W tym tygodniu:
 
Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Grzegorz Kubiak 
 
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
Juliana Suska 
 
Jan Chrzanowski  
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

JumpOff Hiipodrom Sopot 22-25 stycznia 4 kwalifikacja - wyniki LIVE


Propozycje CSI3-W Torwar Warszawa Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 12-15 marca 2015

23/01/15 g.17.00     PROPOZYCJE 

 


Klasy Sportowe za sezon 2014

21/01/15 g.14.15

Klasa Mistrzowska została nadana przez PZJ ośmiu zawodnikom za osiągnięcia sportowe w 2014 oraz 82 zawodników otrzymało Pierwszą Klasę. 

 


Sprawozdanie z Zebrania Zarządu PZJ z dnia 16.01.15

19/01/15 

źródło www.pzj.pl    SPRAWOZDANIE


Jarosław Skrzyczyński i Crazy Quick VIDEO 155 cm Grand Prix World Cup Leipzig 2015

 

18/01/15 g.15.00  WYNIKI


Najważniejsze daty 2015 roku dla naszego sportu

17/01/15

Najważniejsze imprezy 2015 :

Samorin, Aachen, Wr Neustadt, Warka, nie może Was nie być w Sopocie i w Jakubowicach !!

Kalendarz imprez 2015

 


CSI5-W Leipzig 2015 - podręczne linki

14/01/15

Mistrz Polski Jarosław Skrzyczyński wystartuje w prestiżowym 5-gwiazdkowm turnieju w Leipzig w Niemczech w dniach 15-18.01.15. POWODZENIA !!

PODRĘCZNE LINKI


Jarosław Skrzyczyński wywiad 13.01.15 TVDRON


Hymn Polski dla Jarosława Skrzyczyńskigo i video z przejazdu podstawowego Grand Prix CSI2 Neustadt Dosse 2015

12/01/15

Sukces Jarosława Skrzyczyńskiego w największych serwisach sportowych

11/01/15 

 


Skrzyczyński Jarosław 3817
Wojcianiec Wojciech 3231
Ludwiczak Krzysztof  2747
Opłatek Andrzej  2336
Bobik Jan  1917
Wechta Maksymilian  1794
Kubiak Grzegorz  1569
Grzegorzewski Adam  1480
Grzelczyk Kamil  1429
Kaźmierczak Michał 1409

30/09/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19