WIELKANOC 2019 
 
 
 
Radosław Zalewski 
 
 
 
 
Adam Grzegorzewski, Wiktoria Bedyńska 
 
 
 
Maksymilian Wechta, Leszek Gramza, Przemysław Konopacki, Zuzanna Kucharska, Katarzyna Wiśniewska
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Magna Racino Spring Tour 2015 - 22-26.04.15 - zgłoszenia, podręczne linki

21/04/15 g.16.15

Ponad 600 koni, blisko 200 zawodników z 31 państw w tym liczna reprezentacja Polski, wystartuje w kolejnym tygodniu Magna Racino Spring Tour w Ebreichsdorfie w dn. 22-26.04.15. Powodzenia!!

 

 

 


OOM 2015 - regulamin, kalendarz eliminacji, finał 11-12.07.15 Bobrowy Staw Sowia Wola

21/04/15 g.15.20 

 


Linz Pferdefestival 23-26.04.2015 zgłoszenia, podręczne linki

21/04/15 

Liczna Reprezentacja Polski w dniach 23-26 kwietnia wystartuje w zawodach CSI2 / CSIYH  / CSIJ / CSICh /CSIU25 w Linz.  Powodzenia !! 

 

 


Wiadomość dnia ! Maksymilian Wechta wznowił treningi !!

21/04/15 g.09.15

Maksymilian Wechta po kilku miesięcznej przerwie potrzebnej na rehabilitację nogi po zeszłorocznej kontuzji, wznowił treningi !!

 

Wspaniała wiadomość !!

Czekamy na pierwsze zawody.

 

na zdjęciu : Boliwia  i Maksymilian Wechta  - pierwszy trening   

 

 

 

 

 


Rusza POLSKA LIGA JEŹDZIECKA® sezon 2015 - pierwsze zawody 24-26.04. Michałowice ZGŁOSZENIA

21/04/15 06.45

KJK Szary Michałowice - I Etap rozgrywek POLSKIEJ  LIGI JEŹDZIECKIEJ® sezon 2015 - program, zgłoszenia, propozycje, regulamin ligi. Pula nagród 60.000 zł 

 

 


Steve Guerdat zdobywcą PŚ w Las Vegas

20/04/15

 

Mistrz Olimpijski - Steve Guerdat wygrał Pucha Świata w Las Vegas, drugie miejsce zajęła Penelope Leprevost a trzecie Bertram Alllen.

 

 

 

 

 

 


Piotr Morsztyn i Osadkowski Van Halen Grand Prix CSI3 San Giovanni - 7 miejsce


HALOWY PUCHAR POLSKI Jaszkowo 2015 - medaliści, końcowe rankingi

19/04/15 g.19.00

WYNIKI i  KOŃCOWE KLASYFIKACJE HPP 2015

 

SENIORZY 

złoto Andrzej Głoskowski - KJ Agro Handel Śrem

srebro Stanisław Przedpełski - KJ DiM Warszawa

brąz Dawid Kubiak - Sobieski Jumping Team Gdańsk

 

MJ 

złoto Weronika Wilska SKJ Sopot

srebro Aleksandra Więckowska BPK MAZ

srebro Nikol Makulik KJ Trachy Gliwice 

 

Juniorzy

złoto Adam Grzegorzewski - KJ Agro Aves Gajewniki

srebro Stanisław Piątkowski  KJ Strzała Krubiczew

brąz Dajana Pawlicka KJ Agro Handel Śrem

 

Amatorzy

złoto Robert Hestkowski JKS U Robsonów 

srebro Henryk Polednia  KJ Turbud Brzeg 

brąz Marek Pawluczuk JKS U Robsonów 

 


Polacy w Grand Prix San Giovanni i Magna Racino

19/04/15 g.17.40

Najlepsze wyniki w konkursach GP naszych reprezentantów na zagranicznych arenach : 

 

Grand Prix CSI3 San Giovanni 

7 m. Piotr Morsztyn i Osadkowski Van Halen 0/4 pkt 

 

Grand Prix CSI2 Magna Racino 

11m. Michał Ziębicki i Heartbreaker 5 - 4pkt w pp


Sukces !! Krzysztof Ludwiczak wygrał Finał 140 w San Giovanni !!

Krzysztof Ludwiczak na Belycette K wygrał w San Giovanni Finałowy konkurs 140 ! Gratulacje !!

WYNIKI


Skrzyczyński Jarosław 4631
Ludwiczak Krzysztof  2874
Wojcianiec Wojciech 2758
Grzegorzewski Adam 1956
Kaźmierczak Michał    1779
Bobik Jan 1649
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1389
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 889

31/03/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1956
2. Dajana Pawlicka   409
3. Szmytka Michalina 358
4. Grundkowska Monika  319
5. Milczarek Nina 240
6. Najdzionek Szymon 226
7. Klein Olaf 184
8. Seroka Anna 179
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 109

31/03/19

1. Kierznowska Aleksandra  503
2. Lewicki Filip   475
3. Lehmann Dalia 315
4. Suska Juliana 252
5. Barański Mikołaj  212
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Kawa Aleksandra 192
8. Bado Gabriela  136
9. Dobkowska Milena 135
10. Baehr Maria 109

31/03/19

1. Jabłońska Julia  1192
2. Kucharska Zuzanna  978
3. Marchwicka Maja 752
4. Pietrzak Daria 705
5. Biegalska Iga 700
6. Zawadzka Eliza  630
7. Jannasz Wiktoria 567
8. Brańka Borja Maria 514
9. Wypiór Marta 379
10.  Smura Kornelia  327

09/04/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Pellowska Paulina 171
3. Skotarczak Nel  164
4. Pieta Julia  149
5. Ryciak Wiktoria 145
6. Janiszewska Lena  139
7  Sówka Nell  128
8. Piontek Barbara 125
9. Ganowska Julia  124
10. Pawłowska Kornelia  115

09/04/19

1. Szeszuła Zuzanna 222
2. Piontek Helena 200
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja   129
5. Bar Karolina 101
6. Padalak Maria 82
7. Naumiuk Roksana  71
8. Mycio Oliwia  63
9.  Jarecka Lena 42
9. Panarowicz Nikola 42

09/04/19

1. Henzel Dominika 470
2. Płatek Oliwia 392
3. Derda Agata  369
4. Heydel Karolina  348
5. Kamińska Agata  326
6. Osuch Aleksandra  292
7. Konarska Marta  194
8. Zawadka Joanna  187
9.   Tuliszkiewicz Olga  185
10.  Piontek Helena  173

09/04/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  76
5. Jędrychowska Aleksandra  35
6. Dubiniak Matylda  15
6.  Okupny Wiktoria  15
6.  Pieta Julia  15
9.  Klota Amelia  10
9  Bar Karolina  10

09/04/19