W tym tygodniu:
 

CSI4 Macon Chaintre FRA

Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

livestream

 

 

CSI3 St Tropez FRA 

 Andrzej Opłatek

livestream

 

 

 

CSI2-W Samorin SVK

 Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka

livestream

 

 

CSI2 Bonheiden BEL

 Aleksandra Kierznowska

 

 

 

 Grand Prix Polski  Olsza 

livestream

 

 

ZO DiM Gałkowo 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Maksymilian Wechta przebojem w Samorin !!

31/07/15

 

Maksymilian Wechta bohaterem drugiego dnia zawodów Samorin Summer Masters - pierwszy na Boliwii i drugi na Londonie 32 w FEI LR konkursie. Wspaniała forma reprezentanta Polski !!!

 

 

 


Krzysztof Ludwiczak wygrał w Samorin !

 31/07/15

 

Krzysztof Ludwiczak wygrał piatkowy konkrs 140 cm na Poli Loli L podczas  Samorin Summer Masters.

 

 

 


Samorin Summer Masters 2015 30.07-02.08.15 - program, zgłoszenia, podręczne linki - wyniki, listy , live

30/07/15 g.07.00 

 

 

 


Mistrzostwa Europy Seniorów Aachen 18-22.08.15 - zgłoszenia wstępne

29/07/15

Zgłoszenia wstępne ME Seniorów Aachen 2015 

POBIERZ

 

10 sierpnia 2015 poznamy ostateczne zgłoszenia do ME

 

strona oficjalna / bilety 

http://www.aachen2015.de/en/

 


CSN Zagórów 2015 Grand Prix fot Paula Bartkowiak

wyniki http://kadraskoki.pl/Grand_Prix_Zagórowa_dla_Mściwoja_Kieconia

Posted by KadraSkoki.pl on 29 lipca 2015

Wojciech Pisarski kandydatem na Prezesa PZJ

29/07/15 

 

CV Wojciecha Pisarskiego - kandydata na Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego .

 

 

 

 


Strzegom - Festiwal Kuców 04-06.09.2015 - propozycje

Mistrzostwa Polski Kuców grupa D,
Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2,
Puchar Polski Kuców grupa A1,B,C,E, D-bis
Puchar Polski Dzieci II
Towarzyski Puchar Dzieci na Kucach
/Grupa X - do 12 lat; Grupa Y - do 14 lat; Grupa Z - do 16 lat/

PROPOZYCJE

STRZEGOM 04-06.09.2015r. 

 


CSIO3-W Bratislava 2015 - galeria

wyniki http://eventcontent.hippoonline.de/1049/1049zeitplanENG.htm?style=longines

Posted by KadraSkoki.pl on 28 lipca 2015

Grand Prix Dąbrówki Małej dla Grzegorza Kubiaka , ZO Dąbrówka Mała 24-26 lipca 2015 - wyniki

28/07/15 

 


CSN w Zagórowie pod dyktando Mściwoja Kieconia

Mściwoj Kiecoń zdominował zawody CSN w Zagórowie, wygrał wszystkie konkursy DR w tym Grand Prix CSN Zagórów. Wyniki turnieju. 24-26.07.15

fot Paula Bartkowiak 


Grzegorzewski Adam 2996
Miśkiewicz Tomasz  2801
Skrzyczyński Jarosław 2346
Kubiak Dawid 2118
Konopacki Przemysław  1660
Kaźmierczak Michał   1521
Wacławik Marek 1293
Opłatek Andrzej  1229
Lewicki Marek    1204
Kiecoń Mściwoj      1183

30/04/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24