W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
 

Adam Grzegorzewski, Krzysztof Ludwiczak,  Mikołaj Barański 

livestream 

 

CSI4 Gorla Minore

 Przemysław Konopacki, Andrzej Opłatek, Michał Ziębicki, Anna Szary Ziębicka 

livestream

 

 

CSI3 Oliva ESP  

Jan Chrzanowski, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Natasza Wasilek

livestream

 

 

 

CSI2 Kronenberg NED - Zofia Michalak  

livestream

 

 

 

CSI2 Linz AUT 

 Jarosław Skrzyczyński, Aleksander Lewandowski, Eliza Zawadzka, Magdalena Kałuża, Weronika Minkiewicz, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Klaudia Rajtar - Wojciechowska, Patryk Skrzyczyński, Filip Skrzyczyński, Maja Zuradzka 

livestream

 

 

​ZO Bogusławice  

 

CSN Kołobrzeg

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Sukces !! Igor Kawiak trzeci w Grand Prix Budapesztu !!

14/07/13 g.17.40

Zakończył się bardzo trudny konkurs Grand Prix w Budapeszcie, który wygrał 27 letni reprezentant Belgii Pieter Devos na 10 letnim wł rasy BWP Dream of India Greenfield ( Gem of India - Night and day ). Drugie miejsce również zajął  reprezentant Belgii Gregory Wathelet a trzeci w konkursie był reprezentant Polski  Igor Kawiak na Centino du Ry.

 

 

 


ME Vejer de la Frontera - foto blog Magdaleny Gut.

14/07/13

Wszystkie polskie konie szczęśliwie dotarły już na miejsce Mistrzostw. Zapraszamy na foto relację Magdaleny Gut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Mistrzostwa Europy MJ / J / Dz już za dwa dni !!

 

14/07/13

Wszystko o ME 2013 :

Reprezentacja Polski

Uczestnicy ME

podręczne linki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Polska na 5 miejscu w rankingu Division 2 po zawodach w Budapeszcie.

Polacy na 4 miejscu ukończyli Puchar w Budapeszcie, zdobyli tym samym 69 punktów do rankingu Division 2 i awansowali na 5 miejsce.

 

 

 


Antoni Tomaszewski czwarty w konkursie otwarcia w Budapeszcie !

Antoni Tomaszewski na klaczy Trojka w konkursie otwarcia DR w Budapeszcie uplasował się na wysokim czwartym miejscu. Gratulacje !

 

WYNIKI konkursu tu

 

 

 

 


CSI2 / YH Koningsbosch z liczną polską reprezentacją Powodzenia !!

12/07/13

Od 11 lipca polska reprezentacja w składzie : Michał Kaźmierczak z końmi: Apart, Stakorado, Woody, Choco Boy, Klara Kostrzewa z końmi: Wina, Wiske, Albert Ornat z  Warex Pleasure, Klaudia Siarkiewicz z końmi: Carla 113, Caronimo i Pearl 80 oraz Julia Zawada z końmi: Calista 28, Clarabella C, Dariete Z, Wannabe 2 rywalizuje w dwu gwiazdkowym turnieju w holenderskim Koningsbosch Powodzenia !!!

WYNIKI tu

 


CSIO3 Budapest od dziś ! Powodzenia

11/07/13

Furussiya Nations Cup CSIO3 Budapest 2013

Reprezentacja Polski :

Igor Kawiak, Łukasz Koza, Piotr Morsztyn, Radosław Zalewski, Łukasz Wasilewski, Antoni Tomaszewski oraz Marika Słowińska, Paulina Koza i Krzysztof Okła. Trzymamy kciuki !! Powodzenia !!

 

WYNIKI tu

LIVE  tu

 

 

 


Galeria CSI4 Villach Jarosław Skrzyczyński

08/07/13

Jarosław Skrzyczyński w Villach

relacje video / wyniki  tu

zapraszamy do mini galerii autorstwa Sibil Slejko

 

 

 

 


Sukcesy Aleksandry Lusiny w Baku

08/07/13

Aleksandra Lusina w dniach 5-7 lipca  uczestniczyła w turnieju w Baku. Wygrała finał Średniej Rundy na koniu Carrereas MNM . W konkursie Grand Prix zajęła 3 miejsce ! Gratulacje !!

 

WYNIKI turnieju tu

 

 

 


Sukces w Holandii !! Michał Kaźmierczak drugi !!

05/07/13 g.06.00

Sukcesem Michała Kaźmierczaka w konkursie kwalifikacyjnym do niedzielnego Grand Prix CSI** Geesteren w Holandii rozpoczęli zmagania nasi reprezentanci !! 

Michał Kaźmierczak i Apart wywalczyli drugie miejsce !

 

 

 

 


Grzegorzewski Adam 3015
Miśkiewicz Tomasz  2858
Skrzyczyński Jarosław 2309
Kubiak Dawid 2199
Konopacki Przemysław  1624
Kaźmierczak Michał   1552
Wacławik Marek 1382
Lewicki Marek  1240
Kiecoń Mściwój    1228
Tyszko Michał       1203

31/03/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   607
2. Kierznowska Aleksandra  476
3. Maruszak Lena 412
4. Suska Juliana 410
5. Sydow Natalia 255
6. Wypchło Aleksandra  217
7. Kłapińska Laura  197
8. Lewandowski Aleksander  180
9. Stefańska Natalia    176
10. Parkitny Maximilian   163

31/03/24

1. Biegalska Iga 662
2. Ganowska Julia 374
3. Skrzyczyński Patryk  339
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     281
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 178
8. Kucharska Antonina   127
9. Nawrocka Roksana  121
10. Hudzik Jakub  111

31/03/24

1  Kazimierczak Gaja  560
2  Chojowska Iga  445
3. Kulesza Lila  440
4. Kosmol Alicja   370
5. Dampc Nela  360
6. Soforek Marcel   335
7  Wolniewicz Karmela  330
8. Biedziak Aleksandra  315
9. Pis Hanna  280
10. Malesa Alicja  275

29/02/24 

1.  Sabok Gabriela  74
2.  Mordzelewska Hanna  44
2.  Luksa Paulina  30
4.  Czyżyk Zahiu Natalia  28
4.  Filkiewicz Hanna  28
6   Cytarska Hanna  26
6.  Sławińska Aleksandra  26
8.  Głoskowski Franciszek  24
9   Lubońska Helena  22
9.   Tańcula Maja 22

29/02/24

1.  Leboda Oliwia  68
2.  Reimann Zofia  64
2.  Przybylska Łucja  52
4.  Kostkowska Liliana   48
4.  Stodolna Natalia  48
6   Rąbca Milena  47
7.  Ślusarczyk Iga  41
8.  Janaszczyk Lena  37
9.  Binkowska Wera  36
10. Mordzelewski Jan   35

29/02/24

1  Lubońska Helena    83
2. Wnuczko Sara   67
3. Broniarczyk Henryk  65
4. Marszałek Amelia  62
5. Seroczyński Kacper  60
6. Pellowska Paulina    47
7  Luboński Ignacy  45
8. Wacławik Kacper 37
9  Kmiecik Pola  34
10. Michalak H., Kinas A.  33

29/02/24

1. Buczek Agata    70    
2. Lewicka Aleksandra   58
3. Jach Michalina  55
4. Binkowska Wera      49
5. Kondysiak Emilia   39
6. Sawa Blanka  35
7. Molenda Lena    33
7. Czarnecka  Aleksandra  33
9.   Drzycimska Iga  30
9.  Wierucka Zofia        30

29/02/24

1.  Czerepińska Maria   165
2.  Cwalina Wiktoria   160
2.  Sławińska Zuzanna  140
4.  Kamińska Zofia   120
5.  Hart Dyke Zofia  105
6.  Ferjan Victoria  95
7.  Patecka Olga  85
8.  Szostawicka Karolina  75
9.  Szulczyńska Pola 70
10. Stobińska Cecile  45

29/02/24

1.  Korus Anna    223
2.  Skoczylas Michalina  145
3.  Ciszek Maria   120
4.  Koperska Pacyńska M.       110
4.  Nowak Liwia  110
6.  Pakur Zofia   60
6.  Moczkowska Carla   60
8.  Kwiatkowska Julia             80
9.  Rachubik Julia   70
9. Ferjan Victoria, Czupryna M.   70

29/02/24