W tym tygodniu:
 

CSI4 Macon Chaintre FRA

Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

livestream

 

 

CSI3 St Tropez FRA 

 Andrzej Opłatek

livestream

 

 

 

CSI2-W Samorin SVK

 Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka

livestream

 

 

CSI2 Bonheiden BEL

 Aleksandra Kierznowska

 

 

 

 Grand Prix Polski  Olsza 

livestream

 

 

ZO DiM Gałkowo 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Ruszyła Polska Liga Jeździecka sezon 2019 - I etap Lotar Biskipiec 28/04/19

 

Zawodniczki SKJ Sopot wygrały I etap Drużynowego Pucharu Polski.  

Jarosław Skrzyczyński na JERICO triumfował w konkursie Grand Prix 145cm . Finał Rundy Srebrnej wygrał Dawid Skiba na LA VULKANO L a 15 letnia Iga Biegalska była najlepsza w finale Rundy Brązowej na CARDHU.

28/04/19 

fot. SwiatKoni.pl / PLJ


Magna Racino. Łukasz Wasilewski piąty w GP, Bogna Sąsiadek przebojem rundy 115cm, Matylda Malepszy zdobyła pierwsze punkty do rankingu FEI 28/04/19

Łukasz Wasilewski na WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE ukończył konkurs GP LR 145cm w Magna Racino na piątym miejscu. Bogna Sąsiadek była przebojem rundy 115cm a 16 letnia Matylda Malepszy z powodzeniem zadebiutowała w konkursach CSIU25 zdobywając pierwsze punkty do rankingu FEI. 

28/04/19 

 


Grand Prix CSIO Zduchovice 28.04.19 - Juliana Suska trzecia !!

 

Juliana Suska na HASSAN VAN DE WITTEMOERE ukończyła konkurs Grand Prix CSIOJ na trzecim miejscu, najlepiej spośród reprezentantów Polski w konkursie.  W Grand Prix CSIOCh Klara Kozioł startująca na ROCKY z jednym błędem w przejeździe podstawowym ukończyła na 9-tym miejscu. Szymon Najdzionek nie ukończył konkursu GP CSIOY z powodu problemu technicznego ogłowia swojej klaczy FADINA PP.

28/04/19  

 


Andrzej Opłatek dziewiąty w konkursie LR 150cm CSI4 Hagen 28/04/19

 

Andrzej Opłatek  na Stakkatan w świetnym stylu wywalczył kwalifikacje do konkursu Grand Prix LR 160cm CSI4 Hagen, pokonując sobotni konkurs LR 150cm bez błędów z 9 czasem rozgrywki.  

27/04.19 


Reprezentacja Juniorów piąta w Pucharze Narodów CSIOJ Zduchovice - 26.04.19 -

 

WYNIKI PUCHAR NARODÓW CSIOJ 

CSIOJ Puchar Narodów Zduchovice- Maria Baehr i La Strada L - jedyna bezbłędna polska para PN - na zero II nawrót.  Polska ekipa juniorów piąta w PN / Natalia Stefańska, Aleksandra Kawa, Juliana Suska, Maria Baehr / 


CSIO Zduchovice 2019 - Galeria


Maksymilian Wechta siódmy w Grand Prix CSI2 Opglabbeek 21/04/19

 

Maksymilian Wechta na klaczy QUINCHELLA / Quintero x Chello I/ ukończył konkurs Grand Prix w Opglabbeek w Belgii na siódmym miejscu. Konkurs wygrał reprezentant Belgii Ugo Berrittella na PICOBELLO JASMINE / Arezzo x Indoctro/ 

WYNIKI GRAND PRIX  

 

 


Maksymilian Wechta najlepszy w Strzegomiu 14.04.19

Grand Prix ZO Strzegom 14/04/19 fot. Katarzyna Broda fotofaraa 

1m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S  KJ Wechta Rosnówko 

2m. Jarosław Skrzyczyński GREATEST KJ Agro Handel Śrem 

3m. Jakub Krzyżosiak DIRESTRAIT KS Small Cherry Trzebnica 

14/04/19

 


Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix w Gliniku Zaborowskim 14/04/19

GRAND PRIX V MEMORIAŁ PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO

Glinik Zaborowski  14/04/19

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

1m. Mateusz Tyszko ZIRROCO AIR TKJ Garbówek 

2m. Artur Kufel JASTINE WKJ Lublin 

3m. Natalia Koziarowska ANTINA WLKS Krakus 

WYNIKI TURNIEJU 

14/04/19

 


Olga Celska z Uniwersytetu SWPS oraz Natalia Kaczmarek z Politechniki Wrocławskiej wygrały Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski w Lesznie 14.04.19

XV Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - Memoriał Wojciecha Smudzińskiego

 

Podium HAMP w skokach grupa A  100/1005cm / fot. facebook Natalia Kaczmarek / 

złoto - Natalia Kaczmarek ALOUBETTA  Politechnika Wrocławska 

srebro - Diana Tomkowiak DENIS

brąz - Paulina Grzyb BARBIE

 

Podium HAMP w skokach grupa B 125/130cm 

złoto - Olga Celska HIP HOP Uniwerytet SWPS 

srebro - Piotr Kaliszuk CHACCO DOR

brąz - Alicja Maślana REBUS

14/04/19

 


Grzegorzewski Adam 2996
Miśkiewicz Tomasz  2801
Skrzyczyński Jarosław 2346
Kubiak Dawid 2118
Konopacki Przemysław  1660
Kaźmierczak Michał   1521
Wacławik Marek 1293
Opłatek Andrzej  1229
Lewicki Marek    1204
Kiecoń Mściwoj      1183

30/04/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24