W tym tygodniu:
 
 
 
Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Wojciech Dahlke 

 


CSI4/2/1 Samorin SVK

Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Radosław Zalewski, Michał Każmierczak, Izabela Vinckier, Nadia Kużma, 


CSI2-W Ryga LAT

Łukasz Wasilewski, Bogna Sąsiadek, Matylda Malepszy 


CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Paulina Malinowska


CSI2/1/YH Zuidwolde NED

Cassandra Orschel, Sandra Piwowarczyk


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Maksywmilian Wechta - wywiad dla EY-Cup European Youngster Cup Jumping - 2 miejsce w CSI U25 w Jakubowicach


Ranking EUROPE DIVISION 2 - Furusiyya FEI Nations CupTM 2015

29/08/15 

 


Galeria Silesia Equestrian Tour

wyniki https://zawodykonne.com/zawody/kjosadkowski/13

Posted by KadraSkoki.pl on 28 sierpnia 2015

Silesia Equestrian - zgłoszenia I tydzień 26-30.08.15


Drzonków MPMK / Grand Prix Ogierów 21-23 sierpnia 2015 - WYNIKI

24/08/15 

 


Jarosław Skrzyczyński finiszuje na 22 miejscu w Aachen

23/08/15 - Jarosłąw Skrzyczyński i Crazy Quick - finaliści ME w Aachen

Wyniki końcowe Mistrzostw Europy Seniorów  

 


Krzysztof Ludwiczak przebojem w Aachen !

20/08/15

Krzysztof Ludwiczak na Zoweja bez błędów w drugim konkursie w Aachen, będącym pierwszyn nawrotem Pucharu Narodów i drugą kwalifikacją indywidualną Mistrzostw Europy Seniorów. Krzysztof Ludwiczak w klasyfikacji indywidualnej po dwóch konkursach zajmuje 18 miejsce z 4.32 pkt , Jarosław Skrzyczyński jest na 37 miejscu z 8.37 pkt , Msciwoj Kiecoń z 21.18 pkt zajmuje miejsce 73 i Michał Kaźmierczak z 22.14 - 74.

 

Zoweja 11 letni ogier rasy KWPN wł Andrewex sp z o.o. / Burggraff - Libero H / 

 

 

WYNIKI KONKURSU

WYNIKI INDYWIDUALNE po dwóch konkursach

WYNIKI ZESPOŁOWE

 


Aachen - po pierwszym dniu ME - Mściwoj Kiecoń najlepszy spośród naszych reprezentantów, Polska na 12 miejscu zespołowo

19/08/15

Mściwoj Kiecoń i Urbane najlepszą Polską parą pierwszego konkursu ME w Aachen - wynik 76.03 - 37m., 
Krzysztof Ludwiczak 76.31 - 39m,
Jarosław Skrzyczyński 76.41 - 40m,
Michal Kazmierczak 95.96 - 86m

 

 

Polska na 12 miejscu zespołowo po I konkursie. 

WYNIKI Indywidualne 

WYNIKI TURNIEJU / PROGRAM 

Relacja TV na Eurosport i na TVP Sport 


Mistrzostwa Europy Seniorów Aachen 2015

19/08/15 

Michał Kaźmierczak / Que Pasa 5

Krzysztof Ludwiczak / Zoweja

Mściwoj Kiecoń / Urbane

Jarosław Skrzyczyński / Crazy Quick

 

wyniki / listy

TV Eurosport od 14.30 

live www.feitv.org / płatne

 

 

 

19/08/15 godz. 14.00 - pierwszy konkurs kwalifikacyjny 


Brązowy medal Mistrzostw Europy Dzieci - video dekoracja

 

W ME Dzieci startowało 22 ekipy, Polska ukończyła na 3 miejscu z brązowym medalem. WYNIKI


Skrzyczyński Jarosław 4560
Wojcianiec Wojciech 2919
Ludwiczak Krzysztof  2771
Bobik Jan 1951
Opłatek Andrzej  1792
Kaźmierczak Michał    1765
Grzegorzewski Adam   1589
Wechta Maksymilian   1556
Grzelczyk Kamil   1495
Kubiak Grzegorz 1128

 30/06/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1589
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 323
4. Najdzionek Szymon 236
5. Milczarek Nina 230
6. Pawlicka Dajana 208
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 131
10.Libera Aleksander  125

30/06/19

1. Kierznowska Aleksandra 483
2. Lewicki Filip    446
3. Lehmann Dalia 371
4. Suska Juliana 273
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Kawa Aleksandra 211
7. Barański Mikołaj 209
8. Dobkowska Milena 171
9. Babiak Filip  130
10. Błaszczak Julia  117

 30/06/17

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  388
2. Piontek Barbara  344
3. Skotarczak Nel  322
4. Śliwiński Antoni  296
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Pawłowska Kornelia   213
10.  Janiszewska Lena  192

03/07/19

1. Piontek Helena 333
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 149
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

03/07/19

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  530
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  350
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 283
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 03/07/19

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Bar Karolina  40
7.  Jędrychowska Aleksandra 35
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  03/07/19