W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSIO5 Sopot 8-11 czerwca 2017

 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

ZGŁOSZENIA 

livestream www.swiatkoni.pl

bilety www.tixer.pl

zamówienia zdjęć Paula Bartkowiak 

 

 

 

Najlepsze wyniki dla Polski : 

 

Niedziela  11/06/17  

Grand Prix o Puchar Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Zwycięzca - Cian O'Connor IRL / Good Luck  VIDEO 

 2m. Luciana Diniz POR / Fit For Fun  VIDEO 

15m. Michał Kaźmierczak / Stakorado   VIDEO

20m. Andrzej Opłatek / Copperfield 40    VIDEO

 

Konkurs nr 11 150cm z jokerem o nagrodę PZU 

1m. Jarosław Skrzyczyński / Quintella  VIDEO 

 

Sobota 10/06/17 

Konkurs nr 9  145cm o nagrodę Banku Pekao SA i Puchar Prezydenta Miasta Sopot 

7m Krzysztof Ludwiczak / Stalando  VIDEO 

 

Konkurs nr 8 160cm o nagrodę Longines i Puchar Cosmopolitan 

12m Jarosław Skrzyczyński  / Silver Shine  VIDEO

 

Konkurs nr 7  150 cm o nagrodę firmy Oceanic 

3m. Krzysztof Ludwiczak / Zoweja   VIDEO

 


Piątek 09/06/17 

 

LOTTO Puchar Narodów - Polska 11 miejsce / 9 miejsce w Rankingu FEI Nations Cup

Najlepsza para w Polskiej ekipie Jarosław Skrzyczyński / Inferno  VIDEO

 

Konkurs nr 5 150cm o nagrodę Poczty Polskiej pod patronatem Gazety Bankowej 

9 m - Maksymilian Wechta / Quinchella 

 

Konkurs nr 4  140cm o nagrodę Power of Gold pod patronatem Esquire 

17m - Aleksandra Lusina - Gołaś / Monsun 


Czwartek 08/06/17 

 

Konkurs nr 1  - 140cm o nagrodę  Nagrodę Olivia Busines Centre

3m. Wojciech Wojcianiec / Long Lankin 

 

Konkurs nr 2 - 145cm o nagrodę Saur Neptun Gdańsk i Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego,pod patronatem magazynu Prestiż

3m. Jarosław Skrzyczyński / Silver Shine 

 

Konkurs nr 3 - 150cm o Nagrodę firmy Energa, pod patronatem  Świat Koni 

3m. Jarosław Skrzyczyński / Quintella    VIDEO 

 

Ranking PZJ Dzieci / K / MK - 05/06/17

RANKING PZJ Dzieci / K / MK

na 05.06.17 - liderzy :


Dzieci - Olga Skrobacz  / WLKS 
Gr E - Zuzanna Golicka  / SKJ Sopot - na zdjęciu 
Gr D - Agata Kamińska / Ranczo Kołata 
Gr C - Zofia Banaszek - WKJ Lublin
Gr B - Dominika Siudzińska / Cwał 
Gr A - Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream 

 

08/06/17

 


Polacy w Rankingu FEI na koniec maja 2017

    1m. Kent Farrington USA    3310pkt

236m. Jarosław Skrzyczyński POL 713 pkt

07/06/17


Jakub Krzyżosiak wygrał Grand Prix w Michałowicach 04/06/17

04/06/17

Jakub Krzyżosiak na Atiqua z KJ Small Cherry Trzebnica wygrał Grand Prix w Michałowicach.

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


ZO DiM Solec Kujawski 2-4 czerwca 2017 WYNIKI

Zwycięzcy Finałów 04/06/17

Grand Prix Dzieci I 125cm - 1m. Oliwia Płatek / KKJ / Tik Tak 
Grand Prix D/E 120cm - 1m. Zuzanna Golicka / SKJ Sopot / Pipin 
Finał Dzieci II 110cm - 1m. Aleksandra Pliem-Perka / JKS Salio / Erina  
Finał C 95 cm - 1m. Maja Boryna / KJ Oxer / Flagriata  
Finał B 85 cm 1m. Julia Kapel / KJ Aldragho / Cykor 
Finał A2 85cm 1m. Marta Konarska / KJ Podkowa Gruszczyn / Sulima  
Finał A1 65cm 1m. Aleksandra Pliem-Perka / JKS Salio / Junior

04/06/17

 


Michał Kaźmierczak przebojem III edycji wiosennej Baltici 04/06/17

Michał Kaźmierczak był przebojem ostatniej wiosennej Baltici w Ciekocinku.  Trzeci w Grand Prix na Stakorado, czwarty w Finale 140 na Helia Van de Heihoek , trzy razy najlepiej dla Polski w konkursach zaliczanych do LR. Wielkie brawa !!!

 

Najlepsze wyniki dla Polski III tygodnia BALTICA TOUR z relacja video . foto Photo Monskoo - Monika Skowrońska

04/06/17


Rozkład Jazdy 30 maja - 4 czerwca 2017


Agata Dahlke i Zuzanna Pieczka Akademickimi Mistrzyniami Polski 2017 - Radzionków 2017

 

PODIUM AMP 2017 PROFI 

złoło - Agata Dahlke / Typier /UAM Poznań    

srebro - Tomasz Olszewski / Camako's Boy JW / UMK Toruń

brąz - Urszula Kalicińska / Discover - S / ALK Warszawa

 

PODIUM  AMP 2017 AMATOR  

złoto - Zuzanna Pieczka / Collino / UAM Poznań

srebro - Marta Gryglak / Alma Ater / SGGW Warszawa               

brąz - Natalia Till / Conquest - S / PWr Wrocław 

28/05/17

 


ZO DiM Kielce 26-28 maja 2017 WYNIKI

Grand Prix J / M - 1m. Paulina Rudzka / Stangret Kielce / Camillo Song 

Grand Prix Dzieci I  - 1m. Martyna Ostapczuk / KJ Chraboły / Silver V 

Grand Prix gr D / E - 1m. Franciszek Jurzak / SKJ Ponylandia / La Cumparsita 

Finał Dzieci II - 1m. Marcelina Lech / KJK Szary / Brownie 

Finał D Bis - 1m. Sophia Motyl / KJ Leśna Wola / Nihet 

Finał C - 1m. - Wiktoria Król / UKS Primo / Marinello 003

Finał A2 - 1m. Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream / Egzorcysta

Finał B - 1m. Julia Kapel / KJ Aldragho / Cykor 

Finał A1 - 1m. Martyna Ufnal / KJ Hippica / Ramiro 

28/05/17

 

 


Dominika Bach najlepsza w Grand Prix ZO w Kwiekach 28/05/17

 

 

Dominika Bach z SKJ Sopot na Canion wygrała Grand Prix ZO w Kwiekach. 

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4653
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1960
Grzegorzewski Adam 1734
Wechta Maksymilian  1688
Bobik Jan  1634
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Kiecoń Mściwoj 769

30/11/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18