W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Kaja Langer i Zofia Sondej wygrywają eOOM w Kielcach 05/07/20

 

W eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Region III  PZJ ( małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świetokrzyskie )  zwyciężyły : 

Na koniach  - Kaja Langer z KJK Romico Żywiec na BIQEEN a na kucach reprezentantka gospodarzy z Kieleckiego KJ Zofia Sondej na MAKS.

 

05/07/20 

 


Polska Liga Jeździecka - IV etap Sopot 05/07/20

Zwycięzcy finałów PLJ Hipodrom Sopot 2020 

Grand Prix - Tomasz Olszewski  CAMAKO'S BOY JW JW Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy - na zdjęciu  fot. Aleksandra Ziętak
Runda Srebrna - Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z Tyszko Horses
Runda Brązowa - Klara Kozioł CHAMBERTINA  TKJ Garbówek 
DPP Stajnia Barłomino / Jacek Grzywacz  Martyna Pietroń Adam Nicpoń / 

 
wyniki zawodów https://zawodykonne.com/zawody/162/137  

 

 

Rankingi PLJ po 4 etapach - liderzy rund : 

 

Runda Złota 1m. Arkadiusz Fimmel KJ Fimmel Team 45,5 pkt 

Runda Srebrna  1m. Antoni Strzałkowski KJ Strzała Krubiczew 41 pkt 

Runda Brązowa 1m. Lena Maruszak J03  KS AZS UWM Olsztyn 41 pkt 

Drużynowy Puchar Polski   1m po 9 pkt KJ Agro Handel Śrem i KJ SO Łąck

 

ranking PLJ https://plj.pzj.pl/ranking

 

 


Maksymilian Wechta przebojem ZO w Lesznie 02/07/20

 

ZO JKS Przybyszewo - Maksymilian Wechta przebojem turnieju w Lesznie. Zawodnik Wechta Equestrian wygrał 5 konkursów w tym:


▶️ Grand Prix na MYSTIQUE / Mylord Carthago x Concerto II /, 
▶️Finał ŚR na EVIVA /Mylord Carthago x Diamant De Semmily / video - 
▶️Finał MR na CONSILLA / Cassilio x Ulco/ 
 

02/07/20

 


Baltica Tour 30.06-05.07.2020 CSI2 CSIYH CSI1

 

 

Wojciech Wojcieniec wygrywa dwa najważniejsze konkursy podczas II tygodnia Baltici w Ciekocinku - pierwszy to piątkowy konkurs LR a drugi to niedzielny konkurs Grand Prix. 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 05 lipca 2020 

Grand Prix CSI2 LR 145cm  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

Grand Prix CSI1 135cm  3m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

CSI2 140cm 2m. Kamil Grzelczyk SENIOR

CSI2 135cm 1m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI1 125cm  2m. Dominika Luty GRANDE DIVA

CSI1 105cm 1m. Dominika Luty CLINTELLA

 

sobota 04 lipca 2020

CSI2 140cm 3m. Kamil Grzelczk SENIOR VIDEO

CSI2 135cm  4m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI2 130cm  2m. Dalia Lehmann SILVER STAR 

CSI1 120cm  1m. Agata Szymoniak SALAMINA

CSI1 115cm  1m. Marcel Telej  DARINOSA C

CSI1 100cm  3m. Kaja Milewska CARYZMA MK

 

piątek 03 lipca 2020

CSI2 145cm LR   1m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI   VIDEO

CSI2 135cm 1m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI2 130cm   4m. Dawid Skiba SANTORINI L

CSI1 130cm  4m. Daria Pietrzak MONSUN 

CSI1 120cm 1m. Eliza Zawadzka CABONA

CSI1 110cm  1m Paulina Koza DRIADA ZK

CSI1 100cm 2m. Cassandra Orschel GRETA III

 

czwartek 02 lipca 2020

CSI2 145cm 3m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F   VIDEO 

CSI2 140cm 5m  Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA  VIDEO

CSI2 130cm 4m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI1 130cm 3m. Daria Kobiernik CZWERG

CSI1 110cm 3m. Paulina Koza DRIADA ZK

Finał YH 5yr  1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S 

Finał YH 6yr  2m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR    

Finał YH 7rs  3m  Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO 

 

środa 1 lipca 2020    

CSIYH 7yr    5m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR

CSYH 6 yr    4m. Tomasz Miskiewicz  STAKKATO LAZAR 

CSIYH 5 yr   1m. Adam Grzegorzewski KALITA O

 

wtorek 30.06.20  

CSIYH 7 yr  2m. Tomasz Miśkiewicz  VELVET LAZAR

CSIYH 5 yr   CSIYH 6 yr


ZO DiM Bogusławice 26-28 czerwca 2020

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Bogusławice 28/06/20 :


GR A0 - Stanisław Woźniak ŁKJ Łódź
GR A1 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn - video 
GR A2 - Kornelia Jurasz -  KJ Podkowa Gruszczyn
Gr C - Jagoda Kierznowska KJ Sokół Damasławek
GR D Bis - Luna Kowalonek JUKS Abakus Kaczyna 
Dzieci II - Natalia Urbańska Napoleońska Zagroda
GP D/E - Nadia Ambroziak SKJ Pony Power 
GP Dzieci - Oliwia Ostrowska Napoleońska Zagroda
Final Jun / M - Emilia Pietrzak KJ Jumping Team Brynica 
 
wyniki https://zawodykonne.com/zawody/hipposerwis/163


III etap PLJ Dąbrówka Mała 28/06/20

Zwycięzcy trzeciego etapu PLJ  w Dąbrówce Małej:


Runda ZłotaDawid Kubiak TINKERBELL W  - video 
Runda Srebrna - Antoni Strzalkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF 
Runda Brązowa - Magdalena Dąbrowska  VERONA
DPP - Amelia Krywult, Jakub Dołhun, Nina Milczarek, Paula Grzesiek 

Grand Prix U Robsonów wygrał Jakub Kubiak na QUILIBET

wyniki https://zawodykonne.com/zawody/jksurobsonow/103

 

Liderzy rankingów PLJ po III etapach :

Runda Złota - Dawid Kubiak Sobieski JT  35 pkt

Runda Srebrna - Dawid Kubiak Sobieski JT  37 pkt

Runda Brązowa - Zuzanna Prymek KJ Aromer 39 pkt 

DPP - KJ Agro Handel Śrem / KJ Łąck - 9 pkt

 


Andrzej Opłatek wygrywa w CSN Corcelles 25/06/20

 

Andrzej Opłatek w dn 25.06.20 z powodzeniem startował w CSN Corcelles w Szwajcarii. Na Stakkatanie wygrał konkurs 145 , na Odile du Soufflet był trzeci w konkursie 140 i drugi w konkursie 135cm 

VIDEO Odile du Soufflet   


Baltica Tour 23-28.06.2020 CSI2 CSI1 CSIYH

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 28 czerwca 2020

Grand Prix CSI2 145cm   9m Cassandra Orschel DACARA E

Grand Prix CSI1  4m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

CSI2 140cm   1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

CSI2 135cm  1m. Aleksandra Kierznowska DIOR V

CSI1 125cm   3m. Agnieszka Olszewska  MISTER STAKKATO S

CSI1 105cm   2m. Joanna Bzdok JOY RIDE B

 

sobota 27 czerwca 2020

CSI2 140cm  6m. Hubert Polowczyk M BLUE'S BOY Z  VIDEO 

CSI2 135cm  4m. Mściwoj Kiecoń LUETT BEEK AKKITA  VIDEO 

CSI2 130cm  3m. Eliza Zawadzka CORRADINO  VIDEO 

CSI1 120cm  3m. Izabela Vinckier DIANDRO RED WINE   VIDEO 

CSI1 Finał 115  3m. Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN   VIDEO 

CSI1 100cm  3m. Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE

 

piątek 26 czerwca 2020 

CSI2 145cm   1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

CSI2 135cm   4m. Maxymilian Parkitny DURANO W  VIDEO 

CSI2 130cm    7m.  Wojciech Wojcianiec JARLEY

CSI1 130cm   1m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO  VIDEO 

CSI1 120cm   1m. Eliza Zawadzka CABONA VIDEO

CSI1 110cm   5m. Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN  VIDEO

CSI1 100cm   3m. Cassandra Orschel GRETA III

 

czwartek 25 czerwca 2020 

CSI2 145cm   1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 140cm   1m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE   VIDEO 

CSI2 130cm   4m. Łukasz Jończyk DOLLAR DE NUEVO

CSI1 130cm   5m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

CSI1 110cm   3m. Natalia Zimnowodzka IVY VIDEO 

Finał 7yr YH   9m Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z  VIDEO 

FINAŁ 6yr YH  11m. Aleksandra Lusina Gołaś KARRAMBA Z  VIDEO

FINAŁ 5yr YH 2m. Piotr KalinowskVARIO DE BO Z  VIDEO 

 

środa 24 czerwca 2020 

CSIYH 7yr   5m. Cassandra Orschel BOOMER

CSIYH 6yr   1m. Aleksandra Lusina Gołaś CAPITALNA II G.

CSIYH 5yr   1m Adam Grzegorzewski KALITA O  VIDEO  

 

wtorek 23 czerwca 2020

CSIYH 7 yr  6m. Paweł Spisak I-MARK W

CSIYH 6 yr   CSIYH 5 yr

 
 

 

 

ZGŁOSZENIA 

PROGRAM / WYNIKI / LISTY 

strona oficjalna 

Luciana Diniz - gwiazda listy zgłoszeń pierwszego tygodnia Baltica Tour ! fot Beata Wieczorkowska 


PLJ II etap Olsza 19-21 czerwca 2020 fot. Paula Bartkowak

Mściwoj Kiecoń na Baccord zwyciężył w Grand Prix PLJ w Olszy i objął prowadzenie w rankingu Rundy ZŁotej Polskiej Ligi Jeździeckiej.  Finał Rundy Srebrnej 135cm wygrał Dawid Skiba na La Vulkano L  a Klaudia Kostrzewska na klaczy Emica triumfowała w finale Rundy Brązowej 125cm. Drugi etap waliki o Drużynowy Puchar Polski wygrali gospodarze - zawodnicy KJ Agro Handel Śrem. 

 

AKTUALNE RANKINGI PLJ PO II ETAPACH - Liderzy

 

Runda Złota - Mściwoj Kiecoń  34 pkt 

Runda Srebrna - Skiba Dawid 36 pkt

Runda Brązowa - Prymek Zuzanna i Klaudia Kostrzewska po 20 pkt 

Drużynowy Puchar Polski KJ Agro Handel Śrem - 9 pk

 zamówienia zdjęć Paula Bartkowiak Fotografia

 

 


Sławomir Szlachta wygrywa Grand Prix ZO eMPMK - KJK Szary Michałowice 19-21.06.2020

  Przemysław Antosz Photography   21/06/20 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24