W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Grand Prix Machnic dla Krzysztofa Praska

 

Krzysztof Prasek ze Stowarzyszenia Rodan Club Skrzynki na 9 letniej klaczy rasy KWPN  Darina / Cardento x Burggraaf ), będącej własnością Bartłomieja Ordanika zwyciężył w konkursie Grand Prix w Machnicach. 

14/05/17 

 


13 maja 2017 na międzynarodowych arenach - Wasilewski drugi, Wechta podwójny zerowy przejazd w 150, Opłatek w top formie, Kubiak najlepiej dla Polski w Championacie Drammen.

 

Dawid Kubiak na Bagazza M - 12 miejsce  w Championacie Drammen, Maksymilian Wechta na Quinchelli - 10 - ty w Championat von Lübzer Redefin. Łukasz Wasilewski na Golddiger drugi w Finale CSIYH w Magna Racino. Andrzej Opłatek na EL Campie bezbłędny w konkursach YRA w Redefin.

 

 

13/05/17

 

 


Puchar Narodów CSIO3 Drammen. Awans Polski w rankingu NC EUD2 na trzecie miejsce, Calevo 2 najlepszy.

12/05/17 

Reprezentacja Polski w składzie : Jarosław Skrzyczynski, Wojciech Wojcianiec, Marek Lewicki i Dawid Kubiak pod wodzą Macieja Wojciechowskiego ukończyła Puchar Narodów w Drammen na szóstym miejscu, co dało cenne punkty do rankingu NC EUD2 w którym aktualnie zajmujemy trzecie miejsce za Belgią i Wielką Brytanią. Najlepiej dla Polski w Pucharze Narodów pojechał  Jarosław Skrzyczyński na debiutującym w takiej rangi konkursie 8 letnim Calevo 2 / Casall x Levantos I  / będącym własnością pana Dariusza Słupczyńskiego.

RANKING / RELACJA VIDEO / WYNIKI  

 

 

    


Baltica Equestrian Spring Tour 16 maja - 4 czerwca 2017 - zgłoszenia CSIOY/J/Ch - podręczne linki

11/05/17 

 


Rozład Jazdy 10-14 maja 2017

Najlepsze wyniki dla Polski : 

CSIO3 Drammen    Puchar Narodów  12.05.17 g.17.00 www.tv.fei.org / płatne /   

/ Jarosław Skrzyczyński, Marek Lewicki, Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec /

13/05/17 - LR 145cm - 12m. Dawid Kubiak POL / Bagazza M 

12/05/17  Puchar Narodów - Polska 6 miejsce - awans w rankingu NC EUD2  na trzecie. 

11/05/17 145cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

 

CSI3 Redefin      livestream www.clipmyhorse.tv 

/ Andrzej Opłatek, Krzysztof Ludwiczak, Maksymilian Wechta, Krzysztof Gozdek

14/05/17 Grand Prix 155 cm  8m. Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind

14/05/17 Grand Prix 155 cm  9m. Andrzej Opłatek  POL / Copperfield 40

14/05/17  140 cm 11m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 

14/05/17  145cm LR 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stakkatan 

14/05/14  145cm LR 7m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  YRA 

13/05/17   YRA 2 - 10m Andrzej Opłatek POL / El Camp 

13/05/17 LR 150cm - 10m. Maksymilian Wechta POL / Quinchella 

12/05/17 YRA 1 - 13m Andrzej Opłatek POL / El Camp 

 

CSI2 Ebreichsdorf      livestream  http://www.magnaracino.at/live-stream.html

/ Łukasz Wasilewski, Adrianna Ostrowska, Maciej Chomiak, Bogna Sąsiadek, Paulina Malinowska, Matylda Malepszy

YH 6y/o 2m. Łukasz Wasilewski POL / GOLDDIGGER GR  13/05./17 

CSICh 120cm 2m. Matylda Malepszy POL / August  12/05/17   video

CSI2 130cm  2m. Łukasz Wasilewski POL / Dublin

YH 6y/o - 2m. Łukasz Wasilewski POL / GOLDDIGGER GR   11/05/17

 

ZO Machnice 

 

ZO Salio 

 

PLJ Michałowice     ZGŁOSZENIA       wyniki / listy 


Skrzyczyński, Grzegorzewski i Lehmann - liderami rankingu PZJ na koniec kwietnia 2017

09/05/17 

 

 

 


Tomasz Olszewski na Camako's Boy JW wygrał Grand Prix Majowy Laur Olszy 07/05/17


Grand Prix ZO Osadkowski w Jakubowicach wgrała Aleksandra Kozanecka na Suedwinds Amanda 07/05/17


CSIO4 Linz. Kamil Grzelczyk na Wibaro pięty w LR 145cm 06/05/17

WYNIKI KONKURSU

1m. Mario Wilson Fernandes POR  / Tidelio des Nauves 0/0/40.44 sec

5m. Kamil Grzelczyk POL / Wibaro / 0/0/43.03 sec

7m. Łukasz Koza POL / Chito Blue / 0/4/43.99 sec


Polacy w Rankingu FEI na koniec kwietnia 2017

Jumping - Longines Rankings - N° 196 - 30/04/2017

 

    1m. - Kent Farrington USA - 3255 pkt

191m - Jarosław Skrzyczyński POL - 828 pkt

Polacy w rankingu FEI  


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21