W tym tygodniu :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Sandra Piwowarczyk bezbłędna w Vilamoura !

Sandra Piwowarczyk i Diamant Z 

 

WYNIKI TURNIEJU

 

29.03.18 CSI3 135cm   24m,  SHANGRI LA

28.03.18  CSIYH 5yrs   4m. - IVORY COAST     6m. DIAMANT Z

27.03.18  CSIYH 5yrs   7m. -  DIAMANT Z   11m - IVORY COAST


Jan Bobik wygrał konkurs otwarcia 135cm w 2* Bonheiden 29/03/18

Jan Bobik na CHACCO AMICOR ZM wygrał w Bonheiden konkurs otwarcia 135cm.

Wyniki  konkursu 

 

Jan Bobik w Belgii startuje również na koniach  Santisa, Chacco Amicor oraz na Catamara'n.

Powodzenia ! 

 

Jan Bobik 

 


Maksymilian Wechta w dobrej formie w CSI2 Cagnes sur Mer FRA

29/03/18 

 

Maksymilian Wechta z powodzeniem jeździ w 2* turnieju  na Lazurowym Wybrzeżu w Cagnes Sur Mer.   Pewny jest już startu w konkursie Grand Prix. 

 

 

 

 

 

 

 


Abigej i Natalia Czernik razem !! 28/03/18

 

 

Powiększyła się stawka koni Natalii Czernik o bardzo doświadczonego na światowych arenach wł. Abigej. 

Trzymamy kciuki !

28/03/18

 

 

 


CSI2 przy CSIO5 w Sopocie !!

Przy okazji tegorocznego 5* CSIO w dn 14-17 czerwca w Sopocie rozegrane zostaną również zawody w randze 2*.  

Te świetną informację oficjalnie  już pokazuje strona FEI.

 

28/03/18

 

 

 

 

 


HZO DiM Leszno 23-25 marca 2018 wyniki

Zwycięzcy niedzielnych Finałów HZO DIM :

Gr A1 - Natalia Głowacz / Szaman  / KJ Liljówka Stęszewko

Gr A2 - Marcelina Jackowiak / Barkarola / St. KJ Gronówka

Gr B - Agata Derda / Be My  / Pony Jumping Team Poznań

Gr C - Julia Walorek / Figaro / KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr Dbis - Franciszek Jurzak / Charli's Boomerang / SKJ Ponylandia 

Grand Prix DiE - Oliwia Płatek / Makuba 21 / KKJ 

Finał Dzieci II - Kornelia Smura / D.K.Lady / BPK WIE

Grand Prix Dzieci -  Maja Marchwicka / Szafir M / KJ Zbyszko 

Finał Rundy Jun / M - Matylda Malepszy / Efron / KJ Agro Handel Śrem 

25/03/18 

 


Paulina Malinowska 11-ta w 2* Grand Prix Lier 25/03/18

Udany turniej w Lier ma za sobą Paulina Malinowska. Reprezentantka Polski na Chirivell konkurs Grand Prix LR 145cm przejechała z 1 pkt  a w piątkowym konkursie LR 145 pokonała parkur z 2 pkt.  WYNIKI turnieju w Lier. 

25/03/18 

 


Finały w Arezzo 25/03/18 - Andrzej Opłatek 11-ty w Grand Prix

 

Andrzej Opłatek na Copperfieldzie ukończył konkurs Grand Prix LR 150cm z jednym bełdem na 11-tym miejscu. Krzysztof Ludwiczak był 13.  Wyniki reprezentantów Polski podczas II tygodnia startów w turnieju Toscana Tour w Arezzo. 

25/03/18 

 


Najlepsze czwartkowe wyniki reprezentantów Polski na europejskich arenach 22/03/18

 

Natalia Czernik / Quasi de Kargene  - 2m / 140cm  Sunshine Tour - video powyżej 

Krzysztof Ludwiczak / Stalando 2 - 6m / 145cm  Arezzo 

Andrzej Opłatek / El Camp - 12m / 145cm Arezzo    video 

Krzysztof Okła / Neymar de Reve / 1m 6yr Final Arezzo 

Cassandra Orschel / Acanthya /  10m 140cm Lier

Cassandra Orschel / Dacare E /   10m 130cm Lier 

Izabela Vinckier / Camparo /  8m 120cm Cervia

 


Sandra Piwowarczyk w dobrej formie w Vilamoura 21/03/18

Sandra Piwowarczyk z powodzeniem, bez błędów jeździ na swoich 5 latkach - Ivory Cost i Diamant Z podczas turnieju Atlantic Tour w Vilamoura. 

WYNIKI    21/03/18


Skrzyczyński Jarosław 4653
Wojcianiec Wojciech 2866
Ludwiczak Krzysztof  2654
Kaźmierczak Michał     1960
Grzegorzewski Adam 1734
Wechta Maksymilian  1688
Bobik Jan  1634
Grzelczyk Kamil  1568
Opłatek Andrzej  948
Kiecoń Mściwoj 769

30/11/18

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18