W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Prezes PZJ Michał Szubski złożył rezygnację.

Michał Szubski, pełniący funkcję prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego od 3 sierpnia 2015r., na dzisiejszym Nadzwyczajnym Walnym Zjeździe Sprawozdawczo-Statutowym Delegatów Polskiego Związku Jeździeckiego, złożył rezygnację. 

31/05/16

 

VIDEO www.swiatkoni.pl

CSI3 Lisnyky UKR 2016 WYNIKI

W dn 27-29.05.16 Michał Kaźmierczak startował w zawodach CSI3 Lisnyky na Ukrainie. W Finale 140 na Apart wywalczył drugie miejsce, w Grand Prix na Woody był 11.

 

WYNIKI TURNIEJU

 


Baltica Equestrian Tour - II tydzień - 24-29 maja 2016 - WYNIKI KOŃCOWE

30/05/16

Najlepsze wyniki  dla Polski podczas drugie tygodnia BET w Ciekocinku wywalczyli : Ekipa Juniorów - zwycięstwo w Pucharze Narodów CSIOJ , Mściwoj Kiecoń - 5 miejsce Grand Prix CSI2, Jacek Zagor - zwycięzca GP CSI1, Maria Baehr - 2 miejsce Grand Prix Dzieci, Marek Lewicki i Jarosław Skrzyczyński zwyciężali w konkursach dla Młodych Koni, Ekipa Dzieci - trzecie miejsce w PN CSIOCh. Formą błyszczeli Adam Grzegrzewski i Monika Grundkowska. W pierwszym etapie Jeździeckiego Grand Prix Wolnej Polski Totalizatora Sportowego pierwsze trzy miejsca zajmują : Mściwoj Kiecoń, Hubert Kierznowski i Anna Szary Ziębicka

 

 


XII ZO Grand Prix PP Żywności i Fundacji Orła Białego oraz ZT Olsza, 28-29.05.2016 WYNIKI KOŃCOWE

30/05/16 

 


Jeździeckie Grand Prix Wolnej Polski Totalizatora Sportowego - sezon 2016

Na cykl Jeździeckiego Grand Prix Polski Totalizatora Sportowego w edycji 2016 składają się cztery Etapy:

Etap I - Grand Prix
CSI** Ciekocinko – 29 maja 2016
Etap II – Grand Prix
CSI*** Jakubowice – 24 lipca 2016
Etap III - Grand Prix
CSI*** Ciekocinko - 28 sierpnia 2016
Etap IV - Finał JGPP – MP-B Jakubowice – 11 września 2016
                                                            Relacja TVP Sport 

 

29/05/16  

 

 


Po 4 turniejach Furusiyya FEI Nations CupTM Division 2 - Polska w rankingu ligi wciąż na 3 miejscu

1.    Hiszpania            -    335
2.    Ukraina            -    290
3.    Polska          -    140
4.    Austria            -    135
5.     Portugalia            -    132.5
6.    Luxembourg        -    120.0
7.    Norwegia            -    115
8.    Rosja          -    102.5
9.    Węgryy            -      92.5
10.    Dania           -      70
11.    Finlandia            -      55
12.    Turcja            -      47.5
13.    Słowenia            -      35

Ranking  Ligi na dzień 27/05/16 po 4 turniejach pobierz

 


Polskie Dzieci z trzecim miejscem w Pucharze Narodów w Ciekocinku !!

Reprezentacja Polski Dzieci w składzie : Aleksandra Kierznowska - Vivian Brattli - Juliana Suska i Maria Baehr pod wodzą trenera Tomasza Włodarskiego wywalczyła trzecie miejsce w Pucharze Narodów Dzieci CSIOCh w Ciekocinku. Najlepiej w ekipie pojechała Maria Baehr na 11 letniej klaczy La Strada L / Bischof L - Lord Kemm / 0 / 4 pkt. 

fot Monika Zalewska  27/05/16 

 


Sukces !! Polscy Juniorzy wygrali Puchar Narodów w Ciekocinku !

 

Reprezentacja Polski w składzie : Monika Grundkowska, Kamila Rokita, Stanisław Piątkowski i Filip Lewicki  pod kierunkiem trenera Rudolfa Mrugały wygrała Puchar Narodów CSIOJ podczas Baltica Equestrian Tour w Ciekocinku. Najlepiej w ekipie spisała się Monika Grundkowska na 8 letniej klaczy Dhaha / Vincenzo x Cantos  / która pokonała bez błędów oba  nawroty. 

27/05/16 

fot Monika Zalewska 

 


Silesia Equestrian Tour 14-24 lipca 2016 - program, propozycje

27/05/16

 

 

 


Rozkład jazdy 25-29 maja 2016

BALTICA EQUESTRIAN TOUR CIEKOCINKO      LIVEstream


 

DANUBE CUP SAMORIN SVK 

2m 130 cm Bronze Tour Aleksandra Kozanecka POL / Calero Z  WYNIKI

2m 140 cm Silver Tour Zuzanna Gowin POL / Captain WYNIKI   VIDEO

 


ZO OLSZA 


MP Oldbojów Poczernin


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21