W tym tygodniu: 
 

CSIO3 EEF NC Q Aalborg Uggerhalne DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak, Adam Grzegorzewski 

livestream NC

livestream  

 

 

CSI2 Kronenberg NED 

Michał ZIębicki, Anna Szary Ziębicka, Hubert Kierznowski, Aleksandra Kierznowska, Daria Kobiernik, Paulina Sawicka, 

livestream

 

 

CSI Olsza POL  

livestream

 

 

CSI3 Opglabbek BEL  Agnieszka Cecuga

livestream

 

CSI2 Gross Wielgen GER  Natalia Stefańska

 

 

ZO DiM Jaszkowo 

 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

Halowy Puchar Polski w kategorii Juniorów 2013

09/04/13 g.10.00

Puchar Polski 2013  w kategorii juniorów wygrała Monika Grundkowska z WLKS Krakus Kraków na klaczy Zeta .

 

Video z finału, zdjęcia i wyniki końcowe

 

 

 

 

 


Łukasz Koza i Chelsea Blue w Lanaken video

08/04/13 g.09.00

 

 


Paulina Wielgórska gwiazdą II dnia HPP ! Grundkowska, Gowin, Ziębicki liderami po dwóch półfinałach

07/04/13 g.07.00

HPP Michałowice, II półfinałowe konkursy  wygrały młodziutkie amazonki Paulina Wielgórska w seniorach, Zuzanna Gowin w MJ, i Monika Grundkowska w juniorach. 

KLASYFIKACJE , WYNIKI i VIDEO z przejazdami  najlepszych seniorów

 

 

 

 


Sukces Łukasza Kozy w Lanaken !!

Łukasz Koza w świetnej formie w trzygwiazdkowym turnieju w Lanaken. Trzeci w dwufazowym konkursie 140 na wspaniałej Chelsea Blue !!!

 

 

 

 

 


Grzegorzewski, Okła, Ziębicki liderami po 1 dniu HPP

06/04/13

Wyniki po pierwszym dniu HPP 2013       

 


Michałowice - Arezzo - Lanaken

03/04/13 g.08.40

Pierwszy tydzień kwietnia zapowiada się niezwykle emocjonująco !!   Powodzenia !!

    

 


Koza i Wasilewski w CSI*** Sint-Katelijne-Waver

30/03/13 g.09.00

Reprezentanci Polski Łukasz Koza i Łukasz Wasilewski w świąteczny weekend startują w trzy -gwiazdkowym turnieju w Belgii.  Powodzenia !!

 

Wyniki możecie śledzić tu

 


Polacy w dobrej formie w Arezzo !!

29/03/13 g.07.00

Aleksandra Lusina na koniach ze SK Ciekocinko oraz  Krzysztof Prasek na Durano W pana Leszka Sasinowskiego byli nie do pokonania w rundzie dla koni 5 letnich w Arezzo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Święta w Arezzo

26/03/13 g.19.00

Sukcesem Aleksandry Lusiny i 5 letniego wł. Lamarck ze SK Ciekocinko ( 1 m. ex aequo w konkursie dla MK ) rozpoczął się trzeci świąteczny tydzień zmagań w Arezzo. Polskie barwy reprezentować będą oprócz dzisiejszej zwyciężczyni konkursu dla 5 latków Aleksandry Lusiny także Marika Słowińska, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Julia Zawada i Krzysztof Prasek.  Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia !!!

 

 

                   WYNIKI TURNIEJU tu                                 TRANSMISJA LIVE tu

 


Grand Prix Michałowic dla Krzysztofa Okły !!!

25/03/13 g.23.30

Wspaniałym sukcesem Krzysztofa Okły  zakończyły się zawody w Michałowicach. Reprezentant Polski, członek kadry narodowej młodzieżowców Krzysztof Okła z KKJ Kielce wygrał najważniejszy konkurs Grand Prix Michałowic. Gratulacje !

Zapraszamy na relację video z konkursu Grand Prix tylko ma KadraSkoki.pl 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 2639
Opłatek Andrzej  2349
Wojcianiec Wojciech  2240
Wechta Maksymilian  1656
Kubiak Dawid  1448
Kaźmierczak Michał    1380
Konopacki Przemysław  1255
Kiecoń Mściwoj  1235
Miskiewicz Tomasz 1093
Grzelczyk Kamil        1079

30/04/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  524
2. Lewandowski Aleksander 463
3Błaszczak Julia  387
4. Skrobacz Olga  267
5. Parkitny Maximilian     196
6. Barański Mikołaj     176
7. Wilczewska Weronika  158
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Skrzypiec Agata  89

30/04/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     270
3. Kozioł Klara  250
4. Zawadzka Eliza     214
5. Konieczna Róża  212
6. Wypchło Aleksandra  133
7. Jannasz Wiktoria  130
8. Prymek Zuzanna   119
9. Pietrzak Daria  116
10. Oleszkiewicz Lena  102

30/04/22

1  Sówka Nell  1095
2  Goszczyński Adam  880
3. Kucharska Antonina  730
3. Ganowska Julia    730
5. Słoniec Paulina   705
6Nawrocka Roksana    700
7  Voig tLiliana 600
8. Lewkowicz Amelia    560
9. Dąbrowska Zuzanna  555
10. Łącka Michalina  485

30/04/22

1. Rąbca Milena  216
2. Layer Blanka    182
3. Cicha Zofia   156
4. Wierucka Maria  112
5. Michalak Helena      110
6  Maj Natalia    96
7. Janaszczak Lena  80
7. Cytrynka Hanna    80
9  Luboński Ignacy      68
10. Stedler Z., Władek M   54

30/04/22

1.  Wierucka Zofia 311
2.  Brzykcy Liliana     239
2.  Kulesza Lila  224
4.  Jach Michalina  194
5.  Ciszek Maria  171
6   Pawłowską Julia   169
7.  Hamerska Ewa  159
8.  Zawadzka Katarzyna  152
9.  Kaźmierczak Gaja  88
10. Pietrzak Zofia  86

30/04/22

1  Lewandowska Gabriela   267
2. Kamińska Zofia 200
3. Goszczyński Tomasz 181
4. Czarnecka Adrianna  139
5. Kajdrys Klara  137
6. Wierucka Zofia  131
7  Luboński Ignacy  128
8. Rąbca Milena  125
8  Wnuczko Sara   125
10. Starostka Maja 120

30/04/22

1.Tymieniecka Wiktoria     264    
2. Cwalina Wiktoria    242
3. Fediow Daria    214
4. Pasternak Julia  188
5. Grobelny Martyna     176 
6. Stasiak Agata    137
6. Kaletą Zuzanna   137
8. Kwiatkowska Karolina  116
9. Buczek Agata    106
10. Janusz Zofia  105

30/04/22 

1.  Ganowska Julia   325
2.  Kierznowska Jagoda  295
3.  Aniołek Hubert  250
4.  Patecka Olga       155
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.      0
10.      0

30/04/22

1.  Cwalina Wiktoria    312
2.  Janiszewska Lena  195
3.  Pakur Zofia    267
4.  Frączkowska Roksana 213
5.  Romanowska Gabriela   209
6.  Kierznowska Jagoda   162
7.  Biel Zofia  152
8.  Obrocka Marta  150
9. Hart Dyke Zofia    133 
10. Patecka Olga  130

30/04/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Sawicka Paulina  50
5  Biskup Julia  35
6.    0
7.    0
8.   0
9.     0
10    0

30/04/22