W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

HALOWY PUCHAR POLSKI - I eliminacja - zgłoszenia

31/01/15 g.17.45

W JKS u Robsonów w Dąbrówce Małej w dniach 6-8 lutego b.r. rozegrany zostanie pierwszy turnieje eliminacyjny do HPP 2015. 

Zgłoszenia, regulamin i kalendarz rozgrywek HPP. Rozmieszczenie koni w stajniach - 04.02.15 

 

 

 


Horses and Stars GHPC CSI3 Villach 29.01-01.02 2015

 

01/02/15 

Glock Horse Performance Center CSI3 Villach 2015 

Jarosław Skrzyczyński w dniach 29.01 - 01.02.15 startować będzie w prestiżowym turnieju w Austrii.

podręczne linki , zgłoszenia do turnieju, wszystkie przejazdy  turnieju.

 


Super początek w Villach !

Super w Villach !! Cendiamo czwarty, Inferno bez błędów na parkurze.  Brawo Jarosław Skrzyczyński !! WYNIKI     29/01/15 g.19.00


Kadra Narodowa 2015

 

29/01/15 g.14.50

 

KADRA NARODOWA - I półrocze 2015 

 

 

 


Regulamin PZJ rozgrywanie krajowych zawodów w kat. DiM


Puchar JumpOFF Hipodrom Sopot - klasyfikacja po 4 turniejach

VIDEO Konrad Pawłowski - lider w platynowej rundzie 

LIDERZY RUND po 4 turniejach klasyfikacyjnych : ŁUKASZ JOŃCZYK - Runda Bursztynowa i Diamentowa, KONRAD PAWŁOWSKI i JACEK GRZYWACZ - Runda Platynowa, MIKOŁAJ CHILEWSKI - Runda Złota, JOANNA WIŚNIEWSKA - Runda Srebrna, NATALIA KLEBBA - Runda Brązowa. 

 

 


Ministerstwo Sportu. Wnioski o wsparcie Kadry Narodowej

26/01/15 g.14.15

Konkurs wniosków na dofinansowanie zadań ze środków budżetu państwa związanych ze wspieraniem procesu szkolenia zawodników kadry narodowej w przygotowaniach do igrzysk olimpijskich oraz Mistrzostw  Europy w roku 2015.   WNIOSEK   

 


CSI2 Leszno 6-8 marca 2014

26/01/15 g.12.00

 

PROPOZYCJE

 

 

 


IO RIO 2016 - aktualizacje regulaminu

26/01/15 

Aktualizacja regulaminu dot. rankingu indywidualnego kwalifikacji do IO Rio 2016, kalendarz zawodów kwalifikacyjnych.

Kwalifikacja Drużynowa do IO Rio czeka reprezentację Polski już w tym roku w Samorin na Słowacji w dniach 30.07-02.08.15 

 

 


JumpOff Hiipodrom Sopot 22-25 stycznia 4 kwalifikacja - wyniki LIVE


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17