W tym tygodniu:
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik, Andrzej Opłatek 
 
 
 
Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Bartosz Adamus, 
 
 
CSI2 Vazgaikiemis LTU 
Sławomir Hartman, Łukasz Wasilewski, Mateusz Tyszko, Natalia Palmowska, Bogna Sąsiadek, Waleria Branicka, Zuzanna Chwalinska, Magdalena Gut, Wiktor Larkowski, Alicja Karbownik, Aniela Szlufik 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2/1/YH Zuidwolde 26-29 lipca 2018 - wyniki

W zawodach w Zuidwolde  w dn. 26-29.07.18 z powodzeniem jeździły reprezentantki Polski. Aleksandra Lusina-Gołaś wygrała konkurs otwarcia CSIYH dla koni z rocznika 2011, Natalia Stefańska w 1* Grand Prix była 13-ta po obu bezbłędnych nawrotach. Malwina Urbańska plasowała się dwa razy w pierwszej 10-tce konkursów dla Młodych Koni.   29/07/18

 


Polska Liga Jeździecka - Machnice 21-23 lipca 2018 wyniki / ranking

Grand Prix PLJ w Machnicach wygrał Jarosław Skrzyczyński na QUIRO 5 (video)  Liderami rankingu PLJ po IV etapie są : Dajana Pawlicka ( runda złota i srebrna ), Jakub Kubiak ( runda brązowa). KJ Trachy Gliwice prowadzi w rankingu Druzynowego Pucharu Polski.

RANKINGI PLJ

WYNIKI PLJ MACHNICE  

 


CSI2 / CSIYH Zuidwolde 20-22 lipca 2018 wyniki

Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak, Wiktoria Hojda, Dalia Lehmann, Joanna Pomiankowska, Malwina Urbańska oraz Łukasz Kut w dn 20-22 lipca 2018 startowali w 2 * zawodach w holenderskim Zuidwolde. 
 
 
 

CSI2 Opglabbeek 20-22 lipca 2018

W dniach 20-22 lipca 2018 reprezentanci Polski: Aleksandra Bolko, Laura Barańska, Mikołaj Barański, Vivian Brattli oraz Przemysław Konopacki startowali w 2* turnieju w Obglabbek. 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Przemysław Konopacki z 1 pkt za czas ukończył konkurs LR Grand Prix 145cm na 7 miejscu. W zawodach dosiadał 8 letniego wł. KWPN FRIAR M / Amadeus x Voltaire / 


CSI4 / 2 / YH X-BIONIC SUMMER TOUR Samorin - wyniki I tygodnia 22/07/18

Krzysztof Ludwiczak najlepszy spośród reprezentantów Polski w I tygodniu 4* turnieju w Samorin. Najwyżej w konkursach Grand Prix ( 15 miejsce na Nordwindzie w 4* GP i dziewiaty na Contacca w 2*GP 145cm ) oraz dwa razy trzeci na Sandra Blue w 4* konkursach 140/145cm i najlepszy na Queen La Balue w 2* 140cm. 

22/07/18 

 


Olga Skrobacz złotą medalistką Finału XXIV OOM w Strzegomiu! 18/07/18

PODIUM OOM 2018

złoto - Olga Skrobacz, srebro - Daria Pietrzak, brąz - Katarzyna Gola 

 

fot Katarzyna Broda 

 


Marianna Kołacka wygrała Finał XXIV OOM w Strzegomiu na kucach 18/07/18

18/07/18  fot Katarzyna Broda 

 

PODIUM OOM KUCE 2018 

złoto - Marianna Kołacka, srebro - Maria Padalak, brąz - Marta Wypiór


Natalia Stefańska wygrała konkurs otwarcia LONGINES Global Future Champions Week w Valkenswaard 18/07/18

Natalia Stefańska na Papilon wygrała konkurs otwarcia CSICh 120cm LONGINES Global Future Champions Week w holenderskim Valkenswaard. 

 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI TURNIEJU

fot JKS DiM 

18/07/18 

 


Monika Dulczewska trzecia w konkursie otwarcia LONGINES Global Future Champions Week Young Horses w Valkensvaard 16/07/18

Monika Dulczewska zajęła trzecie miejsce w konkursie otwarcia dla koni 7 letnich ( rocznik 2011 ) podczas turnieju LONGINES Global Future Champions Week Young Horses w Valkensvaard. W konkursie reprezentantka Polski dosiadała ogiera rasy SF / Diamant de Semilly x Baloubet du Rouet /

 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI TURNIEJU 


Jarosław Skrzyczynski najlepszy w Grand Prix II tygodnia Silesii w Jakubowicach 15/07/18


Podium konkursu Grand Prix LR 160cm   fot Magdalena Pocztowska 

1m. Jarosław Skrzyczyński POL  0:0 / 45,58

2m. Jörne Sprehe GER 0:0 / 45,99

3m. Cassandra Orschel POL  0:0 / 49,28

 


Skrzyczyński Jarosław 4753
Wojcianiec Wojciech 3059
Ludwiczak Krzysztof  2579
Bobik Jan 1771
Kaźmierczak Michał    1753
Grzegorzewski Adam 1649
Grzelczyk Kamil  1585
Wechta Maksymilian   1492
Opłatek Andrzej  1413
Kubiak Grzegorz 1012

 31/05/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1649
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 363
4. Dajana Pawlicka  243
5. Najdzionek Szymon 236
6.Milczarek Nina 233
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 127
10.  Rynkiewicz Martyna 119

 31/05/19

1. Lewicki Filip 477
2. Kierznowska Aleksandra   455
3. Lehmann Dalia 297
4. Suska Juliana 250
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj 214
7. Kawa Aleksandra 211
8. Dobkowska Milena 138
9. Babiak Filip  126
10. Bado Gabriela  117

 31/05/19

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  352
2. Śliwiński Antoni   296
3. Skotarczak Nel  286
4. Piontek Barbara  282
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Ryciak Wiktoria  191
10. Pawłowska Kornelia   163

10/06/19 

1. Piontek Helena 293
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja 149
5.  Bar Karolina 135
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

 10/06/19 

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  315
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 263
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 10/06/19 

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  10/06/19