W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
TVP SPORT   ONLINE 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam , Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Finały w Celje Makuilik druga, Koza czwarty, Kubiak siódmy w GP

06/05/14

Turniej w Celje był bardzo udany dla reprezentantów Polski, drugie miejsce ekipy w PN, Michał Kaźmierczak trzeci w LR, Łukasz Koza wygrał jeden z konkursów ST. Niedzielne finały w Celje przyniosły sukces Nikol Makulik w Grand Prix CSIJY, czwarte miejsce Łukasza Kozy w Finale BT. Grzegorz Kubiak na Denetorze najlepiej wypadł spośród polskich jeźdźców w konkursie GP liczonym do LR i do rankingu Pucharu Świata 14/15.

 


Grand Prix Linz dla Marka Lewickiego

06/05/14

Marek Lewicki na Abigej w świetnym stylu wygrał Grand Prix CSI2 Linz w dniu 04,05.14 Gratulacje !!

 

VIDEO / GALERIA / WYNIKI

 

 


Łukasz Appel w świetnej formie w Linz

06/05/14

Łukasz Appel w dniach 1-4.05 w Linz wygrał Finał Silver Tour na Apourti, na Quite Donaldson był  drugi w konkursie otwarcia Gold Tour 140, na Zarco  czwarty, trzeci w konkursach Gold Tour, w Grand Prix mieli jeden błąd.

GALERIA/ VIDEO / WYNIKI

 

 


Albert Ornat i Kamila Badowska najlepsi w Linz

06/05/14

Albert Ornat na Warex Pleasure wygrał niedzielny ( 04..05 )konkurs Grand Prix CSIJY Linz , Kamila Badowska była najlepsza w konkursie CSIJY w sobotę ( 03.05 ) na Graf Pilox.

 

WYNIKI / GALERIA

 

 


Michał Kaźmierczak trzeci w LR 145 Celje Championat

06/05/14

Sobotni konkurs w Celje liczony do rankingu Longines FEI był bardzo udany dla polskich par : Michał Kaźmierczak i Apart ( 3 miejsce ) oraz dla Pauliny Kozy i Banjo Boy ( 10 miejsce ) Konkurs wygrał reprezentant Austrii Thomas Fruhmann na The Sixth Sense.

WYNIKI / Galeria

 

 


Galeria Puchar Narodów CSIO Celje foto sIBIL sLEJKO

03/05/14 g.11.45

 

Galeria Puchar Narodów CSIO3-W Celje 

foto sIBIL sLEJKO

 

 


Patryk Badowski wygrał w Linz

03/.05/14 g.06.20

Junior Patryk Badowski, podopieczny Aleksandry Lusiny wygrał piątkowy ( 02.05.14 ) konkurs otwarcia CSIJY w Linz. Trzeci i szósty  w konkursie był Albert Ornat a piąta Kamila Badowska. 

WYNIKI / VIDEO  

 


Sukcesy w Celje

03/05/14 g.06.00

Piątek  w Celje był bardzo udany dla Polski. Pierwszym sukcesem tego dnia było zwycięstwo Łukasza Kozy w konkursie 140 Silver Tour na Bijou Be a kolejnym zajęcie drugie miejsca przez naszą ekipę pod wodzą  Rüdigera Wassibauera  w składzie : Grzegorz Kubiak, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza i Sławomir Uchwat w  pierwszym w tym roku Pucharze Nardów w wynikiem 19 pkt. 

 


Łukasz Appel drugi i czwarty w Linz

01/05/14 g.20.35

Łukasz Appel  udanym startem w Linz w konkursie Gold Tour  potwierdza swoją wysoką formę jaką prezentuje od początku sezonu. W dzisiejszym konkursie 140 Gold Tour był drugi na Quite Donaldson i czwarty na Zarco.  Wyniki / Video 

 

 

 

 

 


Łukasz Wasilewski najlepszy w Magna Racino

01/05/14 g.20.10

Łukasz Wasilewski kolejny tydzień w świetnej formie w Magna Racino w Austrii, wygrał pierwszy konkurs dla 6 latków na Dublinie, bez błędów jeździł na Arakornie i Wavantosie.

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19