W tym tygodniu:
 
 
 
Adam Grzegorzewski
 
 
 
 
Mikołaj Barański, Laura Barańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Aktualizacja Rankingu PZJ

13/08/13

PZJ po kilku miesiącach przerwy opublikował ranking. W aktualnym rankingu na dzień  30.06.13 na pozycji lidera znajduje się Jarosław Skrzyczyński. Do pierwszej 10-tki powrócił Andrzej Lemański i Antoni Tomaszewski .  

 

Bieżący ranking PZJ tu

 


Mistrzostwa Polski Seniorów 2013

 

Złoto  - Marek Lewicki

Srebro - Jarosław Skrzyczyński

Brąz - Piotr Morsztyn

Gratulacje !!!

 

WYNIKI KOŃCOWE

VIDEO II Nawrót Finału

 

 

 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 2013

12/08/13 g.08.30

MP MJ 2013

Złoto - Maksymilian Wechta

Srebro - Weronika Wilska

Brąz - Katarzyna Bobrowska

Gratulacje !!

 

 

 

 

 


Mistrzostwa Polski Juniorów 2013

12/08/13 g.08.00

MP Juniorów 2013

Złoto - Maja Radomska

Srebro - Paulina Januszewska

Brąz - Dominik Słodczyk

Gratulacje !!

 

 

 

 

 


Puchar Polski Dzieci 2013 gr I

11/08/13

Gratulacje dla Martyny, Franciszka i Olimpii - zwycięscy Pucharu Polski Dzieci gr I.

Wyniki końcowe, finaliści i ich konie

 

 

 

 

 


Puchar Polski Dzieci 2013 gr II

11/08/13

Gratulacje dla Zuzanny, Filipa i Antonii za wspaniałe finałowe emocje w Pucharze Polski Dzieci w gr. II !! Poznajcie finalistów, końcowe wyniki i zobaczcie rozgrywkę o pierwsze miejsce.  Gratulacje dla zawodników, ich rodzin i trenerów !

 

 

 


Piątkowi liderzy MP - Skrzyczński, Wechta, Gowin !

10/08/13 g.07.30

 Wyniki i klasyfikacje w Mistrzostwach Polski  seniorów, młodych jeźdźców i juniorów po piątkowych  konkursach w Drzonkowie.

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński, Klein i Twardowska pierwsi liderzy w Drzonkowie

08/08/13 g.18.30

Drzonków. Jarosław Skrzyczyński na Balouzino wygrał pierwszy półfinał Seniorów. Olaf Klein na Soprano prowadzi w klasyfikacji Pucharu Polski Dzieci gr. I a Zuzanna Twardowska na Hippisie w Pucharze Polski dzieci w gr. II Gratulacje !!

WYNIKI SENIORZY

 

WYNIKI DZIECI gr I      WYNIKI DZIECI gr II

 


Pierwsza relacja z Drzonkowa RTV Lubuska

07/08/13 g.18.00

Zapraszamy na pierwszą relacje z MP z Drzonkowa przygotowaną przez partnera medialnego imprezy - serwis  RTV Lubuska.

Zobacz tu

 

 

 

 


CSI3 w Łodzi ODWOŁANE

07/08/13

Zapowiadane zawody CSI3 w Łodzi w listopadzie b.r., które miała zorganizować Spółka Parada Jeździecka zostały odwołane. Informacje o tym fakcie oficjalnie podaje PZJ w swoim kalendarzu tu

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3788
Opłatek Andrzej  3535
Ludwiczak Krzysztof  3161
Wechta Maksymilian  2566
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1738
Kubiak Grzegorz  1514
Kaźmierczak Michał  1340
Kiecoń Mściwoj  1289

 31/12/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20