W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Klasy sportowe za 2017 rok

08/02/17 

 

Klasy Sportowe nadane przez PZJ za 2017 rok 

 

 

 

 


Ranking FEI na koniec stycznia 2018

Longines Ranking FEI - 31/01/18

1m. Kent Farrington USA  3298

2m. Harrie Smolders NED  3013

3m. McLain Ward USA  2903

89m. Jarosław Skrzyczynski  1335

Polacy w Ranking FEI        06/02/18

 


HPP HZO - 7 kwalifikacja Michałowice 8-11 lutego 2018


Kubiak, Minkiewicz, Głowacka, Dobkowska -liderzy rankingów Halowego Pucharu Polski po VI Kwalifikacjach 06/02/18

 

Halowy Puchar Polski 2017/18

Liderzy Rankingów po 6 kwalifikacjach :

Seniorzy - Grzegorz Kubiak 

MJ - Weronika MInkiewicz

Juniorzy - Wiktoria Głowacka 

Open - Milena Dobkowska

 

Kolejne kwalifikacje : 

8-11.02.2018 - Michałowice

22-25.02.2018 - Leszno

Finał 9-11 marca 2018 Sopot

 

 

 

 


Silesia Equestrian Tour 2018 - zostań Wolontariuszem


Silesia Equestrian Tour 2018 

4-15 lipca 2018

Jakubowice 

 

Zostań Wolontariuszem, zapisz się tu 

 

05/02/18

 

 


Grand Prix CSI2 Opglabbeek BEL 04//02/18

 

WYNIKI Grand Prix

  1m.  João Victor Castro BRA Quentin PJ  0:0  41:09s

12m.  Maksymilian Wechta POL La Calidad   1 pkt  / 72:24s

15m.  Wojciech Wojcianiec POL Naccord Melloni 4 pkt  / 67:78s

22m.  Jan Bobik POL Chacco Amicor  4pkt / 70:43s 

rezygnacja Adam Grzegorzewski POL Zazou Szumawa 


video z GP        wyniki turnieju 


Glock's Grand Prix CSI3 Villach 04/02/18

 

WYNIKI Glock's Grand Prix CSI3 Villach 2018 

 1m.  Martin Fuchs SUI  Cool And Easy  0/0  43.30 sec

21m. Michał Kaźmierczak POL Que Pasa 5   5 pkt /  78 sec 

22m. Andrzej Opłatek POL Copperfield 40     8pkt / 72.21 sec

23m. Jarosław Skrzyczyński POL  Calevo 2   8pkt / 72,56 sec 

rezygnacja Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind  


Wyniki turnieju      Video z Grand Prix  


Andrzej Opłatek czwarty w Glock's Performance Tour w Villach 03/02/18

 

Villach. Andrzej Opłatek na Copperfild w sobotnim konkursie zaliczanym do LR Glock's Performance Tour 145cm był czwarty.    03/02/18


Wojcianiec drugi, Skrzyczyński piąty w konkursach LR 02/02/18

 

Opglabbeek. Wojciech Wojcianiec / Chintablue - 2 miejsce LR 145cm 

 

Villach. Jarosław Skrzyczyński / Calevo 2 - 5 miejsce LR 150cm Glock's Championat 

Calevo - przejazd podstawowy.         Calevo - rozgrywka


1 lutego - konkursy otwarcia w Villach i Opglabbeek - Bobik wygrywa, Skrzyczyński trzeci 01/02/18

 

Pierwszy dzień konkursów na zagranicznych arenach był bardzo udany dla Polski !

W Opglabbeek Jan Bobik na Chacco Amicor wygrał konkurs 140cm .

W Villach w konkursie 140cm Jarosław Skrzyczyński na Quitoki był trzeci, a Krzysztof Ludwiczak na Sandra Blue był szósty w konkursie dla młodych koni

Jan Bobik  

01/02/18 

 


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21