W tym tygodniu :
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Michał Kaźmierczak, Natalia Czernik, 
 
 
 
Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Lukasz Kut, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska
 
 
 
Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli, Przemysław Konopaki 
 
 
 
Natalia Stefańska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monika Dulczewska, Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Galeria HZO Sopot 14-16.02.

18/02/14 g.11.30

 

ARPAV przedstawia galerię zdjęć z HZO Sopot 14-16.02.14

piątek 14.02.     sobota niedziala 15-16.02


CSI3 Neumunster galeria

 


Oliva Nova 2014 galeria i video

 18/02/14 g.08.25

Galeria zdjęć autorstwa  Hervé Bonnaud i sIBIL sLEJKO z pierwszego tygodnia zmagań z hiszpańskiego kurortu Oliva Nova.. 

A już dziś rozpoczyna się kolejny tydzień startów dla Aleksandry Lusiny, Sandry Piwowarczyk Bałuk i Jana Chrzanowskiego. Trzymamy kciuki !! Powodzenia !! wyniki możecie śledzić tu   LIVE tu   

 


Zuzanna Gowin Gwiazdą Grand Prix w Jaszkowie

16/02/14 g.18.10

Pierwsze w Polsce Grand Prix w 2014 w świetnym stylu wygrała Zuzanna Gowin dosiadając swojego konia nr jeden Emporio Vant Roosakker . Gratulacje !!

Wyniki zawodów i galeria zwycięzców. 

 

 

 

 

 


Łukasz Koza drugi w Magna Racino

16/02/14 g.14.50

Sukcesem Łukasza Kozy na Chillando Blue zakończył się finałowy konkurs dla Młodych Koni w Magna Racino. Para uplasowała się na drugim miejscu tuż za reprezentantką Niemiec  Jörne Sprehe na Cardinal De L'air.

W Finałowym konkursie startowało 50 par. WYNIKI     VIDEO 


Piotr Morsztyn na fali w Neumunster

15/02/14 g.21.15

Publiczność sobotniego konkursu LR 150 cm o puchar Mercedes Benz w Neumunster owacyjnie nagradzała przejazdy Piotra Morsztyna i będącego w świetniej formie Osadkowski Van Halen.  Sobotni konkurs zaliczany do rankingu Longines wygrał reprezentant Niemiec Tim Rieskamp-Goedeking na 10 letniej klaczy rasy SF Quapitola de Beaufour ( Diamant De Semilly x Kannan ). Piotr Morsztyn  po jednym błędzie w finałowej rundzie uplasował się na 14 miejscu.  Video relacja z konkursu, wyniki końcowe 

 


Dobry początek w Neumunster

15/02/14 g.08.10

Reprezentanci Polski Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski z bardzo dobrej strony pokazali się w pierwszym konkursie 150 zaliczanym do rankingu Longines w prestiżowym turnieju organizowanym przez Paula Schockemöhle w Neumunster. Wyniki konkursu, relacja video 

 

 


Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski w Neumunster

14/02/14 g.06.00

Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski dzięki staraniom naszej redakcji wystartują w prestiżowym turnieju VR Classics w Neumünster w dniach 14-16 lutego Powodzenia !!

Podręczne linki : wyniki , live 

 


Sukces Michała Kaźmierczaka w Austrii

13/02/14 g.17.55

Świetny początek w Magna Racino. Michał Kaźmierczk w dwufazowym konkursie otwarcia 130 cm wywalczył drugie miejsce na Aparcie i szóste na Woody , Gratulacje !!

WYNIKI 

 


Top zawodnicy w Jaszkowie

13/02/14 g.17.35

W czasie pierwszych ogólnopolskich zawodów w Centrum Hipiki w Jaszkowie w dniach 14-16 lutego licznie wystartują kadrowicze. Na starcie nie zabraknie Zuzanny Gowin, Andrzeja Głoskowskiego, Krzysztofa Ludwiczaka, Maksymiliana Wechty, Łukasza Wasilewskiego,  Adama Grzegorzewskiego.  

Po raz pierwszy na koniach państwa Anny i Dariusza Michalak wystartuje Sebastian Bąk.  Powodzenia ! Listy startowe piątek, listy zgłoszeń 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4161
Wojcianiec Wojciech 2883
Ludwiczak Krzysztof  2860
Kaźmierczak Michał     1965
Wechta Maksymilian
1732
Grzelczyk Kamil 1635
Grzegorzewski Adam 1588
Opłatek Andrzej  1564
Jan Bobik 1497
Orschel Cassandra 969

30/06/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18