W tym tygodniu:
 
 
 
Adam Grzegorzewski
 
 
 
 
Mikołaj Barański, Laura Barańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Baltica Equestrian Summer Tour III 22 - 28 sierpnia 2016 WYNIKI

  

23-28 sierpnia 2016

 


Ranking PZJ - Dzieci i Kuce na dzień 23.08.16

24/08/16

Aleksandra Kierznowska liderka rankingu PZJ w kat Dzieci(na zdjęciu )

Liderzy Rankingu PZJ Kuce : 

gr A - Eliza Zawadzka / KJ Zbyszko

gr B - Agata Kamińska / KJ Ranczo 

gr C - Karolina Łaszkiewicz / BPK

gr D - Franciszek Jurzak / Ponylandia 

gr E - Wiktoria Stanisławska / Jaszkowo

 


MPMK 2016 - galeria www.Primel.pl


Dawid Kubiak w CSI2 Roosendaal 19-21.08.16

Dawid Kubiak w dn 18-21 sierpnia b.r. z końmi Bagazza M i Quite Donaldson startował w zawodach CSI2 w holenderskim Roosendaal. W jednym z konkursów 140 na Quite Donaldson był siódmy ( video ),  w Grand Prix z dwoma błędami na klaczy Bagazza M ukończył na 42 miejscu.  

22/08/16

 


CSI2 Wr Neustadt 18-21 sierpnia 2016 WYNIKI

Reprezentanci Polski : Bartosz Goszczyński, Dawid Pasek, Julia Jaglarz, Marcin Murdzia startowali w dn 18-21 sierpnia b.r. w zawodach CSI2 w Wr Neustadt w Austrii.  Bartosz Goszczyński wygrał sobotni konkurs dla 7 latków na AFIRA Z / Ami Z x Cupido Flamingo Z / wł. Piotr Szubert.

WYNIKI ZAWODÓW   22/08/16

 


Mistrzostwa Polski Młodych Koni 2016 WYNIKI

22/08/16 

Holsztyńskie ogiery Number One, Ziroco Air,  Can Ya Mecan oraz oldenburski Chacco Hann zdominowały tegoroczne MPMK w Drzonkowie. Najlepiej spośród koni polskiej hodowli wypadły konie wyhodowane przez Eco Abi Ewa Fabińska, SK Nowielice i SK Bielin. Grand Prix ogierów wygrała Małgorzata Koszucka na 9 letnim holsztyńskim Alvaro z KJ Wechta Rosnówko. 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

fot. www.primel.pl

 

 

 

 

 


Grand Prix Michałowic dla Zuzanny Gowin -21/08/16

21/08/16 

 

WYNIKI ZO Michałowice 19-21 sierpnia 2018 

 

Grand Prix wygrała Zuzanna Gowin na Captain / na zdjęciu / 

 

 

 

 

 

 

 


Baltica Equestrian Summer Tour II 16 - 21 sierpnia 2016

 

Reprezentant Polski, zawodnik KJ HEAA Turek -  Andrzej Opłatek przebojem II tygodnia Baltica Equestrian Summer Tour - 4 zwycięstwa, 2 x trzeci, raz czwarty w LR 145.  Michał Kaźmierczak i Que Pasa 5 - najlepsi spośród reprezentantów Polski w niedzielnym konkursie Grand Prix.

WYNIKI TURNIEJU  21/08/16 


RIO 2016 - jeździectwo - skoki przez przeszkody - Finał Indywidualny 19.08.16 g. 15.00


Anna Szary Ziębicka i Wojciech Dahlke decyzją PZJ dołączyli do składu Kadry Narodowej Polski

18/06/16

 

Decyzją Zarządu Polskiego Związku Jeździeckiego U/1073/11/E/2016 - do Kadry Narodowej Polski dołączyli : Anna Szary ZIębicka i Wojciech Dahlke.

 

 

 

 

 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3788
Opłatek Andrzej  3535
Ludwiczak Krzysztof  3161
Wechta Maksymilian  2566
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1738
Kubiak Grzegorz  1514
Kaźmierczak Michał  1340
Kiecoń Mściwoj  1289

 31/12/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20