W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Andrzej Ołatek z dobrej formie w Kronenberg 01/03/20

 

CSI2 Kronenberg 27.02-01.03.2020

 

Najlepsze wyniki Andrzeja Opłatka w zawodach :

CSI2 135cm - 2 miejsce ODILE DU SOUFFLET  29/02/20 video powyżej 

CSI2 140/145cm - 7 miejsce DIAROUBET VIDEO 

Final CSIYH  - 2 miejsce ISHAN B VIDEO 

LR 145cm - 4 miejsce CONTHINDER VIDEO 

CSI2 135cm - 2 miejsce LE CORDIAL VIDEO


Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2019 Rok

Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2019 Rok 

 

Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec 

Koń Roku - Chintablue

Młodzieżowiec Roku - Monika Grundkowska 

Junior Roku - Aleksandra Kierznowska

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Daria Pietrzak 

Amazonka Roku - Monika Grundkowska

Klub Roku  - HEAA Turek

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice

Nadzieja Roku - Daria Pietrzak

 

 

 


Krzysztof Ludwiczak wygrywa Grand Prix Leszna 01/03/20

Krzysztof Ludwiczak fot. Paula Bartkowiak 

 

GRAND PRIX HZO Leszno 01/03/20

1m  Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO KJ Heaa Turek  VIDEO

2m. Kamil Grzelczyk GREACE KJ Agri 

3m. Maksymilian Wechta QUADRIGA KJ Wechta Rosnówko 


HZO DiM Wolica 28.02-01.03.2020

 

HZO DIM Klub Jeździecki Wolica - zwycięzcy finałów:

A0 - Szymon CIeślak - SKJ Stajnia Adamus 
A1 - Nel Skotarczak  KJ Podkowa Gruszczyn 
A2 - Roksana Nawrocka - KJ Agri Zapole 
C - Nell Sówka- KJ Podkowa Gruszczyn - video https://youtu.be/BxNsJAArmBc 
D bis - Jagoda Kierznowska - KJ Sokół Damasławek 
Jun / MŁ - Gabriela Janiszewska - ŁKJ Gratulacje !!!   WYNIKI ZAWODÓW

R I P Jan Kowalczyk 1941 - 2020

WSPOMNIENIA O JANIE KOWALCZYKU

WESZŁO.com 

PRZEGLĄD SPORTOWY / ONET

POLSKI KOMITET OLIMPIJSKI 

SPORT.PL 

POLSATSPORT.PL

TVP SPORT 

FAKT 

WP.PL

LEGIA.COM

POLSKIE RADIO 

Pogrzeb Mistrza Jana Kowalczyka - 04.03.20 g.13.00 Warszawa - Kościół Rzymskokatolicki św. Ignacego Loyoli, Cmentarz Komunalny Północny ul. Wóycickiego 14A (Wólka Węglowa).

 

Arkadiusz Fimmel wygrywa Grand Prix Leszna 23/02/20

Arkadiusz Fimmel  fot. Paula Bartkowiak 

 

GRAND PRIX CSN Leszno 23/02/20

1m. Arkadiusz Fimmel  BENEFIS KJ Fimmel Team 0 / 0 45,01s

2m. Martin Rozynek COURAGE 140 KJ Profil Piła 0 / 4pkt 42,14s 

3m. Maksymilian Parkitny FERRARI K KJ Maximus Kowary 4 pkt 

 

 


CSI2-W Cavaliada Kraków 20-23 lutego 2020

 

 

Krzysztof Ludwiczak - najlepszy zawodnik Cavaliada w Krakowie ! - zwycięzca konkursu Grand Prix na Cros Blue i Finału Średniej Rundy na Sandra Blue. fot. Magda Pocztowska 

 

 

RANKING CAVALIADA TOUR 19/2020 - Lider Krzysztof Ludwiczak 

RANKING CAVALIADA FUTURE   - liderki Natalia Głowacz i Julia Ganowska 

RANKING PUCHARU ŚWIATA LEC

 

 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

 

Niedziela 23/02/20

Grand Prix World Cup 14-160cm  1m. Krzysztof LudwiczaCROS BLUE

Finał 125cm   1m. Jarosław Koziarowski POL CHENET

Cavaliada Future MINI  1m. Kornelia Pawłowska KJ Aromer VIDEO

Cavaliada Future MIDI  1m. Lena Czeszejko Sochacka JKS U Robsonów VIDEO 

 

 

Sobota 22/02/20 

Speed & Music 135cm 1m. Mateusz Tyszko POL FOREST  

CSI2-W 135cm  1m. Krzysztof Ludwiczak POL SANDRA BLUE VIDEO

CSI2-W 120cm  1m. Marta Wypiór POL GINA ROYALTY  VIDEO

Cavaliada Future MINI  1m. Kornelia Pawłowska KJ Aromer Józefin

Cavaliada Future MIDI  1m. Paulina Pellowska JKS Barłomino 

Cavaliada Future sztafeta  1m. J.Skrzyczyński  N.Głowacz, H. Kuczkowiak  VIDEO

 

 

Piątek 21/02/20 

CSI2-W LR 145cm  1m. Daria Kobiernik POL WINCHESTER  VIDEO 

CSI2-W 130cm 1m. Antoni Strzałkowski POL LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2-W 130cm  2m. Jarosław Skrzyczyński POL GREATEST

Potęga Skoku    2m. Łukasz Brzóska POL QUICKLENSKY

 

Czwartek 20/02/20 

CSI2-W 140cm 1m. Mateusz Tyszko POL ZIROCCO AIR

CSI2-W 130cm 1m. Antoni Strzałkowski POL LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2-W 130cm  2m. Dominik Słodczyk POL ROSSA

CSI2-W 120cm  1m. Martyna Dubieniecka POL KAMELOT

Venus vs Mars  2m. Marta Wypiór GINA ROYALTY

 


ZGŁOSZENIA       WYNIKI 

 

zamówienia zdjęć : 

Magda Pocztowska Photography     Przemysław Antosz Photography

 

Andrzej Opłatek zwycięża w CSI2 Lier 16/02/20

 

Andrzej Opłatek w dn 13-16 lutego 2020 startował w belgijskim Lier w zawodach rangi CSI2 i CSI1. Reprezentant Polski wygrał jeden z konkursów 135cm na ODILE DU SOUFFLET oraz udanie zadebiutował na międzynarodowej arenie na ISHAN B i na LE CORDIAL plasując sie w czołówce konkursów 130cm. 

WYNIKI ZAWODÓW   16/02/20 


Natalia Koziarowska wygrywa Grand Prix Michałowic 16/02/20

 

Grand Prix HZO** KJK SZARY Michałowice


1m. Natalia Koziarowska ANTINA WLKS Krakus   VIDEO PP
2m. Jakub Krzyzosiak IRONIA Stajnia Small Cherry  VIDEO PP 
3m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR KJ Agro Handel Śrem  

WYNIKI GRAND PRIX       WYNIKI ZAWODÓW      16/02/20    

 


HZO DiM Jaszkowo 14-16 lutego 2020

 

HZO DIM Centrum Hipiki Jaszkowo - zwycięzcy niedzielnych finałów:


A0 - Paulina Słoniec KJ Trachy Gliwice - video 
A1 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn 
A2 - Natalia Głowacz KJ Liljówka Stęszewko 
C - Zuzanna Szeszuła KJ Podkowa Gruszczyn 
Dbis - Agata Maćkowska KJ Podkowa Gruszczyn 
D/E - Natalia Sydow St. KJ Gronówka  
Dzieci II / JM - Julia Parda Polish Pony Club 
Finał J / MJ - Agata Derda KJ Michałówka 

WYNIKI ZAWODÓW    16/02/20 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23