W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Jarosław Skrzyczyński przebojem pierwszego dnia na Torwarze

Jarosław Skrzyczyński na Inferno ukończył pierwszy konkurs DR na drugim miejscu z wynikiem 55,16 s, minimalnie ustępując reprezentantowi Niemiec Marcelowi Braig dosiadającemu Quicstep D - 54,55 s. wyniki 


Dzieci i HZR w Michałowicach 13-15.03 - zgłoszenia, program

11/03/15 g.19.20

Gościnne Michałowice w najbliższy weekend organizują ogólnopolskie zawody dla dzieci oraz zawody regionalne zawody. Do turnieju zgłoszone jest ponad 100 par. Powodzenia !!

 

 

 

 


HZO - Leszno 13-15 marca program zgłoszenia

11/03/15 g.11.00

Blisko 200 koni w Lesznie ! Powodzenia !!

 

 


Galeria, video - Finały CSI2 Leszno 2015

10/03/15

 

 

 

 

 

 

 


Ranking PZJ Kuców i MK na dzień 09.03.15

09/03/15 g.18.15

Ranking PZJ K i MK na dzień 09.03.15 - liderzy rankingów wg grup : 

gr E  Adam Grzegorzewski ( na zdjęciu ) 
gr D Mikołaj Barański 
gr. C Maja Hendrys
gr. B Jakub Stróżyński 
gr. A Aleksandra Osuch

 

 


Riders Academy - sezon 2015 - zgłoszeni zawodnicy

09/03/15 g.14.30

Young Riders Academy - sezon 2015 

Maja Radomska

Weronika Wilska 

Krzysztof Okła 

Zuzanna Gowin

 

 

 

 


Natalia Czernik gwiazdą Grand Prix CSI2 w Lesznie

Natalia Czernik na klaczy Colina ukończyła Grand Prix  CSI2 w Lesznie na drugim miejscu z wynikiem 0/0/44,09s  Ustąpiła jedynie reprezentantowi Czech Josefowi Jr. Kincl dosiadającemu ogiera Cascar 0/0/40.30s.  Gratulacje Natalia ! Gratulacje Team Wechta !!

WYNIKI TURNIEJU


Galeria, video - sobota 07.03.15 - CSI2 Leszno

08/03/15  

 

 


Łukasz Appel przebojem drugiego dnia zawodów CSI2 w Lesznie

 

6YH  Konkurs nr 6    Łukasz Appel POL / Estoril Fortuna  WYNIKI

7YH  Konkurs nr 7    Jarosław Skrzyczyński POL / Quitoki  WYNIKI

Konkurs MR  nr 8   Josef Jr Kincl CZE / Ciki Ciki  WYNIKI

Konkurs ŚR nr 9    Łukasz Appel POL / Anastacia III WYNIKI

Konkurs DR nr 10  1m. Michael Kolz GER / FST Calzada  WYNIKI

                               2m. Łukasz Appel POL / Quite Donaldson 

Galeria 


CSI2 Leszno 6 marca 2015 - galeria

07/03/15 g.07.15 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17