W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Reprezentacja Polski w San Giovanni Riviera Sun Tour 2015 - podręczne linki

06/04/15 g.13.30 

 

 


Ranking HPP po zawodach w Michałowicach ( V kwalifikacja )

06/04/15 

 

 


Wielkanoc w Areezo - Finały 05.04.15

W porannych Finałach w Arezzo najlepiej wypadła Julia Filipowicz, na Calista była 9 w 135 Silver Tour, na Kiri ósma w 130 Bronze Tour .  

W finale LR Silver Round 145 cm Zuzanna Gowin i Łukasz Koza mieli po jednym błędzie. 

Grand Prix - Marek Lewicki 14 miejsce 0/12/49 s , Marika Słowińska - 43 miejsce 8 pkt wyniki GP

Aleksandra Kozanecka na Calingka była czwarta w konkursie 135 Silver Tour wyniki


Sobota w Arezzo - 04.04.15

 

Łukasz Koza na Chillando Blue był trzeci w porannym konkursie 135 Gold Tour, a na Bijou Be jako jedyny nasz reprezentant w konkursie 140 Silver Tour ukończył bez błędów na przeszkodach. WYNIKI 140

W konkursie 150 zaliczanym do rankingu FEI z jednym błędem przejechali Marek Lewicki na Abigej i Paulina Koza na Banjo Boy WYNIKI 150

Wiktor Larkowski na Arena z zerowym kontem w konkursie 125 Bronze Tour był 12. WYNIKI


Piątek w Arezzo - 03.04.15

Marek Lewicki na Abigej trzeci, Marika Słowińska na Zagato 14m w konkursie 145 Gold Tour kwalifikującym do niedzielnego Grand Prix. WYNIKI 

Wojciech Wojcianiec na Nitrox - 9m w konkursie 140 Gold Tour wyniki

Łukasz Koza na Chillando Blue z 1pkt ukończył konkurs 135 Gold Tour wyniki

Julia Filipowicz na Kiri bez błędów w konkursie 130 Bronze Tour  wyniki

Klara Kostrzewa i Wiske z 1 pkt w konkursie 130 Silver Tour wyniki


CSI2 Bogusławice 1-3 maja 2015 - propozycje

03/04/15 g.16.30 

Pula nagród 163.000 zł, termin zgłoszeń 27.04.15

 

 


HPP Jaszkowo - Finał 17-19.04.15 - propozycje

03/04/15 g.15.45 

 

 


Aleksandra Kozanecka zakwalifikowała się do niedzielnego Finału Silver Tour zaliczanego do LR w Arezzo

Świetnie spisała się w porannym konkursie 140 Silver Round w Arezzo Aleksandra Kozanecka na Calingka. Jako jedyna z polskich reprezentantów przejechała parkur bez błędów, plasując się w końcowym rankingu na 16 miejscu. W konkursie startowało 170 koni.  WYNIKI KONKURSU  


Super nasze 5 latki w Arezzo

01/04/15 g.16.15  

Marek Wacławik i Marek Lewicki bez błędów na swoich 5-latkach  w konkursach dla MK. Wyniki


Finał Pucharu Świata w Las Vegas 17-19.04.15 - zakwalifikowani zawodnicy

31/03/15 g.19.20 

http://www.worldcuplasvegas.com

 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21