W tym tygodniu:
 
 
 

 

 
 
Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Aleksandra Kierznowska, Laura Kłapińska, Olga Skrobacz, Anna Dziuba.
 
 
 

 

 
Sophie Von Werner 
 

CSN Aachen Youngstars Wiktoria Bedynska 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Millstreet - piątek 29 lipca 2016 - wyniki - Finał Zespołowy ME Juniorów

29/07/16

Polska - 14 miejsce zespołowo w ME Juniorów 2016

Złoto - Belgia

Srebro - Włochy

Brąz - Wielka Brytania 

 

W ME Dzieci startowało 19 ekip.

 

 

 


CSIO3 Samorin 28-31 lipca 2016 - podręczne lini

 

LIVEStream / płatne / http://www.horsevideos.de

 

WYNIKI live 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

RE-LIVE CSIO3 Puchar Narodów - POLSKA 13 miejsce    WYNIKI Puchar Narodów 

 

 


Millstreet - czwartek 28 lipca 2016 - wyniki - Finał Zespołowy ME Dzieci

28/06/16

Polska - 13 miejsce zespołowo w ME Dzieci 2016

Złoto - Hiszpania

Srebro - Niemcy 

Brąz - Włochy

W ME Dzieci startowało 17 ekip.

 

 


Millstreet - środa 27 lipca 2016 - wyniki I Konkurs ME J

 

WYNIKI I konkursu Mistrzostw Europy Juniorów 

 

48m. Stanisław PIĄTKOWSKI POL [ 5.60 ]

64m. Kamila ROKITA POL       [ 8.86 ]

65m. Dajana PAWLICKA POL    [ 9.00 ]

72m. Monika GRUNDKOWSKA POL  [ 9.95  ] 

el. Adam GRZEGORZEWSKI POL    [ 27,96 ]

 

27/07/16

 

 


CSIO3 / CSI2 / CSIU25 / CSIYH Samorin 28-31 lipca 2016 - Reprezentacja Polski / Podręczne lini / Zgłoszenia

27/07/16 

 


Millstreet - wtorek 26 lipca 2016 - wyniki I konkursu ME Dzieci

26/07/16 

 


Mistrzostwa Europy MJ / Juniorów i Dzieci Millstreet 26-31.07.16 - Reprezentacja Polski / Podręczne linki - Powodzenia Polska !!


26/07/16 

 


Dawid Kubiak w CSI-W Bratysława - wyniki

24/07/16 

 


Osadkowski SA Grand Prix CSI3 Jakubowice dla Kamila Grzelczyka 24/07/16

24/07/16  

 


Silesia Equestrian Tour 23 lipca 2016 - Galeria


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19