W tym tygodniu :
 
 
/ Jarosław Skrzyczyński, Matylda Kasner / 
 
 
 
 
 
 
 
CSI3 Drachten NED
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Gwiazdy Cavaliada Future przed kamerą - Ola i Maja

03/03/15 g.13.30

Cavaliada " kołem zamachowym " dla polskiego jeździectwa

03/03/15 g.11.15

CSIO5 Sopot 2015 - nabór Wolontariuszy

02/03/15 g.18.40

 

 

 

 


Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci - aktualizacja kwalifikacje

02/03/15 g.16.10

 

Aktualizacja kryteriów kwalifikacyjnych na Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ  / Dzieci z dn. 27/02/15

 

POBIERZ 

 

 


Aleksandra Bolko liderką rankingu Dzieci PZJ 02.03.15

02/03/15 g.15.50

 

Aktualny Ranking Polskiego Związku Jeździeckiego w kategorii Dzieci na dzień 02/03/15. Liderką rankingu jest Aleksandra Bolko. 

 

 

 


Cavaliada Future Finały Warszawa 2015

02/03/15 g.11.30

Finał CAVALIADA Future 14-15 marca 2015

zgłoszenia, propozycje, ranking 

 

 


Galeria Finały Leszno - fot primel.pl

02/03/15 g.08.50

 

 

 

 

 

 

 


Grand Prix Leszna dla Kamila Grzelczyka i Wibaro


Sandra Piwowarczyk Bałuk siódma w LT Grand Prix Oliva Nova

01/03/15 g.18.10

Sandra Piwowarczyk Bałuk zajęła 7 miejsce w Grand Prix w Oliva Nova [ 0/4//52.29s ] Konkurs wygrał reprezentant Francji Harold Boisset na Quolita Z [0/0/44,88]. W konkursie startowało 83 pary, rozgrywkę jechało 10 par. Dwie pary pokonały oba nawroty bez błędów. 

WYNIKI 

 


Aleksandra Słuszniak Marchwicka najlepsza w Lesznie

28/02/15

Aleksandra Słuszniak Marchwicka na klaczy Casablanka wygrała sobotni konkurs DR w Lesznie. W konkursach ŚR  triumfowali Weronika Wilska i na Scypion oraz Andrzej Głoskowski na Centroplast Dinar a w konkursie MR  Szymon Stasiak na Billa. Rundę Dzieci podobnie jak w piatek wygrała Wiktoria Głowacka na Aronia.

 

WYNIKI / Listy startowe niedziela

LIVE z niedzielnych finałów www.swiatkoni.pl


Skrzyczyński Jarosław 4376
Ludwiczak Krzysztof  2343
Grzelczyk Kamil 2074
Kaźmierczak Michał  2026
Wojcianiec Wojciech  
1968
Wechta Maksymilian 1391
Opłatek Andrzej  1310
Grzegprzewski Adam 1246
Bobik Jan 1137
Kiecoń Mściwoj  1073

31/12/17

 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1310
2. Grzegorzewski Adam  1246
3. Szmytka Michalina  561
4. Pawlicka Dajana  329
5. Marciniak Joanna  222
6. Seroka Anna  212
7. Ostrowska Adrianna   168
8. Rozynek Martin 154
9. Żołądkiewicz Maciej  150
10.Minkiewicz Weronika 73

31/12/17

1. Rynkiewicz Martyna 287
2. Lewicki Filip  229
3. Baehr Maria 226
4. Lehmann Dalia 213
4.  Matuszewska Magdalena 213
6. Januszewska Zuzanna 198
7. Bado Gabriela   173
8. Bolko Aleksandra   155
9. Wilczewska Weronika  89
10. Szustkowska Oliwia 84

31/12/17

1. Kierznowska Aleksandra  3843
2. Dobkowska Milena  3037
3. Suska Juliana  2862
4. Skrobacz Olga   2046
5. Kłapińska Laura 1747
6. Barański Mikołaj 1532
7. Chmielowska Emilia  1462
8. Malepszy Matylda  1398
9. Jarocka Zuzanna  1264
10. Adamietz Maria 1003

20/12/17

1.  Zawadzka Eliza  706
2.  Konarska Marta 619
3.Pliem-PerkaAleksandra  578
4. Rynowiecki Olaf  404
5. Tuliszkiewicz Olga 396
6. Karnabal Maria 345
7. Ufnal Martyna 332
8. Ganowska Julia 320
9. Misztal Maggie 317,5
10. Jackowiak Marcelina 302

20/12/17

1. Kapel Julia   227,5
2. Derda Agata 217
3. Markiewicz Alicja 134
4. Siudzińska Dominika 72
5. Ratajska Gabriela 66
6. Frołow Anastazja 62
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Owczarz Mateusz 30
10. Kotkiewicz Edyta  25

20/12/17

1. Walorek Julia   472
2. Banaszek Zofia 371
3. Bieńkowska Anna  203
4. Grzymała Gabriela  183
5. Von Mauberg Aurelia  182
6. Henzel Dominika 160
7.  Bednarczyk Julia  154
8. Sydow Natalia 142
9. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

20/12/17

1. Kamińska Agata 1367
2. Osuch Aleksandra  1184
3. Henzel Dominika 565
4. Derda Agata  562
5. Płatek Oliwia  557
6. Stefańska Natalia  570
7.  Walorek Julia 423
8. Bors Iga  340
9. Wągrodzka Róża   336
10. Dubiniak Matylda  327

20/12/17

1. Budzyńska Zofia  493
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  250
4Golicka Zuzanna  244
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

20/12/17