W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Pola Wawrzyniak
 
 
 
Monika Dulczewska 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Grand Prix Dzieci HZO DiM w Lesznie dla Aleksandry Kierznowskiej !!!

13/03/16 

Grand Prix Dzieci HZO DiM w Lesznie zdecydowanie wygrała Aleksandra Kierznowska na Never Mind i była druga na Dior V. W Grand Prix Gr D i E najlepsza była Wiktoria Stanisławska na Roxana Z. Finał Dzieci II wygrał Maksymilian Parkitny na Sopran, Aleksandra Osuch wygrała Finał gr D bis na Annouschka 10. Olga Skrobacz na D'April była najlepsza w Finale gr.C. Natalia Sydow wygrała Finał A2, Aleksandra Osuch Finał gr B a Maria Karnabal była najlepsza w Finale gr A1. 

 


Klara Kostrzewa w świetnej formie w Mijas

Klara Kostrzewa w Top Formie !!!

Dwa konkursy LR z bardzo dobrymi wynikami ( 1 x 0 pkt i 1 x 1 pkt )  WYNIKI


5 eliminacja HPP Michałowice 2016 - program, zgłoszenia, aktualny ranking

 09/03/16

 

 


KADRA NARODOWA POLSKI w skokach przez przeszkody - 22.02.2016

 08/03/16

Oficjalny skład Kadra Narodowej Polski w Skokach przez Przeszkody Polskiego Związku Jeździeckiego na sezon 2016.

 

 

 

 


Ranking FEI nr 182 na koniec lutego 2016 - Simon Delestre nr 1 na świecie

08/03/16

Światowy ranking na koniec lutego 2016 przyniósł zmianę na pozycji lidera. Aktualnie numerem jeden światowego rankingu jest Simon Delestre z Francji z 2878 pkt. Najwyżej w światowym ranking spośród polskich jeźdźców znajduje się Jarosław Skrzyczyński, z 930 pkt zajmuje aktualnie 157 miejsce. W rankingu w górę spośród reprezentantów Polski największe awanse zanotowali Łukasz Koza 301 miejsce w górę ), Sandra Piwowarczyk Bałuk  (694 miejsca w górę ),  Wojciech Wojcianiec 259 miejsc w górę ), Aleksandra Kozanecka ( 142 miejsca w górę ),  Andrzej Opłatek ( 78 miejsc w górę ), Dawid Kubiak   ( 131 miejsc w górę ). W rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej na koniec lutego sklasyfikowanych jest 54 polskich jeźdźców.

 

 

Ranking PZJ na na koniec lutego 2016

07/03/16 

Ranking PZJ na koniec lutego 2016 

Lider rankingu- Jarosław Skrzyczyński 

Lider w kat  MJ - Andrzej Opłatek

Lider w kat Jun - Adam Grzegorzewski 

Lider w kat Dzieci - Ola Kierznowska 

 

RANKING 

 

 


XI Akademickie Mistrzostwa Świata w Jeździectwie – skoki 2016

07/03/16

 Normy i zasady kwalifikacji do reprezentacji Polski na XI Akademickie Mistrzostwa Świata w Jeździectwie – skoki 28-06.-02.07.2016 Flyinge (Szwecja)  

 

 


Klasy sportowe PZJ za 2015 rok - zestawienie

07/03/16 

 


Arkadiusz Fimmel wygrał Grand Prix Leszna

06/03/16

Arkadiusz Fimmel z KJ Agro Handel Śrem na kaczy Zimowa Dama wygrał Grand Prix Leszna. Pierwszy Halowy Puchar Leszna 2016 zdobył Jarosław Skrzyczyński.

 

fot. Primel.pl  

 

 


Grand Prix Wolicy dla Maksymiliana Wechty

06/03/16 

Wyniki w Wolicy pod dyktando Wechta Team !
Maksymilian Wechta wygrał Grand Prix na Quinchella, był drugi na Corianos Ass , trzecia miejsce w konkursie wywalczyła Małgorzata Koszucka na Limtender. 

WYNIKI

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław  4099
Wojcianiec Wojciech  4068
Opłatek Andrzej  3947
Ludwiczak Krzysztof  3348
Wechta Maksymilian  2831
Bobik Jan  1930
Grzelczyk Kamil  1804
Kaźmierczak Michał  1616
Kubiak Grzegorz  1548
Kubiak Dawid 1528

31/05/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21