W tym tygodniu:
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
relacja video Świat Koni / Clipmyhorse.Tv
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mikołaj Kownacki 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Otwarcie Hali w Sopocie galeria Konie i Rumaki


Rankingi PZJ na dzień 30.11.13

03/12/13 g.06.00

 

 

 


Dodatkowe konkursy dla dzieci i juniorów w Lesznie

02/12/13 g.14.00

Komunikat KO HZO Leszno

W ramach Halowych Zawodów Ogólnopolskich HZO-B2*, które odbędą się w dniach 13-15 grudnia 2013 roku w Lesznie zostaną rozegrane dodatkowe konkursy dla dzieci i juniorów. Każdy uczestnik otrzyma od firmy OVER GROUP powitalny prezent wartości minimum 200 zł.
 
 

Walny Zjazd Sprawozdawczy PZJ

02/12/13 g.09.30

 

 

 

 

 

 

 


CSI2 Leszno POL - wyniki końcowe

Grand Prix CSI2 Leszna wygrała reprezentantka Rosji Natalia Simonia na koniu Kilar. Drugie miejsce wywalczyła  ALeksandra Lusina na koniu Caius a trzecie Paulina Malinowska na Chirivell. Gratulacje !!

 

WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU  

Katarzyna Primel - Galeria niedzielne finały 

Katarzyna Primel galeria II

 

Aleksandra Lusina 

foto Katarzyna Primel 


Głoskowski, Ludwiczak, Morsztyn w pierwszej dziesiątce LEC

01/12/13 g.09.20

Reprezentanci Polski Andrzej Głoskowski i Piotr Morsztyn po udanym starcie w Budapeszcie awansowali w rankingu LEC. Gratulacje !!

Wyniki konkursu kwalifikacyjnego z Budapesztu, aktualna pierwsza 10 - tka rankingu LEC oraz piękne zdjęcia Krisztiny Hajdu.

 

 

 


Lista Delegatów przedstawionych przez Wojewódzkie Związki Jeździeckie na Walny Zjazd Sprawozdawczy PZJ w dniu 30.11.2013 r.


Jacek Pacyński w Damme, Enschede bez Franka Kowalczyka, kameralnie w Wolicy

28/11/13 g.06.30  

 

 


Monika Dulczewska w Neeroeteren BEL

27/11/13 g.18.00

Reprezentantka Polski Monika Dulczewska wraz z 11 letnią westfalska klaczą ZARAH 33 wystartuje w bardzo licznie obsadzonym turnieju w belgijskim  Neeroeteren w dniach 29.11-01.12.   Powodzenia !! zgłoszenia, podręczne linki 

 

 


Julia Zawada i Grzegorz Faber w Ebreichsdorfie

 27/11/13 g.12.20

Reprezentanci Polski Julia Zawada i Grzegorz Faber w dniach 28.11-01.12.13 wystartują w turnieju CSI** w austriackim Ebreichsdorfie. 18 narodowych federacji zgłosiło do udziału w zawodach 132 zawodników na 308 koniach. Pula nagród pieniężnych wynosi 55.400,oo euro Powodzenia !!! Listy zgłoszeń, podręczne linki 

 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20