krzysztof Okła, Oliwia Szustkowska


CSI1 Bonheiden BEL

Anna Kosznik 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Hubert Kierznowski przebojem drugiego dnia zawodów CSI4 Poznań

13/03/15

Hubert Kierznowski wygrał dwa piątkowe konkursy zawodów CSI4 w Poznaniu - LR 150 cm o nagrodę firmy Andrewex na Denver Z i poranny konkurs dla Młodych Koni na Dior V.

 

W konkursie MR najlepiej spośród reprezentantów Polski, spisał się Michał Kaźmierczak na Apart - 4 miejsce, w konkursie ŚR drugi był Leszek Gramza na Badorette.

Pierwszy konkurs w rundzie Dzieci CSICh wygrała Julia Kuśnierczak na Orinoko W, a w rundzie Juniorów CSIJ najlepszy był Filip Lewicki na Codetia VDL

 

 

 


CSI3-W Olomouc 2015 - I dzień

12/06/15

Pierwszego dnia licznie obsadzonego turnieju w Olmouc najlepiej spośród naszych zawodników spisali się : Anastazja Broniatowska, Jarosław Kozarowski, Łukasz Appel i Łukasz Koza. 

 

 

 


Pierwszy dzień w Poznaniu pod dyktando reprezentantów Polski

 12/06/15 

Trzy na cztery rozegrane pierwszego dnia konkursy w Poznaniu wygrali Polacy. Grzegorz Psiuk - wygrał konkurs DR, Kamil Grzelczyk - konkurs ŚR a Jarosław Skrzyczyński był najlepszy w konkursie dla Młodych Koni. Do niedzielego Grand Prix po udanym starcie w konkursie DR, zagrali się oprócz Grzegorza Psiuka - Mściwoj Kiecoń, Maksymilian Wechta i Piotr Morsztyn.

 


CSIO5 Sopot 2015 za nami

10/06/15 

Gwiazdy turnieju i atmosfera CSIO w obrazkach. 


CSI4 Poznań 11-14 czerwca 2015 - program, zawodnicy, informacje

09/06/15

 

 

CSI-W Olomouc 2015 - zgłoszenia, program, podręczne linki

09/06/15

 

11-14 czerwca CSI3-W /YH /Y/J Olomouc 

Reprezentacja Polski :

Łukasz Appel, Paulina Koza, Łukasz Koza, Michał Ziębicki,  Krzysztof Okła, Maja Radomska, Jakub Krzyżosiak, Aleksandra Cebulak, Dawid Kubiak, Agnieszka Olszewska, Klaudia Siarkiewicz, Aleksandra Szary, Anna Szary Ziębicka, Joanna Tłuszcz,  Antoni Strzałkowski, Nikol Makulik, Julia Doering, Joanna Pomiankowska, Aleksandra Więckowska, Anastazja Broniatowska, Szczepanik Ewelina, Jarosław Koziarowski.

 

 


Dalia Lehmann z 1 pkt w Grand Prix Dutch Youngster Festival 2015

09/06/15 

 


CSIO5 Sopot z boku - galeria


CSIO5 Sopot - Jarosław Skrzyczyński nie do pokonania !!

07/06/15  

Jarosław Skrzyczyński na Crazy Quick   wygrał sobotni konkurs o nagrodę  Longines, pokonał w rozgrywce trudnego konkursu LR 160 cm - 27 pary.  Gratulacje !!!


CSIO5 Sopot Puchar Narodów - 4 miejsce dla Polski

07/06/15

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4663
Ludwiczak Krzysztof  2922
Wojcianiec Wojciech 2744
Grzegorzewski Adam 2068
Kaźmierczak Michał    1822
Bobik Jan 1674
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1369
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 828

28/02/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 2068
2. Dajana Pawlicka   450
3. Szmytka Michalina 348
4. Grundkowska Monika  339
5. Milczarek Nina 324
6. Klein Olaf 277
7. Matuszewska Magdalena  212
8. Rynkiewicz Martyna  179
9. Najdzionek Szymon 143
10. Seroka Anna 119

28/02/19

1. Kierznowska Aleksandra  490
2. Lewicki Filip   435
3. Lehmann Dalia 345
4. Suska Juliana 245
5. Barański Mikołaj  232
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Dobkowska Milena 181
8. Bolko Aleksandra  160
9. Głowacka Wiktoria  114
10. Bado Gabriela  107

28/02/19

1. Kucharska Zuzanna  700
2. Jabłońska Julia  650
3. Marchwicka Maja 585
4. Jannasz Wiktoria  520
5. Pietrzak Daria 415
6Zawadzka Eliza 410
7. Biegalska Iga  380
8. Wypiór Marta  275
9.  Kłapińska Laura 250
10.  Kozioł Klara 225

11/03/19

1. Pliem Perka Martyna  108
2. Janiszewska Lena  91
3. Pellowska Paulina  52
4. Jackowiak Marcelina 48
5. Rynowiecka Pola  43
6. Karnabal Maria 40
7  Piontek Barbara  36
7. Śliwiński Antoni   36
9. Kopacz Antonia 35
9. Ryciak Wiktoria 35

11/03/19

1. Bednarczyk Julia  85
2. Piontek Helena   64
3. Jarecka Lena  42
4. Bar Karolina  38
5. Padalak Maria  35
5. Szeszuła Zuzanna  35
7. Boćkowska Olivia 34
8. Jach Oliwia 32
9. Żuk Kaja  30
10.  Misztal Maggie  22

11/03/19

1. Płatek Oliwia  260
2. Henzel Dominika 205
3. Kamińska Agata 200
4. Osuch Aleksandra 165
5. Heydel Karolina  105
5. Poleszek Dagmara  89
7. Derda Agata  80
7. Styła Olga 80
9. Kołacka Marianna  75
10. Pekal Emilia  70

11/03/19

1. Friedman Maja Bella 235
2. Jurzak Franciszek 80
3.Leszek Karwańska Wiktoria 65
4.  Iwaszczuk Alicja  20
5.  Bar Karolina  10
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

11/03/19