W tym tygodniu :
 
 
 
livestream ( od 19.10 )
 
 

CSI3 Herning DEN

Krzysztof Ludwiczak 

livestream

 

CSI3 Vilamoura POR 

Andrzej Opłatek 

livestream 

 

 

CSI2 Kronnenberg BEL

Michał Kaźmierczak 

 
livestream
 
 
 
HZO DiM Leszno - kwalifikacja Cavaliada Future
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Leszno - rekordowe zawody Dzieci i Młodzieży 24-26 marca 2017 - nowe godziny konkursów !

18/03/17

Do HZO DiM w Lesznie w dniach 24-26 marca 2017,będących próbą generalną przed Halowym Pucharem Polski zgłosiło się ponad 200 par. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Organizatora o nowych godzinach startów, listą zgłoszonych zawodników i koni.   

 

 

 


Hymn Polski we Francji ! Juniorka Agnieszka Cebulak wygrała konkurs 130 !

18/03/17

17 letnia reprezentantka Polski Agnieszka Cebulak na 11 letniej Jolly / Luxius x Cor de la Bryere / wygrała konkurs 130 cm podczas CSI2 Villeneuve-Loubet we Francji. 

WYNIKI KONKURSU

 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 14-19 marca 2017

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

CSI2 Oliva Nova ESP / Krzysztof Okła /         livestram

CSIYH 5yrs 2m. W Hambla Z  Krzysztof Okła POL 16/03/17

CSIYH 5yrs 2mW Hambla Z  Krzysztof Okła POL 15/03/17

CSIYH 5yrs 1m. Neymar De Reve   W Hambla Z  Krzysztof Okła POL    14/03/17

 

 

CSI2 Mijas ESP/Michał Kaźmierczak,Klara Kostrzewa / livestream

Grand Prix CSI2 LR 145cm 2m. Michał Kaźmierczak POL / Stakorado 

CSI2 140cm 9m. Michał Kaźmierczak POL / Heila vd Heihoek   19/03/17 

CSI1 140cm 2m. Michał Kaźmierczak POL / Chica   18/03/17 

CSI2 130 cm 6m. Michał Kaźmierczak POL / Cisall FS   18/03/17

CSI2 135 cm  6m. Michał Kaźmierczak POL / Haila van de Heihok   17/03/17

CSI2 140 cm  8m. Klara Kostrzewa POL  / Riboy d'Alimat   16/03/17

 

 

CSI3 Braunschweig GER /  livestream

/ Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec, Adam Grzegorzewski /

145cm  1m. Adam Grzegorzewski POL / Okarino   17/03/17

145cm  5m. Dawid Kubiak POL / Anastacia III   17/03/17

 

 

TOSCANA Tour Arezzo  ITA    livestream

Aleksandra Kozanecka, Oliwia Szustkowska, Sophie von Werner, Magdalena Ziajkowska  

Silver 135 cm  6m. Aleksandra Kozanecka POL / Calero Z  19/03/17

Silver 130 cm  9m. Aleksandra Kozanecka POL / Calignka   17/03/17 

 

 

CSI2  Villeneuve  FRA  / Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak /

CSI2 130cm     1m. Agnieszka Cebulak / 18/03/17 

CSI2 125cm     2m. Agnieszka Cebulak POL / Joly  17/03/17

CSI1 110cm     4m. Aleksandra Cebulak POL / Lordanz   16/03/17 

 


CSI2 Lier BEL Paulina Malinowska / 
 

 

HPP Poczernin 

 

HZO Leszno

    HZO DiM Wolica

 


Hymn Polski w Braunschweig !! Adam Grzegorzewski na Okarino wygrał konkurs otwarcia 145cm !


Krzysztof Okła świetnie rozpoczął starty w Oliva Nova !! W konkursach dla młodych koni, w czołówce konkursów na debiutujących w turnieju 5 letnich W HAMBLA Z i NEYMAR DR

 

Maria, Carin and Krzysztof on both his horses were clear and in the jump-off this morning in the 5 year old class!🎉🐎

Post udostępniony przez Team Bengtsson & Kristoffersen (@team_bengtsson_kristoffersen)


Joanna Marciniak, Andrzej Opłatek i Monika Grundkowska wystąpią w tegorocznej 4 edycji Riders Academy 2017

 

14/03/17 

 


Grand Prix Leszna dla Darii Kobiernik ! - wyniki 10-12 marca 2017

12/03/17

WYNIKI ZAWODÓW 10-12.03.17

 

 


Grand Prix Wolicy dla Jakuba Krzyżosiaka - 12/03/17

12/03/17

Jakub Krzyżosiak na Atiqua wygrał Grand Prix Wolicy. Jarosław Skrzyczyński został liderem rankingu Halowego Pucharu Polski 2016/17 po piątych zawodach kwalifikacyjnch w Kaliszu.

WYNIKI / RANKINGI / VIDEO 

 

 

 


Dalia Lehmann wygrała Grand Prix J / MJ, Joanna Marciniak najlepszym młodzieżowcem konkursu - HPP Wolica

12/03/17

Dalia Lehmann na Annchen wygrała Grand Prix Juniorów / MJ piątego etapu HPP w Wolicy, na Quitoki była druga. Dalia Lehmann jako  jedyna bezbłędnie pokonała rozgrywkę. Najlepszym młodym jeźdźcem  w konkursie była Joanna Marciniak na Chelsea Blue.

 

 


Samanta Forlini liderka rankingu HPP 2016/17 po zawodach w Wolicy

11/03/17

Samanta Forlini z KJ Zbyszko wygrała w Wolicy V kwalifikację do HPP w kategorii Open i tym samym objęła prowadzenie w rankingu kat. Open. W zawodach startowała na 9 letnim westfalskim og. Kontendro / Contendro I - Spartakus /. 

 

 

fot. Paula Bartkowiak


Skrzyczyński Jarosław 4308
Wojcianiec Wojciech 2922
Ludwiczak Krzysztof  2739
Kaźmierczak Michał     2105
Wechta Maksymilian  1649
Grzegorzewski Adam 1575
Bobik Jan  1563
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1199
Orschel Cassandra 915

30/09/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18