W tym tygodniu :
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Michał Kaźmierczak, Natalia Czernik, 
 
 
 
Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Lukasz Kut, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska
 
 
 
Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli, Przemysław Konopaki 
 
 
 
Natalia Stefańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monika Dulczewska, Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking FEI na koniec marca 2017

05/04/17

POLACY w RANKINGU FEI na koniec marca 2017 

Nr 1 światowego rankingu - Mclain Ward USA

Nr 192 - Jarosław Skrzyczyński POL 

 


Rozkład Jazdy 04-09 kwietnia 2017

CSI3 / CSIYH San Giovanni ITA       LIVESTREAM 

/ Krzysztof Ludwiczak, Łukasz Koza, Wojciech Wojcianiec, Michał Ziębicki, Andrzej Opłatek, Bartosz Goszczyński, Anna Szary Ziębicka, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Magdalena Gut, Wiktor Larkowki, Wiktoria Lis / 

CSI3 LR 145cm  9m  Andrzej Opłatek POL / El Camp  08/04/17

CSI3 LR 145cm 9m Łukasz Koza POL / Chito Blue  07/04/17

CSI3 140cm  2/4 m Krzysztof Ludwiczak POL / Stakkatan 

CSI3 140cm 5m. Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kargane 06/04/17

7y/o  3m. Łukasz Koza POL / Ice Ice Babe  0

6y/o 6m. Anna Szary Ziębicka POL / Luciano 

5y/o 1mNatalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  

7y/o  7m. Łukasz Koza POL / Ice Ice Babe  05/04/17

6y/o 3m. Anna Szary Ziębicka POL / Luciano 

5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass,

6y/o 1m. Anna Szary - Ziębicka POL / Million Dreams, Luciano / 04/04/17

         1m. Michał Ziębicki POL / Guess 

5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  

 

CSI3 / CSIYH Arezzo ITA         LIVESTREAM

/ Marek Lewicki, Julia Jaglarz  /

LR 145cm 2m. Marek Lewicki POL / Abigej  07/04/17

6y/o Final 1m. Marek Lewicki POL / Philadelphia  06/04/17

 

CSI2 Kronenberg NED       

/ Jarosław Skrzyczyński, Paulina Malinowska

CSI1 Grand Prix 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Aloubetta 09/04/17

CSI2 135cm Finał  4m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casanova 09/04/17

CSI2 140cm  Final 2m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 08/04/17

CSI2 135cm 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casanova 08/04/17

CSI2 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella  07/04/17

CSI2 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella  06/04/17

 

CSI2 Lanaken BEL      LIVESTREAM 

/ Łukasz Troszczyński

CSI2135cm 7m Łukasz Troszczyński POL / Catlin 

CSI2 140cm 6m. Łukasz Troszczyński POL / Djarvi B

CSI2 130cm 4m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia  06/04/17

 

HALOWY PUCHAR POLSKI Kuców / MK / Dzieci   Leszno  

zamówienia zdjęć Katarzyna Primel  foto@primel.pl 


Skrzyczyński , Marciniak, Lehmann, Forlini najlepsi w Halowym Pucharze Polski 2017 - Łąck 02/04/17

 

Medaliści 

Halowego

Pucharu 

Polski 

2017

 

Końcowe 

Wyniki

 

Relacja  

HPP TV 

 

02/04/17

 

 

 

 

 


Halowy Puchar Polski Łąck - Galeria Finały 1-2 kwietnia 2017


Grand Prix Leszna dla Leszka Gramzy - wyniki zawodów 30.03-02.04.17

02/04/17 

 


Andrzej Opłatek - ósmy w Grand Prix LR 150cm San Giovanni - 02/04/17


Krzysztof Ludwiczak na Stalando 2 - drugi w LR 145cm w San Giovanni - 02/04/17


Agata Dahlke i Aleksandra Szpryngiel Halowymi Akademickimi Mistrzyniami Polski

XIII Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego

PODIUM Grupa B - 130cm 

złoto - Agata Dahlke / Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
srebro - Piotr Kaliszuk/ Uniwersytet Zielonogórski 
brąz - Weronika Łopato / UP

 

PODIUM Grupa A 105 cm 

złoto - Aleksandra Szpryngel / U. Opolski

srebro - Paulina Pierzyńska / UM Poznań
brąz - Ewa Kempińska / Politechnika Wrocławska

 

 


Samanta Forlini wygrała Halowy Puchar Polski 2017 w kat Open

PODIUM HPP w Kat OPEN

 

złoto - Samanta Forlini 

 KJ Zbyszko / Kontendro / 1,13 pkt 

 

srebro - Marta Baczyńska - Nowak 

TKJ Garbówek / Dimple / 8 pkt 

 

brąz - Aleksandra Madej 

KJ Strzała Krubiczew / Dambis - J / 8,1pkt 

 

01.04.17

 


Marek Lewicki bohaterem dnia - dwa zwycięstwa w Arezzo - 01/04/17, Łukasz Koza dziewiąty w Finale ŚR w San Giovanni , Sandra Piwowarczyk i Wiktoria Lis - 4 miejsca.

01/04/17  

 


Skrzyczyński Jarosław 4161
Wojcianiec Wojciech 2883
Ludwiczak Krzysztof  2860
Kaźmierczak Michał     1965
Wechta Maksymilian
1732
Grzelczyk Kamil 1635
Grzegorzewski Adam 1588
Opłatek Andrzej  1564
Jan Bobik 1497
Orschel Cassandra 969

30/06/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18