W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Magdalena Gut, Dominika Hestkowska, Paulina Tomaszewska, Sławomir Hartman, Robert Hestkowski 
 
 
 
Anna Ebner, Kamil Musiał Bartosz Goszczyński, Sławomir Uchwat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

HZO Szary Michałowice 9-11.10.15 - zgłoszenia, program

06/10/15

 

 

 

 


Monika Pasik wygrała Grand Prix CSN w Dąbrówce Małej fot. Jacek Kowalski

 

fot (c) Jacek Kowalski wyniki https://zawodykonne.com/zawody/jksurobsonow/24

Posted by KadraSkoki.pl on 5 października 2015

Polacy w Rankingu FEI na koniec września 2015

05/10/15 

Liderem światowego rankingu FEI na koniec września 2015 jest brytyjczyk Scott Brash ( 3000 pkt ) Najwyżej w rankingu spośród reprezentantów Polski na 127 miejscu plasuje się Jarosław Skrzyczyński z 1100 pkt. 

Polacy w rankingu FEI na koniec września 2015 

Longines RANKING FEI 


Łukasz Wasilewski piąty w Grand Prix CSI2 Arena Nova Wr Neustadt 04/10/15

04/10/15 

 


Klaudia Siarkiewicz czwarta w Grand Prix CSI-W w Tallinie !


Michał Kaźmierczak wygrał konkurs otwarcia w Tallinie 02/10/15

03/10/15 

 

Udany początek w Tallinie. Michał Kaźmierczak wygrał pierwszy konkurs DR 140 na Aparcie

 

 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 2 - 4 października 2015

CSI-W - Tallinn  EST     listy / wyniki 

 

CSI2 Arena Nova Wr Neustadt  AUT    listy / wyniki      livestream

 

CSN Dąbrówka Mała    listy / wyniki CSN        listy / wynik HZR

 

HZO DiM Leszno   listy / wyniki 

 

 


CSI-W Tallinn 2-4.10.15 - reprezentacja Polski, program, zgłoszenia

01/10/15 

 

 

 

 


Arena Nova Wr Neustadt 1-4.10.15 program, podręczne linki

01/10/15

 

Bogna Sąsiadek i Łukasz Wasilewski w dn 01-04.10.15 startem w zawodach CSI2 Arena Nova Wr Neustadt w Austrii rozpoczynają sezon halowy. 

Podręczne linki, program zawodów. 

 


Niedziela w Samorin - livestream 27.09.15


Skrzyczyński Jarosław 4161
Wojcianiec Wojciech 2883
Ludwiczak Krzysztof  2860
Kaźmierczak Michał     1965
Wechta Maksymilian
1732
Grzelczyk Kamil 1635
Grzegorzewski Adam 1588
Opłatek Andrzej  1564
Jan Bobik 1497
Orschel Cassandra 969

30/06/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18