W tym tygodniu:
 
 

Mistrzostwa Polski 

Jakubowice 

 

livestream 

 

 

 

CSI3 Busto Arsizio ITA 

Andrzej Opłatek, Monika Dulczewska, Sandra Piwowarczyk 

 

 

CSI3 / YH Bonheiden BEL

Jan Bobik, Aleksandra Cebulak 

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Krzysztof Okła, Przemysław Konopacki 

 

 

CSI3 / Am Paderborn GER 

Cassandra Orschel, Agata Szymoniak 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CAVALIADA Lublin 2-5 lutego 2017 - lista zawodników i koni

24/01/17 

ZGŁOSZENIA 

 


Kadra Narodowa sezon 2017

23/01/17

Skład Kadry Narodowej Polski - sezon 2017. 

 

 

 

 

 


Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2016 rok

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Amazonka Roku - Małgorzata Koszucka

Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek

Junior Roku - Adam Grzegorzewski

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska 

Koń Roku - Wibaro

Klub Roku - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

22/01/17 

 


Rozkład Jazdy 18-22.01.17

CSI2 Oliva Nova ESP / CASSANDRA ORSCHEL 

wyniki/listy/program

livestream


CSI3 Drachten  NED / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI 

wyniki/listy/program

livestream

 


PZJ bez Prezesa

18/01/17

Prezes PZJ Marek Szewczyk zrezygnował. 

Komunikat tutaj 

 

 

 

 


RIP Marcin Klupś


Ranking PZJ w kat Dzieci / Kuców i MK na koniec 2016

Liderzy Rankingów PZJ na koniec 2016 :

DZIECI  Aleksandra Kierznowska / KJ Kietlów 

Grupa A Eliza Zawadzka / KJ Zbyszko

Grupa B Agata Kamińska / Ranczo Kołata

Grupa C Karolina Łaszkiewicz / BPK 

Grupa D Franciszek Jurzak / Ponylandia 

Grupa E Filip Pyrek / na zdjęciu / BPK

11/01/17

 

Rankingi PZJ na koniec 2016 roku - Skrzyczyński, Opłatek, Grzegorzewski najlepsi. Kolejny rok KJ Agro Handel Śrem nie do pokonania.

LIDERZY RANKINGÓW PZJ :

 

RANKING OGÓLNY - Jarosław Skrzyczyński / KJ Agro Handel Śrem 

MJ - Andrzej Opłatek / KJ HEAA Turek 

JUNIORZY - Adam Grzegorzewski / KJ Agro Aves Gajewniki 

RANKING KLUBOWY -  KJ Agro Handel Śrem 

 

10/01/17

 


Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci Samorin 2017 - kwalifikacje


Łukasz Brzóska w top formie w Wolicy. Ostatnie Grand Prix w 2016 wygrał Marcin Pakuła.

19/12/16 Ostatnie HZO w 2016 roku w Wolica zdominował Łukasz Brzóska, który błyszczał formą w konkursach Małej i Dużej Rundy. Na koniach Gardenia i Casalletto wygrał oba niedzielne Finały. Ostatnie ogólnopolskie Grand Prix w 2016 roku wygrał Marcin Pakuła na Talousimonica K2

WYNIKI HZO i HZO Dzieci i Młodzieży WOLICA 16-18 grudnia 2016 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19