W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
TVP SPORT   ONLINE 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam , Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Walny Zjazd Sprawozdawczy PZJ

02/12/13 g.09.30

 

 

 

 

 

 

 


CSI2 Leszno POL - wyniki końcowe

Grand Prix CSI2 Leszna wygrała reprezentantka Rosji Natalia Simonia na koniu Kilar. Drugie miejsce wywalczyła  ALeksandra Lusina na koniu Caius a trzecie Paulina Malinowska na Chirivell. Gratulacje !!

 

WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU  

Katarzyna Primel - Galeria niedzielne finały 

Katarzyna Primel galeria II

 

Aleksandra Lusina 

foto Katarzyna Primel 


Głoskowski, Ludwiczak, Morsztyn w pierwszej dziesiątce LEC

01/12/13 g.09.20

Reprezentanci Polski Andrzej Głoskowski i Piotr Morsztyn po udanym starcie w Budapeszcie awansowali w rankingu LEC. Gratulacje !!

Wyniki konkursu kwalifikacyjnego z Budapesztu, aktualna pierwsza 10 - tka rankingu LEC oraz piękne zdjęcia Krisztiny Hajdu.

 

 

 


Lista Delegatów przedstawionych przez Wojewódzkie Związki Jeździeckie na Walny Zjazd Sprawozdawczy PZJ w dniu 30.11.2013 r.


Jacek Pacyński w Damme, Enschede bez Franka Kowalczyka, kameralnie w Wolicy

28/11/13 g.06.30  

 

 


Monika Dulczewska w Neeroeteren BEL

27/11/13 g.18.00

Reprezentantka Polski Monika Dulczewska wraz z 11 letnią westfalska klaczą ZARAH 33 wystartuje w bardzo licznie obsadzonym turnieju w belgijskim  Neeroeteren w dniach 29.11-01.12.   Powodzenia !! zgłoszenia, podręczne linki 

 

 


Julia Zawada i Grzegorz Faber w Ebreichsdorfie

 27/11/13 g.12.20

Reprezentanci Polski Julia Zawada i Grzegorz Faber w dniach 28.11-01.12.13 wystartują w turnieju CSI** w austriackim Ebreichsdorfie. 18 narodowych federacji zgłosiło do udziału w zawodach 132 zawodników na 308 koniach. Pula nagród pieniężnych wynosi 55.400,oo euro Powodzenia !!! Listy zgłoszeń, podręczne linki 

 


CSI2 / CSIYH Leszno 29.11-01.12.13 zgłoszenia

26/11/13 g.20.50

Lista zgłoszonych koni i zawodników na zawody CSI2 / CSIYH w Lesznie w dniach 29.11-01.12.

 

 


CSI2-W Budapeszt zgłoszeni zawodnicy

26/11/13 g.20.20

Andrzej Głoskowski i Piotr Morsztyn w dniach 29.11 - 01.12.13 wystartują w zawodach CSI2-W w Budapeszcie. Powodzenia !

LISTA zgłoszonych zawodników i koni CSI-W Budapeszt

 


Gratulacje dla Moniki i Radosława Zalewskich

25/11/13 g.15.30

Dziś  przyszedł na świat syn Moniki

i Radosława Zalewskich - Franciszek !

Wspaniała wiadomość !!

Gratulacje !!

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19