W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Puchar Narodów CSIO3 Drammen 17 maja 2019 - Polska Kadra w składzie Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek, Jan Bobik i Wojciech Wojcianiec wywalczyła drugie miejsce !!

 

Polska na drugim stopniu podium w Pucharze Narodów / Jan Bobik, Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek/ szef ekipy Rudolf Mrugała.  fot. Patrycja Rowińska 

WYNIKI 

1m. Irlandia 13 pkt 

2m. Polska 14 pkt

3m. Norwegia 20 pkt 

RELACJA VIDEO 

 


CSIOJ/ Ch / P Lamprechtshausen AUT 16-19.05.19

 

Podium - Puchar Narodów CSIOJ / A. Kierznowska, F.Lewicki, W. Bedyńska, J.Suska/ 

 

Najlepiej w Lamprechtshauen w zawodach CSIO spośród bardzo licznej polskiej reprezentacji juniorów, dzieci i zawodniczek na kucach spisała się ekipa juniorów w składzie: Aleksandra Kierznowska, Wiktoria Bedyńska, Juliana Suska, która wywalczyła drugie miejsce w Pucharze Narodów. Wiktoria Bedyńska na Lacoste 142 imponowała formą w PN - pokonała oba nawroty bez błędów.  W juniorskim konkursie Grand Prix najlepiej wypadł Filip Lewicki na Corrado X - 4 miejsce w konkursie i dwa bezbłędne nawroty.  Jadąca indywidualnie w zawodach CSIOJ w Austrii Milena Dobkowska wygrała na Qui Gigi dwa konkursy 120cm. 

Spośród Kadry Dzieci najlepiej w zawodach wypadła jadąca poza oficjalną ekipą Laura Kłapińska - druga indywidualnie w Pucharze Narodów oraz Daria Pietrzak, która wygrała konkurs otwarcia rundy CSIOCh na Sonata W oraz była najwyżej w Grand Prix CSIOCh spośród wszystkich reprezentantek  Polski startujących w konkursie. W Pucharze Narodów CSIOCh - polska reprezentacja dzieci rywalizację ukończyła po pierwszym nawrocie na 8 miejscu. W ekipie bez błdów przejechała tylko Julia Jabłońska na Conn Rubina. 

Polska Kadra Pony nie ukończyła Pucharu Narodów na skutek eliminacji z konkursu Agaty Kamińskiej i Oliwi Płatek. 

19/05/19  

 


CSIO3 Drammen 16-19 maja 2019

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

CSIO3 LR Grand Prix 160cm 10m. Wojciech Dahlke POL A Quite 19/05/19

CSIO3 Derby 150cm  6m. Andrzej Opłatek POL El Camp 18/05/19

CSIO3 160cm Nations Cup 2m. Polska / Ludwiczak, Opłatek, Bobik, Wojcieniec/ 17/05/19

CSIO3 145cm 1m. Jan Bobik POL Farmer 

CSIO3 145cm  2m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue  16/05/19

CSIO3 140cm  1m. Andrzej Opłatek POL  Stalando 2 

CSIO3 135cm  4m. Jan Bobik POL Onasis 

CSI1 135cm 3m. Andrzej Opłatek POL Odile du Soufflet 

 

19/05/19

 


CSI2-W Darguziai LTU 16-19 maja 2019

 

Dawid Kubiak pierwszy, Maksymilian Wechta drugi w konkursie Grand Prix 160cm CSI-W.

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

CSI2 LR Grand Prix 160cm 1m. Dawid Kubiak POL ANASTACIA III 19/05/19

CSI2 140cm 6m. Natalia Palmowska POL CEREMBER ME M   

CSI2 135cm  3m. Robert Hestkowski POL HEKTORAS 18/05/19

CSI2 LR 145cm 3m. Dawid Kubiak POL ANASTACIA III 17/05/19

CSI1 110cm 3m. Dominika Hestkowska POL CONTI

CSI2 140cm 4m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA  VIDEO   16/05/19 

19/05/19


Przemysław Konopacki szósty w Grand Prix LR 145cm CSI2 Opglabbeek 12.05.19

Przemysław Konopacki i Duke 

WYNIKI GRAND PRIX 

6m. Przemysław Konopacki DUKE 0/4 pkt

35m Krzysztof Okła CHACITOL 4 pkt 

WYNIKI TURNIEJU 

 


ZO, ZODiM eMPMK Ciekocinko 10-12 maja 2019

Iga Biegalska 

Zwycięzcy niedzielnych konkursów Grand Prix, konkursów finałowych ZO DiM oraz najlepsze młode konie zawodów eMPMK.

ZO Grand Prix - Aleksandra Lusina - Gołaś  CAMBEL I G KJ Bonin 

Grand Prix Dzieci I - Iga Biegalska  CARDHU SKJ Sopot 

Grand Prix D/E  - Alicja Iwaszczuk PSOTKA KJ Wiktorowo 

Finał Dzieci II - Julia Ptaszyńska DIACONTINA  KJ Plejada 

Finał GR A1 - Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał GR A2 - Zuzanna Buszczak SONATA KJ Michałówka 

Finał GR C - Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8 KJ Podkowa Gruszczyn  

Finał GR Dbis - Julia Pięta MARCOS JUKS Abakus Kaczyna 

 

eMPMK 5l rocznik 2014   Jacek Zagor OLIVAR /Arezzo VDL x Ol Metta/ hod. SK Nad Wigrami 

Adam Nicpoń na ZERO Z /Zirocco Blue VDL x Caritano Z/ wygrał dwa konkursy eMPMK dla koni 6l rocznik 2013 i raz był drugi. 

WYNIKI TURNIEJU


Krzysztof Leśniak wygrywa Grand Prix Leśnej Woli 12.05.19

 

Krzysztof Leśniak na STAKKATOL 7 / Stakkatol x Continue / wł. Krzysztof Koziarowski zwyciężył w dwunawrotowym Grand Prix Leśnej Woli. fot. Roland Mika

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU 


CSI2 CSI1 Darguziai 9-12 maja 2019 Dalia Lehmann 12-ta w Grand Prix

Na międzynarodową arenę z powodzeniem wróciła Bagazza M Dawida Kubiaka. Para zwyciężyła w sobotnim konkursie barier. Dalia Lehmann na Quitoki najlepiej spośród reprezentantów Polski przejechała konkurs Grand Prix z 1 pkt, zajmując 12 miejsce.  

Polskę podczas turnieju na Litwie reprezentują : Grzegorz Kubiak, Dawid Kubiak, Dalia Lehmann, Gabriela Bado, Julia Błaszczak i Rober Wilczewski. 

 

VIDEO Bagazza M i Dawid Kubiak - konkurs otwarcia 135cm 

 

 

 


ZO DIM Iwno 2-5 maja 2019

foto M&R PHOTO

Zwycięzcy Finałowych konkursów ZO DiM Iwno 2-5 maja 2019 

Gr A1    Jagoda Kierznowska  KJ Sokół Damasławek

Gr A2 - Julia Ganowska  KJ Ranczo Kołata 

Gr C - Antoni Śliwiński KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr Dbis - Antoni Śliwiński KJ Podkowa Gruszczyn

Finał Dzieci II - Aleksander Lauk Budzyński KS Kłos

Grand Prix Gr D/E  - Zofia Budzyńska St. KJ Gronówka

Grand Prix Dzieci I - Wiktoria Jannasz  SKJ Poczernin 

na zdjęciu Julia Ganowska - zwyciężczyni 4 konkursów w Iwnie.

 

 


XXX Memoriał im. Barbary i Andrzeja Osadzińskich - PLJ - II etap SO Bogusławice 03-05.05.2019

 

   fot  Magda Pocztowska Photography

Grzegorz Kubiak ( na zdjęciu ) zwyciężył w Grand Prix XXX Memoriału Barbary i Andrzeja Osadzińskich w Bogusławicach. W finałowych konkursach rund triumfowali Dawid Skiba i Anna Białas. Michał Tyszko na 5 letniej klaczy GOLDEN ROSE / Milord Cartago x Cormint / z hodowli Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża wygrał eMPMK. W zawodach po dwa konkursy wygrali Dajana Pawlicka i Damian Ostręga.  Zawodnicy KJ Agro Handel Śrem umocnili się w rankingu DPP wygrywając II etap rozgrywek. Liderami rankingów PLJ po II etapach są: Mściwoj Kiecoń, Dawid Skiba i Anna Białas.

05/05/19

 

 


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21