W tym tygodniu:
 
Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Grzegorz Kubiak 
 
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
Juliana Suska 
 
Jan Chrzanowski  
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Michał Kaźmierczak i Stakorado CSI-W Siualial LTU video


Sukces !! Maksymilian Wechta wygrał w Odense !

17/10/14 g.16.00

Maksymilian Wechta na Boliwii w świetnym stylu wygrał licznie obsadzony konkurs 135 podczas CSI3 Odense w Danii !!!

Gratulacje !!!

 

WYNIKI / VIDEO  

 


CSI3 Odense 2014

16/10/14 g.10.00

Maksymilian Wechta i Paulina Malinowska w dniach 17-19.10.2014 wystartują w 3-gwiazdkowym turnieju w Odense.

Podręczne linki i lista zgłoszonych zawodników.

 

 

 


Equestrian October Festival Wr Neustadt 2014

15/10/14 g.18.00

Paulina Koza, Maja Radomska i Łukasz Koza w dniach 16-19.10.b.r  startować będą w Wr Neustadt w dwugwiazdkowym turnieju w ramach Equestrian October Festival 2014. W turnieju wystartuje blisko 100 zawodników na 200 koniach z 11 państw.

ZGŁOSZENIA i podręczne linki

 

 


Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci, Juniorów Młodszych, Kuców, Małych Koni w Skokach Przez Przeszkody Leszno 10-12/10/14 - WYNIKI

15/10/14 

W dniach 10-12 października w Lesznie odbyły się HZO Dzieci, Juniorów Młodszych, Kuców i Małych Koni w Skokach Przez Przeszkody. W ramach turnieju rozegrano 43 konkursy. Najważniejsze finałowe konkursy wygrały Marie Janekovic ( Grand Prix Juniorów )  oraz Aleksandra Bolko ( Grand Prix Dzieci ) Gratulacje !!    WYNIKI TURNIEJU 

Marie Janekovic i Arkadia Grand Prix Juniorów - video finałowa rozgrywka


Łukasz Brzóska wygrał Grand Prix w Wolicy

13/10/14

Łukasz Brzóska był nie do pokonania w Wolicy podczas HZO w dniach 10-12/10/14 wygrał wszystkie konkursy DR, niedzielny konkurs Grand Prix na  oraz  Finał Średniej Rundy.  Gratulacje !!

WYNIKI HZO ./ HZR

 

 


Andrzej Opłatek przebojem w Michałowicach

13/10/14

Andrzej Opłatek - 17 latek z KJ Heaa Turek wygrał Grand Prix ogólnopolskich zawodów w Michałowicach, był drugi w sobotnim konkursie DR i szósty w piątek. Gratulacje !!/

WYNIKI / GALERIA / video z rozgrywki Grand Prix

 

 


Maksymilian Wechta w Grand Prix CSI3 Kiel

Maksymilian Wechta mimo jednego błędu w Grand Prix CSI3 Kiel ukończył trudny konkurs na wysokim 12 miejscu pokonując m.in. Rolfa Gorana Bengtssona czy Steva Guerdat ! Gratulacje !!

WYNIKI 12/10/14


Michał Kaźmierczak wygrał Grand Prix World Cup 160 cm w Siauliai na Litwie !

12/10/14 g.19.30

Sukces !! Michał Kaźmierczak na Stakorado wygrał konkurs Grand Prix  World Cup 160 cm w Siauliai na Litwie zaliczany do LR. Marika Słowińska na Zagato ukończyła konkurs na szóstym miejscu. Gratulacje !!!

WYNIKI

 


HZO Michałowice 10-11.10.14 wyniki / video

11/10/14 g.21.15

 

 Piątkowy konkurs DR w Michałowicach wygrał Krzysztof Ludwiczak na Poli Loli L, sobotni Dominik Słodczyk na De Quidams.

WYNIKI HZO i sobotnie najlepsze przejazdy z konkursu DR 140 cm.

 


Skrzyczyński Jarosław 3817
Wojcianiec Wojciech 3231
Ludwiczak Krzysztof  2747
Opłatek Andrzej  2336
Bobik Jan  1917
Wechta Maksymilian  1794
Kubiak Grzegorz  1569
Grzegorzewski Adam  1480
Grzelczyk Kamil  1429
Kaźmierczak Michał 1409

30/09/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19