W tym tygodniu:
 
Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Grzegorz Kubiak 
 
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
Juliana Suska 
 
Jan Chrzanowski  
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Obowiązkowe szkolenie dla wszystkich instruktorów sportu i trenerów.

26/09/13

Obowiązkowe szkolenia PZJ warunkiem uzyskania licencji na 2014 rok.

 

 


Jacek Zagor wygrał Puchar Białego Boru 2013

25/09/13

Gratulacje dla Jacka Zagora za triumf w Pucharze Białego Boru 2013 oraz dla Organizatorów Pucharu za pucharową wspaniałą inicjatywę !

WYNIKI / GALERIA / VIDEO

 

 

 

 


CSN Drzonków wrzesień 2013

24/09/13

 

Zgłoszenia  do turnieju CSN w Drzonkowie w dniach 27-29.09.13

170 koni

 

 

 

 


Najlepsze Młode Konie na Świecie 2013

24/09/13

Poznajcie najlepsze Młode Konie Świata w skokach przesz przeszkody 2013 roku.

 

 

 

 

 

 

 

 


Wielgórska, Kiecoń, Psiuk najlepsi !

23/09/13

W niedzielnych konkursach Grand Prix triumfowali : Paulina Wielgórska w Gliniku Zaborowskim, Mściwoj Kiecoń w Jaszkowie oraz Grzegorz Psiuk w Białym Borze Gratulacje !!

WYNIKI / VIDEO / FOTO

 

 


Mściwoj Kiecoń bohaterem niedzielnych finałów w Jaszkowie

23/09/13

Niedziela w Jaszkowie należała do Mściwoja Kieconia ! Gratulacje !!

 

 

 

 

 

 

 

 


Biały Bór, Jaszkowo, Glinik Zaborowski

20/09/13

Blisko 300 koni i 200 zawodników rywalizować będzie w dniach 20-22 września w jednych z ostatnich otwartych imprez w tym roku w Jaszkowie, Gliniku Zaborowskim i Białym Borze. Powodzenia !!

podręczne linki / wyniki

 

 


MŚMK od dziś w Lanaken

19/09/13

MŚMK od dziś w Lanaken

Jan Bobik, Jacek Bobik, Przemysław Konopacki oraz Grzegorz Kubiak

LIVE tu

WYNIKI / REPREZENTACJA Polski tu

 

 


Co dalej z projektem Rio Plus ??

Projekt  autorstwa PZJ 

" Rio Plus "  

 

 

 

 


Nowy Ranking PZJ 31.08.13

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3817
Wojcianiec Wojciech 3231
Ludwiczak Krzysztof  2747
Opłatek Andrzej  2336
Bobik Jan  1917
Wechta Maksymilian  1794
Kubiak Grzegorz  1569
Grzegorzewski Adam  1480
Grzelczyk Kamil  1429
Kaźmierczak Michał 1409

30/09/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19