W tym tygodniu:
 
 
livestream  / płatne / 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT 

Maksymilian Wechtam Bartosz Goszczyński, Anna Ebner, Paulina Malinowska, 

 
 
 
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI4 Poznań 11-14 czerwca 2015 - zgłoszenia

   29/05/15

 

 


Klara Kostrzewa w Wierden - CSI2 28-31.05.2015

 29/05/15 

 

 

 


Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Dzieci Warka 2-4 lipca 2015 - propozycje

27/05/15 

 

 

 

 

 

 

 

 


Galeria CSIO Lamprechtshausen 2015

   27/05/15

 


ZO w Kwiekach pod dyktando Maksymiliana Wechty

26/05/15

Maksymilian Wechta podczas ZO w Kwiekach w dn. 22-24.05 wygrał niedzielny konkurs Grand Prix, sobotni konkurs DR, w piątek był drugi. 

 

WYNIKI ZO Kwieki 2015

 

 

Jarosław Skrzyczyński na Inferno drugi w Magna Racino

Jarosław Skrzyczyński na Inferno w finałowym konkursie Diamond Tour Jacques Lemans 145 cm zaliczanym do LR  w Magna Racino był drugi. 

 

 

 


Finały w Lamprechtshausen. Filip Lewicki najlepszy Nikol Makuli druga

26/06/15

Poniedziałkowe Finały w Lamprechtshausen zakończyły się sukcesem Filipa Lewickiego, który zwyciężył w Grand Prix Dzieci na Codetia VDL. Nikol Makulik na Veronie była druga w Grand Prix MJ. W juniorskim Grand Prix najlepiej spośród reprezentantów Polski spisała się Joanna Marciniak na Chelsea Blue, w którym zajeła 14 miejsce.

 

 

 

 

 


Dajana Pawlicka przebojem w Lamprechtshausen !

24/05/15 g.22.00

 

Juniorka KJ Agro Handel Śrem - Dajana Pawlicka - przebojem turnieju w Lamprechtshausen. Po dwukrotnym zajęciu drugiego miejsca w konkursach CSIOJ, wywalczeniu z ekipą trzeciego miejsca w Pucharze Narodów, wygrała dziś konkurs 140 na Bartino. Gratulacje !!!

WYNIKI dnia 

 


Gabriela Biedka ( PROFI ) i Justyna Bielecka ( AM) złotymi medalistkami Akademickich Mistrzostw Polski Wrocław 2015

24/05/15

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

 

 


Grand Prix Michałowic dla Andrzeja Głoskowskiego

24/05/15 g,20.20 

 

Andrzej Głoskowski zdominował niedzielne finały w Michałowicach, na Romeo  des Vaux wygrał Grand Prix, na Centroplast Dinar był drugi w Finale Średniej Rundy, na Colly ukończył Finał Małej Rundy na trzecim miejscu.

WYNIKI KOŃCOWE  

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19