W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Klinika z Albertem Voorn już za tydzień !

15/05/13 g.09.00

Z niecierpliwością czekamy na Klinikę z Albertem Voorn która w dniach 22-24 maja odbędzie się w gościnnym ośrodku w Gajewnikach !!

 

Wszelkie informacje pod nr tel 506 701 067

 

 

 

 

 


Polskie sukcesy w Lamprechtshausen

14/05/13 g.08.00

Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy w kolejnych zawodach CSI w austriackim Lamprechtshausen. Zuzanna Gowin odniosła sukces w najważniejszym konkursie Grand Prix plasując się na drugim miejscu. Świetnie pokazały się młode konie Jana Ludwiczaka.

WYNIKI TURNIEJU / VIDEO

 

 

 


Sukces Maksymiliana Wechty w Hamburgu !

13/05/13 g.12.00

 

Maksymilian Wechta wygrał w Hamburgu trzy z czterech konkursów w których startował !!!

 

 

 

 

 

 


Chomiak i Skrzyczyński w CSI Muenchen Reim

10/05/13 g.10.00

Jarosław Skrzyczyński i Maciej Chomiak startują w zawodach

w Muenchen Reim. Powodzenia !!

 

Wyniki / Live 

 

 

 


VIDEO Aleksandra Lusina Grand Prix Baku 2013

10/05/13 g.09.30

Sukces Aleksandry Lusiny w Baku. Video z przejazdu w GRAND PRIX i wyniki z turnieju w Azerbejdżanie

 

 

 


Polska reprezentacja w Lamprechtshausen 9-12 maja 2013

08/05/13 g.16.00

CSI2, CSIYH, CSIJ, CSIY

CSICh, CSI Am, CSI U25

podręczne linki do wyników, live,

zgłoszeni zawodnicy, nasza reprezentacja

 

 

 


Wechta i Murawski w GCT w Hamburgu ! Powodzenia !!

08/05/13 g.12.00

Od dziś w Hamburgu kolejny etap GCT . W zawodach wystartuje dwóch polskich jeźdźców Oskar Murawski i Maksymilian Wechta

Powodzenia !!

 

 

 

 

 


Galeria Magna Racino Spring Tour 2013

08/05/13 g.10.30

 

Mini galeria z Ebreichsdorfu AUT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CSIO Linz 2013 galeria

07/05/13 g.14.00

Mini galeria z zawodów

CSIO Linz 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Karolina Stańczak wygrała wszystko w Linz !!

06/05/13 g.08.00

Wspaniały sukces polskiej juniorki w Linz !

Karolina Stańczak wygrała wszystkie juniorskie konkursy.

Gratulacje !!
 

VIdeo / wyniki z Grand Prix

 

 

 

 


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23