W tym tygodniu:
 
 
CSI4 Monachium GER
Jan Bobik 
 
 
 
 
CSI3 Gorla Minore ITA 
Andrzej Opłatek 
 
 
 
 
CSI2 Lier BEL 
Anna Szary Ziębicka,
Michał Ziębicki, Krzysztof Retka 
 
 
 
 
CSI2 Kronnenberg NED 
Damian Ostroga 
 
 
 
 

Memoriał Generała Michała Gutowskiego  Leszno HZO 

 

 

HZO DiM Wolica 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2-W Budapest 27-29.11 2015 - program, zgłoszenia, WYNIKI, VIDEO

25/11/15

REPREZENTACJA POLSKI :

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta,  Piotr Morsztyn, Paulina Koza, Andrzej Opłatek, Łukasz Wasilewski, Dawid Kubiak, Agnieszka Olszewska, Olimpia Bembenik.

 

 

 


Jaszkowo 27-29.11.15 - III Kwalifikacja HPP 2015/16 - program, zgłoszenia

  25/11/15

 


Grand Prix Leszna dla Jarosława Skrzyczyńskiego 22/11/15

22/11/15

 

Jarosław Skrzyczyński na Aresie wygrał Grand Prix HPL w Lesznie. 

 

WYNIKI TURNIEJU

 

 

 

 

 


CSI2 Magna Racino Ebreichsdorf 20-22.11.15 - podręczne linki

20/11/15

Liczna Reprezentacja Polski wystartuje w dn 20-22.11.15 w Magna Racino w Austrii. Powodzenia !!
Zgłoszenia, podręczne linki. 

 

 


Sopot - II kwalifikacja HPP wyniki - rankingi 13-15/11/15

 

wyniki http://kadraskoki.pl/CSN_Sopot_II_kwalifikacja_HPP_-_wyniki_13-15.11.15rankingi HPP...

Posted by KadraSkoki.pl on 17 listopada 2015
 

WYNIKI / RANKINGI


HZO DiM Leszno Grand Prix Dzieci dla Aleksandry Kierznowskiej

17/11/15

Aleksandra Kierznowska wygrała Grand Prix Dzieci HZO DiM w Lesznie w dn. 15.11.15. Finał Rundy J/M wygrał Patryk Modelewski, Finał Rundy Dzieci II Olimpia Filipowska. W Finałach kuców zwyciężyli Magdalena Wojciechowska ( gr D ) Małgorzata Zubrycka ( gr C ) Jakub Stróżyński ( grB)   Natalia Sydow  ( gr A1 ) 

 

 


HZO Wolica 13-15.11.15 WYNIKI

16/11/15 

 


Live Finału HPP Sopot II Kwalifikacja


Sopot - Wolica - Leszno 13-15.11.15 - podręczne linki

HPP SOPOT  listy / wyniki / program 

 

HZO Wolica  listy / wyniki / program

 

HZO DiM Leszno listy / wyniki / program    HZR 


12-15 .11.15 - Polacy na zagranicznych arenach

Sandra Piwowarczyk - Bałuk CSI3 CSI3 Opglabbeek BEL

wyniki  http://www.hippo-assistance.be/agenda.php

live http://uhorse.tv

 

Piotr Morsztyn - AGRAVIS-Cup Oldenburg GER 

http://eventcontent.hippoonline.de/1104/1104zeitplanDEU.htm?style=hippo

 

live https://www.clipmyhorse.tv/en/live

 

 

Klara Kostrzewa - Costa del Sol Tour Mijas ESP

wyniki http://costadelsoltour.com/en/resultados/

 

 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19