W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Oskar Murawski mistrzem konkursów potęgi skoku

13/11/14

Oskar Murawski podczas zawodów CSI2 w Neustadt Dosse w dniach 7-9/11/14 potwierdził, że jest mistrzem w konkursach potęgi skoku.  W Neustadt Dosse na hanowerskim Continuo 2 ( Contendro I x Gotthardsen ) pokonał mur o wysokości 2,17m i wygrał kolejny w swojej karierze konkurs PS. VIDEO, wyniki końcowe, galeria.


Rezprezentanci Polski zdominowali zawody CSI2 w Lesznie

 

WYNIKI TURNIEJU  7-9 / 11 / 14

GALERIA Finały 09/11/14 Katarzyna Primel zamówienia zdjęć foto@primel.pl

Video - Jarosław Skrzyczyński - zwycięzca konkursu Grand Prix LR

 


Munich Indoors 2014

Sandra Piwowarczyk Bałuk i Piotr Morsztyn wystartują w dn. 7-9/11/14 w prestiżowym turnieju w Monachium. 

Lista zgłoszeń / program

LIVEstream                         WYNIKI


Magna Racino Autumn Tour week 1

06/11/14

Liczna reprezentacja Polski wystartuje w dniach 7-9/11/14 w austriackim ośrodku Magna Racino w 2gwiazdkowym turnieju. Nasz kraj reprezentować będą : Paulina Koza, Anna Szary Ziębicka, Aleksandra Szary, Michał Ziębicki, Maja Popiół, Anastazja Broniatowska, Katarzyna Jankowska, Wiktoria Lis. 

WYNIKI / LISTY                                LIVEstram


Michał Kaźmierczak najwyżej w rankingu FEI

06/11/14

Michał Kaźmierczak najwyżej spośród polskich jeźdźców w rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. Liderem światowego rankingu jest brytyjczyk Scott Brash, to pierwszy zawodnik od 8 lat, który utrzymał się na pozycji nr 1 cały rok.

 

 

 


Maksymilian Wechta i Oskar Murawski w CSI2 Neustadt Dosse

05/11/14

 

Maksymilian Wechta i Oskar Murawski w dniach 6-9/11/14 wystartują w zawodach CSI2 w Neustadt Dosse w Niemczech. Podręczne linki do wyników, transmisji live i lista zgłoszonych zawodników.

 

 


CSI2 Leszno 7-9/11/14 lista zawodników

05/11/14

LISTY zgłoszonych zawodników i koni do zawodów CSI2 w Lesznie w dniach 7-9.11.14.

 

 


Skrzyczyński, Gowin, Opłatek liderami rankingu PZJ na dzień 31.10.14

03/11/14

 


Adam Grzegorzewski wygrywa w Wierden

03/11/14

Adam Grzegorzewski w licznie obsadzonym turnieju w Wierden ( 30.10-02.11.14 ) w młode holenderskie gwiazdy wygrał konkurs otwarcia i był drugi w konkursie Grand Prix.

 

 


Michał Kaźmierczak w świetnej formie w Lesznie

02/11/14

Michał Kaźmierczak w Lesznie w dniach 26-29.10.14 podczas 3-gwiazdkowego międzynarodowego turnieju,  spisał się najlepiej spośród polskich zawodników. Wygrał konkurs Grand Prix Leszna oraz był trzeci i najlepszy spośród polskich jeźdźców w konkursie kwalifikacyjnym do Pucharu Świata.

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24