W tym tygodniu:
 
Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Grzegorz Kubiak 
 
 
 
 
Maksymilian Wechta 
 
Juliana Suska 
 
Jan Chrzanowski  
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI-W Olomouc 2015 - WYNIKI

16/06/15

Międzynarodowy turniej w Olomouc zaliczany do rankingu Pucharu Świata był bardzo udany dla Reprezentantów Polski, Jarosław Koziarowski wygrał Finał Rundy Młodych Koni, W najtrudniejszych konkursach Diamond Tour najlepiej spisali się Antoni Strzałkowski, Paulina Koza a w Grand Prix Dawid Kubiak. Łukasz Koza był trzeci w Finale 135 Silver Tour. W konkursach dla juniorów formą błyszczała Anastazja Broniatowska. 

 

 


Aktualizacja Rankingów PZJ

16/06/15 

 


Future Champions Hagen 2015 - Skład Reprezentacji Polski

14/06/15

 

Reprezentacja Polski Dzieci i Juniorów w dniach 16-21 czerwca b.r. wystartuje w międzynarodowym turnieju CSIOJ / CSIOCh w Hagen. 

 

SKŁAD Reprezentacji Polski / Program / Podręczne linki

 

 


Rezygnacja Prezesa PZJ

Dnia 7 czerwca br. prezes Polskiego Związku Jeździeckiego Łukasz Abgarowicz na ręce zarządu złożył pisemną rezygnację z pełnionej funkcji. Zgodnie ze statutem obowiązki prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego przejął wiceprezes Henryk Święcicki.

http://pzj.pl/node/rezygnacja-prezesa-pzj    14/06/15

 


Jarosław Koziarowski wygrał Finał Rundy Młodych Koni w Olomouc

Jarosław Koziarowski wygrał Finał Rundy Młodych Koni w Olomouc na siwym 7 letnim holsztyńskim  wałachu Chenet / Contender - Carolus / wyhodowanym w Polsce przez Romę i Ryszarda Kosickich, będącym własnością Urszuli Koziarowskiej.  Jarosław Koziarowski pokonał 17 par finałowej rozgrywki konkursu w którym startowało 65  koni. 

 

 

 


CSI3-W Olomouc 2015 - dzień II

13/06/15

Antoni Strzałkowski, Jarosław Koziarowski, Maja Radomska i Joanna Tłuszcz - najlepsi w piątek 12.06.15 w zawodach CSI3-W w Olomouc. 

 

 

 

 

 


Hubert Kierznowski przebojem drugiego dnia zawodów CSI4 Poznań

13/03/15

Hubert Kierznowski wygrał dwa piątkowe konkursy zawodów CSI4 w Poznaniu - LR 150 cm o nagrodę firmy Andrewex na Denver Z i poranny konkurs dla Młodych Koni na Dior V.

 

W konkursie MR najlepiej spośród reprezentantów Polski, spisał się Michał Kaźmierczak na Apart - 4 miejsce, w konkursie ŚR drugi był Leszek Gramza na Badorette.

Pierwszy konkurs w rundzie Dzieci CSICh wygrała Julia Kuśnierczak na Orinoko W, a w rundzie Juniorów CSIJ najlepszy był Filip Lewicki na Codetia VDL

 

 

 


CSI3-W Olomouc 2015 - I dzień

12/06/15

Pierwszego dnia licznie obsadzonego turnieju w Olmouc najlepiej spośród naszych zawodników spisali się : Anastazja Broniatowska, Jarosław Kozarowski, Łukasz Appel i Łukasz Koza. 

 

 

 


Pierwszy dzień w Poznaniu pod dyktando reprezentantów Polski

 12/06/15 

Trzy na cztery rozegrane pierwszego dnia konkursy w Poznaniu wygrali Polacy. Grzegorz Psiuk - wygrał konkurs DR, Kamil Grzelczyk - konkurs ŚR a Jarosław Skrzyczyński był najlepszy w konkursie dla Młodych Koni. Do niedzielego Grand Prix po udanym starcie w konkursie DR, zagrali się oprócz Grzegorza Psiuka - Mściwoj Kiecoń, Maksymilian Wechta i Piotr Morsztyn.

 


CSIO5 Sopot 2015 za nami

10/06/15 

Gwiazdy turnieju i atmosfera CSIO w obrazkach. 


Skrzyczyński Jarosław 3817
Wojcianiec Wojciech 3231
Ludwiczak Krzysztof  2747
Opłatek Andrzej  2336
Bobik Jan  1917
Wechta Maksymilian  1794
Kubiak Grzegorz  1569
Grzegorzewski Adam  1480
Grzelczyk Kamil  1429
Kaźmierczak Michał 1409

30/09/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1480
2. Grundkowska Monika   444
3. Milczarek Nina 238
4. Żołądkiewicz Maciej   197
5. Seroka Anna  179
6. Pawlicka Dajana 176
7. Kubiak Jakub 140
8. Kałdonek Martyna  139
9. Klein Olaf  136
10.Szmytka Michalina  126

30/09/19 

1. Kierznowska Aleksandra 935
2. Lewicki Filip    581
3. Suska Juliana 423
4. Lehmann Dalia 375
5. Lewandowski Aleksander 282
6. Kawa Aleksandra  201
7. Błaszczak Julia  195
8. Babiak Filip  189
9. Bado Gabriela  174
10 Skrobacz Olga 161

 30/09/19

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19