W tym tygodniu :
 
 
 
CSI4-W Doha QAT 
 
 
 
 
/ Marcin Pakuła /
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Michał Kaźmierczak wygrał Finał ŚR w Pezinok

08/08/13

 

Michał Kaźmierczak na Aparcie wygrał w Pezinoku Finał Średniej Rundy . Gratulacje !!!

 

 

 


Robert Uchwat trzeci w Grand Prix Pezinok

08/09/13

 

Sukces Roberta Uchwata na Giorgio W w Grand Prix Pezinok, konkursie liczonym do rankingu Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej. Gratulacje !!

 

 

 


Galeria Chernyakhovsk 2013 fot. Inna Zhuromskaya

08/09/13 g.10.00

Galeria Chernyakhovsk 2013                                                       fot. Inna Zhuromskaya

 

Na zdjęciu Bogna Sąsiadek i Cupido

 

 

 

 


IO w 2020 roku w TOKYO

08/09/13 g.07.00

7 września b.r. MKOL w Buenos Aires ogłosił TOKYO gospodarzem letnich IO w 2020 roku. Tokyo w wyścigu o ten prestiż pokonało Istanbuł i Madryt.

 

 

 

 

 


110 punktów LR dla Jarosława Skrzyczyńskiego !

07/09/13 g.19.00

Sukces Jarosława Skrzyczyńskiego w Chernyakhovsku !!  Fenomenalny Baltazar du Rouet , dziś najlepszy w 145 i trzeci w 155. Gratulacje !!!

 

 

 

 

 

 


Mazurki Dąbrowskiego w Chernyakhovsku

07/09/13 g.13.00

 

Gratulacje dla Bogny Sąsiadek ( na zdjęciu ) i Jarosława Skrzyczyńskiego za zwycięstwa w turnieju w Chernyakhovsku !!!

 

 

 

 

 

 

 

 


Bez powodzenia w PN w Arezzo

07/09/13

Wyniki / klasyfikacja końcowa w europejskiej lidze Division 2. Poznajcie finalistów Furusiyya Nations Cup™ 2013.

 

 


CSI-W Pezinok SVK

05/09/13 g.13.00

CSI-W Pezinok SVK 6-8.09.13

Zobacz skład reprezentacji, podręczne linki oraz aktualną sytuację w rankingu LEC Pucharu Świata.

 

 


SCPMK Olsza 2013

05/09/13 g.12.30

 

Przed nami 5 edycja Sportowego Czempionatu Polski Młodych Koni w Olszy.

Zgłoszenia / podręczne linki / program

 

 

 


CSN Biały Bór 6-8 wrzesnia 2013

05/09/13 g.07.30

Listy zgłoszonych koni i zawodników CSN Biały Bór 6-8 września 2013 r.

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4133
Ludwiczak Krzysztof  2194
Grzelczyk Kamil 2028
Wojcianiec Wojciech 1908
Kaźmierczak Michał 
1712
Opłatek Andrzej  1259
Grzegorzewski Adam  1166
Bobik Jan 1140
Kubiak Dawid   1093
Wechta Maksymilian 1077

30/10/17

 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17