W tym tygodniu :
 
 
Krzysztof Ludwiczak 
 
 
livestream www.tv.fei.org
 
 
TV - Eurosport, TVP Sport 
 

 


CSI2 Bonheiden BEL

Adam Grzegorzewski, Michał Kaźmierczak, Wojciech Wojcianiec, 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Sukces !! Ekipa Juniorów trzecia w Pucharze Nardów w Lamprechtshausen

23/05/15 g.17.40 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski 21-25.05.15 - wyniki II półfinał, listy finał

 

23/05/15 g.16.50

 

 

 

 

 


Sukces ! Polskie Dzieci wywalczyły trzecie miejsce w PN w Lamprechtshausen !!

 

23/05/15 g.12.45 

 


Lamprechtshausen. Dajana Pawlicka druga !

Drugi dzień turnieju Amadeus Junior Specials CSIO J/Y/Ch - 22 maja 2015 

23/05/15 g.06.30


Jarosław Skrzyczyński drugi w konkursie otwarcia 150 LR w Magna Racino

© Tomas Holcbecher  22/05/15 g.20.40  

 


Akademickie Mistrzostwa Polski 21-25.05.15 - wyniki I półfinał

 

22/05/15

 

 

 

 

 


CSIO5 Sopot 2015 - program

 22/05/15  

 


CSN Cottbus-Sielow 2015

22/05/15

Mściwoj Kiecoń, Nawojka Kiecoń, Piotr Kaliszuk, Paulina Maciejewska, Artur Moksiewicz, Kacper Moksiewicz, Wiktoria Mrugała, Julia Wieczorek w dniach 22-24 maja wystartują w Niemczech w turnieju CSN w Cottbus Sielow. 

Podręczne linki, program, zgłoszenia  

 

 


Lamprechtshausen. Filip Lewicki drugi !

21.05.15 

Najlepsze wyniki  naszych reprezentantów pierwszego dnia w Lamprechtshausen :

 

Konkurs CSIOCh 115 cm

Filip Lewicki na Codetia VDL - 2 miejsce

 

Konkurs  CSIOJ 130 cm

Albert Ornat na Camillo Son - 5 miejsce

 

Konkurs CSIOY 135 cm

Andrzej Opłatek na Domingo S Ex Tip Top 28 - 20 miejsce 

 

Konkurs CSIOY 125 cm 

Urszula Kalicińska na Detroit CL - 19 miejsce

 

 

 


CSI4 Poznań 2015 - coraz bliżej

21/05/15

 

Program, pierwsze nazwiska gwiazd, można już kupować bilety, nie przegapcie !!

 

 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4121
Wojcianiec Wojciech 2876
Ludwiczak Krzysztof  2545
Kaźmierczak Michał     1961
Wechta Maksymilian  1631
Bobik Jan  1557
Grzegorzewski Adam 1536
Grzelczyk Kamil 1433
Opłatek Andrzej  1214
Orschel Cassandra 915

31/08/19

 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1536
2. Opłatek Andrzej  1214
3. Pawlicka Dajana 458
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  217
10. Bogolecka Julia  150

31/08/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   364
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  179
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   140

31/08/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1596
3. Jannasz Wiktoria  1592
4. Kłapińska Laura 1510
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Gola Katarzyna  915
8. Wawrzyniak Pola  909
9. Barańska Laura  890
10. Krywult Amelia  730

06/09/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

06/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

06/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

06/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

06/09/18

1. Budzyńska Zofia 400
2. Jurzak Franciszek  287
2. Golicka Zuzanna 250
4. Friedman Maja Bella 208
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

06/09/18