W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sophie Von Werner 
 
 
Monika Dulczewska, Mikołaj Kownacki 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Polska ekipa Młodych Jeźdźców najlepsza w Pucharze Nardów w Ciekocinku 26/05/17

Trener - Rudolf Mrugała 

Team

/ Monika Grundkowska, Michalina Szmytka, Adam Grzegorzewski. Andrzej Opłatek /

WYNIKI ZAWODÓW

RELACJA ONLINE www.swiatkoni.pl 


Andrzej Opłatek i Adam Grzegorzewski ze wsparciem Riders Academy

23/05/17

Polacy w Magna Racino 14- 21 maja 2017

W międzynarodowym turnieju Magna Racino w Austrii  bezbłędnie zadebiutowała w konkursach 135/140 na Caspar De Vald Natalia Czernik, Matylda Malepszy była druga w jednym z konkursów rundy Dzieci, świetnie spisywał się Dublin pod Łukaszem Wasilewskim i Elbero H pod Adrianną Ostrowską . W konkursach dla Młodych Koni z powodzeniem jeździli Bartosz Adamus i Natalia Czernik.

22/05/17

 


Weronika Wilska druga w Grand Prix w Ciekocinku 21/05/17

Pierwszy tydzień Baltici był bardzo udany dla reprezentantów Polski. Weronika Wilska wywalczyła drugie miejsce w Grand Prix. W małym Grand Prix CSI1 triumfował Radosław Zalewski. W  dwugwiazdkowych konkursach 130cm dwa razy Hymnu Polski wysłuchał Leszek Gramza. Pierwszy tydzień Baltici zachwycił formą polskiej młodzieży. Przebojowe Juliana Suska i Olga Skrobacz wygrały po dwa konkursy. Świetnie spisała się Oliwia Szustkowska zdobywając kwalifikację do Mistrzostw Europy.  Konkursy CSI1 najlepiej jeździła Magdalena Gut   a konkursy dla Młodych Koni Dawid Skiba i Łukasz Troszczyński.  

22/05/17


Wojciech Dahlke w dobrej formie w Lier

Reprezentant Polski Wojciech Dahlke od tego sezonu trenuje w Belgii w stajni Cassandry Breckmans. Z powodzniem startował w pierwszym międzynarodowym turnieju w Lier w dn19-21 maja 2017.  Na 13 startów - 9 razy nie miał błędów na przeszkodach. 

21/05/17


Michał Tyszko i Surrimo - najlepszą Polską parą w konkursie 145cm w Ciekocinku 18/05/17

WYNIKI KONKURSU    / Kwalifikacja do Grand Prix - Michał Tyszko POL / Surrimo - 5 miejsce / 


Agata Kamińska druga w Lamprechtschausen 18/05/17

Agata Kamińska na 10 letnim polskiej hodowli Czingis Chan / Hufiec x Kurant / w konkursie otwarcia dla kuców CSIOP w Lamprechtshausen wywalczyła drugie miejsce. 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


Aktualizacja Składu Kadry Narodowej Polski z 05/05/17

18/05/17 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 16-21 maja 2017

BALTICA EQUESTRIAN SPRING TOUR Ciekocinko        zgłoszenia 

Najlepsze wyniki dla Polski w Ciekocinku  

 

CSIOJ / P Lamprechtshausen AUT                      livestream

/ Dalia Lehmann, Agata Kamińska, Aleksandra Osuch

21/05/17 CSIOJ 125cm  2m. Dalia Lehmann POL / Cos I Can

20/05/17 CSIOJ 120cm 5m. Dalia Lehmann POL / Cos I Can

20/05/17 CSIOP 115cm 3m. Agata Kamińska POL / Chingis Chan 

18/05/17  CSIOP  115cm   2m. Agata Kamińska POL / Chingis Chan 

 

Magna Racino CSI2 Ebreichsdorf AUT               livestream 

/ Adrianna Ostrowska, Maciej Chomiak, Bartosz Goszczyński

 

CSI2 Lier BEL      / Wojciech Dahlke /

 

CSN Drzonków    Grand Prix Zielonej Góry 1m. Arkadiusz Fimmel 


Ludwiczak i Opłatek w top formie w Redefin 1405/17

Bardzo dobre wrażenie po sobie zostawili w Niemczech reprezentanci Polski: Krzysztof Ludwiczak i Andrzej Oplatek - ukończyli Grand Prix 155 cm CSI3 Redefin w pierwszej 10-tce. 

Krzysztof Ludwiczak wygrał Finał Średniej Rundy 145cm zaliczany do  LR.

Andrzej Opłatek jeździł na zero wszystkie konkursy kwalifikacyjne A young Riders Academy, w konkursie finałowym plasując się na siódmym miejscu. 

WYNIKI ZAWODÓW   


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20