CSI4 Vejer de la Frontera Bartosz Adamus, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski, Łukasz Piksa
Andrzej Opłatek
Przemysław Konopacki, Aleksandra Kierznowska, Oliwer Bule
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja
CSI2 Wellington USA Maciej Pestka
CSI1 Riesenbeck GER Adam Kaźmierczak
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Akademickie Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody - Radzionków 04/06/23
Zwycięzcy AMP 2023 w kat Profi i w kat. Amator fot. Wiktoria Rożnowska
Gałkowo Perlage Masters 2-4/06/23
Robert Wilczewski fot. Aleksandra Ziętek
Grand Prix Gałkowo Perlage Masters 04/06/23
1m. Robert Wilczewski GRAEFIN GREY T SKJ Beckersport 0/0 47,42s
2m. Natalia Palmowska LVIV PKZ KJ Lotar Biskupiec 0/0 49,38s
3m. Ewa Dyżewska EDESSO SKJ Sopot 0/0 49,78s
Baltic Cup II Memoriał Marka Zalewskiego Kołobrzeg 04/06/23
Klaudia Siarkiewicz przebojem na Węgrzech ! 04/06/23
Klaudia Siarkiewicz fot. Hajdu Krisztina lovasfoto.hu
Reprezentantka Polski Klaudia Siarkiewicz na koniu JACKPOT B zwyciężyła w konkursie Grand Prix LR 145 podczas CSI Babolna !!! Wielkie brawa !!
CSIO3 Longines EEF Series Drammen 01-04/06/2023
Reprezentacja Polski Puchar Narodów CSIO Drammen - 3 miejsce fot. Astrid Marie Årdal
CSIO3 Longines EEF Series Drammen 01-04 czerwca 2023
Reprezentacja Polski - Adam Grzegorzewski, Dawid Kubiak, Tomasz Miśkiewicz, Marek Wacławik
04/06 Grand Prix LR 155 - 25m. Dawid Kubiak FLASH BLUE B
02/06 Puchar Narodów CSIO3 - Polska 3 miejsce
CSIO Youth Zuidwolde 31/05-04/06/2023
Podium Pucharu Narodów Dzieci
CSIO Youth Zuidwolde 31/05-04/06/2023
Reprezentacja Polski - Mikołaj Barański, Lena Maruszak, Natalia Kubik, Maximilian Parkitny, Daria Pietrzak, Iga Biegalska, Julia Ganowska, Maria Brańka - Borja, Małgorzata Babczyńska, Paulina Bule, Alicja Kosmol, Zuzanna Kuczerawy, Michalina Łącka, Nadia Lehmann, Hanna Pis, Paulina Słoniec.
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :
04/06 Grand Prix CSIOJ 19m. Daria Pietrzak MONSUN
03/06 Grand Prix CSIOCh - 4m. Małgorzata Babczyńska HAPPYLINA
02/06 Puchar Narodów CSIOY - Polska 12 miejsce
02/06 Puchar Narodów CSIOJ - Polska 11 miejsce
02/06 Puchar Narodów CSIOJ IND - 4 m. Maria Brańka - Borja DIAMOND 2000 Z
02/06 CSIOCh 125 - 6m. Michalina Łącka KLASKE
01/06 Puchar Narodów CSIOCh - Polska 2 miejsce
01/06 Puchar Narodów CSIOCh IND - 2m. Michalina Łącka T GOLD QUIDAME II Z
31/05 CSIOY Bemer 145 - 1m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA
31/05 CSIOJ 140 - 1m. Iga Biegalska DORAVELLA
31/05 CSIOJ 135 - 6m. Paulina Buła NELKE VAN HET ZONNEHOF
Laura Kłapińska najlepsza w Grand Prix Warki 28/05/23
Laura Kłapińska fot. Elissa Photography
Podium Grand Prix Warki 28/05/23
1m. Laura Kłapińska ZIRADO KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0/0 49,88s
2m. Natalia Stefańska KAPUCIJN V/D DONKHOEVE JKS DiM 0/4
3m. Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT SKJ Hawajka Majdan 0/rez
CSIO3 Longines EEF Series Aalborg 2023
Reprezentacja Polski fot. Ridehesten.com
CSIO LONGINES EEF Nations Cup Aalborg 25-28 maja 2023
Reprezentacja Polski - Andrzej Opłatek, Dawid Kubiak, Adam Grzegorzewski, Tomasz Miśkiewicz, Marek Wacławik, szef ekipy Jan Vinckier
WYNIKI TURNIEJU ARCHIWUM VIDEO RANKING EEF
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:
28/05 - CSIO3 GP LR 155 - 4m. Adam Grzegorzewski STAKATA VIDEO
28/05 - CSI1 Grand Prix - 1m. Dawid Kubiak SZULER VIDEO
28/05 - CSIO3 140cm - 4m. Marek Wacławik KATHMANDAU
27/05 - CSIO3 LR 145 - 3m. Adam Grzegorzewski STAKATA VIDEO
27/05 - CSI1 130cm - 1m. Tomasz Miśkiewicz VANILIA LAZAR
26/05 - Puchar Narodów - 4 miejsce VIDEO D.Kubiak, VIDEO T. Miskiewicz
26/05 - CSI1 135cm - 6m. Tomasz Miśkiewicz VHS CAIRA
25/05 - CSIO3 140cm - 3m. Adam Grzegorzewski STAKATA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Dampc Nela | 360 |
2 Kaźmierczak Gaja | 310 |
3. Kulesza Lila | 245 |
4. Sławińska Zuzanna | 195 |
5. Kosmol Alicja | 185 |
6. Chojowska Iga | 125 |
7 Cwalina Wiktoria | 115 |
8. Biedziak Aleksandra | 110 |
9. Gola Helena | 105 |
10. Wojcianiec M. Piekarska W. | 100 |
1. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
2. Cytarska Hanna | 26 |
2. Filkiewicz Hanna | 22 |
4. Mordzelewska Hanna | 12 |
5. Lubońska Helena | 10 |
6 Jach Martyna | 8 |
7. Solecka Maja | 2 |
8. | 0 |
9 | 0 |
10. | 0 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Rąbca Milena | 47 |
4. Janaszczyk Lena | 37 |
5. Binkowska Wera | 36 |
6 Mordzelewski Jan | 35 |
7. Stawiarska Paulina | 34 |
7. Pawłowska Julia | 34 |
9. Podejma Maja | 32 |
10.Wnuczko S, Rudaś L. | 30 |
1 Wnuczko Sara | 46 |
2. Marszałek Amelia | 31 |
3. Luboński Ignacy | 25 |
4. Lubońska Helena | 24 |
4. Cytarska Hanna | 24 |
4. Seroczyński Kacper | 24 |
7 Goszczyński Tomasz | 21 |
7. Pellowska Paulina | 21 |
9 Czyżyk Zahiu Natalia | 17 |
9. Wacławik Kacper | 17 |
1. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
2. Jach Michalina | 55 | ||
3. Molenda Lena | 33 | ||
4. Drzycimska Iga | 30 | ||
5. Okroy Zuzanna | 23 | ||
6. Kałaska Zofia | 20 | ||
7. Laskowska Aleksandra | 13 | ||
8. Sawa Blanka | 5 | ||
9. | 0 | ||
10. | 0 |
1. Sławińska Zuzanna | 120 |
2. Czerepińska Maria | 95 |
2. Ferjan Victoria | 95 |
4. Szulczyńska Pola | 70 |
5. | 0 |
6. | 0 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |
1. Korus Anna | 110 |
2. Pakur Zofia | 90 |
3. Koperska Pacyńska Maria | 70 |
4. Jach Michalina | 60 |
5. Nowak Liwia | 40 |
5. Żalikowska Maja | 40 |
7. | 0 |
8. | 0 |
9. | 0 |
10. | 0 |