W tym tygodniu :
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amelia Mościcka 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Zuzanna Gowin i Łukasz Wasilewski w Wr Neustadt

30/09/14

Zuzanna Gowin i Łukasz Wasilewski w dniach 2-5 października b.r. będą reprezentować nasz kraj w zawodach CSI3 w austriackim Wr Neustadt.

ZGŁOSZENIA CSI3

ZGŁOSZENIA CSIYH

WYNIKI / LISTY / LIVE / PROGRAM

 


Klara Kostrzewa i Paulina Malinowska w CSI Salland

30/09/14

Klara Kostrzewa i Paulina Malinowska w dniach 2-5 października b.r. wystartują w dwugwiazdkowym turnieju w Salland w Holandii . Powodzenia !!

 

ZGŁOSZENIA           PROGRAM/ LIVE

LISTY / WYNIKI

 


Marika Słowińska i Michał Kaźmierczak wystartują w Pucharze Świata w Tallinie

30/09/14

Marika Słowińska i Michał Kaźmierczak wystartują w zawodach CSI-W w Tallinie w dniach 3-5 października b.r.

Zgłoszenia, podręczne linki, aktualny ranking Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej.

 


CSN Drzonków 2014 Galeria Alicja Piotrowska

29/09/14

 

Galeria zdjęć CSN Drzonków

 

zamówienia zdjęć :

Alicja Piotrowska

alapiotrowska20@gmail.com

 

 

 


Łukasz Wasilewski w świetnej formie w Biblis

28/09/14

Łukasz Wasilewski wygrał w niemieckim Biblis licznie obsadzony Finał Silver Tour na Arakorn, świetnie jeździł rundę Młodych Koni na Dublin ( dwa razy drugi, raz piąty ) Gratulacje !!

WYNIKI TURNIEJU

 

 


Mściwoj Kiecoń i Łukasz Brzóska wygrali Grand Prix zawodów CSN w Drzonkowie i Gliniku

28/09/14

Mściwoj Kiecoń wygrał Grand Prix CSN w Drzonowie. WYNIKI

Łukasz Brzóska wygrał Grand Prix CSN Glinik Zab. WYNIKI

 

 

 


CSI La Bagnaia 25-28.09.14

25/09/14 g.15.30  update 29/09/14

Jarosław Skrzyczyński, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Beata Szumińska i Marcin Bętkowski powalczą we włoskim La Bagnaia o kwalifikację do ME Aachen 2015 oraz o hybrydowego Lexusa wartości 56.000 euro. Powodzenia !!!

 

PROGRAM

 

wyniki / VIDEO 

 

GALERIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 


VI Memoriał Mjra Henryka Dobrzańskiego Hubala Glinik Zaborowski

25/09/14 g.14.15

W dniach 26-28.09.14 w Gliniku Zaborowskiej po raz czwarty odbędzie się VI Memoriał Mjra Henryka Dobrzańskiego Hubala.

ZGŁOSZENIA

PROGRAM

 

LISTY / WYNIKi

 

 

 


Łukasz Wasilewski w Biblis

25/09/14

Łukasz Wasilewski w świetnym stylu rozpoczął starty w turnieju CSI2  Biblis GER  Na Dublin był drugi w konkursie dla MK.

 

WYNIKI / LISTY

zgłoszenia

 

 

 


Dalia Lehmann liderką rankingu Dzieci PZJ

24/09/14

Dalia Lehmann zdecydowanie prowadzi w rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego na dzień 22.09.14  Młodziutka reprezentantka Polski w miniona niedzielę wygrała licznie obsadzony konkurs 130 w Arezzo na Cool Boy, na Chronos była trzecia.  W rankingu dzieci sklasyfikowanych jest 55 zawodników.

RANKING

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4683
Ludwiczak Krzysztof  2916
Wojcianiec Wojciech 2774
Grzegorzewski Adam 1990
Kaźmierczak Michał    1960
Bobik Jan 1798
Grzelczyk Kamil  1568
Wechta Maksymilian   1471
Opłatek Andrzej  1164
Kubiak Grzegorz 821

31/01/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19