W tym tygodniu:
 

MŚ Herning DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta

livestream

 

 

 

PLJ Michałowice

 

 

 

ZO Kołobrzeg 

 

 

 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

MP / PP na Kucach i PP Dzieci II Strzegom 08/09/17

Mistrzostwa Polski na Kucach grupa D, Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2, 

Puchar Polski na Kucach grupa A1,B,C,E, D-bis,  Puchar Polski Dzieci II 

Najlepsi w piątkowych półfinałach : 

Gr A1  - 1m. Wiktoria Ryciak KLAUSINKA SKJ Sopot

Gr B - 1m. Agata Derda BE MY / Pony Jumping Team Poznań

Gr A2 - 1m. Marta Konarska SULIMA / KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C - 1m. Maja Marchwicka ARIS / KJ Zbyszko Wiączyń Dolny ( na zdjęciu ) 

Gr D bis - 1m. Marianna Kołacka  TAMBURYNEK  / KJ Sokół Damaslawe

Gr D - 1m. Agata Kamińska  CZINGIS CHAN  / KJ Ranczo Kołata

Gr E - 1m. Aleksandra Osuch ROXANA Z /  KJ Podkowa Gruszczyn

Dzieci II - 1m. Sara Patejko ZAVIRA A  / KJ Aromer 

 

08/09/17

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

Zamówienia zdjęć Katarzyna Broda ( faraa ) - photography


Krzysztof Ludwiczak nie do pokonania w Pezinok 08/09/17

Krzysztof Ludwiczak był przebojem konkursów otwarcia podczas CSI-W / CSIYH  Pezinok na Słowacji.  Reprezentant Polski, zawodnik KJ HEAA Turek wygrał trzy konkursy. Był najlepszy w konkursie dużej rundy na Stakkatanie, w konkursie średniej rundy na Poli Loli L i wygrał konkurs dla młodych koni na Sandra Blue.  W zawodach w Pezionok obok Krzysztofa Ludwiczaka startują z powodzeniem także Andrzej Opłatek i Sławomir Hartman

08/09/17 

 


MP / PP na Kucach i PP Dzieci II Strzegom 7-10.09.17

 

WYNIKI I PÓŁFINAŁÓW  07.09.17

Gr A1 - 1m. Julia GanowskaPASJONATA PARYS / KJ Ranczo Kołata

Gr B -  1m. Alicja MarkiewczDENIS / UKS Primo Warszawa

Gr A2 - 1m. Amelia HofmanFILEMON / KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.

Gr C - 1m. Nadia Sobiecka  / DONALD /  KJ Akademia Kucania

Gr D - bis - 1m. Dominika Henzel TIFFANY  KJ Podkowa Gruszczyn ( na zdjęciu )

Gr D -  1m. Agata KamińskaFINISZ / KJ Ranczo Kołata

Gr E - 1m. Aleksandra OsuchROXANA Z  / KJ Podkowa Gruszczyn

 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

Zamówienia zdjęć Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński coraz bliżej setki rankingu FEI

Jarosław Skrzyczyński coraz bliżej pierwszej setki światowego rankingu FEI. Numerem jeden świecie na koniec sierpnia 2017 jest Kent Farrington z USA.

Polacy w rankingu FEI - zobacz dalej 

06/09/17

 


Michał Ziębicki siódmy w Grand Prix CSI2 Roosendaal 03/09/17


Grand Prix PLJ w Leśnej Woli wygrał Grzegorz Nowak. Liderzy Rankingu PLJ - Skrzyczyński, Grzywacz, Szlachta oraz KJ AgroHandel w DPP

 

Grzegorz Nowak na Always Forewer wygrał Grand Prox PLJ w KJ Leśna Wola ! Gratulacje !!!

fot. Klaudia Lorenz

 

RANKING  PLJ 

 

WYNIKI  PLJ  Leśna Wola 

03/09/17


Baltica Equestrian Summer Tour / 29.08-03.09.2017 WYNIKI

    

Wojciech Wojcianiec i Naccord Melloni - najlepsza Polska para konkursu Grand Prix CSI3 LR 150cm ostatniego tygodnia Baltici w Ciekocinku. 

fot . Beata Wieczorkowska 

     NAJLEPSZE WYNIKI DLA POLSKI III TYGODNIA Baltici  

03/09/17

 


Galeria Mistrzostwa Europy Seniorów 2017


Anna Szary Ziębicka ósma w 1* Grand Prix w Roosendaal 27/08/17

WYNIKI GRAND PRIX CSI1 

WYNIKI TURNIEJU    video z dn 26/08/17


Grand Prix Machnic dla Krzysztofa Mazura

27/07/16 

 


Skrzyczyński Jarosław 2672
Wechta Maksymilian  2184
Opłatek Andrzej  2161
Konopacki Przemysław  2139
Wojcianiec Wojciech  1752
Kubiak Dawid 1524
Kaźmierczak Michał   1489
Grzegorzewski Adaml   1266
Kiecoń Mściwoj  1274
Grzelczyk Kamil        1288

30/06/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  692
2. Lewandowski Aleksander 616
3Błaszczak Julia  350
4. Skrobacz Olga  262
5. Barański Mikołaj    217
6. Parkitny Maximilian  185
7. Bule Oliwier 156
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Wilczewska Weronika  115

30/06/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     241
3. Zawadzka Eliza 224
4. Kozioł Klara     214
5. Konieczna Róża  189
6. Jannasz Wiktoria   161
7. Pietrzak Daria   119
7. Prymek Zuzanna   119
9. Wypchło Aleksandra  118
10. Oleszkiewicz Lena  105

30/06/22

1  Sówka Nell  1515
2  Ganowska Julia    1085
3. Nawrocka Roksana  1035
3. Goszczyński Adam    1010
5. Słoniec Paulina   925
6. Kucharska Antonina     900
7  Lewkowicz Amelia  835
8. Piszczek Marta   805
9. Babczyńska Małgorzata   760
10. Przybylska Zuzanna   720

30/06/22

1. Rąbca Milena  268
2. Layer Blanka   208
3. Cicha Zofia  188
4. Michalak Helena      152
5. Wierucka Maria      146
6  Maj Natalia    96
6. Cytarska Hanna     96
8. Głoskowska Maja    82
9  Luboński Ignacy    84
10. Janaszczyk L., Błądek M.  80

30/06/22

1.  Wierucka Zofia 409
2.  Brzykcy Liliana     279
2.  Kulesza Lila  279
4.  Drozd Michalina  236
5.  Hamerska Ewa 227
6   Krzeszewska Zofia  220
7.  Zawadzka Katarzyna  208
8.  Lewandowska Michalina 202
9.  Woźniak Piotr   197
10. Jach Michalina  194

30/06/22

1  Lewandowska Gabriela   400
2. Wnuczko Sara  238
3. Goszczyński Tomasz 237
4. Luboński Ignacy   212
5. Kamińska Zofia 200
6. Reimann Zofia  191
7  Rąbca Milena 161
8. Starostka Maja  158
8  Czarnecka Adrianna  151
10. Wiśniewska Zofia  150

30/06/22

1. Buczek Agata   320    
2. Pasternak Julia    303
3. Stasiak Agata     276
4. Cwalina Wiktoria   267
5. Tymieniecka Wiktiria    264 
6. Fediow Daria  244
6. Grobelny Martyna     244
8. Mucha Weronika   166
9. Dana Karolina   162
10. Czeszejko Sochacki Filip  146

30/06/22

1.  Kierznowska Jagoda   530
2.  Aniołek Hubert 470
3.  Ganowska Julia  380
4.  Patecka Olga       305
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

30/06/22

1.  Hart Dyke Zofia       492
2.  Cwalina Wiktoria  422
3.  Pazur Zofia    352
4.  Frączkowska Roksana 283
5.  Janiszewska Lena   277
6.  Kępka Aleksandra    255
7. Wiśniewski Marcel   235
8. Moczkowska Carla   230
9. Romanowska Gabriela    209 
10. Ciszek Maria   200

30/06/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Kozakiewicz  Paulina  60
5  Leszek Karwańska  Wiktoria  55
6. Sawicka Paulina 50
7. Kaczmarek Mikołaj    40
8. Biskup Julia   35
9.     0
10    0

30/06/22