WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Kliniki Skokowe z Andrzejem Lemańskim i Josem Lansinkiem

 28/01/14 

Fundacja HorseSport na terenie KJ Aromer organizuje w lutym i marcu Kliniki Skokowe z Andrzejem Lemańskim i Josem Lansinkiem.  Nie przegapcie !!

 

 


Kadra Narodowa 2014

24/01/14 g.20.30

 

SKŁAD KADRY NARODOWEJ 

 

 

 


Wielkanoc w Arezzo

23/01/14 g.19.30

Młodzieżowa Reprezentacja Polski pierwszy Puchar Narodów w 2014 roku pojedzie w Arezzo w Wielkanoc. 

www.arezzoequestriancentre.com

 

 

 


Najważniejsze rangą zawody w 2014 roku

23/01/14 g.11.15

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem najważniejszych rangą imprez w 2014 roku. 

 

 


Sopot Amber Cup zmiana terminu

22/01/14 g.15.00 

Zarząd Sopockiego Hipodromu wydał oficjalny komunikat dotyczący zmiany terminu AMBER CUP.  W związku z zaistnieniem nowych okoliczności umożliwiających wzbogacenie programu AMBER CUP Międzynarodowych Halowych Zawodów w Skokach przez Przeszkody oraz Targów Jeździeckich organizatorzy projektu podjęli decyzję o przesunięciu terminu imprezy. Liczą tym samym na Państwa wyrozumiałość oraz serdecznie przepraszają  zarówno patronów honorowych jak i  zawodników oraz wystawców  za ewentualne niedogodności wynikające ze zmiany terminu. Nową datę zawodów Zarząd Hipodromu Sopot poda już wkrótce.


CSI3 Graz 2014

21/01/14 g.17.40

Organizator trzygwiazdkowego turnieju w Graz , który odbędzie się w dniach 6-9 lutego, opublikował w dniu dzisiejszym  listę zgłoszonych zawodników. Na liście zgłoszeń m.in. Jur Vrieling, John Withaker, Janne Friederike  Meyer,  Marc Houtzager.  Polskę reprezentować będą : Jarosław Skrzyczyński, Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski. Lista zgłoszeń, program zawodów 


Zawody kwalifikacyjne WEG 2014 update 15.01.14

21/01/14 g.12.40

 

Zawody kwalifikacyjne WEG 2014 

więcej 

 


Paweł Jurkowski i Oskar Murawski w CSN Osterholz

20/01/14 g.18.15

Reprezentanci Polski  Oskar Murawski i Paweł Jurkowski w dniach 20-21 stycznia startują w turnieju CSN Late Entry Osterholz w Niemczech. Powodzenia !! 

podręczne linki od WYNIKÓW 

 


Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski w CSI3 Drachten 16-19.01.14

  15/01/14 g.14.00

Podręczne linki do wyników, LIVEstream, zgłoszenia.

 

 


Radosław Zalewski galeria CSI2 Drachten autor Monique de Smit

14/01/14 g.12.34

Radosław Zalewski i jego konie w obiektywie Monique de Smit. CSI2 Drachten 9-12.01.2014

 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3744
Opłatek Andrzej  3386
Skrzyczyński Jarosław 3214
Ludwiczak Krzysztof  3008
Wechta Maksymilian  2437
Bobik Jan  1907
Grzelczyk Kamil  1600
Kubiak Grzegorz  1402
Grzegorzewski Adam  1143
Kubiak Dawid 1079

 30/09/20

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Lewicki Filip 341
3. Jaglarz Julia  294
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Bado Gabriela 261
6. Milczarek Nina  197
7. Błaszczak Julia 178
8. Babiak Filip  153
9. Januszewska Zuzanna  147
9. Najdzionek Filip  147

 30/09/20

1. Kierznowska Aleksandra 904
2. Suska Juliana  617
3. Lewandowski Aleksander 419
4. Zybała Aleksandra  164
4. Wilczewska Weronika  164
6. Wypiór Marta  160
7. Baehr Maria  126
8. Skrobacz Olga  153
9. Wypchło Aleksandra  148
10.Kłapińska Laura 93

 30/09/20

1 Zawadzka Eliza 1830
2  Pietrzak Daria  1420
3. Iga Biegalska 1305
4. Pymek Zuzanna 690
5. Sówka Nell 495
6 Dziuba Anna 460
7. Kraśko Kuba 435
8. Ryciak Wiktoria   385
9. Nawrocka Roksana  390
10. Sijka Olivia 385

08/10/20

1.  Kłodowska Aleksandra 200
2.  Grobelny Martyna  192
2.  Kulesza Lila  192
4. Kamińska Lena 178
5. Wożniak Stanisław 158
6. Mroczek Jakub 100
7. Słoniec Paulina  96
8. Zawadzka Katarzyna  72
9  Sobura Weronika 50
10. Czarnecka Adriana 46

 08/10/20

1.  Babczyńska Małgorzata  415
2.  Skotarczak Nel   410
3.  Jurasz Kornelia 305
4.  Cwalina Wiktoria   239
5.  Przybylska Zuzanna  214
6   Naumiuk Kornelia  193
7.  Pellowska Paulina  178
8.  Biel Zofia   173
9.  Frączkowska Roksana  165
10. Nawrocka Roksana  142

 08/10/20

1   Cwalina Wiktoria  305
2.  Skotarczak Nel 227
3.  Słoniec Paulina   206
4.  Wierucka Zofia 160
4.  Wawrzkiewicz Tola 143
6. Jurasz Kornelia  139
7.  Kręgielska Natalia  131
7.  Kierznowski Radosław  131
9   Ciszek Zofia   124
10. Karasińska Olga  109

 08/10/20

1.  Panarowicz Nikola  506    
2.  Pliem Perka Martyna  204
3.  Jaworska Antonina  199
4.  Aniołek Hubert 194
5.  Pszowski Kevin  189 
6.  Sondej Zofia  174
7.  Szeszuła Zuzanna   154
8   Von Mauberg Wiktoria  145
9.  Kierznowska Jagoda   125
10. Ludwicka Karina  122

08/10/20

1.  Zubczyńska Amelia  460
2.  Sówka Nell  420
3.  Tuliszkiewicz Olga 275
4.  Płatek Oliwia  260
5.  Poleszak Dagmara  205
6.  Jackowiak Marcelina  200
7.  Derda Agata  180
8.  Ambroziak Nadia   125
9.  Knopkiewicz Natalia  85
10. Naumiuk Roksana  55

 08/10/20

1.  Ganowska Julia  728
2.  Kowalonek Lena  350
3.  Lehmann Nadia   348
4.  Arkuszewska Daria  311
5.  Wojda Magdalena  226
6.  Górnicka Kornelia  225
7.  Kierznowska Jagoda  224
8.  Badura Matylda  224
9. Rybak Masalska Lena   208 
10. Maćkowska Agata  190

 08/10/20

1.  Sydow Natalia  347
2.  Biskup Julia  299
2.  Pietrzak Emilia  207
4   Andrzejewska Wiktoria  84
5   Kaczmarek Mikołaj  66
6.  Bytner Wiktoria  55
7.  Kozłowska Maria  35
8.  Bar Karolina  30
9.  Kozakiewicz Paulina  25
10 Robak Wiktoria   20

 08/10/20