W tym tygodniu :
 
 
/ Cassandra Orschel, Krzysztof Okła, Wiesław Nowak / 
 
 

 

/ Anna Szary - Ziębicka, Natalia Czernik, Michał Ziębicki, Bartosz Adamus / 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

BWP Hengstenkeuring 21-22 /01/15 - zakwalifikowane ogiery

11/12/14

Lista 108 ogierów zakwalifikowanych do BWP Hengstenkeuring

- 21/22 stycznia 2015 Lier Belgia

PROGRAM

 


Galeria Cavaliada Ewa Imielska Hebda

 


Ranking FEI na koniec listopada 2014

10/12/14

Jarosław SKrzyczyśki najwyżej spośród polskich jeźdźców w rankingu FEI na koniec listopada b.r. Liderem światowego rankingu niezmiennie jest brytyjczyk Scott Brash.

RANKINGI FEI

 

 


MEVISTO AMADEUS HORSE INDOORS Salzburg 2014

10/12/14

W prestiżowym turnieju w Austrii w dniach 11-14 grudnia w 4gwiazdkowym turnieju Polskę reprezentować będą Michał Kaźmierczak i Paulina Koza, w zawodach CSI2 - Łukasz Koza a w CSIJ Maja Popiół. Katarzyna Jankowska i Anastazja Broniatowska

Powodzenia !! Podręczne linki 

 


Cavaliada Poznań 2014 wyniki - galerie - video

 

 

CAVALIADA POZNAŃ 2014

 

 

 

 

 

 

 


Andrzej Opłatek i El Camp video z sukcesu w GP w Budapeszcie


Ranking PZJ na koniec listopada 2014

Jarosław Skrzyczyńki, Zuzanna Gowin, Andrzej Opłatek, Dalia Lehmann to liderzy rankingów PZJ na koniec listopada 2014 r.

 

Zobacz rankingi

 


Andrzej Opłatek trzeci w Grand Prix w Budapeszcie !!

30/11/14

Andrzej Opłatek na El Campie ukończył Grand Prix LR CSI2 w Budapeszcie na trzecim miejscu, najlepiej spośród polskich jeźdźców. 

 

Konkurs GP wygrał reprezentant Austrii Marcus Stock.

 

WYNIKI GRAND PRIX


HZO Wolica 28-30.11 - wyniki

30/11/14

WYNIKI Wolica 28/11/14

WYNIKI Wolica 29/11/14

WYNIKI Wolica 30/11/14   Grand Prix wygrał Kamil Grzelczyk na Wibaro.


Andrzej Opłatek drugi w Budapeszcie !

30/11/14 g.12.30

Andrzej Opłatek w świetnej formie w Budapeszcie.

W porannym konkursie 140 drugi na Light My Fire. Konkurs wygrała Jorne Sprehe GER.

 

 

WYNIKI KONKURSU

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3809
Grzelczyk Kamil  2047
Wojcianiec Wojciech 1808
Ludwiczak Krzysztof  1720

Kaźmierczak Michał 

1517
Grzegorzewski Adam 1367
Opłatek Andrzej 1174
Kubiak Dawid  1148
Bobik Jan  1085
Mściwoj Kiecoń 1056

31/08/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1367
2. Opłatek Andrzej   1174
3. Szmytka Michalina  539
4. Pawlicka Dajana  489
5. Marciniak Joanna  409
6. Grundkowska Monika  193
7. Rozynek Martin 180
8. Żołądkiewicz Maciej  178
9. Grochowina Izabela 147
10.Seroka Anna  147

31/08/17

1. Lehmann Dalia  222
2. Rynkiewicz Martyna  161
3. Baehr Maria  135
4. Lewicki Filip 127
5. Bolko Aleksandra  110
6. Matuszewska Magdalena 108
7. Szustkowska Oliwia  90
8. Jaglarz Julia  77
9. Korbalewska Kaja   76
10. Sawicka Marta  72

31/08/17

1. Kierznowska Aleksandra  1888
2. Suska Juliana   1677
3. Skrobacz Olga 1426
4. Dobkowska Milena  1277
5. Kłapińska Laura 847
6. Kosmol Oliwia  837
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Jarocka Zuzanna  634

31/07/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  117

31/07/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

31/07/17

1. Banaszek Zofia  219
2  Walorek Julia   182
3.  Von Mauberg Aurelia   177
4. Henzel Dominika  160
5. Kozioł Klara  126
6. Łaszkiewicz Karolina 92
7. Hołoń Katarzyna   91
8. Boryna Maja  86
9. Bednarczyk Julia  80
10. Król Wiktoria  79

31/07/17

1. Kamińska Agata 1073
2. Osuch Aleksandra  689
3. Wągrodzka Róża  336
4. Stefańska Natalia  270
5. Walorek Julia  268
6. Derda Agata  243
7. Płatek Oliwia   227
8. Dubiniak Matylda  193
9. Jabłońska Julia 177
10. Hendrys Maja  173

31/07/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

31/07/17