W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek, Maksymilian Wechta, Cassandra Orschel
 
 
 
 
Mściwoj Kiecoń, Mikołaj Barański, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski 
 
 
Tomasz Miśkiewicz 
 
 
 
Leszek Gramza, Zuzanna Kucharska
 
 
CSI1 Abu Dhabi UAE
Amelia Mościcka 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Mistrzostwa Polski Kuców Strzegom 2013

14/08/13

Zapowiada się kolejny bardzo gorący w sportowe emocje weekend . Tym razem najmłodsi dostarcza nam mistrzowskich wrażeń. W Strzegomiu w dniach 16-18.08.2013 odbędą się Mistrzostwa Polski Kuców, Puchar Polski Kuców i Mistrzostwa Polski Młodzików.

PROGRAM / LISTY ZAWODNIKÓW

 

 


Aktualizacja Rankingu PZJ

13/08/13

PZJ po kilku miesiącach przerwy opublikował ranking. W aktualnym rankingu na dzień  30.06.13 na pozycji lidera znajduje się Jarosław Skrzyczyński. Do pierwszej 10-tki powrócił Andrzej Lemański i Antoni Tomaszewski .  

 

Bieżący ranking PZJ tu

 


Mistrzostwa Polski Seniorów 2013

 

Złoto  - Marek Lewicki

Srebro - Jarosław Skrzyczyński

Brąz - Piotr Morsztyn

Gratulacje !!!

 

WYNIKI KOŃCOWE

VIDEO II Nawrót Finału

 

 

 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 2013

12/08/13 g.08.30

MP MJ 2013

Złoto - Maksymilian Wechta

Srebro - Weronika Wilska

Brąz - Katarzyna Bobrowska

Gratulacje !!

 

 

 

 

 


Mistrzostwa Polski Juniorów 2013

12/08/13 g.08.00

MP Juniorów 2013

Złoto - Maja Radomska

Srebro - Paulina Januszewska

Brąz - Dominik Słodczyk

Gratulacje !!

 

 

 

 

 


Puchar Polski Dzieci 2013 gr I

11/08/13

Gratulacje dla Martyny, Franciszka i Olimpii - zwycięscy Pucharu Polski Dzieci gr I.

Wyniki końcowe, finaliści i ich konie

 

 

 

 

 


Puchar Polski Dzieci 2013 gr II

11/08/13

Gratulacje dla Zuzanny, Filipa i Antonii za wspaniałe finałowe emocje w Pucharze Polski Dzieci w gr. II !! Poznajcie finalistów, końcowe wyniki i zobaczcie rozgrywkę o pierwsze miejsce.  Gratulacje dla zawodników, ich rodzin i trenerów !

 

 

 


Piątkowi liderzy MP - Skrzyczński, Wechta, Gowin !

10/08/13 g.07.30

 Wyniki i klasyfikacje w Mistrzostwach Polski  seniorów, młodych jeźdźców i juniorów po piątkowych  konkursach w Drzonkowie.

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński, Klein i Twardowska pierwsi liderzy w Drzonkowie

08/08/13 g.18.30

Drzonków. Jarosław Skrzyczyński na Balouzino wygrał pierwszy półfinał Seniorów. Olaf Klein na Soprano prowadzi w klasyfikacji Pucharu Polski Dzieci gr. I a Zuzanna Twardowska na Hippisie w Pucharze Polski dzieci w gr. II Gratulacje !!

WYNIKI SENIORZY

 

WYNIKI DZIECI gr I      WYNIKI DZIECI gr II

 


Pierwsza relacja z Drzonkowa RTV Lubuska

07/08/13 g.18.00

Zapraszamy na pierwszą relacje z MP z Drzonkowa przygotowaną przez partnera medialnego imprezy - serwis  RTV Lubuska.

Zobacz tu

 

 

 

 


Konopacki Przemysław  2845
Skrzyczyński Jarosław 2817
Opłatek Andrzej 2110
Wechta Maksymilian    1908
Kaźmierczak Michał 1658
Kubiak Dawid    1481
Grzelczyk Kamil   1399
Miskiewicz Tomasz  1346
Lewicki Marek  1306
Grzegorzewski Adam       1236

31/10/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1181
2. Lewandowski Aleksander 778
3Błaszczak Julia  300
4. Parkitny Maximilian    258
5. Barański Mikołaj   257
6. Piksa Magdalena   249
7. Suska Juliana    242
8. Bule Oliwier    198
9.  Maruszak Lena     152
10. Yeroshova Anastasia 147

 31/10/22

1. Stefańska Natalia  361
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  280
4. Kozioł Klara        268
5. Szczupakowska Amelia     220
6. Oleszkiewicz Lena      181
7. Zawadzka Eliza     178
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  142
10. Niziołek Zuzanna  116

31/10/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Nawrocka Roksana    2485
3. Ganowska Julia     1944
4. Słoniec Paulina   1860
5. Przybylska Zuzanna    1735
6. Kosmol Alicja  1710
7  Goszczński Adam   1709
8. Sówka Nell   1685
9. Kucharska Antonina     1545
10. Pszowski Kevin     1434

31/10/22

1. Cicha Zofia 346
2. Rąbca Milena 290
3. Layer Blanka 286
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Wierucka Maria    202
7. Michalak Helena        200
8. Walczak Natasza    174
9  Rosa Urszula  140
10. Błądek Michalina   128

31/10/22

1.  Wierucka Zofia  543
2.  Kulesza Lila   474
3.  Lewandowska Michalina   442
4.  Drozd Michalina     416
5.  Moczkowska Mia  410
6   Kamińska Zofia       387
7.  Brzykcy Lilianna    380
8.  Krzeszewska Zofia 358
9.  Mroczek Jakub   352
10. Przybyła Agata  344

31/10/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   465
2. Luboński Ignacy 440
4. Reimann Zofia  430
5. Wnuczko Sara  407
6. Koperska Pacyńska Maria   379
7  Nazarewicz Julia  290
8. Wiśniewska Zofia  256
9  Sławińska Zuzanna   249
10. Nowak Antoni  237

31/10/22

1. Pasternak Julia   463    
2. Cwana Wiktoria       459
3. Grobelny Martyna     446
4. Tymieniecka Wiktoria    437
5. Buczek Agata   413
6. Stasiak Agata  397
7. Fediow Daria    370
8. Szostawicka Karolina  342
9. Czeszejko Sochacki Filip     324
10. Burzyńska Ellis Anastazja 294

31/10/22

1.  Kierznowska Jagoda   1480
2.  Aniołek Hubert 1000
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/10/22

1.  Hart Dyke Zofia        892
2.  Cwalina Wiktoria  732
3.  Pakur Zofia    575
4.  Moczkowska Carla  554
5.  Kępka Aleksandra     553
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Sałapatek Maja  425
8. Frączkowska Roksana           347
8. Ciszek Maria    310 
10. Janusz Zofia     281

31/10/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   165
3. Biskup Julia   140
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
9. Leszek Karwańska  Wiktoria    55
10  Pietrzak Emilia  40

31/10/22