W tym tygodniu:
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Wojcieh Dahlke
 
 
 
 
 
 
 
 
CSI2 Budapeszt HUN
Jarosław Koziarowski 
 
 
 
 
CSI2 Ranshofen AUT
Maciej Chomiak 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozkład jazdy 05-09.06.2014 podręczne linki

05/06/14 g.08.30

Reprezentanci Polski w dniach 05-08.06 rywalizować będą w Sopocie, Magna Racino, Lamprechtshausen i w Langenau. Powodzenia !! Bieżace informacje na naszym facebook i twitter

Podręczne linki do wyników i transmisji live

 


CSIO Sopot 2014 - aktualna lista zawodników


Ranking Europe D2 Furusiyya FEI Nations Cup™

31/05/14 g.09.50

Aktualny Ranking po 3 turniejach w Europe D2 Furusiyya FEI Nations Cup™. Na prowadzeniu Włochy 170 pkt, 2m. Polska 140 pkt, 3m Dania Finlandia i Portugalia po 100 pkt.

Zobacz RANKING


Sukces Oskara Murawskiego w Hamburgu

30/05/14 g,21.30

Świetnie spisał się Oskar Murawski w Hamburgu. W dwóch konkursach 150 cm liczonych do LR plasował się na miejscach 4 i 12.

WYNIKI / VIDEO

 

 

 


Rozkład jazdy 30.05-01.06

30.05.14 g.09.00

Reprezentanci Polski w dniach 30.05.01.06 startują we Francji, Niemczech i Rosji. W Polsce odbywają się Akademickie Mistrzostwa Polski w Drzonkowie, ZO w Warszawie i Jaszkowie.

Podręczne linki do wyników, transmisji live.

 

 

 

 


4 Memoriały ZO Warszawa Legia Kozielska zgłoszenia

28/05/14 g.16.00 aktualizacja 31.05.14 g.19.00

Zgłoszenia, program ZO w Warszawie w dniach 30-05.-01.06. na terenie KJ Legia Kozielska.

WYNIKI

 


CSIO Sopot 2014 zgłoszenia

27/05/14 g.14.30

Lista zgłoszonych koni i zawodników, program, skład oficjalnej Reprezentacji Polski.

 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski w jeździectwie 2014

27/05/14 g.13.45

Lista zgłoszonych zawodników, informacje organizacyjne.

 

 

 


Young Riders Academy WYNIKI

23/05/14 g.12.20

Zuzanna Gowin i Maksymilian Wechta wywalczyli sobie praktyki w renomowanych stajniach dzięki turniejowi w Redefin

 

Więcej tu

 

 

 


CSI3 Konkovo RUS wyniki

23/05/14 g.11.30  aktualizacja 25/05/14 g.19..15

CSI3 Konakovo RUS  wyniki 

 


Skrzyczyński Jarosław 4858
Wojcianiec Wojciech 2978
Ludwiczak Krzysztof  2714
Grzegorzewski Adam 1899
Kaźmierczak Michał    1761
Bobik Jan 1725
Grzelczyk Kamil  1548
Wechta Maksymilian   1453
Opłatek Andrzej  1066
Kubiak Grzegorz 881

30/04/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1418
2. Jabłońska Julia   1272
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  935
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  787
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 534
10.  Kozioł Klara  420

13/05/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Śliwiński Antoni  252
3. Pięta Julia  237
4. Skotarczak Nel  235
5. Sówka Nell 226
6. Ganowska Julia 209
7  Piontek Barbara  179
7. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Ryciak Wiktoria  145

13/05/19

1. Szeszuła Zuzanna 257
2. Piontek Helena 245
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 135
5. Żuk Kaja 129
6. Padalak Maria 89
7. Naumiuk Roksana  81
8. Mycio Oliwia  63
8.  Jach Oliwia  63
10. Misztal Maggie  50

 13/05/19

1. Kamińska Agata  491
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  457
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Piontek Helena 233
8. Tralewicz Pielak Laura  226
9.   Konarska Marta  224
10.  Styła Olga  220

  13/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  45
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

  13/05/19