MŚMK Lanaken 2014 wyniki

23/09/14

 

 

WYNIKI KOŃCOWE Mistrzostw Świata Młodch Koni Lanaken 17-21.09.2014

 

FINAŁ konie 5 letnie

Finał konie 6 letnie

Finał konie 7 letnie

 

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 

 

Najlepiej spośród polskich zawodników  spisał się Tomasz Miśkiewicz. Jako jedyny spośród naszej reprezentacji zakwalifikował się na dwóch holsztyńskich klaczach Marcina Burakowskiego do Finału.  Na Bluegrey  ( Calido I x Lord Caland ) ukończył na 17 miejscu a na Bella Donna 106 ( Diarado x Nekton )na miejscu 20 .

 

 

VIDEO Bluegray i Tomasz Miskiewicz

 

 

 

 

 

Mistrz Świata Młodych Koni - 5 latki   Earley   Maikel van Mierlo NED

EARLEY - wałach rasy KWPN / Harley VDL x Indorado / wł. H.M. van Raaij - Evertse NED

 

 

 

 

 

Mistrz Świata Młodych Koni - 6 latki   Hui Buh   Christian Ahlmann GER

HUI BUH - wałach rasy WESTF  / Cornado I  x Paramo K / wł.Luca  Schulze-Averdiek  & Christian Ahlmann  

 

 

 

 

 

Mistrz Świata Młodych Koni - 7 latki     Barnike   Bertram Allen IRL

Barnike - klacz rasy NRPS /   Baldwin B - Animo /  wł. C & L Objeckte

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1654
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  431
4. Grundkowska Monika  349
5. Minkiewicz Weronika   335
5. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  215
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

20/12/18

1.  Milczarek Nina  407
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 132
10. Najdzionek Szymon 124

20/12/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Jannasz Wiktoria 2267
3. Jabłońska Julia  2256
4. Stefańska Natalia 2103
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

20/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Skotarczak Nel  422
4. Karnabal Maria 387
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. Ryciak Wiktoria  281

20/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

20/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Padalak Maria  198
7. Walorek Julia 182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Misztal Meggie 114
10. Zwierzyńska Żaneta  109

20/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3. Henzel Dominika 886
4. Osuch Aleksandra 816
5. Płatek Oliwia 715
6. Tralewicz-Pielak Laura 563
7. Heydel Karolina  498
8. Kołacka Marianna 471
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

20/12/18

1. Friedman Maja Bella 791
2. Jurzak Franciszek  665
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 190
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

20/12/18