W tym tygodniu:
 

CSI4-W Cavaliada Kraków 

 

livestream 

 

 

 

CSI4 Vejer de la Frontera  

Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

CSI3 Oliva ESP 

Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

 Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

CSI2 Gent BEL  

Róża Konieczna   

 

 

 

HZO Leszno 

 

 

​HZO DiM Wolica

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI2 Wr Neustadt 22-25.10.15 - program, skład Reprezentacji Polski, wyniki

Reprezentacja Polski - CSI2 Lake Arena Wr Neustadt 22-25.10.15 

 

Paulina Wielgórska, Monika Grundkowska, Jarosław Koziarowski, Kamila Rokita, Natalia Koziarowska, Natalia Kościelniak, Agnieszka Kiewrel
 
 
 

Halowy Puchar Polski 2015/16 - kalendarz / pierwsze informacje

21/10/15 

Projekt kalendarza HPP 2015/16*

1 kwalifikacja: 6-8 listopada 2015 – Wrocław 

2 kwalifikacja:  13-15 listopada 2015 – Sopot

3 kwalifikacja: 27-29 listopada 2015 - Jaszkowo

4 kwalifikacja: 19-21 lutego 2016 – Dąbrówka Mała

5 kwalifikacja: 11-13 marca 2016 – Michałowice

6 kwalifikacja: 18-20 marca 2016 – Kalisz

Finał: 1-3 kwietnia 2016 – Dąbrówka Mała 

 


Wago CSN Wrocław 6-8.11.15 propozycje

21/10/15 

I Kwalifikacja HPP 2015/16 

 


CSI3-W Leszno 22-25.10. 2015 - program, zgłoszenia, aktualny Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata

20/10/15

 

 

 

 

LIVEstream    


Cavaliada Future sezon 2015/16 - I kwalifikacja Aromer - wyniki

19/10/15

 

 

 

 

 

 


CSI2 / CSI1 Leszno 2015 galeria cz 1.

Grand Prix CSI2 Leszno wygrał Marcel MARSCHALL GER Aleksandra Kozanecka 3m - najlpesza spośród reprezentantów POL w GP...

Posted by KadraSkoki.pl on 17 październik 2015

Cavaliada Poznań 2015 - propozycje

19/10/15 

 


CSI2 / CSI1 Leszno 15-18.10.15 WYNIKI

Grand Prix Leszna wygrał reprezentant Niemiec Marcell Marschal na FENIA VAN KLAPSCHEUT. Najlepsza Polska para w konkursie - Aleksandra Kozanecka i CALIGNKA - 3 mijesce. 

fot Primel.pl  18/10/15

WYNIKI TURNIEJU 

 


Damian Ostręga wygrał Grand Prix Wolicy 18/10/15 WYNIKI

18/10/15 

 


Łukasz Wasilewski wygrał konkurs LR w Lesznie

Łukasz Wasilewski na Wavantosie wygrał sobotni konkurs LR Gold Tour CSI2 w Lesznie

WYNIKI    17/10/15


Miskiewicz Tomasz  2915
Grzegorzewski Adam 2731
Skrzyczyński Jarosław 2521
Kubiak Dawid 2257
Konopacki Przemysław  1700
Kaźmierczak Michał   1407
Tyszko Michał  1363
Lewicki Marek  1252
Wacławik Marek   1224
Ludwiczak Krzysztof      1166

31/12/23

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23