W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
TVP SPORT   ONLINE 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam , Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Gwiazdka w Jaszkowie - wyniki końcowe

21/12/14

ZGŁOSZENIA 19-21.12

WYNIKI 

 

 

 

 


JumpOff Hipodrom Sopot - transmisja LIVE


Michał Kaźmierczak w Salzburgu galeria

20/12/14

 


Ranking Ligi Europy Centralnej przed Finałem w Warszawie

16/12/14 g.16.00

Michał Kaźmierczak w rankingu Ligi Europy Centralnej przed zawodami finałowymi w Warszawie zajmuje drugie miejsce, tuż za reprezentantem Litwy Adriusem Petrovasem. Ranking Ligi Europy Centralnej przed finałem, video z konkursu Grand Prix z Salzburga.

 


III Eliminacje IV Halowego Pucharu Warmii i Mazur DĄBRÓWKA MAŁA

1612/14 g.11.45

ZGŁOSZENIA

 

WYNIKI / RANKINGI

 

 

 


EUROSPORT najbliższy program

15.12 g.22.30-23.35  CSI5 La Coruna

17.12 g.08.45 - 9.45 Rolex Grand Slam Genewa

17.12. g.20.05 - 21.05 Rolex Top Ten Genewa

17.12. 21.10 - 22.10 Rolex Grand Slam Genewa - powtórka

18.12. 22.00 - 23.15 Olympia London Alltech Christmas Puissance

19.12. 19.15 - 20.15 Olympia London Kingsland Christmas Speed Stakes - live

22.12  21.24 - 23.00 Olympia London Grand Prix

 


Aleksandra Cebulak w dobrej formie w Lichtenvoorde i w Lier

15/12/14

Aleksandra Cebulak wraz z 7 letnią klaczą rasy ZANG DUTCH CINDA ALDA Z ( Dutch Capitol - Silbersee )  z powodzeniem startowała w licznie obsadzonych zawodach CSI2 w Lichtenvoorde ( 4-7.12 )  i w Lier ( 11-13.12 ).

 


Max Kuhner dla Austrii

15/12/14

Max Kuhner od dnia 1 stycznia 2015 roku startować będzie dla Austrii.

 

 

 

 

 


Scott Brash vs Roger Y. Bost Rolex Grand Prix Genewa


Ostatnie HZO w Lesznie 12-14/12/14 - wyniki

 

14/12/14 g.16.00

WYNIKI KOŃCOWE

 

Konkurs DR w piątek wygrała Nawojka Kiecoń na klaczy Charyzma W

Konkurs DR w sobotę wygrał Jan D. Chrzanowski na klaczy Saga

Konkurs Grand Prix wygrał Mateusz Tyszko na klaczy Lakira

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19