W tym tygodniu:
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

HZO / HPLMK Leszno finały w obiektywie Katarzyny Primel

21/10/14

 

 

GALERIA Katarzyna Primel

zamówienia zdjęć foto@primel.pl

 

 

 


Grand Prix Leszna dla Huberta Kierznowskiego

20/10/14

Hubert Kierznowski wygrał Grand Prix Leszna na Denver Z. Finał Średniej Rundy Leszek Gramza na Badorette.

Klasyfikacja Halowego Pucharu Leszna Młodych Koni  po dwóch turniejach. Wyniki turnieju, video z przejazdem zwycięzcy, galeria.

 

 


JBK Odense Horse Show Galeria autor Photobykp

19/10/14 g.19.15

 Galeria / wyniki końcowe turnieju w Odense

 


Paulina Koza druga w Austrii w Finale Średniej Rundy CSI2 Lake Arena

19/10/14

Paulina Koza na Banjo Boy była druga w Finale Średniej Rundy w międzynarodowym turnieju Equestrian October Festival Lake Arena w Wr Neustadt w dniu 18/10/14. Oba nawroty konkursu pokonała bez błędów.

WYNIKI / VIDEO / GALERIA Sibil Slejko

 

 


Maksymilian Wechta w świetnej formie w Odense

19/10/14

Maksymilian Wechta w świetnej formie w 3gwiazdkowym turnieju w Odense w Danii. Na klaczy Boliwia pierwszy w drugi w konkursach 135. Na Londonie w sobotnim konkursie LR 150 dziewiąty.

W Polsce zobaczymy Maksymiliana Wechtę i fenomenalna Boliwię już za 10 dni w Lesznie. Video i wyniki sobotniego konkursu 135 w którym para zajęła 2 miejsce. 

 


Michał Kaźmierczak i Stakorado CSI-W Siualial LTU video


Sukces !! Maksymilian Wechta wygrał w Odense !

17/10/14 g.16.00

Maksymilian Wechta na Boliwii w świetnym stylu wygrał licznie obsadzony konkurs 135 podczas CSI3 Odense w Danii !!!

Gratulacje !!!

 

WYNIKI / VIDEO  

 


CSI3 Odense 2014

16/10/14 g.10.00

Maksymilian Wechta i Paulina Malinowska w dniach 17-19.10.2014 wystartują w 3-gwiazdkowym turnieju w Odense.

Podręczne linki i lista zgłoszonych zawodników.

 

 

 


Equestrian October Festival Wr Neustadt 2014

15/10/14 g.18.00

Paulina Koza, Maja Radomska i Łukasz Koza w dniach 16-19.10.b.r  startować będą w Wr Neustadt w dwugwiazdkowym turnieju w ramach Equestrian October Festival 2014. W turnieju wystartuje blisko 100 zawodników na 200 koniach z 11 państw.

ZGŁOSZENIA i podręczne linki

 

 


Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci, Juniorów Młodszych, Kuców, Małych Koni w Skokach Przez Przeszkody Leszno 10-12/10/14 - WYNIKI

15/10/14 

W dniach 10-12 października w Lesznie odbyły się HZO Dzieci, Juniorów Młodszych, Kuców i Małych Koni w Skokach Przez Przeszkody. W ramach turnieju rozegrano 43 konkursy. Najważniejsze finałowe konkursy wygrały Marie Janekovic ( Grand Prix Juniorów )  oraz Aleksandra Bolko ( Grand Prix Dzieci ) Gratulacje !!    WYNIKI TURNIEJU 

Marie Janekovic i Arkadia Grand Prix Juniorów - video finałowa rozgrywka


Wojcianiec Wojciech  3505
Opłatek Andrzej  2952
Ludwiczak Krzysztof  2866
Skrzyczyński Jarosław  2844
Bobik Jan  2032
Wechta Maksymilian  1829
Kubiak Grzegorz  1599
Grzelczyk Kamil  1284
Kaźmierczak Michał  1220
Grzegorzewski Adam  1180

31/12/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19