W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Aktualizacja Rankingów PZJ

16/06/15 

 


Future Champions Hagen 2015 - Skład Reprezentacji Polski

14/06/15

 

Reprezentacja Polski Dzieci i Juniorów w dniach 16-21 czerwca b.r. wystartuje w międzynarodowym turnieju CSIOJ / CSIOCh w Hagen. 

 

SKŁAD Reprezentacji Polski / Program / Podręczne linki

 

 


Rezygnacja Prezesa PZJ

Dnia 7 czerwca br. prezes Polskiego Związku Jeździeckiego Łukasz Abgarowicz na ręce zarządu złożył pisemną rezygnację z pełnionej funkcji. Zgodnie ze statutem obowiązki prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego przejął wiceprezes Henryk Święcicki.

http://pzj.pl/node/rezygnacja-prezesa-pzj    14/06/15

 


Jarosław Koziarowski wygrał Finał Rundy Młodych Koni w Olomouc

Jarosław Koziarowski wygrał Finał Rundy Młodych Koni w Olomouc na siwym 7 letnim holsztyńskim  wałachu Chenet / Contender - Carolus / wyhodowanym w Polsce przez Romę i Ryszarda Kosickich, będącym własnością Urszuli Koziarowskiej.  Jarosław Koziarowski pokonał 17 par finałowej rozgrywki konkursu w którym startowało 65  koni. 

 

 

 


CSI3-W Olomouc 2015 - dzień II

13/06/15

Antoni Strzałkowski, Jarosław Koziarowski, Maja Radomska i Joanna Tłuszcz - najlepsi w piątek 12.06.15 w zawodach CSI3-W w Olomouc. 

 

 

 

 

 


Hubert Kierznowski przebojem drugiego dnia zawodów CSI4 Poznań

13/03/15

Hubert Kierznowski wygrał dwa piątkowe konkursy zawodów CSI4 w Poznaniu - LR 150 cm o nagrodę firmy Andrewex na Denver Z i poranny konkurs dla Młodych Koni na Dior V.

 

W konkursie MR najlepiej spośród reprezentantów Polski, spisał się Michał Kaźmierczak na Apart - 4 miejsce, w konkursie ŚR drugi był Leszek Gramza na Badorette.

Pierwszy konkurs w rundzie Dzieci CSICh wygrała Julia Kuśnierczak na Orinoko W, a w rundzie Juniorów CSIJ najlepszy był Filip Lewicki na Codetia VDL

 

 

 


CSI3-W Olomouc 2015 - I dzień

12/06/15

Pierwszego dnia licznie obsadzonego turnieju w Olmouc najlepiej spośród naszych zawodników spisali się : Anastazja Broniatowska, Jarosław Kozarowski, Łukasz Appel i Łukasz Koza. 

 

 

 


Pierwszy dzień w Poznaniu pod dyktando reprezentantów Polski

 12/06/15 

Trzy na cztery rozegrane pierwszego dnia konkursy w Poznaniu wygrali Polacy. Grzegorz Psiuk - wygrał konkurs DR, Kamil Grzelczyk - konkurs ŚR a Jarosław Skrzyczyński był najlepszy w konkursie dla Młodych Koni. Do niedzielego Grand Prix po udanym starcie w konkursie DR, zagrali się oprócz Grzegorza Psiuka - Mściwoj Kiecoń, Maksymilian Wechta i Piotr Morsztyn.

 


CSIO5 Sopot 2015 za nami

10/06/15 

Gwiazdy turnieju i atmosfera CSIO w obrazkach. 


CSI4 Poznań 11-14 czerwca 2015 - program, zawodnicy, informacje

09/06/15

 

 

Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17