W tym tygodniu :
 
 
/ Natalia Czernik
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Michał Kaźmierczak wygrał Grand Prix World Cup 160 cm w Siauliai na Litwie !

12/10/14 g.19.30

Sukces !! Michał Kaźmierczak na Stakorado wygrał konkurs Grand Prix  World Cup 160 cm w Siauliai na Litwie zaliczany do LR. Marika Słowińska na Zagato ukończyła konkurs na szóstym miejscu. Gratulacje !!!

WYNIKI

 


HZO Michałowice 10-11.10.14 wyniki / video

11/10/14 g.21.15

 

 Piątkowy konkurs DR w Michałowicach wygrał Krzysztof Ludwiczak na Poli Loli L, sobotni Dominik Słodczyk na De Quidams.

WYNIKI HZO i sobotnie najlepsze przejazdy z konkursu DR 140 cm.

 


Mistrzostwa Polski Warka 2014 - klip autor Equisport.pl


Galeria CSI-W Tallinn Gerlin Kess

10/10/14

 


Ranking PZJ na koniec września 2014

09/10/14 g.17.30

Rankingi POLSKIEGO ZWIĄZKU JEŹDZIECKIEGO na dzień 30.09.2014.

 

 

 

 


Kameralnie w Wolicy

09/10/14  g.16.15

LISTA ZGŁOSZEŃ

PROGRAM

 

 


Rozkład jazdy 09-12/10/14

      

Reprezentanci Polski :  Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta, Marika Słowińska, Klara Kostrzewa i Monika Dulczewska w dniach 9-12 października startować będą w Niemczech, Holandii i na Litwie. Podręczne linki do wyników, transmisji LIVE, zgłoszeń.

09/10/14


Og Erotyk - zwycięzca próby dzielności ogierów ZT Bielice

Ogier EROTYK ur. 19/03/2011 wł/hod SK Racot / Tjungske KWPN - Elmero KWPN /

ocena 9,3 pkt - przydatność do skoków

WYNIKI KOŃCOWE Próby dzielności ogierów ZT Bielice 2014


HZO 10-12/10/14 - Michałowice - lista zgłoszeń

07/10/14 g.15.40

 

LISTA ZGŁOSZEŃ

program

 

 


Galeria CSI3 Arena Nova Krisztian Buthi

 

 


Skrzyczyński Jarosław 2947
Grzelczyk Kamil   1674
Kaźmierczak Michał  1504
Wojcianiec Wojciech 1488
Kiecoń Mściwoj  1420
Ludwiczak Krzysztof  1322
Grzegorzewski Adam 1256
Kubiak Dawid  1251
Lewicki Marek 1044
Opłatek Andrzej   966

30/06/17

 
 

 

 

  
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1256
2. Opłatek Andrzej   966
3. Pawlicka Dajana  519
4. Szmytka Michalina  428
5. Marciniak Joanna  412
6. Grundkowska Monika  238
7. Rozynek Martin 190
8. Grochowina Izabela 171
9. Żołądkiewicz Maciej  164
10.Seroka Anna  127

30/06/17

1. Lehmann Dalia  167
2. Rynkiewicz Martyna  128
3. Baehr Maria  120
4. Bolko Aleksandra  111
5. Korbalewska Kaja 89
6. Piatkowski Stanisław 82
6. Lewicki Filip 74
8. Sawicka Marta 72
9. Kawa Aleksandra  65
10.Wilczewska Weronika  59

30/06/17

1. Kierznowska Aleksandra  1498
2. Skrobacz Olga  1365
3. Suska Juliana  1312
4. Kosmol Oliwia  797
5. Kłapińska Laura 717
6. Dobkowska Milena  677
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Barański Mikołaj  597

19/06/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  1117

19/06/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

19/06/17

1. Banaszek Zofia  214
2  Von Mauberg Aurelia  172
3. Henzel Dominika  160
4. Walorek Julia  113
5. Hołoń Katarzyna  91
6. Łaszkiewicz Karolina 87
7. Boryna Maja   86
8. Król Wiktoria  79
9. Hendrys Maja  77
10. Bieńkowska Anna  74

19/06/17

1. Kamińska Agata 1068
2. Osuch Aleksandra  612
3. Wągrodzka Róża  326
4. Walorek Julia   268
5. Płatek Oliwia  227
6. Derda Agata  207
7. Dubiniak Matylda  193
8. Stefańska Natalia   180
9. Barański Mikołaj 156
10. Hendrys Maja  151

19/06/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

19/06/17