W tym tygodniu :
 
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Maksymilian Wechta
CSI1 Wiktoria Stanisławska
 
livestream płatne
 
 
 

 
 
Aleksandra Lusina Gołas, Szymon Najdzionek 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Galeria Cavaliada Ewa Imielska Hebda

 


Ranking FEI na koniec listopada 2014

10/12/14

Jarosław SKrzyczyśki najwyżej spośród polskich jeźdźców w rankingu FEI na koniec listopada b.r. Liderem światowego rankingu niezmiennie jest brytyjczyk Scott Brash.

RANKINGI FEI

 

 


MEVISTO AMADEUS HORSE INDOORS Salzburg 2014

10/12/14

W prestiżowym turnieju w Austrii w dniach 11-14 grudnia w 4gwiazdkowym turnieju Polskę reprezentować będą Michał Kaźmierczak i Paulina Koza, w zawodach CSI2 - Łukasz Koza a w CSIJ Maja Popiół. Katarzyna Jankowska i Anastazja Broniatowska

Powodzenia !! Podręczne linki 

 


Cavaliada Poznań 2014 wyniki - galerie - video

 

 

CAVALIADA POZNAŃ 2014

 

 

 

 

 

 

 


Andrzej Opłatek i El Camp video z sukcesu w GP w Budapeszcie


Ranking PZJ na koniec listopada 2014

Jarosław Skrzyczyńki, Zuzanna Gowin, Andrzej Opłatek, Dalia Lehmann to liderzy rankingów PZJ na koniec listopada 2014 r.

 

Zobacz rankingi

 


Andrzej Opłatek trzeci w Grand Prix w Budapeszcie !!

30/11/14

Andrzej Opłatek na El Campie ukończył Grand Prix LR CSI2 w Budapeszcie na trzecim miejscu, najlepiej spośród polskich jeźdźców. 

 

Konkurs GP wygrał reprezentant Austrii Marcus Stock.

 

WYNIKI GRAND PRIX


HZO Wolica 28-30.11 - wyniki

30/11/14

WYNIKI Wolica 28/11/14

WYNIKI Wolica 29/11/14

WYNIKI Wolica 30/11/14   Grand Prix wygrał Kamil Grzelczyk na Wibaro.


Andrzej Opłatek drugi w Budapeszcie !

30/11/14 g.12.30

Andrzej Opłatek w świetnej formie w Budapeszcie.

W porannym konkursie 140 drugi na Light My Fire. Konkurs wygrała Jorne Sprehe GER.

 

 

WYNIKI KONKURSU

 

 


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Budapeszcie galeria

 

29/11/14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4137
Ludwiczak Krzysztof  2690
Wojcianiec Wojciech 2300
Kaźmierczak Michał     2153
Grzelczyk Kamil 
1781
Wechta Maksymilian 1519
Opłatek Andrzej  1378
Grzegorzewski Adam 1168
Bobik Jan 1095
Kiecoń Mściwoj  960

30/04/18

 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1378
2. Grzegorzewski Adam  1168
3. Matuszewska Magdalena  368
4. Szmytka Michalina  361
5. Rynkiewicz Martyna 285
6. Pawlicka Dajana 231
7. Klein Olaf 194
8. Minkiewicz Weronika 169
9. Rozynek Martin 148
10. Seroka Anna 124

30/04/18

1. Milczarek Nina 346
2. Bolko Aleksandra    249
3. Lewicki Filip 235
4. Januszewska Zuzanna 218
5. Bado Gabriela 181
6. Suska Juliana  172
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Baehr Maria  151
9. Lehmann Dalia 135
10. Dobkowska Milena 95

30/04/18

1. Marchwicka Maja  435
2. Jannasz Wiktoria  310
3. Smura Kornelia 270
4. Zawadzka Eliza  245
5. Gola Katarzyna  235
6. Jabłońska Julia  230
6. Stefańska Natalia 230
8. Konieczna Róża 220
9. Barańska Laura  210
10. Biegalska Iga  185

27/03/18

1Jackowiak Marcelina  158
2.  Ganowska Julia  136
3.  Biel Zofia 131
4.  Śliwiński Antoni 130
5. Ryciak Wiktoria 120
6. Karnabal Maria  118
Von Mauberg Wiktoria 117
8. Skotarczak Nel  108
9. Dubiniak Michał 102
10. Dąbrowska Agata  101

11/04/18

1. Kapel Julia   213
2. Derda Agata  135
3. Konarska Marta 113
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 28
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 16

11/04/18

1. Walorek Julia   198
2. Wypiór Marta 161
3. Banaszak Zofia 160
3. Pietrzak Daria  128
5. Wojtaś Julia  100
6. Zawadzka Eliza  98
7. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
8. Hałoń Katarzyna  70
10. Konarska Marta 69

11/04/18

1. Derda Agata 428
2Kamińska Agata  349
3Płatek Oliwia 265
4. Jabłońska Julia 247
5. Henzel Dominika 234
6. Jurzak Franciszek 219
7. Oleszkiewicz Nina 169
8. Heydel Karolina  139
9. Walorek Julia  134
10. Gramza Amelia  127

11/04/18

1. Golicka Zuzanna  192
2. Budzyńska Zofia 135
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 60
4. Pyrek Filip  60
6. Łopucka Adrianna   56
7. Jurzak Franciszek  40
8. Olejnik Weronika  35
9. Julia Janku  20
10.  Grzywińska A / Jędrychowska O. 15

11/04/18