W tym tygodniu:
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Wojcieh Dahlke
 
 
 
 
 
 
 
 
CSI2 Budapeszt HUN
Jarosław Koziarowski 
 
 
 
 
CSI2 Ranshofen AUT
Maciej Chomiak 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Grand Prix ZO Bobrowy Staw dla Łukasza Jończyka - 20.09.18 WYNIKI

20/09/15 

 


CSIO5 Barcelona 24-27.09.15 - Finał Furusiyya FEI Nations Cup™

 

Reprezentacja Polski : Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń, Paulina Koza

ZGŁOSZENIA 

LISTY / WYNIKI

strona oficjalna 

 


Galeria SCPMK Olsza 2015 Finały fot Katarzyna Primel

zamówienia zdjęc foto@primel.plwyniki https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/358

Posted by KadraSkoki.pl on 14 września 2015

Rozkład Jazdy 10-13 września 2015

CSI3 Paderborn GER / Andrzej Stefaniak POL /   WYNIKI    / LIVE

 

CSI2 Neeroetern BEL / Klara Kostrzewa POL / WYNIKI 

 

SCPMK  Olsza   wyniki / listy 

 

ZO Salio   wyniki / listy 


Ranking Olimpijski - 31.08.15

11/09/15 

 


Maksymilian Wechta i Boliwia - ósma para Grand Prix CSI2 w Arezzo

WYNIKI Grand Prix CSI2 Arezzo 06/09/15

WYNIKI TURNIEJU


CSI2-W Pezinok 4-6 września 2015 - WYNIKI

07/09/15 

 


Wyniki końcowe - Festiwal Kuców Strzegom 4-6 września 2015

 

07/09/15 

Mistrzostwa Polski Kuców grupa D,
Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2,
Puchar Polski Kuców grupa A1,B,C,E, D-bis
Puchar Polski Dzieci II
Towarzyski Puchar Dzieci na Kucach /Grupa X - do 12 lat; Grupa Y - do 14 lat; Grupa Z - do 16 lat/ 

 


Jarosław Skrzyczyński przebojem w Arezzo 05/09/15

05/09/15

Jarosław Skrzyczyński wygrał dwa sobotnie konkursy zawodów w Arezzo - pierwszy na Crazy Quick ( 140 cm ), drugi na Quintelli CSIYH 7yrs )   oraz był siódmy na Inferno LR 145 . VIDEO z przejazdów dalej.


Strzegom - pierwsze medale w Finale Pucharu Polski Kuców rozdane !

 

fot. (c) Katarzyna Gmerek katarzyna.gmerek@gmail.com

Finał PP Kuców gr B 
1m. złoto - Agnieszka Kiewrel / Hermes / WLKS Kraków
2m. srebro - Maxymilian Parkitny / Szaron / KKJ
3m. brąz - Jakub Stróżyński / Garbonos / CH Jaszkowo

Finał PP Kuców gr E 
1m. złoto - Alicja Komorowska / Orchidea / KJ Chrobry W-wa
2m. srebro - Agnieszka Cebulak / Jolly / KJ Stangret Kielce
3m. brąz - Aleksandra Jedrowiak / MrGillit / BPK

 

WYNIKI Sobota 05/09/15

WYNIKI Piątek 06/09/15

GALERIA KATARZYNA GMEREK


Skrzyczyński Jarosław 4858
Wojcianiec Wojciech 2978
Ludwiczak Krzysztof  2714
Grzegorzewski Adam 1899
Kaźmierczak Michał    1761
Bobik Jan 1725
Grzelczyk Kamil  1548
Wechta Maksymilian   1453
Opłatek Andrzej  1066
Kubiak Grzegorz 881

30/04/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1418
2. Jabłońska Julia   1272
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  935
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  787
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 534
10.  Kozioł Klara  420

13/05/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Śliwiński Antoni  252
3. Pięta Julia  237
4. Skotarczak Nel  235
5. Sówka Nell 226
6. Ganowska Julia 209
7  Piontek Barbara  179
7. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Ryciak Wiktoria  145

13/05/19

1. Szeszuła Zuzanna 257
2. Piontek Helena 245
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 135
5. Żuk Kaja 129
6. Padalak Maria 89
7. Naumiuk Roksana  81
8. Mycio Oliwia  63
8.  Jach Oliwia  63
10. Misztal Maggie  50

 13/05/19

1. Kamińska Agata  491
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  457
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Piontek Helena 233
8. Tralewicz Pielak Laura  226
9.   Konarska Marta  224
10.  Styła Olga  220

  13/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  45
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

  13/05/19