W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozkład Jazdy 7-10.04.2016

CSI3 San Giovanni  ITA     wyniki / listy                  livestream

Krzysztof Ludwiczak / Wojciech Wojcieniec /  Sandra Piwowarczyk Bałuk , Paulina Rybarczyk 

 

CSI3 Lanaken   BEL    wyniki / listy / program              livestream

Maksymilian Wechta 

 

CSI3 Lummen BEL      wyniki / listy / program                livestream

Mściwoj Kiecoń, Łukasz Troszczyński, Aleksandra Lusina

 

Toscana Tour Arezzo ITA   wyniki / listy / program 

Agnieszka Cecuga, Marcin Pakuła, Paweł Piątkowski 

XII Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski Leszno 

wyniki / listy / program

 


Halowy Puchar Polski 2016 Finał Dąbrówka Mała 1-3 kwietnia 2016 - Wyniki / video

05/04/16                            KOŃCOWE RANKINGI HPP 

SENIORZY   1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro / BKJ Bogusławice

MŁODZI JEŹDŹCY  1m. Adam Grzegorzewski / Okarino / Agro Aves Gajewniki 

JUNIORZY 1m. Dajana Pawlicka / Bebeto / KJ Agro Handel Śrem 

OPEN  1m. Magdalena Ziajkowska / Lara Croft / KJ Hippica Polonia Słupno

fot Jacek Kowalski 

 

 


Halowy Puchar Polski Kuców / MK / Dzieci - leszno - 1-3 kwietnia 2016 wyniki

04/04/16 

Zwycięzcy HPP K / MK / Dzieci - Leszno 2016

Dzieci I - Aleksandra Kierznowska / SKJ Kietlów 

Dzieci II - Martyna Zielińska / KJ Pegaz 

MK GR E - Wiktoria Stanisławska / CH Jaszkowo 

GR A1 - Laura Kłapińska / Small Cherry 

GR A2 - Natalia Sydow / SKJ Gronówka 

GR B - Aleksandra Osuch / KJ Podkowa Gruszczyn 

GR C - Gabriela Kozłowska / KS FER Więckowice

GR D - Wiktoria Leszek Karwańska BPK 

GR Dbis - Alicja Tomaszewicz BPK

GALERIA Primel.pl Finały 

 


Hymn Polski dla Krzysztofa Ludwiczaka w San Giovanni

31/03/16 

Krzysztof Ludwiczak w dniu swoich urodzin w świetnym stylu wygrał pierwszy konkurs 135 CSI3 w San Giovanni.  W konkursie startowało 127 par. 

 

 


Rozkład Jazdy 29.03-03.04.16

Finał HPP Dąbrówka Mała 

wyniki / listy / program 

 

HPP K/MK/Dz  Leszno

wyniki / listy / program

 

 

CSI3 San Giovanni ITA    livestream    wyniki / listy 

 

Krzysztof Ludwiczak, Marika Słowińska, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka, Wojciech Wojcianiec, Anna Szary - Ziębicka, Paulina Rybarczyk, Ewa Dyżewska,  Olivia Szustkowska, Michał Ziębicki, Julia Michalska. 

 

 

CSI2 Lanaken BEL  / Maksymilian Wechta, Krzysztof Okła   

wyniki / listy / program             livestream 

wyniki / listy / program od 01.04 

 

CSI2 Cagnes sur Mer FRA  / Jan Chrzanowski 

wyniki / listy / program 

 

Toscana Tour Arezzo ITA / Paweł Piątkowski / Katarzyna Kuchejda 

wyniki / listy / program

 

 


Finał Pucharu Świata Getborg 2016 - wyniki Longines FEI World Cup™ Jumping Final

29/03/16 

 

1m Steve Guerdat SUI 

2m. Harrie Smolders NED

3m. Daniel Deusser GER 

20m. Jarosław Skrzyczyński POL

25m Michał Kaźmierczak POL 

 

 

 


Sukces !! Hymn Polski w Geteborgu dla Jarosława SKrzyczynskiego

24/04/16 

Wspaniały początek w Geteborgu!! Jarosław Skrzyczyński na Aresie wygrał  konkurs otwarcia 140 cm. Jako jedyny pokonał parkur poniżej 60 s. W kolejnym konkursie świetnie spisał się Michał Kaźmierczak i Woody plasując się w czołówce konkursu na siódmym miejscu. 

 

WYNIKI TURNIEJU  

 

LIVEstream 

 

fot : press GHS

 


Rozkład Jazdy 24-28.03.16

Finał Pucharu Świata  Geteborg  - Jarosław Skrzyczyński / Michał Kaźmierczak 

wyniki / listy / program                  TVP Sport program               LIVEstream

 

 

CSI3 San Giovanni    listy / wyniki / livestream

Marika Słowińska, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka, Anna Szary - Ziębicka, Paulina Rybarczyk, Ewa Dyżewska, Ewelina Szczepanik, Olivia Szustkowska, Grzegorz Psiuk, Michał Ziębicki. 

 

Costa Del Sol Mijas / Klara Kostrzewa

listy / wyniki / livestream

 

Arezzo Toscana Tour / Jacek Mierzwiński / Kuchejda Katarzyna

wyniki / listy 

 

CSI2* Cagnes-Sur-Mer / Jan Chrzanowski 

wyniki / listy 


KJ Osadkowski Jakubowice gospodarzem MP w Skokach przez przeszkody

23/03/16 

W dniu 22/03/16  Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego porozumiał się z KJ Osadkowski i powierzył mu organizację Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody oraz Pucharu Polski Dzieci. Te najbardziej prestiżowe polskie zawody jeździeckie w skokach odbędą się także w nowym terminie, w dniach 8-11 września 2016r . Obie strony wyraziły nadzieję, że organizacja tego prestiżowego wydarzenia w obiekcie KJ Osadkowski w Jakubowicach zaspokoi wymagania zawodników zarówno jeśli chodzi o nowy termin, jak i o miejsce zawodów.


Grand Prix Wolicy dla Dawida Kubiaka

20/03/16

Dawid Kubiak na Quite Donaldson wygrał Grand Prix Wolicy  i awansował w rankingu HPP na 2 miejsce. Liderem rankingu HPP jest Leszek Gramza.  Finał HPP odbędzie się w Dąbrówce Małej w Klubie JKS u Robsonów. 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19