W tym tygodniu :
 
 
/ Jarosław Skrzyczyński, Matylda Kasner / 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Marek Lewicki i Abigej - video z pierwszej rundy Grand Prix w Arezzo 05/04/15


Sukces naszych studentów w Belgii !

06/05/15 g.21.20

AIEC-SRNC 2015  3-5 kwietnia 2015 Ruiterschool Oud-Heverlee Belgia.

 

Reprezentacja Polski w składzie :

Marta Pałucka (Uniwersytet Gdański)  Jarosław Koziarowski (AWF Kraków) i Marcin Kucięba ( AGH Kraków ) ukończyła rywalizację na drugim miejscu !

Gratulacje !!

 

 


Reprezentacja Polski w San Giovanni Riviera Sun Tour 2015 - podręczne linki

06/04/15 g.13.30 

 

 


Ranking HPP po zawodach w Michałowicach ( V kwalifikacja )

06/04/15 

 

 


Wielkanoc w Areezo - Finały 05.04.15

W porannych Finałach w Arezzo najlepiej wypadła Julia Filipowicz, na Calista była 9 w 135 Silver Tour, na Kiri ósma w 130 Bronze Tour .  

W finale LR Silver Round 145 cm Zuzanna Gowin i Łukasz Koza mieli po jednym błędzie. 

Grand Prix - Marek Lewicki 14 miejsce 0/12/49 s , Marika Słowińska - 43 miejsce 8 pkt wyniki GP

Aleksandra Kozanecka na Calingka była czwarta w konkursie 135 Silver Tour wyniki


Sobota w Arezzo - 04.04.15

 

Łukasz Koza na Chillando Blue był trzeci w porannym konkursie 135 Gold Tour, a na Bijou Be jako jedyny nasz reprezentant w konkursie 140 Silver Tour ukończył bez błędów na przeszkodach. WYNIKI 140

W konkursie 150 zaliczanym do rankingu FEI z jednym błędem przejechali Marek Lewicki na Abigej i Paulina Koza na Banjo Boy WYNIKI 150

Wiktor Larkowski na Arena z zerowym kontem w konkursie 125 Bronze Tour był 12. WYNIKI


Piątek w Arezzo - 03.04.15

Marek Lewicki na Abigej trzeci, Marika Słowińska na Zagato 14m w konkursie 145 Gold Tour kwalifikującym do niedzielnego Grand Prix. WYNIKI 

Wojciech Wojcianiec na Nitrox - 9m w konkursie 140 Gold Tour wyniki

Łukasz Koza na Chillando Blue z 1pkt ukończył konkurs 135 Gold Tour wyniki

Julia Filipowicz na Kiri bez błędów w konkursie 130 Bronze Tour  wyniki

Klara Kostrzewa i Wiske z 1 pkt w konkursie 130 Silver Tour wyniki


CSI2 Bogusławice 1-3 maja 2015 - propozycje

03/04/15 g.16.30 

Pula nagród 163.000 zł, termin zgłoszeń 27.04.15

 

 


HPP Jaszkowo - Finał 17-19.04.15 - propozycje

03/04/15 g.15.45 

 

 


Aleksandra Kozanecka zakwalifikowała się do niedzielnego Finału Silver Tour zaliczanego do LR w Arezzo

Świetnie spisała się w porannym konkursie 140 Silver Round w Arezzo Aleksandra Kozanecka na Calingka. Jako jedyna z polskich reprezentantów przejechała parkur bez błędów, plasując się w końcowym rankingu na 16 miejscu. W konkursie startowało 170 koni.  WYNIKI KONKURSU  


Skrzyczyński Jarosław 4376
Ludwiczak Krzysztof  2343
Grzelczyk Kamil 2074
Kaźmierczak Michał  2026
Wojcianiec Wojciech  
1968
Wechta Maksymilian 1391
Opłatek Andrzej  1310
Grzegprzewski Adam 1246
Bobik Jan 1137
Kiecoń Mściwoj  1073

31/12/17

 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1310
2. Grzegorzewski Adam  1246
3. Szmytka Michalina  561
4. Pawlicka Dajana  329
5. Marciniak Joanna  222
6. Seroka Anna  212
7. Ostrowska Adrianna   168
8. Rozynek Martin 154
9. Żołądkiewicz Maciej  150
10.Minkiewicz Weronika 73

31/12/17

1. Rynkiewicz Martyna 287
2. Lewicki Filip  229
3. Baehr Maria 226
4. Lehmann Dalia 213
4.  Matuszewska Magdalena 213
6. Januszewska Zuzanna 198
7. Bado Gabriela   173
8. Bolko Aleksandra   155
9. Wilczewska Weronika  89
10. Szustkowska Oliwia 84

31/12/17

1. Kierznowska Aleksandra  3843
2. Dobkowska Milena  3037
3. Suska Juliana  2862
4. Skrobacz Olga   2046
5. Kłapińska Laura 1747
6. Barański Mikołaj 1532
7. Chmielowska Emilia  1462
8. Malepszy Matylda  1398
9. Jarocka Zuzanna  1264
10. Adamietz Maria 1003

20/12/17

1.  Zawadzka Eliza  706
2.  Konarska Marta 619
3.Pliem-PerkaAleksandra  578
4. Rynowiecki Olaf  404
5. Tuliszkiewicz Olga 396
6. Karnabal Maria 345
7. Ufnal Martyna 332
8. Ganowska Julia 320
9. Misztal Maggie 317,5
10. Jackowiak Marcelina 302

20/12/17

1. Kapel Julia   227,5
2. Derda Agata 217
3. Markiewicz Alicja 134
4. Siudzińska Dominika 72
5. Ratajska Gabriela 66
6. Frołow Anastazja 62
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Owczarz Mateusz 30
10. Kotkiewicz Edyta  25

20/12/17

1. Walorek Julia   472
2. Banaszek Zofia 371
3. Bieńkowska Anna  203
4. Grzymała Gabriela  183
5. Von Mauberg Aurelia  182
6. Henzel Dominika 160
7.  Bednarczyk Julia  154
8. Sydow Natalia 142
9. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

20/12/17

1. Kamińska Agata 1367
2. Osuch Aleksandra  1184
3. Henzel Dominika 565
4. Derda Agata  562
5. Płatek Oliwia  557
6. Stefańska Natalia  570
7.  Walorek Julia 423
8. Bors Iga  340
9. Wągrodzka Róża   336
10. Dubiniak Matylda  327

20/12/17

1. Budzyńska Zofia  493
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  250
4Golicka Zuzanna  244
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

20/12/17