W tym tygodniu :
 
 
/ Natalia Czernik
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Foto blog Magdaleny Gut - ceremonia otwarcia ME

17/07/13 g.01.00

 

Foto relacja z ceremonii otwarcia ME w Vejer de la Frontera autorstwa Magdaleny Gut.

 

 

 

 

 


Galeria CSIO Budapest video Igor Kawiak Grand Prix

15/07/13

Galeria zdjęć z CSIO Budapeszt 2013

Video Igor Kawiak Grand Prix

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sukces !! Igor Kawiak trzeci w Grand Prix Budapesztu !!

14/07/13 g.17.40

Zakończył się bardzo trudny konkurs Grand Prix w Budapeszcie, który wygrał 27 letni reprezentant Belgii Pieter Devos na 10 letnim wł rasy BWP Dream of India Greenfield ( Gem of India - Night and day ). Drugie miejsce również zajął  reprezentant Belgii Gregory Wathelet a trzeci w konkursie był reprezentant Polski  Igor Kawiak na Centino du Ry.

 

 

 


ME Vejer de la Frontera - foto blog Magdaleny Gut.

14/07/13

Wszystkie polskie konie szczęśliwie dotarły już na miejsce Mistrzostw. Zapraszamy na foto relację Magdaleny Gut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Mistrzostwa Europy MJ / J / Dz już za dwa dni !!

 

14/07/13

Wszystko o ME 2013 :

Reprezentacja Polski

Uczestnicy ME

podręczne linki

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Polska na 5 miejscu w rankingu Division 2 po zawodach w Budapeszcie.

Polacy na 4 miejscu ukończyli Puchar w Budapeszcie, zdobyli tym samym 69 punktów do rankingu Division 2 i awansowali na 5 miejsce.

 

 

 


Antoni Tomaszewski czwarty w konkursie otwarcia w Budapeszcie !

Antoni Tomaszewski na klaczy Trojka w konkursie otwarcia DR w Budapeszcie uplasował się na wysokim czwartym miejscu. Gratulacje !

 

WYNIKI konkursu tu

 

 

 

 


CSI2 / YH Koningsbosch z liczną polską reprezentacją Powodzenia !!

12/07/13

Od 11 lipca polska reprezentacja w składzie : Michał Kaźmierczak z końmi: Apart, Stakorado, Woody, Choco Boy, Klara Kostrzewa z końmi: Wina, Wiske, Albert Ornat z  Warex Pleasure, Klaudia Siarkiewicz z końmi: Carla 113, Caronimo i Pearl 80 oraz Julia Zawada z końmi: Calista 28, Clarabella C, Dariete Z, Wannabe 2 rywalizuje w dwu gwiazdkowym turnieju w holenderskim Koningsbosch Powodzenia !!!

WYNIKI tu

 


CSIO3 Budapest od dziś ! Powodzenia

11/07/13

Furussiya Nations Cup CSIO3 Budapest 2013

Reprezentacja Polski :

Igor Kawiak, Łukasz Koza, Piotr Morsztyn, Radosław Zalewski, Łukasz Wasilewski, Antoni Tomaszewski oraz Marika Słowińska, Paulina Koza i Krzysztof Okła. Trzymamy kciuki !! Powodzenia !!

 

WYNIKI tu

LIVE  tu

 

 

 


Galeria CSI4 Villach Jarosław Skrzyczyński

08/07/13

Jarosław Skrzyczyński w Villach

relacje video / wyniki  tu

zapraszamy do mini galerii autorstwa Sibil Slejko

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 2947
Grzelczyk Kamil   1674
Kaźmierczak Michał  1504
Wojcianiec Wojciech 1488
Kiecoń Mściwoj  1420
Ludwiczak Krzysztof  1322
Grzegorzewski Adam 1256
Kubiak Dawid  1251
Lewicki Marek 1044
Opłatek Andrzej   966

30/06/17

 
 

 

 

  
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1256
2. Opłatek Andrzej   966
3. Pawlicka Dajana  519
4. Szmytka Michalina  428
5. Marciniak Joanna  412
6. Grundkowska Monika  238
7. Rozynek Martin 190
8. Grochowina Izabela 171
9. Żołądkiewicz Maciej  164
10.Seroka Anna  127

30/06/17

1. Lehmann Dalia  167
2. Rynkiewicz Martyna  128
3. Baehr Maria  120
4. Bolko Aleksandra  111
5. Korbalewska Kaja 89
6. Piatkowski Stanisław 82
6. Lewicki Filip 74
8. Sawicka Marta 72
9. Kawa Aleksandra  65
10.Wilczewska Weronika  59

30/06/17

1. Kierznowska Aleksandra  1498
2. Skrobacz Olga  1365
3. Suska Juliana  1312
4. Kosmol Oliwia  797
5. Kłapińska Laura 717
6. Dobkowska Milena  677
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Barański Mikołaj  597

19/06/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  1117

19/06/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

19/06/17

1. Banaszek Zofia  214
2  Von Mauberg Aurelia  172
3. Henzel Dominika  160
4. Walorek Julia  113
5. Hołoń Katarzyna  91
6. Łaszkiewicz Karolina 87
7. Boryna Maja   86
8. Król Wiktoria  79
9. Hendrys Maja  77
10. Bieńkowska Anna  74

19/06/17

1. Kamińska Agata 1068
2. Osuch Aleksandra  612
3. Wągrodzka Róża  326
4. Walorek Julia   268
5. Płatek Oliwia  227
6. Derda Agata  207
7. Dubiniak Matylda  193
8. Stefańska Natalia   180
9. Barański Mikołaj 156
10. Hendrys Maja  151

19/06/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

19/06/17