WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Maciej Wojciechowski nowym managerem dyscypliny SKOKI przy PZJ

21/12/15 

WYWIAD z Maciejem Wojciechowskim - autor www.swiatkoni.pl 

http://www.swiatkoni.pl/videos/1050,maciej-wojciechowski-siodlarnia.html

 


Kadra Narodowa - aktualizacja 02/12/15

08/12/15

 

 

 

 

 


Cavaliada Poznań - najważniejsza halowa jeździecka impreza w Polsce już od 10 grudnia 2015

08/12/15  

Emocje rosną ! CAVALIADA Poznań już blisko !!!! 

Nie może Was nie być !!!

 

aktualne zgłoszenia / program / wystawcy / dojazd / parkingi / bilety / podręczne linki 

 

 

 

 


Grand Prix CSI2 w Lesznie dla Kamila Grzelczyka - WYNIKI turnieju 4-6/12/15

  06/12/15

 


Cavaliada Future - LISTA ZAWODNIKÓW

04/12/15 

 

 

 

 


CSI2 Leszno 3-6/12/15


Michał Kaźmierczak i Krzysztof Okła w CSI4/CSI2 Salzburg 3-6/12/15

PROGRAM / ZGŁOSZENIA / LIVEstream / WYNIKI 

 

 

 

 


CSI2-W Budapest 27-29.11 2015 - program, zgłoszenia, WYNIKI, VIDEO

25/11/15

REPREZENTACJA POLSKI :

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta,  Piotr Morsztyn, Paulina Koza, Andrzej Opłatek, Łukasz Wasilewski, Dawid Kubiak, Agnieszka Olszewska, Olimpia Bembenik.

 

 

 


Jaszkowo 27-29.11.15 - III Kwalifikacja HPP 2015/16 - program, zgłoszenia

  25/11/15

 


Grand Prix Leszna dla Jarosława Skrzyczyńskiego 22/11/15

22/11/15

 

Jarosław Skrzyczyński na Aresie wygrał Grand Prix HPL w Lesznie. 

 

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20